Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια..τι κάνετε ;; Να σας ρωτήσω βάζετε στα μικρά σας υπνοσακο; Μου έφεραν δώρο και δεν ξέρω αν είναι χρήσιμος η να πάω να το αλλάξω ;; Τι γνώμη έχετε ;


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια..τι κάνετε ;; Να σας ρωτήσω βάζετε στα μικρά σας υπνοσακο; Μου έφεραν δώρο και δεν ξέρω αν είναι χρήσιμος η να πάω να το αλλάξω ;; Τι γνώμη έχετε ;

Γειαααα.. Εγω ναι βαζω.. Αλλα αυτο ποθ εχω ειναι σαν ολοσωμο παντελονι και συνεχιζει πανω και εχει γουνακι απο πανω.. Εγω της το βαζω γιατι ξεσκεπαζεται το βραδυ για να μην εχω το αγχος οτι θα κρυωνει..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Γειαααα.. Εγω ναι βαζω.. Αλλα αυτο ποθ εχω ειναι σαν ολοσωμο παντελονι και συνεχιζει πανω και εχει γουνακι απο πανω.. Εγω της το βαζω γιατι ξεσκεπαζεται το βραδυ για να μην εχω το αγχος οτι θα κρυωνει..

Ολόσωμο παντελόνι εννοείς ότι έχει ποδαράκια έξω ;; Εμένα έτσι είναι όχι σαν τσουβαλακι


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Mamasanty είπε:

Ολόσωμο παντελόνι εννοείς ότι έχει ποδαράκια έξω ;; Εμένα έτσι είναι όχι σαν τσουβαλακι

Ναι αυτο.. Με βολευει πολυ!! Εχω ισυχο το κεφαλι μου. Ξερω οτι το βραδυ δεν θα κρυωσει..εγω θα σου προτεινα να το κρατησεις.. Μεχρι απριλη λογικα θα το φορεσει! Μετα φτιαχνει λιγο  ο καιρος..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και από εμάς.Σημερα κοιμήθηκε για βράδυ από τις 7.30 αφου δεν κοιμήθηκε το μεσημερι.Εγω τον βάζω πάντα σε υπνοσακο που είναι σαν τσουβαλακι για να μην εχω το άγχος του ξεσκεπασματος.Για μένα αξίζει τα λεφτά του και είναι πολύ χρήσιμο δωρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Angela123 είπε:

Καλησπερα και από εμάς.Σημερα κοιμήθηκε για βράδυ από τις 7.30 αφου δεν κοιμήθηκε το μεσημερι.Εγω τον βάζω πάντα σε υπνοσακο που είναι σαν τσουβαλακι για να μην εχω το άγχος του ξεσκεπασματος.Για μένα αξίζει τα λεφτά του και είναι πολύ χρήσιμο δωρο

Καλησπέρα κοριτσι .. εμένα το μόνο που με προβληματίζει είναι αν θα βολεύει γιατί κάνει άστατο ύπνο μηοως δεν θα μπορεί να κουνηθεί.. αλλά λεβ να τον κρατήσω αφού βλέπω ότι βολεύει σίγουρα θα τον συνηθίσει και η δικιά μου ..

 

πρίν από 27 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι αυτο.. Με βολευει πολυ!! Εχω ισυχο το κεφαλι μου. Ξερω οτι το βραδυ δεν θα κρυωσει..εγω θα σου προτεινα να το κρατησεις.. Μεχρι απριλη λογικα θα το φορεσει! Μετα φτιαχνει λιγο  ο καιρος..

Σίγουρα μέχρι Απρίλιο..εσείς κορίτσια έχετε σταθερή θερμοκρασία στο σπίτι ;;

 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Mamasanty είπε:

Καλησπέρα κοριτσι .. εμένα το μόνο που με προβληματίζει είναι αν θα βολεύει γιατί κάνει άστατο ύπνο μηοως δεν θα μπορεί να κουνηθεί.. αλλά λεβ να τον κρατήσω αφού βλέπω ότι βολεύει σίγουρα θα τον συνηθίσει και η δικιά μου ..

 

Σίγουρα μέχρι Απρίλιο..εσείς κορίτσια έχετε σταθερή θερμοκρασία στο σπίτι ;;

 

Ναι.. Εχω αυτονομη θερμανση και το εζω ρυθμησει αμα παει το σπιτι στους 18 βαθμους να αναβει μονο του και κλεινει οταν παει στους 21 βαθμους. Νομιζω οτι ειναι καλη θερμοκρασια για τα μωρακια...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια κ από εμένα επιτέλους ο γιος μου είναι καλά κ πήγαμε σήμερα στο σχολείο ..!!! Εμείς σπίτι δεν έχουμε σταθερή θερμοκρασία γιατί τα καλοριφέρ τα ανάβουμε το απόγευμα κ όχι κ κάθε μέρα αν είναι ζεστή μέρα κ έχει ζεσταθεί το σπίτι εκτός από όταν ήταν ο χιονιάς που τα ανάβαμε από το μεσημέρι ... Έτσι η θερμοκρασία στο σπίτι είναι από 16 με 17 έως κ 20 όταν ανάβουμε καλοριφέρ 

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!εμείς έχουμε συνεχώς τα καλοριφέρ αναμμένα και δε σβήνουν πότε γιατί το σπιτι είναι μεγάλο και μεζονέτα.Το σπιτι έχει μια καλή θερμοκρασία.Αν τα σβήσω τότε το σπιτι θα είναι παγωμένο.Γενικα μ αρέσει να κυκλοφορώ άνετα σ ένα σπιτι χωρις να φοράω πολλά ρούχα σαν εσκιμωος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angela123 είπε:

Καλημέρα!εμείς έχουμε συνεχώς τα καλοριφέρ αναμμένα και δε σβήνουν πότε γιατί το σπιτι είναι μεγάλο και μεζονέτα.Το σπιτι έχει μια καλή θερμοκρασία.Αν τα σβήσω τότε το σπιτι θα είναι παγωμένο.Γενικα μ αρέσει να κυκλοφορώ άνετα σ ένα σπιτι χωρις να φοράω πολλά ρούχα σαν εσκιμωος

Καλημερα. Κι εμεις εχουμε σταθερα στο 21 και ειναι μια χαρα.Ειμαι και κρυουλιαρα εγω...Τωρα μαγειρευω αρακα για μας και μοσχαρι με λαχανικα για το μωρο.Ευτυχως κοιμαται

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα σε ολους.Η μαμα μου μολις εφυγε.Εκτος απροοπτου θα ρθει σε κανα μηνα παλι:-(Μου αρεσε που την ειχα εδω.Μου κανε και παρεα

Καλημέρα κορίτσι εγώ νόμιζα μενατε κοντά. Μένει σε άλλη πόλη; είναι καλό να έχεις βοήθεια ειδικά από τηναμα σου. Θα περάσει ο καιρός και θα έρθει πάλι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι εγώ νόμιζα μενατε κοντά. Μένει σε άλλη πόλη; είναι καλό να έχεις βοήθεια ειδικά από τηναμα σου. Θα περάσει ο καιρός και θα έρθει πάλι. 

Ολοι οι συγγενεις μου ειναι στη Σερρες μονο εγω ειμαι εδω πολλα χρονια λογω δουλειας.Απλα η μαμα μου εχει ενα διαμερισμα στην οικοδομη που μενω και ερχεται συχνα για μενα και το μωρο και μενει αρκετα.Οταν γυρισω στη δουλεια μπορει να ερθει μονιμα με το μπαμπα μου


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...