Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Comet είπε:

Πας στο προφιλ σου,πατας στην εικονιτσα που χει πανω αριστερα μετα πατας upload photo μετα choose single file μετα εγγραφα κι εκει ειναι οι φωτο απο το κινητο σου και διαλεγεις μια απλα αν ειναι μεγαλη θα σου πει οτι δεν την παιρνει.Εγω εκανα περικοπη σε αυτη που ηθελα για να μικρυνει και να την παρει

Το ζουζουνακι σου θελει τη μανουλα:xΤο γλυκουλι μου...

Τι εβαλα αλλα πολυ κοψιμο ρε παιδι μου πεξελιασε κιολας. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 54 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Απο το μαιευτηριο ειναι η φωτο με το φιογκο!!! 

Τι φατσουλα ομορφη ειναι αυτη;Φαινεται απο το βλεμα τι πανεξυπνο και ζωηρο κοριτσακι ειναι!Κουκλι μου!!!


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Comet είπε:

Τι φατσουλα ομορφη ειναι αυτη;Φαινεται απο το βλεμα τι πανεξυπνο και ζωηρο κοριτσακι ειναι!Κουκλι μου!!!

Ευχαριστουμε πολυ!!! Ειδες βγαζουμε και την γλωσσα της το εμαθε ο μπαμπας της. Και ποσο πονηρο κοριτσι να δεις μας παιζει απο τωρα!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ευχαριστουμε πολυ!!! Ειδες βγαζουμε και την γλωσσα της το εμαθε ο μπαμπας της. Και ποσο πονηρο κοριτσι να δεις μας παιζει απο τωρα!!! 

Κι αυτοι οι αντρες ολο κατι τετοια τα μαθαινουν,κι εμενα του μαθε να κανει μπρρρρρ με το στομα του και να γεμιζει τον τοπο σαλια. ..τι να πω...

  • Χαχα 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια την μάτιασα το πρωί που την είπα υπναρου..με έβγαλε το λάδι όλη μέρα γκρίνια κ ενώ νυστάζει δεν μπορεί να κοιμηθεί..τώρα κατάφερα και κοιμήθηκε αλλά δνε ξέρω για πόσο ...έχω κουραστεί πάρα πολύ και από την άλλη ζαλίστηκα όλη μέρα να την κουνάω και να την κάνω βόλτες :cry:


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κορίτσια την μάτιασα το πρωί που την είπα υπναρου..με έβγαλε το λάδι όλη μέρα γκρίνια κ ενώ νυστάζει δεν μπορεί να κοιμηθεί..τώρα κατάφερα και κοιμήθηκε αλλά δνε ξέρω για πόσο ...έχω κουραστεί πάρα πολύ και από την άλλη ζαλίστηκα όλη μέρα να την κουνάω και να την κάνω βόλτες :cry:

Μηπως ειναι δοντακια?? Ποναει γιαυτο μαλλον δεν μπορει να ηρεμησει.. Και εμενα ετσι κανει!!! Αν βλεπεις οτι ποναει πολυ μπορεις να δωσεις ντεπονακι


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Mamasanty είπε:

Κορίτσια την μάτιασα το πρωί που την είπα υπναρου..με έβγαλε το λάδι όλη μέρα γκρίνια κ ενώ νυστάζει δεν μπορεί να κοιμηθεί..τώρα κατάφερα και κοιμήθηκε αλλά δνε ξέρω για πόσο ...έχω κουραστεί πάρα πολύ και από την άλλη ζαλίστηκα όλη μέρα να την κουνάω και να την κάνω βόλτες :cry:

Τετοια ωρα παιζει να κοιμηθει μεχρι το πρωι η θα ξυπνησει σε 2-3 ωρες και θα το ξενυχτησετε;Εμενα απο τις 8 νυσταζει αλλα φοβαμαι να τον βαλω για υπνο γιατι παλια κοιμοταν μεχρι τις 9 και μετα φταναμε 12 τα μεσανυχτα.οποτε τον κραταω μεχρι τις 9 :15 γγια να κοιμηθει ολο το βραδυ. Αν ποναει δωστης ντεπον


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Comet είπε:

Τετοια ωρα παιζει να κοιμηθει μεχρι το πρωι η θα ξυπνησει σε 2-3 ωρες και θα το ξενυχτησετε;Εμενα απο τις 8 νυσταζει αλλα φοβαμαι να τον βαλω για υπνο γιατι παλια κοιμοταν μεχρι τις 9 και μετα φταναμε 12 τα μεσανυχτα.οποτε τον κραταω μεχρι τις 9 :15 γγια να κοιμηθει ολο το βραδυ. Αν ποναει δωστης ντεπον

 

πρίν από 43 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Μηπως ειναι δοντακια?? Ποναει γιαυτο μαλλον δεν μπορει να ηρεμησει.. Και εμενα ετσι κανει!!! Αν βλεπεις οτι ποναει πολυ μπορεις να δωσεις ντεπονακι

