Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Νοεμβρίου 2019


Recommended Posts

Just now, mlpoumlpou said:

Καλησπερα κοριτσια! 

Εχω τα μαυρα μου τα χαλια. 

Ανακατευομαι,δεν μπορω να φαω. Οι δυναμεις μου με εγκαταλειπουν. Εσεις πως ειστε;

Δεν έχεις βρει κάτι να σε βοηθάει? Έχεις και παιδάκι ήδη, είναι πιο δύσκολο να ξεκουραστείς... Ελπίζω να έχεις βοήθεια από κάποιον


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 766
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mlpoumlpou είπε:

Καλησπερα κοριτσια! 

Εχω τα μαυρα μου τα χαλια. 

Ανακατευομαι,δεν μπορω να φαω. Οι δυναμεις μου με εγκαταλειπουν. Εσεις πως ειστε;

Τόσο πολύ βρε κορίτσι μου?? 


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mlpoumlpou said:

Ειμαι μονη μου με το μωρο ολη μερα. Δραμα. Τπτ δεν με βοηθαει. Χαλιαααα. 

Καλημέρα! Ζήτα βοήθεια από κάποιον. Φίλους, συγγενείς... Στη χειρότερη πάρε κάποιον/α που θα πληρώσεις να σου κρατήσει λίγο το μωρό για να ξεκουραστείς. Μην το αφήσεις να καταρρεύσεις πρώτα...

Εμένα σήμερα θα έρθει η πεθερά μου να πάμε λαική! Μέχρι τώρα έκανα 4-5 βόλτες κάθε φορά, για να μην κουβαλάω βάρος, αλλά είπαμε να ζητήσουμε λίγη βοήθεια. Θα μου μαγειρέψει κιόλας!!!!


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Πως τα πάτε? Εμένα με πονάει η κοιλιά μου από χθες... Περιμετρικά! Διάβασα ότι είναι φυσιολογικό! Και εμετούς ξανά έχω... Άντε να περάσει το 1ο τρίμηνο μπας και ηρεμήσουμε λίγο και χαρούμε την εγκυμοσύνη μας!!!!


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Clue είπε:

Εμένα χθες με πόναγε πολύ αλλά και γενικά με πονάει η κοιλιά. Είναι και το έντερο που δεν βοηθάει, είναι και η μήτρα που μεγαλώνει... Δεν τη γλιτώνουμε!

Είμαι κάτι μέρες που δεν μπορώ να σηκωθώ από το κρεβάτι... Εν τω μεταξύ πονάει και το στομάχι μου.... Ουφ!

Just now, mlpoumlpou είπε:

Σημερα αλλαξα βδομαδα. 8 ακριβως. Εχω τσιμπηματα χαμηλα αριστερα. Δεν εχω αποφασισει αν θα αγχωθω ή οχι. 

Να αγχωθεις γιατί?? Δεν υπάρχει λόγος νομίζω!! Και εμένα με ποναγε θ δεξιά μεριά ... Από κει έγινε η σύλληψη κιόλας!


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εφαγα. Εχω σοκαριστει. Εφαγα φασολακια πρασινα κ μανεστρα κοκκινιστη & δεν ποναει το στομαχι μου. Ενταξει το ξερω οτι μια μερα ειναι αλλα εγω εφαγα. 

Εσεις πως ειστε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Vassia13 είπε:

Είμαι κάτι μέρες που δεν μπορώ να σηκωθώ από το κρεβάτι... Εν τω μεταξύ πονάει και το στομάχι μου.... Ουφ!

Να αγχωθεις γιατί?? Δεν υπάρχει λόγος νομίζω!! Και εμένα με ποναγε θ δεξιά μεριά ... Από κει έγινε η σύλληψη κιόλας!

Ναι έτσι είναι

Εμένα με ποναγε από την αρχή αριστερά και συνεχίζει να με πονάει

Και μου είπε ο γιατρός ότι έγινε από αριστερά η σύλληψη

:grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια τι κάνετε ? Μέρες έχω να σας γράψω εγώ μπήκα στην 11η εβδομάδα και σε μια βδομάδα θα πάω στο γιατρό ξανά για να κάνω την αυχενική ! Πως βρεθήκατε στο fb βρε κορίτσια ? Βάλτε με και μένα να τα λέμε από κει καλύτερα :)

On 2/4/2019 at 3:41 ΜΜ, mlpoumlpou είπε:

Εφτιαξα εγω μια μυστικη ομαδα. Αν εχεις fb και θελεις στειλε μου το ονομα σου πμ να σε προσθεσω. 

@Vassia13 & @Clue

Ειμαστε αυτη την στιγμη

Βάλε και μένα kwstas Amelie έχω φωτό προφίλ μια φωτό από το next day του γάμου θα δεις :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

@mlpoumlpou Χαίρομαι που έφαγες επιτέλους!!! Μακάρι να συνεχίσεις έτσι!

Εγώ χθες είχα πάλι εμετό μετά από καιρό και με πονάει από τότε το στομάχι μου. Νομίζω πως με πειράζει ο σίδηρος...


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Clue είπε:

Τελικά γαστρεντερίτιδα πρέπει να είναι. Δεν έχω κρατήσει ούτε φαγητό, ούτε νερό και έχω και διάρροια και μεγάλη αδυναμία.

Περαστικά ρε κορίτσι... Να προσέχεις...!

  • Ευχαριστώ 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες και καλή εβδομάδα!!!!

Κορίτσια εμένα μου έδωσε η φαρμακοποιός μου ένα συμπλήρωμα διατροφής  με τζίντερ και οι εμετοί εχουν εξαφανιστεί και η όρεξη μου καθημερινά ειναι αρκετά καλύτερη. Εννοείται πως πριν τα πάρω μίλησα με την γιατρό μου και συμφώνησε να τα δοκιμάσω και αν μου κάνουν καλό να τα συνεχίσω. 

16 ώρες πρίν, Clue είπε:

Τελικά γαστρεντερίτιδα πρέπει να είναι. Δεν έχω κρατήσει ούτε φαγητό, ούτε νερό και έχω και διάρροια και μεγάλη αδυναμία.

Προσπάθησε να μην αφυδατωθείς! Περαστικά και σύντομα να νιώσεις καλύτερα. 

On 14/4/2019 at 12:46 ΠΜ, mlpoumlpou είπε:

Κοριτσια εφαγα. Εχω σοκαριστει. Εφαγα φασολακια πρασινα κ μανεστρα κοκκινιστη & δεν ποναει το στομαχι μου. Ενταξει το ξερω οτι μια μερα ειναι αλλα εγω εφαγα. 

Εσεις πως ειστε;

Μπράβο βρε κορίτσι που νιώθεις καλύτερα!!! Μερα με την μέρα θα ισιώσεις και εσυ. 

 

Κι εγω θέλω να μπω στην κοινή συνομιλία σας στο φαις!!! Αν θέλει κάποια να μου στείλει μηνυμα να της πω πως θα με βρεί. 

Φιλιά πολλά σε όλες!!! 

  • Ευχαριστώ 1

4A0zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...