Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Ψάχνουμε άτομα με ανεπτυγμένο γραπτο λογο


tarna

Recommended Posts

Γεια σας,

ψάχνουμε για άτομα με ευχέρεια γραπτού λόγου που είναι σε θέση να δημιουργούν μικρά κείμενα / άρθρα γύρω από διάφορα θέματα σε sites.

Τα άρθρα θα είναι γύρω από στοχευόμενες λέξεις και περιεχόμενο. Η θεματολογία είναι μεγάλη και να σημειωθεί πως δε μας ενδιαφέρουν "επιστημονικά" ή "εξειδικευμένα" άρθρα, ψάχνουμε για άτομα που μπορούν να δημιουργούν εύκολα και γρήγορα μικρά κείμενα η και κάνουν rewrite αγγλικά κείμενα που θα τους δίνονται.

Θα προτιμηθούν αυτοί/ες που τους ενδιαφέρει μια μακροχρόνια συνεργασία.

Μικρή εξοικείωση με Η/Υ, skype, βασική γνώση αγγλικών (όχι κάτι εξεζητημένο) είναι απαραίτητα. Γνώση της πλατφόρμας wordpress και προϋπηρεσία σαν content writer είναι καλοδεχούμενα.

Παρακαλώ στείλτε μήνυμα με τα στοιχειά σας, δείγματα από προηγούμενη δουλειά σας (αν υπάρχει, αν δεν υπάρχει θα σας ζητηθεί να γράψετε ένα κείμενο σαν παρουσίαση των δυνατοτήτων σας) και αν έχετε κάποια θεματολογία που είστε πιο εξοικειωμένοι. Επίσης καλό θα ήταν να αναφέρετε και τον μέγιστο αριθμό άρθρων που θα μπορούσατε να γράψετε ανά εβδομάδα ή συνολικά. Φυσικά μπορείτε να επισυνάψετε οποιαδήποτε άλλη πληροφορία θεωρείτε εσείς χρήσιμη.

Οποιαδήποτε απορία κάντε reply εδώ ή σε μήνυμα.

ΥΓ: Λόγω του μικρού budget παρακαλώ όχι μεταφραστές, άτομα που γράφουν επιστημονικά ή εξεζητημένα κείμενα κλπ. δε μας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Γειά σας,

Ονομάζομαι Δανάη Ζαχαροπούλου και ενδιαφέρομαι για την θέση που προτείνετε. Έχω τελειώσει Γαλλική φιλολογία και γνωρίζω άπταιστα Αγγλικά και καλά Ιταλικά. Έχω ευχέρεια στον προφορικό και στον γραπτό λόγο και στον ελεύθερο χρόνο μου γράφω διηγήματα και μικρά άρθρα για θέματα που με ενδιαφέρουν! Έχω άνεση με το Skype και το internet.

Aν επιθυμείτε μπορώ να σας στείλω δείγμα της γραφής μου.

Ευχαριστώ (693045236)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

Ονομάζομαι Δανάη Ζαχαροπούλου και ενδιαφέρομαι για την θέση που προτείνετε. Έχω τελειώσει Γαλλική φιλολογία και γνωρίζω άπταιστα Αγγλικά και καλά Ιταλικά. Έχω ευχέρεια στον προφορικό και στον γραπτό λόγο και στον ελεύθερο χρόνο μου γράφω διηγήματα και μικρά άρθρα για θέματα που με ενδιαφέρουν! Έχω άνεση με το Skype και το internet.

Aν επιθυμείτε μπορώ να σας στείλω δείγμα της γραφής μου.

Ευχαριστώ (693045236)

Έχεις pm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Ενδιαφέρομαι. Είμαι κειμενογράφος και γνωρίζω αγγλικα (proficiency). Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου.

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον. Έχεις pm.

Να ενημερώσω πως μας λείπουν ακόμη 1-2 αρθρογράφοι και μετά προς το παρόν θα παγώσουμε την αγγελία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

Ονομάζομαι Μαριλίζα Τζ. και με ενδιαφέρει η αγγελία.

Έχω συνεργαστεί στο παρελθόν με μια εφημερίδα, και έχω διαθέσιμα μερικά απο τα άρθρα ως δείγμα δουλειάς μου. Επιπρόσθετα να αναφέρω πως έχω σπουδάσει γαλλική φιλολογία και γνωρίζω πολύ καλά αγγλικά.

