Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα τα καταφέρουμε?


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες! Πρώτη φορά ανοίγω καινούριο θέμα και ελπίζω να το κάνω σωστά. Είμαι 31 χρονών και από τον Ιούνιο προσπαθούμε για παιδάκι αλλά τίποτα. Έχω πολυκυστικές ωοθήκες με άστατο κύκλο και παίρνω glucophage και inofert για να ρυθμιστεί ο κύκλος. Οι ορμονολιγικές μου είναι πολύ καλές! Προσέχω και όσο μπορώ τη διατροφή μου. Από τον Ιούνιο ο κύκλος δεν λέει να ρυμθιστει. 33 - 35 - 39 μέρες. Έχω απελπιστεί... δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Δεν ξέρω ποιες είναι οι γόνιμες μερες μου και υπολογίζω στο περίπου. Σήμερα είναι 42η μέρα του κύκλου, περίοδος πουθενά, λίγες μέρες πριν είχα κάτι πονάκια χαμηλά δεξιά-αριστερά και τώρα δυο μέρες έντονο πρησμένο στήθος. Να κάνω τεστ ή είναι νωρίς? Έχει κάποια άλλη κοπέλα πολυκυστικές που κατάφερε να μείνει έγκυος? Φοβάμαι μήπως δεν μπορέσω να κάνω παιδάκι, μου φαίνεται πολύ αγχωτικό και δύσκολο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

39ειναι ο μεγαλυτερος κυκλος σου;αν ναι,κανε τεστ η χοριακη

η ηλικια σου ειναι μια χαρα,κ δ προσπαθειτε κ παρα πολυ καιρο.απλα σιγουρα δυσκολευει το θεμα του κυκλου

αυτο που θα εκανα στην θεση σου,ειναι η επαφες αφου τελειωσει η περιοδος μερα παρα μερα μεχρι να ξαναερθει.η εναν τροπο παρακολουθησης της ωορρηξιας.με τεστ η υπερηχογραφικα σε γιατρο ο γιατρος σου σου λεει να κανεις κτ παραπανω;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...