Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

ουρολοιμωξη και εγκυμοσυνη


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια ειμαι στον πέμπτο μηνα και επαθα ουρολοιμωξη ειναι η τριτη μερα που παιρνω ζιναντολ και δε μου εχει περασει αυτο μηπως σημαινει οτι δεν με εχει πιασει η αντιβιωση??να σημειωσω οτι δεν εχουν βγει ακομα τα αποτελέσματα της καλλιεργειας ουρων..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Κασσανδραπαπ είπε:

καλησπερα κοριτσια ειμαι στον πέμπτο μηνα και επαθα ουρολοιμωξη ειναι η τριτη μερα που παιρνω ζιναντολ και δε μου εχει περασει αυτο μηπως σημαινει οτι δεν με εχει πιασει η αντιβιωση??να σημειωσω οτι δεν εχουν βγει ακομα τα αποτελέσματα της καλλιεργειας ουρων..

Το καλύτερο είναι να ενημερώσεις τον γιατρό σου ότι δεν  υποχώρησαν τα συμπτώματα.Πόσες μέρες κάνει να βγει η καλλιέργεια?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ilios said:

Το καλύτερο είναι να ενημερώσεις τον γιατρό σου ότι δεν  υποχώρησαν τα συμπτώματα.Πόσες μέρες κάνει να βγει η καλλιέργεια?

σημερα θα βγει ευχαριστω πολυ για την απαντηση 

επισης ενω στη γενικη ουρων ειχα πυοσφαιρια 40-50 ο γιατρος δε μου συνεστησε καλλιεργεια παρα μονο οταν ειχα συμπτωματα αυτο ειναι λογικο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειααααα..κ εγώ είχα πάθει κ επερνα amoxil  για λίγο καιρό κ επερνα κ μια σκόνη η οποία δεν γραφόταν cistanil λεγότανε.25€.επαθα ένα μικρό εγκεφαλικό.ειναι λογικό να πάθεις ουρολημοξη.δεν είναι ανησυχητικο.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...