Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Μανουλες Νοεμβρίου 2019


Recommended Posts

On 18/4/2019 at 6:01 ΜΜ, NitsaElenitsa84 είπε:

Ιδέα δεν έχω, απλά σταμάτησε

Παλινδρομη όπως γίνεται συχνά

Μου είπε ότι λογικά θα είχε κάποια ανωμαλία γι'αυτό

Εγώ ένιωσα άσχημα γιατί μου είπε ότι είναι μέρες, και αύριο θα πάω νοσοκομείο για την διαδικασία.. Πφφφφ...

Κορίτσακι μου γλυκό λυπάμαι πολύ.. να ξέρεις πως για κάποιο λόγο γίνονται όλα.. προσπάθησε να σταθεις δυνατή και εσυ κ ο αντρουλης σου. 

Just now, Clue είπε:

Καλησπέρα!!!!

τι κάνετε κορίτσια??

@Vassia13 και @Kallioph__ 2 μερούλες ακόμα για την αυχενική. Εγώ 4. Οι υπόλοιπες κορίτσια πότε με το καλό?

Αχχχ!! Ποτέ έφτασε δεν έχω καταλάβει.. δεν ξέρω βρε κορίτσια νομίζω ότι περνάει πολύ πολύ γρήγορα ο καιρός.. 

εσεις πως είσαστε;; Η ψυχολογία σας; Η διάθεση σας;; Από ύπνο πως τα πάτε ??

Εγώ δεν κοιμάμαι καλά τα βραδιά .. πολύ συχνουρία κι όταν σηκωθώ δύσκολα με ξανά πέρνει ο ύπνος.  

  • Μου αρέσει 1

3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 766
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

23 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλησπέρα!!!!

τι κάνετε κορίτσια??

@Vassia13 και @Kallioph__ 2 μερούλες ακόμα για την αυχενική. Εγώ 4. Οι υπόλοιπες κορίτσια πότε με το καλό?

Εγώ την Μεγάλη Τρίτη έχω ραντεβού :) ανυπομονώ :)

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Κυριακη miracle είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας......  Θα ήθελα να ρωτήσω εσάς που είστε κ εσείς περίπου 8 με 10 εβδομάδων κάθε πότε σας κλείνει ραντεβού ο γιατρός σάς?

Καλημέρα! Εγώ πήγα στις 5.5 εβδομάδες μετά στις 7.5 μετά τη 10η τώρα στη 12η έχω την αυχενική και επόμενο ραντεβού 10 μαϊου!

Καλημέρα κορίτσια!! Δεν περνάει η ώρα με τίποτα! Εχθές όλη μέρα έκανα εμετούς... Έχω τόσο άγχος σήμερα!! 3 ώρες ακόμα!! Πάω να κάνω μπάνιο και θα σας στείλω νέα μόλις γυρίσω! Στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια!! Σας φιλώ!

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα!!!!

και εγώ μετά από πολλά προβλήματα υγείας άσχετα με την μητρότητα, θα ξανά γίνω μανούλα!

Είμαι 4Ε2Η !!! σήμερα θα έχω στα χέρια μου τη δοσιακη του Σαββάτου συν τη σημερινή για να τος συγκρίνει ο γιατρός και να μου πει ποτέ θα πάω να με ξαναδεί!!!!

ότι καλύτερο εύχομαι σε όλες μας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

9 hours ago, Κυριακη miracle said:

Κορίτσια καλησπέρα σας......  Θα ήθελα να ρωτήσω εσάς που είστε κ εσείς περίπου 8 με 10 εβδομάδων κάθε πότε σας κλείνει ραντεβού ο γιατρός σάς?

Εγώ είχα πάει στις 6.5, μετά στις 8.5, τώρα έχω την αυχενική στη 12η και ο γιατρός θα με δει πάλι στη 14η.

Just now, Vassia13 said:

Καλημέρα! Εγώ πήγα στις 5.5 εβδομάδες μετά στις 7.5 μετά τη 10η τώρα στη 12η έχω την αυχενική και επόμενο ραντεβού 10 μαϊου!

Καλημέρα κορίτσια!! Δεν περνάει η ώρα με τίποτα! Εχθές όλη μέρα έκανα εμετούς... Έχω τόσο άγχος σήμερα!! 3 ώρες ακόμα!! Πάω να κάνω μπάνιο και θα σας στείλω νέα μόλις γυρίσω! Στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια!! Σας φιλώ!

Με το καλό @Vassia13 και @Kallioph__!!!!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Μαζί με εσάς έχουμε κι εμείς αγωνία!

@Amelie.l κι εσύ αύριο με το καλό! Θετική ενέργεια σε όλες σας!!!!!!!

Just now, Γιωτα80 said:

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα!!!!

