Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Αυγούστου 2019


Newmum19

Recommended Posts

1 hour ago, Stellav39 είπε:

Εμένα μου έδωσε ημερομηνία αρχές Ιουλίου, αλλά αυτό στην αρχή. Είμαι στη 18η εβδομάδα  τωρα:) 

Και σίγουρα σε ιδιωτικό :)

Γιατί σίγουρα σε ιδιωτικό;; Πείτε μου γνώμες κοριτσια μήπως αποφασίσω κ εγώ τελικά με σιγουριά!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα με το καλο τα μπεμπακια σας!!τελη ιουλιου ειμαι αλλα ειδα φως και μπηκα!! Εγω σε δημοσιο ..βρηκα ενα γιατρο και θα με αναλαβει αυτος ..του δινω κατι φυσικα οποτε με προσεχει και αναλογα!!


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμ.... Δεν έχω να σου πω κάποιο λόγο συγκεκριμένο. Απλά εμεινα έγκυος από εξωσωματική και από την αρχή επέλεξα συγκεκριμένο γιατρό που με παρακολουθεί ως και σήμερα. Και αυτός είναι στο ιδιωτικό. Ο σύντροφος μου είναι βέβαια γενικά υπέρ του δημοσίου. Αλλά εγώ δεν θα αισθάνομαι πουθενά αλλού ασφαλής εκτός από κει που είναι ο γιατρός μου. 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αν δεν έχετε θέμα να λέμε κ από που είναι η καθεμία κ που σκέφτεται να γεννήσει!! Εγώ είμαι κρητη ηρακλειο κ το πιο πιθανόν να γεννήσω στο Μητέρα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 27/1/2019 at 12:29 ΠΜ, Lina014585 είπε:

Κορίτσια γεια σας κ εγώ Τέλη Αυγούστου μάλλον.Με το καλό σε όλες.Για μένα είναι το τρίτο παιδάκι.

Με το καλό κ εσένα το μωράκι σου!! :)

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Aggeliki24 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια και εγώ μέσα στο Αύγουστο με το καλό γένναω εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα 

Γεια σου κ σενα!! Αυξανομαστε λοιπόν ε;; Μακάρι κοπέλα μου να μας πάνε σε όλες καλά.. εσυ έχεις κάνει αυχενική διαφάνεια; Εγώ πριν μερικές μέρες την έκανα κ ευτυχώς όλα δείχνουν πολύ καλά :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και απο εμένα!  "Αυγουστιατικη" μανούλα και εγώ είπα να έρθω στην παρέα. .λίγο μετά το 15 Αύγουστο η ΠΗΤ μου. Εχω ηδη ένα παιδάκι 4 ετων και τώρα ήρθε και η ώρα να του χαρίσω ένα αδερφάκι. Την ερχόμενη Τρίτη έχω και εγώ την αυχενική μου και έχω τρελαθεί από το άγχος. .έχω να κάνω υπέρηχο από τις 10/1 και ελπιζω να είναι όλα καλά, να εχει μεγαλωσει το εμβρυακι μου και να βγουν καλά αποτελέσματα. .! Καλή επιτυχία σε όλες τις εγκυουλες που πλησιάζει η αυχενικη μας !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Newmum19 είπε:

Γεια σου κ σενα!! Αυξανομαστε λοιπόν ε;; Μακάρι κοπέλα μου να μας πάνε σε όλες καλά.. εσυ έχεις κάνει αυχενική διαφάνεια; Εγώ πριν μερικές μέρες την έκανα κ ευτυχώς όλα δείχνουν πολύ καλά :)

