Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εύχομαι αύριο να έχει πέσει η χοριακη σου. 🙏 κι εγω θα παω πολυ πρωι να δωσω αιμα....να δουμε....

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

On 7/26/2019 at 1:22 PM, Evi89 said:

Καλημέρα @Rinaki88 με το καλό κορίτσακι μου!! Κ εμενα με πιανουν αυτά...είναι φυσιολογικά αφού είμαστε πολύ κοντά πια!!!:-o Αλλά για ένα περίεργο λόγο έχω 2 μέρες που δεν νιώθω τίποτα από πόνους... 

Κι εγώ έτσι ακριβώς είμαι κορίτσι μου. Δεν είναι σταθερό. Πότε με πιάνει 2 και 3 φορές την ημέρα και περνάνε ημέρες που είναι τελείως χαλαρή. Προφανώς δεν είναι ακόμη η ώρα μας απλώς ετοιμαζόμαστε. Όλα καλά να πάνε.

On 7/26/2019 at 3:56 PM, Mar.da said:

Γεια ρινακι!!εγω κοριτσι ειμαι στην αναμονη,Δευτερα Τριτη γενναμε!ο μπεμπης μας βιαζεται να βγει.πονους εχουμε γιατι ειμαστε στην τελικη ευθεια,εμενα ξεκινησαν μολις μπηκα στο μηνα μου.το βραδυ γινονται πιο εντονοι.τωρα που εγω ειμαι κοντα στον τοκετο ειναι πιο συχνοι μες την διαρκεια της μερας.η μεση σε ποναει και λογο βαρους της κοιλιας και ισως ορθοστασιας,κουρασης.

Οι πονοι τοκετου ξεκινουν απο την μεση και καταληγουν μπροστα στην κοιλια,εχουν σταθερη συχνοτητα και διαρκεια.αφου θα φυγεις ομως πες το στο γιατρο να σε ησυχη.

Κορίτσι μου με το καλό. Ήρθε η ώρα. Με έναν μη σου πω και με κανέναν πόνο. Να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά.

On 7/26/2019 at 5:41 PM, Eleni2512 said:

καλησπερα κοριτσια!! και εγω πηγα χτες στον γιατρο και μου ειπε Δευτερα να μου κανει εισαγωγη για να γεννησω Τριτη. εν τω μεταξυ του λεω "γιατρε δε θελω καισαρικη" στραβωσε και μου λεει "οι 2 στις 3 γυναικες.με.καισαρικη γεννανε" του λεω "δε πειραζει εγω θα ειμαι η 1 στις 3 που θα γεννησει φυσιολογικα" και μετα μου τα γυρισε και μου λεει " μα δε θα κανουμε κατευθειαν καισαρικη, θα σου βαλω ορό και αν δε γεννησεις ετσι θα κανουμε καισαρικη" 

αφηστε, ερχομαι σπιτι, κλαμα κακο, τρομοκρατηθηκα. ο αντρας μου ειδε και επαθε να με συνεφερει και μεσα σ ολα μου εσπασε και ενα δοντι. :?

Κοριτσάκι μου με το καλό. Εύχομαι να γίνει ο,τι είναι καλύτερο για εσένα. Με σπασμένο δόντι την έβγαλε και η μητέρα μου. Είναι από έλλειψη ασβεστίου μάλλον. Θα πας οδοντίατρο;

On 7/26/2019 at 6:46 PM, Smurfita said:

Όλα είναι πιθανά! Πάντως κι εγώ το '14 ήμουν πολύ ευχαριστημένη και ελπίζω να μην έχει αλλάξει τίποτα!

 

Με το καλό! Αυτοί οι πόνοι είναι ακριβώς επειδή πλησιάζει η ώρα. Εμένα πλέον με πιάνουν και κατά τη διάρκεια της ημέρας. Όπως είπαν και τα κορίτσια καλό είναι να το πεις στον γιατρό σου για να το ξέρει ειδικά από την στιγμή που έχεις σκοπό να απομακρυνθείς.

Καλή μου προσπάθησε να ηρεμήσεις. Δεν ήταν και πολύ νορμάλ αυτό που σου είπε και ειλικρινά δεν ξέρω κι εγώ πώς θα αντιδρούσα... Εσύ ξεκαθάρισε ότι θα κάνεις την προσπάθειά σου και μόνο αν υπάρξει σοβαρός λόγος θα δεχτείς την καισαρική. Για ποιο λόγο σε πάει με πρόκληση;

Αλήθεια, με το δόντι τί θα κάνεις;

Έρχεται η ώρα κορίτσι μου. Με το καλό.