και εγώ μετά από πολλά προβλήματα υγείας άσχετα με την μητρότητα, θα ξανά γίνω μανούλα!

Είμαι 4Ε2Η !!! σήμερα θα έχω στα χέρια μου τη δοσιακη του Σαββάτου συν τη σημερινή για να τος συγκρίνει ο γιατρός και να μου πει ποτέ θα πάω να με ξαναδεί!!!!

ότι καλύτερο εύχομαι σε όλες μας!!!!

Καλωσήρθες @Γιωτα80! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!

 

Εγώ κρύωσα.... Από χθες έχω πονόλαιμο και το βράδυ είχα βουλωμένη μύτη....


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εγώ είχα πάει στις 6.5, μετά στις 8.5, τώρα έχω την αυχενική στη 12η και ο γιατρός θα με δει πάλι στη 14η.

Με το καλό @Vassia13 και @Kallioph__!!!!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Μαζί με εσάς έχουμε κι εμείς αγωνία!

@Amelie.l κι εσύ αύριο με το καλό! Θετική ενέργεια σε όλες σας!!!!!!!

Καλωσήρθες @Γιωτα80! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!

 

Εγώ κρύωσα.... Από χθες έχω πονόλαιμο και το βράδυ είχα βουλωμένη μύτη....

Ωχ! Να προσέχεις βρε κορίτσι μου! αυτός ο καιρός ξεγελάει!!!! 

δε θα είναι τίποτα 

θα περάσει γρήγορα!

περαστικά σου εύχομαι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μουυυυυ!!! Εμάς όλα τέλεια με το μωράκι μας !! Αρτιμελής και όλες του οι μετρήσεις φυσιολογικές δόξα τω θεω Παναγία μου!!!μας είπε ότι 75% είναι αγόρακι αλλά δεν ενθουσιάζομαι γιατί κ στην κόρη μου έτσι μου είχαν πει στην αυχενική διαφάνεια!!!! Υγεία να έχει ότι μας στείλει ο θεουλης !!!

 ουφφφφ Μου έφυγε ένα αγχος... απλά περιμενω κ τα αποτελέσματα από το αίμα για να ξεαγχωθω τελείως !!! Με το καλό κοριτσάκια μου σε όλες... μόνο ευχάριστα να έχουμε όλες μας !!! 

8 ώρες πρίν, Γιωτα80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα!!!!

και εγώ μετά από πολλά προβλήματα υγείας άσχετα με την μητρότητα, θα ξανά γίνω μανούλα!

Είμαι 4Ε2Η !!! σήμερα θα έχω στα χέρια μου τη δοσιακη του Σαββάτου συν τη σημερινή για να τος συγκρίνει ο γιατρός και να μου πει ποτέ θα πάω να με ξαναδεί!!!!

ότι καλύτερο εύχομαι σε όλες μας!!!!

Με το καλό γλυκιά μου συγχαρητήρια !!!!

7 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εγώ είχα πάει στις 6.5, μετά στις 8.5, τώρα έχω την αυχενική στη 12η και ο γιατρός θα με δει πάλι στη 14η.

Με το καλό @Vassia13 και @Kallioph__!!!!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Μαζί με εσάς έχουμε κι εμείς αγωνία!

@Amelie.l κι εσύ αύριο με το καλό! Θετική ενέργεια σε όλες σας!!!!!!!

Καλωσήρθες @Γιωτα80! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!

 

Εγώ κρύωσα.... Από χθες έχω πονόλαιμο και το βράδυ είχα βουλωμένη μύτη....

Περαστικούλια σου... να προσεχείς !!

@Vassia13 κορίτσι εσείς πως πήγατε ;;; Εύχομαι όλα καλά να πήγαν !!!! 

  • Μου αρέσει 2

3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kallioph__ είπε:

Κορίτσια μουυυυυ!!! Εμάς όλα τέλεια με το μωράκι μας !! Αρτιμελής και όλες του οι μετρήσεις φυσιολογικές δόξα τω θεω Παναγία μου!!!μας είπε ότι 75% είναι αγόρακι αλλά δεν ενθουσιάζομαι γιατί κ στην κόρη μου έτσι μου είχαν πει στην αυχενική διαφάνεια!!!! Υγεία να έχει ότι μας στείλει ο θεουλης !!!

 ουφφφφ Μου έφυγε ένα αγχος... απλά περιμενω κ τα αποτελέσματα από το αίμα για να ξεαγχωθω τελείως !!! Με το καλό κοριτσάκια μου σε όλες... μόνο ευχάριστα να έχουμε όλες μας !!! 

Με το καλό γλυκιά μου συγχαρητήρια !!!!

Περαστικούλια σου... να προσεχείς !!

@Vassia13 κορίτσι εσείς πως πήγατε ;;; Εύχομαι όλα καλά να πήγαν !!!! 

