Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ΚατεριναΣκ είπε:

Ελα ρε συ.. Εχουνε ενα μηνα και 5 μερες διαφορα τα μωρα μας. Εμενα σημερα εκλεισε τους 10 μηνες.. Να σου ζησουν τα κοριτσακια σου!! 

Ευχαριστώ πολύ!!!και εσύ να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!μπουσουλατε εσείς? εμείς όχι εμένα θέλει η να κάθεται η να στέκεται και να πιάνει να προχωράει όποτε πρέπει να είμαι συνέχεια μαζί της!

πρίν από 5 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε ;;

 

Καλέ μαζί γέννησα με; 2 μαϊου εγώ 

Αλήθεια!και εγώ!ο άντρας μου μου έκανε πλάκα και μου έλεγε να μην γεννήσω την πρωτομαγιά για να μην χάσουμε την αργία!χαχαχα!και του λέω είδες σου έκανα την χάρη!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!και εσύ να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!μπουσουλατε εσείς? εμείς όχι εμένα θέλει η να κάθεται η να στέκεται και να πιάνει να προχωράει όποτε πρέπει να είμαι συνέχεια μαζί της!

Ευχαριατω..Ναι μπουσουλαμε.  Ξεξηνησαμε 8,5 μηνων. Και απο 9 μηνων σηκωνεται στα επιπλα παντου και κανει πλαγια βηματακια.. Εννοειται οτι την κυνηγαω ολη την ωρα να μην ρηξει κατι να μην βρει κατι και το βαλει στο στομα γενικα ολη την ωρα θελει πολυ προσοχη.. Αλλα την αφηνω αρκετα κατω να παιζει μονη της! 

Μην ανισυχεις οπου να ναι θα ξεκηνησει λογικα..και εκει θα εισαι συνεχεια παλι μαζι της..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!και εσύ να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!μπουσουλατε εσείς? εμείς όχι εμένα θέλει η να κάθεται η να στέκεται και να πιάνει να προχωράει όποτε πρέπει να είμαι συνέχεια μαζί της!

Αλήθεια!και εγώ!ο άντρας μου μου έκανε πλάκα και μου έλεγε να μην γεννήσω την πρωτομαγιά για να μην χάσουμε την αργία!χαχαχα!και του λέω είδες σου έκανα την χάρη!

 

 

Χαχαχα και εμενα το ίδιο αλλά τελικά πήγα με ραντεβού το απόγευμα της Πρωτομαγιάς ...

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΚατεριναΣκ είπε:

Ευχαριατω..Ναι μπουσουλαμε.  Ξεξηνησαμε 8,5 μηνων. Και απο 9 μηνων σηκωνεται στα επιπλα παντου και κανει πλαγια βηματακια.. Εννοειται οτι την κυνηγαω ολη την ωρα να μην ρηξει κατι να μην βρει κατι και το βαλει στο στομα γενικα ολη την ωρα θελει πολυ προσοχη.. Αλλα την αφηνω αρκετα κατω να παιζει μονη της! 

Μην ανισυχεις οπου να ναι θα ξεκηνησει λογικα..και εκει θα εισαι συνεχεια παλι μαζι της..

Δεν ανησυχώ ιδιαίτερα γιατί και η μεγάλη μου δεν μπουσουλησε έπιανε σηκωνοτανε και μετά περπάτησε κατευθείαν! η αλήθεια είναι ότι συνέχεια από πάνω τούς πρέπει να είμαστε σε αυτές τις ηλικίες!!!

πρίν από 1 λεπτό , Mamasanty είπε:

Χαχαχα και εμενα το ίδιο αλλά τελικά πήγα με ραντεβού το απόγευμα της Πρωτομαγιάς ...

Στις πόσες βδομάδες?Εγώ πήγα Δεύτερα και μου είπε μέχρι την Παρασκευή θα έχεις γεννήσει μπορεί και νωρίτερα! είχα 2 με 3 διαστολή!και Τετάρτη βγήκε η μπουμπού!την προηγούμενη μαζεύαμε λουλουδάκια και την άλλη μέρα γέννησα! ήμουνα 38 εβδομάδων περίπου!

Η μικρή μόλις μπουσουλησε και έπιασε την παντόφλα μου!!!χαχαχα!!!ήταν πολύ δελεαστική μάλλον!!!ήθελε να την βάλει στο στόμα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Δεν ανησυχώ ιδιαίτερα γιατί και η μεγάλη μου δεν μπουσουλησε έπιανε σηκωνοτανε και μετά περπάτησε κατευθείαν! η αλήθεια είναι ότι συνέχεια από πάνω τούς πρέπει να είμαστε σε αυτές τις ηλικίες!!!