20 hours ago, Katerina!! said:

Κορίτσια μου εγω γεννησα σημερα το μεσημέρι με επείγουσα καισαρική!Μολις ηρεμησω θα σας γράψω! Σας φιλω όλες με το καλο να ερθουν τα μωράκια σας! 

Γλυκιά μου να σου ζήσει το μωράκι σου. Γερό και καλοτυχο. Να είσαι γερή και εσύ και με το καλό να βγεις για το σπίτι σου.

  • Μου αρέσει 4

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mampa είπε:

@Mar.da εύχομαι με το καλό. Να μας ενημερώσεις για τις εξελίξεις. Η Παναγιά μαζί σου

Ευχαριστω πολυ!θα σας ενημερωσω.ευχομαι και σε σενα το ιδιο:x

Just now, Rinaki88 είπε:

Κι εγώ έτσι ακριβώς είμαι κορίτσι μου. Δεν είναι σταθερό. Πότε με πιάνει 2 και 3 φορές την ημέρα και περνάνε ημέρες που είναι τελείως χαλαρή. Προφανώς δεν είναι ακόμη η ώρα μας απλώς ετοιμαζόμαστε. Όλα καλά να πάνε.

Κορίτσι μου με το καλό. Ήρθε η ώρα. Με έναν μη σου πω και με κανέναν πόνο. Να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά.

Κοριτσάκι μου με το καλό. Εύχομαι να γίνει ο,τι είναι καλύτερο για εσένα. Με σπασμένο δόντι την έβγαλε και η μητέρα μου. Είναι από έλλειψη ασβεστίου μάλλον. Θα πας οδοντίατρο;

Έρχεται η ώρα κορίτσι μου. Με το καλό.

Γλυκιά μου να σου ζήσει το μωράκι σου. Γερό και καλοτυχο. Να είσαι γερή και εσύ και με το καλό να βγεις για το σπίτι σου.

Ευχαριστω ρινακι!μακαρι να ειναι με εναν πονο,να καταλαβουμε οτι γεννησαμε βρε παιδι μου:D.

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου συγνωμη που δεν απαντω σε καθε μια ξεχωριστά, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και εύχομαι με το καλο να πάρετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας! Γεννησα 34 κ 4, ημουν στον καρδιοτοκογραφο κ δεν είχαν καλη μεταβλητοτητα οι σφιγμοι του μωρού κ αυτο φανηκε οτι το προκαλούσε η τριπλη περιτυλιξη του λωρου στον λαιμο. Το μωρο είναι στην μενν τωρα, εγω βγαινω αυριο κ ελπίζω να τον παρω συντομα στο σπίτι. Στενοχωριεμαι που θα φυγω χωρις το μωρο αλλα μου ειπαν οτι γλυτωσα τα χειρότερα κ γιαυτό μου το πηραν με επείγουσα καισαρική. 

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina!! είπε:

Κορίτσια μου συγνωμη που δεν απαντω σε καθε μια ξεχωριστά, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και εύχομαι με το καλο να πάρετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας! Γεννησα 34 κ 4, ημουν στον καρδιοτοκογραφο κ δεν είχαν καλη μεταβλητοτητα οι σφιγμοι του μωρού κ αυτο φανηκε οτι το προκαλούσε η τριπλη περιτυλιξη του λωρου στον λαιμο. Το μωρο είναι στην μενν τωρα, εγω βγαινω αυριο κ ελπίζω να τον παρω συντομα στο σπίτι. Στενοχωριεμαι που θα φυγω χωρις το μωρο αλλα μου ειπαν οτι γλυτωσα τα χειρότερα κ γιαυτό μου το πηραν με επείγουσα καισαρική. 

Κορίτσι μου και πάλι πολλές ευχές για εσένα και το μωράκι σου! Προφανώς γλύτωσες τα χειρότερα και εσύ και το μωρό. Ελπίζω να βγει σύντομα από την μονάδα! Θα σε αφήνουν να το βλέπεις συχνά η μόνο 2 φορές τη μέρα; Ταλαιπωρήθηκες με την καισαρική;

Εγώ σήμερα έχω πολλούς πόνους. Το μωρό κουνιέται συνέχεια και πονάω σε κάθε του κίνηση. Με έχει πιάσει ζαλάδα, αλλά η πίεση που μέτρησα είναι οκ, όπως και το σάκχαρο. Ελπίζω να κρατηθεί εκεί που είναι μέχρι την Τετάρτη που θα πάμε στον γιατρό.