Eχω στείλει και προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία επικοινωνίας. Θα περιμένω για απάντηση.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ονομάζομαι Μαριλίζα Τζ. και με ενδιαφέρει η αγγελία.

Έχω συνεργαστεί στο παρελθόν με μια εφημερίδα, και έχω διαθέσιμα μερικά απο τα άρθρα ως δείγμα δουλειάς μου. Επιπρόσθετα να αναφέρω πως έχω σπουδάσει γαλλική φιλολογία και γνωρίζω πολύ καλά αγγλικά.

Eχω στείλει και προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία επικοινωνίας. Θα περιμένω για απάντηση.

Ευχαριστώ!

Γεια σου Μαριλιζα, τσέκαρε τα προσωπικα σου μηνυματα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

ψάχνουμε για άτομα με ευχέρεια γραπτού λόγου που είναι σε θέση να δημιουργούν μικρά κείμενα / άρθρα γύρω από διάφορα θέματα σε sites.

Τα άρθρα θα είναι γύρω από στοχευόμενες λέξεις και περιεχόμενο. Η θεματολογία είναι μεγάλη και να σημειωθεί πως δε μας ενδιαφέρουν "επιστημονικά" ή "εξειδικευμένα" άρθρα, ψάχνουμε για άτομα που μπορούν να δημιουργούν εύκολα και γρήγορα μικρά κείμενα η και κάνουν rewrite αγγλικά κείμενα που θα τους δίνονται.

Θα προτιμηθούν αυτοί/ες που τους ενδιαφέρει μια μακροχρόνια συνεργασία.

Μικρή εξοικείωση με Η/Υ, skype, βασική γνώση αγγλικών (όχι κάτι εξεζητημένο) είναι απαραίτητα. Γνώση της πλατφόρμας wordpress και προϋπηρεσία σαν content writer είναι καλοδεχούμενα.

Παρακαλώ στείλτε μήνυμα με τα στοιχειά σας, δείγματα από προηγούμενη δουλειά σας (αν υπάρχει, αν δεν υπάρχει θα σας ζητηθεί να γράψετε ένα κείμενο σαν παρουσίαση των δυνατοτήτων σας) και αν έχετε κάποια θεματολογία που είστε πιο εξοικειωμένοι. Επίσης καλό θα ήταν να αναφέρετε και τον μέγιστο αριθμό άρθρων που θα μπορούσατε να γράψετε ανά εβδομάδα ή συνολικά. Φυσικά μπορείτε να επισυνάψετε οποιαδήποτε άλλη πληροφορία θεωρείτε εσείς χρήσιμη.

Οποιαδήποτε απορία κάντε reply εδώ ή σε μήνυμα.

ΥΓ: Λόγω του μικρού budget παρακαλώ όχι μεταφραστές, άτομα που γράφουν επιστημονικά ή εξεζητημένα κείμενα κλπ. δε μας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο.

:)

καλησπερα

καθηγητρια εν αποστρατια και ειμαι στον πρωτο χρονο συνταξιοδοτησης θα με ενδιεφερε κατι τετοιο


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, να ενημερώσω πως - προς το παρών - οι απαιτήσεις μας καλύφθηκαν. Σύντομα θα χρειαστούμε ακόμη περισσότερα άτομα αλλά μέχρι τότε θεωρούμε την αγγελία "κλειστή".

Παρόλα αυτά μπορείτε πάντα να στέλνετε προσωπικό μήνυμα.

Οπότε μέχρι νεοτέρας να έχετε υπόψιν πως δεν ψάχνουμε άμεσα άτομα αλλά για μελλοντική συνεργασία μόνο.

Ευχαριστώ, όλους και όλες που ενδιαφέρθηκαν ασχέτως αν συνεργαστήκαμε ή όχι!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα!

Αν και είδα λιγάκι καθυστερημένα την αγγελία με ενδιαφέρει πάρα πολύ!Ονομάζομαι Λένα Α.!Είμαι καθηγήτρια Γαλλικών και γνωρίζω πολύ καλά Αγγλικά.Επίσης τον ελεύθερο χρόνο μου γράφω ποιήματα,παραμύθια και διηγήματα.Αν θέλετε επικοινωνήστε μαζί μου!([email protected])

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...