Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα σε ολους.Η μαμα μου μολις εφυγε.Εκτος απροοπτου θα ρθει σε κανα μηνα παλι:-(Μου αρεσε που την ειχα εδω.Μου κανε και παρεα

Καλημερααα. Αχ ποσο σε καταλαβαινω.. Καο εμενα η μαμα μου ειναι μακρια.. Γιαννενα και εγω μενω αθηνα.. Και ερχεται περιπου μια φορα το 3μηνο αντε στην καλη στο 2μηνο.. Δεν μπορει πιο συχνα γιατι εχει σκυλια ,γατια, κοτες , κηπο.. Και μου λυπει πολυ..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 59 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερα κοριτσιαααα!!! καλη βδομαδα να εχουμε!!!

Καλημερα. Σημερα γινατε 10 μηνων κι εμεις 11!!!Εμενα τρελαινεται για μωρα και ερχεται καθε 20 μερες περιπου.Δεν αντεχει παραπανω μακρια μας:)


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Ολοι οι συγγενεις μου ειναι στη Σερρες μονο εγω ειμαι εδω πολλα χρονια λογω δουλειας.Απλα η μαμα μου εχει ενα διαμερισμα στην οικοδομη που μενω και ερχεται συχνα για μενα και το μωρο και μενει αρκετα.Οταν γυρισω στη δουλεια μπορει να ερθει μονιμα με το μπαμπα μου

Κατάλαβα. Ωραία ιδέα να σε βοηθάνε κιόλας. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα. Κι εμεις εχουμε σταθερα στο 21 και ειναι μια χαρα.Ειμαι και κρυουλιαρα εγω...Τωρα μαγειρευω αρακα για μας και μοσχαρι με λαχανικα για το μωρο.Ευτυχως κοιμαται

Καλα εε??/το ιδιο φτιαχνουμε για τα μωρα μας? Μοσχαρακι κανω και εγω με καροτακι κολοκυθακι κρεμμυδακι και λιγο αστρακι μεσα.. Για μας κανω γεμιστα..:P

πρίν από 5 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα. Σημερα γινατε 10 μηνων κι εμεις 11!!!Εμενα τρελαινεται για μωρα και ερχεται καθε 20 μερες περιπου.Δεν αντεχει παραπανω μακρια μας:)

Ναι τα ζουζουνια μας... Μεγαλωνουν!!! Και γινονται πιο ατακτα καθε μερα... Αα μια χαρα τελειααα.. Θελω και εγω τοσο συχνα την μαμα μου και αυτη θελει να ερχεται .. Αλλα δεν γινεται.. 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλα εε??/το ιδιο φτιαχνουμε για τα μωρα μας? Μοσχαρακι κανω και εγω με καροτακι κολοκυθακι κρεμμυδακι και λιγο αστρακι μεσα.. Για μας κανω γεμιστα..:P

Ναι τα ζουζουνια μας... Μεγαλωνουν!!! Και γινονται πιο ατακτα καθε μερα... Αα μια χαρα τελειααα.. Θελω και εγω τοσο συχνα την μαμα μου και αυτη θελει να ερχεται .. Αλλα δεν γινεται.. 

Γεμιστα φαγαμε χτες..Και στον μικρο αρεσαν.Και πριν φυγει η μανα μου εψησε μπουρεκακια και τον ταισε...χαχαχα.Δεν παιζεται...Αν την αφησω μοσχαρακι θα τον κανει απο το φαι...

Ευτυχως κι ο μπαμπας μου ειναι πολυ χαλαρος και κανει τα παντα μονος του οποτε μπορει να λειπει αρκετα.Ασε που προσεχει και τον ανηψιο μου που ειναι 10 χρονων.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Comet είπε:

Γεμιστα φαγαμε χτες..Και στον μικρο αρεσαν.Και πριν φυγει η μανα μου εψησε μπουρεκακια και τον ταισε...χαχαχα.Δεν παιζεται...Αν την αφησω μοσχαρακι θα τον κανει απο το φαι...

Ευτυχως κι ο μπαμπας μου ειναι πολυ χαλαρος και κανει τα παντα μονος του οποτε μπορει να λειπει αρκετα.Ασε που προσεχει και τον ανηψιο μου που ειναι 10 χρονων.

Τελειααα.. Τυχερη... Και φαντασου ειναι το πρωτο της εγγονη  γιατι δεν εχω αδερφια και δεν μπορει να το βλεπει οποτε θελει..  Αστα!!!