Λέτε να κράτησαν την @Mar.da;

  • Μου αρέσει 1

GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Smurfita είπε:

Κορίτσι μου και πάλι πολλές ευχές για εσένα και το μωράκι σου! Προφανώς γλύτωσες τα χειρότερα και εσύ και το μωρό. Ελπίζω να βγει σύντομα από την μονάδα! Θα σε αφήνουν να το βλέπεις συχνά η μόνο 2 φορές τη μέρα; Ταλαιπωρήθηκες με την καισαρική;

Εγώ σήμερα έχω πολλούς πόνους. Το μωρό κουνιέται συνέχεια και πονάω σε κάθε του κίνηση. Με έχει πιάσει ζαλάδα, αλλά η πίεση που μέτρησα είναι οκ, όπως και το σάκχαρο. Ελπίζω να κρατηθεί εκεί που είναι μέχρι την Τετάρτη που θα πάμε στον γιατρό.

Λέτε να κράτησαν την @Mar.da;

Σευχαριστω πολυ κοριτσάκι μου!!! Τον βλέπω 2 φορές τη μερα στο επισκεπτηριο κ ελπιζω να βγούμε σύντομα απο την μονάδα κ να τον παρω στο σπίτι τον πρίγκιπα μου!!! Εγω καλα είμαι αν κ πονάω λιγο αλλα οκ θα περάσει! Κανε υπομονή λίγο σου έμεινε να πάρεις το μωράκι σου στην αγκαλια σου!!! Ισως την κρατησαν την Mar.da για να μην εχει μπει. Εύχομαι σε ολες οτι καλύτερο!!! 

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Katerina!! said:

Κορίτσια μου συγνωμη που δεν απαντω σε καθε μια ξεχωριστά, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και εύχομαι με το καλο να πάρετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας! Γεννησα 34 κ 4, ημουν στον καρδιοτοκογραφο κ δεν είχαν καλη μεταβλητοτητα οι σφιγμοι του μωρού κ αυτο φανηκε οτι το προκαλούσε η τριπλη περιτυλιξη του λωρου στον λαιμο. Το μωρο είναι στην μενν τωρα, εγω βγαινω αυριο κ ελπίζω να τον παρω συντομα στο σπίτι. Στενοχωριεμαι που θα φυγω χωρις το μωρο αλλα μου ειπαν οτι γλυτωσα τα χειρότερα κ γιαυτό μου το πηραν με επείγουσα καισαρική. 

Κοριτσάκι μου το θέμα είναι ότι είστε καλά και οι 2. Σου είπανε ποσό θα το κρατήσουν το μωράκι; Σιδερένιοι και οι 2 εύχομαι.

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Κοριτσάκι μου το θέμα είναι ότι είστε καλά και οι 2. Σου είπανε ποσό θα το κρατήσουν το μωράκι; Σιδερένιοι και οι 2 εύχομαι.

Σευχαριστω πολυ κοριτσάκι μου!! Δεν μου λενε συγκεκριμένα πότε θα βγει, αλλα μου λένε οτι γενικα παει καλα ο μικρος μου. Τωρα απλα ελπιζω να τον παρω γρήγορα στο σπίτι! 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Katerina!! είπε:

Κορίτσια μου συγνωμη που δεν απαντω σε καθε μια ξεχωριστά, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και εύχομαι με το καλο να πάρετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας! Γεννησα 34 κ 4, ημουν στον καρδιοτοκογραφο κ δεν είχαν καλη μεταβλητοτητα οι σφιγμοι του μωρού κ αυτο φανηκε οτι το προκαλούσε η τριπλη περιτυλιξη του λωρου στον λαιμο. Το μωρο είναι στην μενν τωρα, εγω βγαινω αυριο κ ελπίζω να τον παρω συντομα στο σπίτι. Στενοχωριεμαι που θα φυγω χωρις το μωρο αλλα μου ειπαν οτι γλυτωσα τα χειρότερα κ γιαυτό μου το πηραν με επείγουσα καισαρική. 