Κοριτσιιιιι μου χαίρομαι πάρα πολύ! Και εμένα πήγε άψογα!! Όλα τέλεια!! Και το αίμα βγήκε αμέσως σε μια ώρα!! Κοριτσι έχω εγώ κατά 95%!!! 

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vassia13 είπε:

Κοριτσιιιιι μου χαίρομαι πάρα πολύ! Και εμένα πήγε άψογα!! Όλα τέλεια!! Και το αίμα βγήκε αμέσως σε μια ώρα!! Κοριτσι έχω εγώ κατά 95%!!! 

Μπραβοοοοο!!!!! Τέλειαααα !!!! Πολύ χαίρομαι ... προχωράμε ακάθεκτες !! Καλά αποτελέσματα σε όλες τις υπόλοιπες :)

  • Μου αρέσει 1

3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Clue είπε:

Αύριο είναι η @Amelie.l και μεθαύριο εγώ... Άντε να δούμε... Ελπίζω να έχουμε το ίδιο καλά αποτελέσματα με εσάς κορίτσια!

@Amelie.l καλη επιτυχίααααα για σήμερα !!!! 

@Clue λίγο μας έμεινε και για σένα !!! :)

Καλά αποτελέσματα κορίτσια....!!!!!!!! 

καλημερα!!!!  

  • Μου αρέσει 2

3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια καλημερα..  ο γυναικολογος μου προτεινε εναν γιατρο στην θεσσαλονικη που συνεργαζεται μαζι του και κανει την αυχενικη  και στελνει εκει ολες τις μελλουσες μανουλες και συμφωνησα να μου κλεισουν ραντεβου αλλα απο μια ερευνα που εκανα  απ τα 100 που γραφονται τα 5 ειναι θετικα ολα τα υπολοιπα τον κραζουν απο την αλλη εδω στην περιοχη που μενω ειναι παλι ενας γιατρος που κανει την αυχενικη και εχει πολυ καλες κριτικες...  τι να κανω??

Link to comment
Share on other sites

On 21/4/2019 at 11:13 ΜΜ, Κυριακη miracle είπε:

Εμενα με ειδε στις 5εβδομαδες αλλα ηθελε να με ξαναδει και την επομενη, και μετα το αλλο ραντεβου κλειστηκε  μετα απο 25 μερες  και τωρα το επομενο πρωτα ο θεος σε 38 μερες..

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rea<3 είπε:

Ρε κοριτσια καλημερα..  ο γυναικολογος μου προτεινε εναν γιατρο στην θεσσαλονικη που συνεργαζεται μαζι του και κανει την αυχενικη  και στελνει εκει ολες τις μελλουσες μανουλες και συμφωνησα να μου κλεισουν ραντεβου αλλα απο μια ερευνα που εκανα  απ τα 100 που γραφονται τα 5 ειναι θετικα ολα τα υπολοιπα τον κραζουν απο την αλλη εδω στην περιοχη που μενω ειναι παλι ενας γιατρος που κανει την αυχενικη και εχει πολυ καλες κριτικες...  τι να κανω??

Καλησπέρα, 

Δύσκολη κατάσταση!! Εμενα ο γιατρος μου, μου είπε ότι συνεργάζεται με κάποιον. Μου πρότεινε  να μπω να διαβάσω, να ελέγξω και αν ικανοποιηθώ από την έρευνα που θα κάνω να κλείσω ραντεβού... και έτσι έκανα. Πρώτα ερεύνησα κ μετά πήγα. Στην πρώτη μου κόρη που είχα την ίδια  γυναικολόγο επι σειρά δέκα ετων, μου είχε πει τετελεσμένα να πάω  σε συγκεκριμένο γενετιστή. Τελικά είχα πέσει σε κύκλωμα και είχα περάσει δραματικές στίγμες αγωνίας.... με ψεύδη αποτελέσματα μόνο και μόνο για να μας παιρνουν λεφτά. Χρειάστηκε να αλλάξω γυναικολόγο εσπευσμένα  στον 7o μήνα, γιατί μας δούλευαν και η Γυναικολογος και ο γενετιστής.

Ό,τι λέει το ένστικτο σου να κανείς, αν δεν αισθάνεσαι ασφάλεια με αυτά που εχεις διαβάσεις θα σου πρότεινα να μη πας. Από την άλλη παίζει ρόλο και ποσό εμπιστεύεσαι τον μαιευτήρα σου. Γιατί δεν του λες την αλήθεια διακριτικα...;;

Καλη επιτυχία !!! 

 

Υγ ωστόσο ψάξε να τον βρεις αν είναι πιστοποιημένος γενετιστής. υπάρχει μια ηλεκτρονική διεύθυνση που συμπεριλαμβάνει όλους τους εγκεκριμένους γιατρούς που κάνουν αυτές τις εξετάσεις. 

  • Ευχαριστώ 1

3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...