Χαχα και εμενα οτι της δωσεις θα το φαει!! Και μην δει φαγητο ή οτι τρωμε εμεις κανει σαν τρελη!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μες τανευρα ειμαι.Ηρθε ο αντρας μου αρρωστος με βηχα και συναχι.Τωρα εβαλε θερμομετρο.Αν μου ελεγε οτι δεν νιωθει καλα θα κρατουσα τη μανα μου 2-3 μερες ακομη.Εννοειται δεν πλησιαζει το μωρο κι εγω δεν μπορω να κανω τιποτα.Μονο μην μας κολλησει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

 

Γειά σας κορίτσια!και εμένα η μανούλα είναι σε άλλη πόλη και εγώ στεναχωριέμαι που δεν είμαστε συνέχεια μαζί θα με βοηθούσε πάρα πολύ!αλλά τι να κάνουμε έρχεται όποτε μπορεί και πάμε και εμείς!ο μπαμπάκας μου δεν μπορεί πολύ μόνος αλλά ούτε εδώ κάνει γιατί δεν μπορεί να κλείνεται σε ένα σπίτι έχει και τον κήπο και τα ζωάκια του!όταν γέννησα έκατσε η μαμά μου 25 μέρες και όταν γύρισε δεν περιγράφεται τι αντίκρισαν τα ματάκια τής!χαχαχα!

Εμείς σήμερα θα φάμε μπάμιες με πατάτες και η μικρή  έφαγε μοσχαράκι με λαχανικά και μπάμιες μέσα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσια μες τανευρα ειμαι.Ηρθε ο αντρας μου αρρωστος με βηχα και συναχι.Τωρα εβαλε θερμομετρο.Αν μου ελεγε οτι δεν νιωθει καλα θα κρατουσα τη μανα μου 2-3 μερες ακομη.Εννοειται δεν πλησιαζει το μωρο κι εγω δεν μπορω να κανω τιποτα.Μονο μην μας κολλησει

Θελει πολυ προσοχη... Και εμενα οταν ειχε αρρωστησει ο αντρας μου μετα απο καποιες μερες αρρωστησε και η μικρη.. Εγω παλι οχι. Προσπαθησε να αεριζεις καλα τα δωματια και να μην ειναο στο ιδιο μερες μπαμπας και γιος..και ας ελποσουμε να μην κολλησει.. Α και εγω εκεινες τις μερες κοιμομουνα στο σαλονι..για να μην με κολλησει!!

πρίν από 3 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Γειά σας κορίτσια!και εμένα η μανούλα είναι σε άλλη πόλη και εγώ στεναχωριέμαι που δεν είμαστε συνέχεια μαζί θα με βοηθούσε πάρα πολύ!αλλά τι να κάνουμε έρχεται όποτε μπορεί και πάμε και εμείς!ο μπαμπάκας μου δεν μπορεί πολύ μόνος αλλά ούτε εδώ κάνει γιατί δεν μπορεί να κλείνεται σε ένα σπίτι έχει και τον κήπο και τα ζωάκια του!όταν γέννησα έκατσε η μαμά μου 25 μέρες και όταν γύρισε δεν περιγράφεται τι αντίκρισαν τα ματάκια τής!χαχαχα!

Εμείς σήμερα θα φάμε μπάμιες με πατάτες και η μικρή  έφαγε μοσχαράκι με λαχανικά και μπάμιες μέσα!

Βλεπω ολες τα ιδια τραβαμε.. Μακαρι να τις ειχαμε κοντα!!! 

Χαχαχαχ...Καλα ολες μοσχαρακι με λαχανικα εχουμε κανει σημερα?? 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Θελει πολυ προσοχη... Και εμενα οταν ειχε αρρωστησει ο αντρας μου μετα απο καποιες μερες αρρωστησε και η μικρη.. Εγω παλι οχι. Προσπαθησε να αεριζεις καλα τα δωματια και να μην ειναο στο ιδιο μερες μπαμπας και γιος..και ας ελποσουμε να μην κολλησει.. Α και εγω εκεινες τις μερες κοιμομουνα στο σαλονι..για να μην με κολλησει!!

Βλεπω ολες τα ιδια τραβαμε.. Μακαρι να τις ειχαμε κοντα!!! 

Χαχαχαχ...Καλα ολες μοσχαρακι με λαχανικα εχουμε κανει σημερα?? 