Άντε κοριτσάκι μου όλα καλά!! Σιδερένιοι κ οι 2 σας!Άντε ο μικρούλης λίγο θα κάτσει κ θα τον πάρετε σπιτάκι σας!Αγχωθηκα λίγο με την περιτυλιξη που είπες... Εμένα ήταν τυλιγμένη στο ντοπλερ... Ελπίζω να ξετυλιχθηκε.. ο καρδιοτογραφος ήταν καλος βέβαια! Άντε κοπέλα μου εσύ τελείωσες ,καλή ανάρρωση σε σένα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Άντε κοριτσάκι μου όλα καλά!! Σιδερένιοι κ οι 2 σας!Άντε ο μικρούλης λίγο θα κάτσει κ θα τον πάρετε σπιτάκι σας!Αγχωθηκα λίγο με την περιτυλιξη που είπες... Εμένα ήταν τυλιγμένη στο ντοπλερ... Ελπίζω να ξετυλιχθηκε.. ο καρδιοτογραφος ήταν καλος βέβαια! Άντε κοπέλα μου εσύ τελείωσες ,καλή ανάρρωση σε σένα!! 

Σευχαριστω πολυ κοριτσάκι μου!!! Μην αγχώνεσαι εφοσον ηταν καλος ο καρδιοτοκογραφος, εμενα το καταλαβε ο γιατρος απο τους σφιγμους στον καρδιοτοκογραφο ότι κατι δεν πήγαινε καλά γιαυτο με εβαλαν για τοκετο μεσα σε 1 ωρα. Της τρελης, δεν μπορείς να φανταστείς, πήγα για εξέταση κ βρέθηκα να γενναω!Το μόνο που εύχομαι είναι να παρω γρήγορα το μωρο στο σπίτι! 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katerina!! είπε:

Σευχαριστω πολυ κοριτσάκι μου!!! Μην αγχώνεσαι εφοσον ηταν καλος ο καρδιοτοκογραφος, εμενα το καταλαβε ο γιατρος απο τους σφιγμους στον καρδιοτοκογραφο ότι κατι δεν πήγαινε καλά γιαυτο με εβαλαν για τοκετο μεσα σε 1 ωρα. Της τρελης, δεν μπορείς να φανταστείς, πήγα για εξέταση κ βρέθηκα να γενναω!Το μόνο που εύχομαι είναι να παρω γρήγορα το μωρο στο σπίτι! 

Ευχαριστώ Κατερινάκι μου!Καλά πραγματικά πρέπει να ήταν σοκ ξαφνικά γέννα! Μακάρι κορίτσι μου να τον πάρεις γρήγορα!! Πως είσαι σήμερα; Από πόνο; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Ευχαριστώ Κατερινάκι μου!Καλά πραγματικά πρέπει να ήταν σοκ ξαφνικά γέννα! Μακάρι κορίτσι μου να τον πάρεις γρήγορα!! Πως είσαι σήμερα; Από πόνο; 

Ποναω λιγο κοριτσάκι μου!!!Αλλα πραγματικά δε με νοιάζει καθόλου οτι ποναω, το μονο που παρακαλαω είναι να τα πηγαίνει καλα το μωρο να το παρω στο σπίτι!!! 


 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου συγνωμη αργησα να σας απαντησω!

Ο μπεμπακος μας γεννηθηκε χθες(μολις ειδα οτι ειναι 1:20 κι οτι αλλαξε η μερα;-))στις 6:25 το απογευμα!!ηρθαμε στο μαιευτηριο στις 1:30,μπαινω στο καρδιοτοκογραφο,ειχα συσπασεις ανα 20λεπτο και πονους,κοιταει τραχηλο ο γιατρος ειχα 3 εκ διαστολη.καναμε εισαγωγη,ξεκινησαν οι πιο εντονοι πονοι στις 3:30 και σε 3 ωρες ειχα γεννησει.εκανα επισκληριδιο αλλα μπορουσα να ελεγχω το σωμα μου.ραμματα δεν εκανα καθολου.

Ο μπεμπης μας γεννηθηκε 3.200 και 50 εκ!ειναι κουκλακι και θηλασε αμεσως!

Ειχα τοσο καλη γεννα που δε το πιστευα!οπως μου ευχηθηκατε μ ενα πονο ετσι κι εγινε.σας ευχομαι να γεννησετε τοσο ευκολα οσο εγω!!

Σας ευχαριστω απο καρδιας που ολο αυτο το διαστημα ησασταν κοντα μου και ας μην γνωριζομαστε.

Σας φιλω γλυκα ολες και το καλο στις επομενες!!:x

  • Μου αρέσει 8

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina!! said:

Σευχαριστω πολυ κοριτσάκι μου!! Δεν μου λενε συγκεκριμένα πότε θα βγει, αλλα μου λένε οτι γενικα παει καλα ο μικρος μου. Τωρα απλα ελπιζω να τον παρω γρήγορα στο σπίτι! 