   Ποιες δύο τρεις ώρες ;;; 20 λεπτά με το ρολόι :shock: δεν δείχνει να πονάει σαν υπερένταση μου φαίνεται να έχει ..ήρθε κ ο άντρας μου για δέκα λεπτά κ μόλις έφυγε άρχισε να κλαίει το κορίτσι μου .. Σίγουρα για το βράδυ θα της δώσω αν κ δεν δείχνει να πονάει δεν ξέρω σήμερα άλλο πράγμα .. λέτε να βαρέθηκε μέσα στο σπίτι ;;


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Mamasanty είπε:

 

   Ποιες δύο τρεις ώρες ;;; 20 λεπτά με το ρολόι :shock: δεν δείχνει να πονάει σαν υπερένταση μου φαίνεται να έχει ..ήρθε κ ο άντρας μου για δέκα λεπτά κ μόλις έφυγε άρχισε να κλαίει το κορίτσι μου .. Σίγουρα για το βράδυ θα της δώσω αν κ δεν δείχνει να πονάει δεν ξέρω σήμερα άλλο πράγμα .. λέτε να βαρέθηκε μέσα στο σπίτι ;;

Και εμένα ολη μερα γκρινια σημερα ολα μαζι τα πιανει βρε παιδακι μου τι να πω εγω εδωσα ντεπον δεν γινοταν. Ολη μερα ετριβε τα ουλα της και ουρλιαζε. 

 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε βγάλει 4 δοντακια αλλά για την ώρα δείχνει πως τα βγάζει σχετικά χωρίς πόνο απλά εκείνες τις περιόδους παρατηρώ ότι δεν έχει πολύ όρεξη να φάει ..!! Κ τον μεγάλο μου γιο δε τον καταλάβαμε καθόλου στα δόντια αλλά κ εκείνος μπορεί να μην έτρωγε σχεδόν τίποτα όταν ήταν να σκάσει κανένα δοντακι..!!!

  • Μπερδεμένη/-ος 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Και εμένα ολη μερα γκρινια σημερα ολα μαζι τα πιανει βρε παιδακι μου τι να πω εγω εδωσα ντεπον δεν γινοταν. Ολη μερα ετριβε τα ουλα της και ουρλιαζε. 

 

Μπσ από δόντια δεν νομίζω να είναι της δικιάς μου γιατί δεν την είδα να τρίβει δόντια μόνο τα κλασσικά όπως κάθε μέρα όλα στο στόμα ..

πρίν από 12 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

Εμείς έχουμε βγάλει 4 δοντακια αλλά για την ώρα δείχνει πως τα βγάζει σχετικά χωρίς πόνο απλά εκείνες τις περιόδους παρατηρώ ότι δεν έχει πολύ όρεξη να φάει ..!! Κ τον μεγάλο μου γιο δε τον καταλάβαμε καθόλου στα δόντια αλλά κ εκείνος μπορεί να μην έτρωγε σχεδόν τίποτα όταν ήταν να σκάσει κανένα δοντακι..!!!

Και εμείς 4 έχουμε λίγα πράγματα καταλάβαμε και εμείς όχι κάτι τραγικό 

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Και εμένα ολη μερα γκρινια σημερα ολα μαζι τα πιανει βρε παιδακι μου τι να πω εγω εδωσα ντεπον δεν γινοταν. Ολη μερα ετριβε τα ουλα της και ουρλιαζε. 

 

Και εγω τις εδωσα ντεπον!! Δεν γινοταν!! ακομα δεν βλεπω τιποτα παντως στα πανω ουλα!!

πρίν από 17 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

Εμείς έχουμε βγάλει 4 δοντακια αλλά για την ώρα δείχνει πως τα βγάζει σχετικά χωρίς πόνο απλά εκείνες τις περιόδους παρατηρώ ότι δεν έχει πολύ όρεξη να φάει ..!! Κ τον μεγάλο μου γιο δε τον καταλάβαμε καθόλου στα δόντια αλλά κ εκείνος μπορεί να μην έτρωγε σχεδόν τίποτα όταν ήταν να σκάσει κανένα δοντακι..!!!

Αχ ποσο τυχερη εισαι!! Εμενα κανει σαν τρεληηηη!! Δεν θελει αγκαλια δεν θελει τιποτα εκεινη την ωρα που ποναει!!! Αστα...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Mamasanty είπε:

Μπσ από δόντια δεν νομίζω να είναι της δικιάς μου γιατί δεν την είδα να τρίβει δόντια μόνο τα κλασσικά όπως κάθε μέρα όλα στο στόμα ..

Και εμείς 4 έχουμε λίγα πράγματα καταλάβαμε και εμείς όχι κάτι τραγικό 

Καλα ολα μες το στομα το χουμε κι εμεις.Τωρα κοιμηθηκε για βραδυ.Εμεις παντως μεχρι στιγμης το φαι δεν το κοβουμε για τιποτα.

Παντως μπορει να βαρεθηκαν μεσα.Ο δικος μου παει στην πορτα σηκωνεται,την χτυπαει με τα χερακια του και γκρινιαζει σαν να θελει να βγει..Που να τον παω με τη βροχη;Κι εγω θελω βολτα:?

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...