Μα είδες?εμένα της αρέσει καλύτερα το μοσχαράκι...χθες που της είχα γαλοπούλα δεν τρελάθηκε...σήμερα το καθάρισε όλο το μπολακι!

Να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!

Γεμιστά ε? Εχω να φτιάξω από πριν γεννήσω!δεν με αφήνει η μπουμπού μας βγήκε ζορικια!τώρα σκαρφαλώνει πάνω μου και προσπαθεί να μου πάρει το κινητό να το βάλει στο στόμα!

 

πρίν από 14 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσια μες τανευρα ειμαι.Ηρθε ο αντρας μου αρρωστος με βηχα και συναχι.Τωρα εβαλε θερμομετρο.Αν μου ελεγε οτι δεν νιωθει καλα θα κρατουσα τη μανα μου 2-3 μερες ακομη.Εννοειται δεν πλησιαζει το μωρο κι εγω δεν μπορω να κανω τιποτα.Μονο μην μας κολλησει

Περαστικά γρήγορα! προσπάθησε να προσέχεις όσο μπορείς! εύχομαι να μην κολλήσετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Μα είδες?εμένα της αρέσει καλύτερα το μοσχαράκι...χθες που της είχα γαλοπούλα δεν τρελάθηκε...σήμερα το καθάρισε όλο το μπολακι!

Να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη!

Γεμιστά ε? Εχω να φτιάξω από πριν γεννήσω!δεν με αφήνει η μπουμπού μας βγήκε ζορικια!τώρα σκαρφαλώνει πάνω μου και προσπαθεί να μου πάρει το κινητό να το βάλει στο στόμα!

 

Περαστικά γρήγορα! προσπάθησε να προσέχεις όσο μπορείς! εύχομαι να μην κολλήσετε!

Χαχα .. Τι να κανουμε και εγω καιρο ειχα να κανω γεμιστα και το πηρα αποφαση σημερα.. Οπως και μουσακα και παστιτσιο εχω να κανω καιρο!!!

Ποσο ειναι το κοριτσακι σου???


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Χαχα .. Τι να κανουμε και εγω καιρο ειχα να κανω γεμιστα και το πηρα αποφαση σημερα.. Οπως και μουσακα και παστιτσιο εχω να κανω καιρο!!!

Ποσο ειναι το κοριτσακι σου???

2 Φεβρουαρίου γινόμαστε 9 μηνών!και έχω και μια μεγαλύτερη κορούλα που 9 Απριλίου θα γίνει 7 χρόνων και πάει πρώτη Δημοτικού!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Θελει πολυ προσοχη... Και εμενα οταν ειχε αρρωστησει ο αντρας μου μετα απο καποιες μερες αρρωστησε και η μικρη.. Εγω παλι οχι. Προσπαθησε να αεριζεις καλα τα δωματια και να μην ειναο στο ιδιο μερες μπαμπας και γιος..και ας ελποσουμε να μην κολλησει.. Α και εγω εκεινες τις μερες κοιμομουνα στο σαλονι..για να μην με κολλησει!!

Βλεπω ολες τα ιδια τραβαμε.. Μακαρι να τις ειχαμε κοντα!!! 

Χαχαχαχ...Καλα ολες μοσχαρακι με λαχανικα εχουμε κανει σημερα?? 

Προς το παρον καθομαι με το μωρο στο σπιτι της μανας μου.Και το βραδυ θα κοιμηθω στο σαλονι.Ευτυχως δεν εχει πυρετο ακομη


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Afroditi85 είπε:

2 Φεβρουαρίου γινόμαστε 9 μηνών!και έχω και μια μεγαλύτερη κορούλα που 9 Απριλίου θα γίνει 7 χρόνων και πάει πρώτη Δημοτικού!

Ελα ρε συ.. Εχουνε ενα μηνα και 5 μερες διαφορα τα μωρα μας. Εμενα σημερα εκλεισε τους 10 μηνες.. Να σου ζησουν τα κοριτσακια σου!! 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Afroditi85 είπε:
πρίν από 5 λεπτά , Afroditi85 είπε:

 

 

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε ;;

 

πρίν από 5 λεπτά , Afroditi85 είπε:

2 Φεβρουαρίου γινόμαστε 9 μηνών!και έχω και μια μεγαλύτερη κορούλα που 9 Απριλίου θα γίνει 7 χρόνων και πάει πρώτη Δημοτικού!

Καλέ μαζί γέννησα με; 2 μαϊου εγώ 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...