Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Προγραμματισμένες επαφες


Makykat

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!

Ειμαι νέα στο φόρουμ και προσπαθούμε εδώ και 3 μήνες με τον σύζυγο για δεύτερο παιδάκι.

Κανουμε προγραμματισμένες επαφές και έχω πάρει ήδη αυτό τον μήνα αγωγή με clomiphene για πέντε μέρες (1 πρωί-1 βράδυ)

Σήμερα στον υπέρηχο ο γιατρός είδε δυο ωοθηλακια και μου είπε να έχω επαφή την Κυριακή και θα με ξαναδεί την Δευτέρα.

ο κύκλος μου είναι 25-26 ημερών κ τον προηγούμενο μήνα έκανα ωορρηξία την 9η μέρα και τώρα αυτό τον μήνα έχω φτάσει 11η και δεν έχει γίνει.

εχω μπερδευτεί πολύ. Πείτε μου τις εμπειρίες σας.Στους πόσους μήνες προγραμματισμένων επαφών είχατε αποτελέσματα;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

 Γεια σου εγω το εκανα ολο αυτο για 3 μηνες δ ειδα αποτελεσματα γτ υπηρχε θεμα ενδομητριωσης κ παω για λαπαροσκοπηση.προσπαθησε  να μην αγχωνεσαι κ σ ευχομαι  να  μεινεις

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...