Στις πόσες βδομάδες?Εγώ πήγα Δεύτερα και μου είπε μέχρι την Παρασκευή θα έχεις γεννήσει μπορεί και νωρίτερα! είχα 2 με 3 διαστολή!και Τετάρτη βγήκε η μπουμπού!την προηγούμενη μαζεύαμε λουλουδάκια και την άλλη μέρα γέννησα! ήμουνα 38 εβδομάδων περίπου!

Η μικρή μόλις μπουσουλησε και έπιασε την παντόφλα μου!!!χαχαχα!!!ήταν πολύ δελεαστική μάλλον!!!ήθελε να την βάλει στο στόμα!

Στις 40 ακριβώς στην ΠΗΤ με προκληση ..αχ πότε πέρασε ο καιρός μωρέ 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Mamasanty είπε:

Στις 40 ακριβώς στην ΠΗΤ με προκληση ..αχ πότε πέρασε ο καιρός μωρέ 

Ναι χθες σκεφτόμουνα τι θέμα να κάνουμε στα γενέθλια!!!χαχαχα! περνάει πολύ γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Ναι χθες σκεφτόμουνα τι θέμα να κάνουμε στα γενέθλια!!!χαχαχα! περνάει πολύ γρήγορα!

Καλησπερα.Κι εγω σκεφτομαι για τα γενεθλια.Ειναι σε ενα μηνα ακριβως.Ειδα κατι μωρουδιστικες τουρτιτσες τελειες

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamasanty είπε:

Βάφτιση κάνατε;

Εμεις εχουμε κανει τον οκτωβριο!! Ηθελα να την κανω νωρις..

πρίν από 8 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπερα.Κι εγω σκεφτομαι για τα γενεθλια.Ειναι σε ενα μηνα ακριβως.Ειδα κατι μωρουδιστικες τουρτιτσες τελειες

Και εγω εχω ξεκηνησει να σκεφτομαι.. Τις εχω παραγγειλει ενα ωραιο φορεμα με φουστα μωβ τουτου και πανω γραφει my 1st birthday! Τωρα σκεφτομαι την διακοσμηση και τι φαγητα θα κανω για το μπουφε! Επισης στην βαπτηση της η ξαδεεφη μου της πηρε δωρο ενα συντριβανι σοκολατας το οποιο εννοειται θα το βαλω εκεινη την ημερα!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Εμεις εχουμε κανει τον οκτωβριο!! Ηθελα να την κανω νωρις..

Μια χαρά καλά κάνατε!να σας ζήσει και να την δείτε όπως επιθυμείτε!

Είχατε πολλά άτομα? 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Μια χαρά καλά κάνατε!να σας ζήσει και να την δείτε όπως επιθυμείτε!

Είχατε πολλά άτομα? 

 

Καπου 80.. Καναμε γαμο βαπτηση.. Ευχαριστουμε πολυ!! Εσεις ποτε ειπες οτι σκεφτεστε?


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπερα.Κι εγω σκεφτομαι για τα γενεθλια.Ειναι σε ενα μηνα ακριβως.Ειδα κατι μωρουδιστικες τουρτιτσες τελειες

Τι ωραία η φωτό σου!τι γλυκούλι!πες μας να περνούμε ιδέες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Εμεις εχουμε κανει τον οκτωβριο!! Ηθελα να την κανω νωρις..

Και εγω εχω ξεκηνησει να σκεφτομαι.. Τις εχω παραγγειλει ενα ωραιο φορεμα με φουστα μωβ τουτου και πανω γραφει my 1st birthday! Τωρα σκεφτομαι την διακοσμηση και τι φαγητα θα κανω για το μπουφε! Επισης στην βαπτηση της η ξαδεεφη μου της πηρε δωρο ενα συντριβανι σοκολατας το οποιο εννοειται θα το βαλω εκεινη την ημερα!!

Πολύ μου αρέσουνε αυτά! τέλεια θα είναι!από που τα παρήγγειλες?

πρίν από 3 λεπτά , Mamasanty είπε:

Εμείς κάναμε πριν δύο εβδομάδες... @Comet εσείς κάνατε ; 

Να σας ζήσει!!! καλότυχο και ευτυχισμένο!!!

πρίν από 8 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καπου 80.. Καναμε γαμο βαπτηση.. Ευχαριστουμε πολυ!! Εσεις ποτε ειπες οτι σκεφτεστε?

Το 2020..και εμείς είχαμε κάνει γάμο βάπτιση με την μεγάλη μου κόρη...350 άτομα περίπου...και αυτός θεωρείται κλειστός γάμος για τα δεδομένα εδώ...τώρα υπολογίζουμε 150 περίπου...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...