Εγώ θα κάνω την Τετάρτη σήμερα έκανα το Papp-a όλα καλά μου είπανε και έτσι εύχομαι να είναι όλα έχω λίγο πονακια που και που όμως για λίγο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ papp-a μαζί με αυχενικη την ίδια μέρα. Τα αποτελέσματα papp-a ξέρετε μετά από ποσες μερες βγαινουν; μήπως βγαίνουν άμεσα ; και εγώ που και που νιώθω ένα βάρος και κάτι τράβηγματακια χαμηλά. .ειδικά σημέρα που έκανα όλο το πρωί και κάποιες δουλειές σπιτιού τώρα νιώθω πολύ επιβαρυμενη τη μέση μου.όλο λέω ότι θα χαλαρώσω και δε θα κάνω πολλά πολλά άλλα με ένα πιτσιρίκι ήδη μέσα στο σπίτι..σκούπα & συγυρισμα στο χάος όλη την ωρα..και δουλεύω και 8ωρο τις καθημερινές. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2019 at 4:48 ΜΜ, MamaMia84 είπε:

Εγώ papp-a μαζί με αυχενικη την ίδια μέρα. Τα αποτελέσματα papp-a ξέρετε μετά από ποσες μερες βγαινουν; μήπως βγαίνουν άμεσα ; και εγώ που και που νιώθω ένα βάρος και κάτι τράβηγματακια χαμηλά. .ειδικά σημέρα που έκανα όλο το πρωί και κάποιες δουλειές σπιτιού τώρα νιώθω πολύ επιβαρυμενη τη μέση μου.όλο λέω ότι θα χαλαρώσω και δε θα κάνω πολλά πολλά άλλα με ένα πιτσιρίκι ήδη μέσα στο σπίτι..σκούπα & συγυρισμα στο χάος όλη την ωρα..και δουλεύω και 8ωρο τις καθημερινές. 

Κι εγώ την ιδια μέρα τα έκανα.. τα αποτελέσματα του Papp A βγήκαν την επόμενη μέρα εμένα!! Κ δόξα το θεό όλα καλά!! Το ιδιο εύχομαι για όλες μας κοριτσια μου!! Από που είσαι εσυ; Εγώ ηρακλειο Κρήτης!

πρίν από 26 λεπτά , sara_mixalis είπε:

κοριτσια καλησπερα!!!! εμενα μου εχει δωσει πητ αρχες αυγουστου! με το καλο τα μωρακια μας!

Γεια σου κ σενα κορίτσι μου! Εμένα μέχρι μέσα Αυγούστου μου είπε θα το έχω το μωράκι μου! Από που είσαι εσυ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Newmum19 είπε:

Κι εγώ την ιδια μέρα τα έκανα.. τα αποτελέσματα του Papp A βγήκαν την επόμενη μέρα εμένα!! Κ δόξα το θεό όλα καλά!! Το ιδιο εύχομαι για όλες μας κοριτσια μου!! Από που είσαι εσυ; Εγώ ηρακλειο Κρήτης!

Γεια σου κ σενα κορίτσι μου! Εμένα μέχρι μέσα Αυγούστου μου είπε θα το έχω το μωράκι μου! Από που είσαι εσυ; 

 α τελεια σχεδον μαζι ειμαστε απο ηρακλειο κρητης ειμαι κ εγω!!!! 

 

πρίν από 2 λεπτά , Newmum19 είπε:

Κι εγώ την ιδια μέρα τα έκανα.. τα αποτελέσματα του Papp A βγήκαν την επόμενη μέρα εμένα!! Κ δόξα το θεό όλα καλά!! Το ιδιο εύχομαι για όλες μας κοριτσια μου!! Από που είσαι εσυ; Εγώ ηρακλειο Κρήτης!

Γεια σου κ σενα κορίτσι μου! Εμένα μέχρι μέσα Αυγούστου μου είπε θα το έχω το μωράκι μου! Από που είσαι εσυ; 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , sara_mixalis είπε:

 α τελεια σχεδον μαζι ειμαστε απο ηρακλειο κρητης ειμαι κ εγω!!!! 

 

 

Μια χαρά!! Κ που θα γεννήσεις με το καλό εσυ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...