Με το καλό αγάπη μου. Κάθε μέρα να είναι και καλύτερα το μπεμπακι σου και να έρθει σύντομα σπίτι σας. Φιλάκια γλυκιά μανούλα.

Just now, Mar.da said:

Κοριτσια μου συγνωμη αργησα να σας απαντησω!

Ο μπεμπακος μας γεννηθηκε χθες(μολις ειδα οτι ειναι 1:20 κι οτι αλλαξε η μερα;-))στις 6:25 το απογευμα!!ηρθαμε στο μαιευτηριο στις 1:30,μπαινω στο καρδιοτοκογραφο,ειχα συσπασεις ανα 20λεπτο και πονους,κοιταει τραχηλο ο γιατρος ειχα 3 εκ διαστολη.καναμε εισαγωγη,ξεκινησαν οι πιο εντονοι πονοι στις 3:30 και σε 3 ωρες ειχα γεννησει.εκανα επισκληριδιο αλλα μπορουσα να ελεγχω το σωμα μου.ραμματα δεν εκανα καθολου.

Ο μπεμπης μας γεννηθηκε 3.200 και 50 εκ!ειναι κουκλακι και θηλασε αμεσως!

Ειχα τοσο καλη γεννα που δε το πιστευα!οπως μου ευχηθηκατε μ ενα πονο ετσι κι εγινε.σας ευχομαι να γεννησετε τοσο ευκολα οσο εγω!!

Σας ευχαριστω απο καρδιας που ολο αυτο το διαστημα ησασταν κοντα μου και ας μην γνωριζομαστε.

Σας φιλω γλυκα ολες και το καλο στις επομενες!!:x

Αγάπη μου τι υπέροχα νέα. Να σας ζήσει ο μπεμπακος σας. Γερός και καλοτυχος. Σιδερένιοι και οι 2. Μια χαρά γεννήθηκε το ζουζουνάκι σας. Με το καλό να πάτε σπίτι. Σε φιλώ.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Katerina!! είπε:

Κορίτσια μου συγνωμη που δεν απαντω σε καθε μια ξεχωριστά, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και εύχομαι με το καλο να πάρετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας! Γεννησα 34 κ 4, ημουν στον καρδιοτοκογραφο κ δεν είχαν καλη μεταβλητοτητα οι σφιγμοι του μωρού κ αυτο φανηκε οτι το προκαλούσε η τριπλη περιτυλιξη του λωρου στον λαιμο. Το μωρο είναι στην μενν τωρα, εγω βγαινω αυριο κ ελπίζω να τον παρω συντομα στο σπίτι. Στενοχωριεμαι που θα φυγω χωρις το μωρο αλλα μου ειπαν οτι γλυτωσα τα χειρότερα κ γιαυτό μου το πηραν με επείγουσα καισαρική. 

@Katerina!! Να σας ζήσει το μπεμπακι σας! Γερό κ δυνατό. Κάνε λίγο υπομονή και θα τον έχεις αγκαλίτσα! 

2 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Κοριτσια μου συγνωμη αργησα να σας απαντησω!

Ο μπεμπακος μας γεννηθηκε χθες(μολις ειδα οτι ειναι 1:20 κι οτι αλλαξε η μερα;-))στις 6:25 το απογευμα!!ηρθαμε στο μαιευτηριο στις 1:30,μπαινω στο καρδιοτοκογραφο,ειχα συσπασεις ανα 20λεπτο και πονους,κοιταει τραχηλο ο γιατρος ειχα 3 εκ διαστολη.καναμε εισαγωγη,ξεκινησαν οι πιο εντονοι πονοι στις 3:30 και σε 3 ωρες ειχα γεννησει.εκανα επισκληριδιο αλλα μπορουσα να ελεγχω το σωμα μου.ραμματα δεν εκανα καθολου.

Ο μπεμπης μας γεννηθηκε 3.200 και 50 εκ!ειναι κουκλακι και θηλασε αμεσως!

Ειχα τοσο καλη γεννα που δε το πιστευα!οπως μου ευχηθηκατε μ ενα πονο ετσι κι εγινε.σας ευχομαι να γεννησετε τοσο ευκολα οσο εγω!!

Σας ευχαριστω απο καρδιας που ολο αυτο το διαστημα ησασταν κοντα μου και ας μην γνωριζομαστε.

Σας φιλω γλυκα ολες και το καλο στις επομενες!!:x

@Mar.da να σας ζήσει ο κούκλος! Να ναι γερός κ δυνατός! Καλή ανάρρωση κ σε σένα! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...