Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Μανουλες Νοεμβρίου 2019


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες!!!! Τι κάνετε κοριτσάρες σήμερα??Πως τα πάτε??? 

Εμείς πήγαμε πρωί πρωί στον γιατρό μας σήμερα. Είδαμε χεράκια, ποδαράκια κ κεφάλι. Αχ κορίτσια τρελάθηκα!!! Δεν έχω μυαλό για να δουλέψω... 

Σχετικά με την συζήτηση σας για το σεξ εχθές ούτε εμεις κάνουμε τίποτα ακόμα γιατι με τους εμετούς και την εξάντληση που νιώθω δεν έχω όρεξη και να σας πω την αλήθεια μου νιώθω οτι παραμελώ τον άντρα μου σε αυτό το σημείο, ελπίζω με τον καιρό να γίνουν τα πράγματα καλύτερα. 

@Vassia13 φτου φτου να μην σε ματιάσουμε!!! Σιγά σιγά ομως με το νερό, με μέτρο....

  • Μου αρέσει 4

4A0zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 766
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Εγώ έχω στις 7 ραντεβού με το γιατρό... Αργώ ακόμα... Άντε να δούμε. Πήρα τηλέφωνο σήμερα να μάθω την ηλικία της δότριας για την αυχενική... Ημερομηνία γέννησης:2000!!! Σοκαρίστηκα λίγο! 18 χρονών ήταν όταν μου έδωσε τα ωάρια! Από την άλλη θα έχω μωρό τούρμπο!!!

  • Μου αρέσει 5

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Prosexws_Mama είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!! Τι κάνετε κοριτσάρες σήμερα??Πως τα πάτε??? 

Εμείς πήγαμε πρωί πρωί στον γιατρό μας σήμερα. Είδαμε χεράκια, ποδαράκια κ κεφάλι. Αχ κορίτσια τρελάθηκα!!! Δεν έχω μυαλό για να δουλέψω... 

Σχετικά με την συζήτηση σας για το σεξ εχθές ούτε εμεις κάνουμε τίποτα ακόμα γιατι με τους εμετούς και την εξάντληση που νιώθω δεν έχω όρεξη και να σας πω την αλήθεια μου νιώθω οτι παραμελώ τον άντρα μου σε αυτό το σημείο, ελπίζω με τον καιρό να γίνουν τα πράγματα καλύτερα. 

@Vassia13 φτου φτου να μην σε ματιάσουμε!!! Σιγά σιγά ομως με το νερό, με μέτρο....

Αχ τι ωραία!! Και εγώ ανυπομονώ σήμερα να το δω!!!

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα! Εγώ έχω στις 7 ραντεβού με το γιατρό... Αργώ ακόμα... Άντε να δούμε. Πήρα τηλέφωνο σήμερα να μάθω την ηλικία της δότριας για την αυχενική... Ημερομηνία γέννησης:2000!!! Σοκαρίστηκα λίγο! 18 χρονών ήταν όταν μου έδωσε τα ωάρια! Από την άλλη θα έχω μωρό τούρμπο!!!

Αυτά είναι!!!!

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Να σας ρωτήσω είχε καμία καφέ υγρά κάποια μέρα; Εγώ είμαι στην έβδομη και τρεις μέρες έχουμε ακούσει καρδούλα αλλά έχω λίγα καφέ υγρά . Ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχω και να πάω αύριο κανονικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο. Εγώ βέβαια έχω αγχωθεί λιγάκι ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joann είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Να σας ρωτήσω είχε καμία καφέ υγρά κάποια μέρα; Εγώ είμαι στην έβδομη και τρεις μέρες έχουμε ακούσει καρδούλα αλλά έχω λίγα καφέ υγρά . Ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχω και να πάω αύριο κανονικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο. Εγώ βέβαια έχω αγχωθεί λιγάκι ...

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου ...έχει συμβεί σε πολλα κορίτσια χωρίς να σημαίνει απολύτως τίποτα !!!!.... να εμπιστεύεσαι τον γιατρουλη σου κ θα πάνε όλα τέλεια!!!!

 

 

Κορίτσιαααααα μόλις επέστρεψα από γιατρό ... όλα τέλεια ...το σποράκι έχει πια χεράκια, ποδαράκια, μυτούλα!!! Αχ τι υπέροχα να το βλέπεις !! 

Τωρα βουρρρρ για χοριακη πρώτα ο θεός !!!

 

  • Μου αρέσει 2

3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kallioph__ είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου ...έχει συμβεί σε πολλα κορίτσια χωρίς να σημαίνει απολύτως τίποτα !!!!.... να εμπιστεύεσαι τον γιατρουλη σου κ θα πάνε όλα τέλεια!!!!

 

 

Κορίτσιαααααα μόλις επέστρεψα από γιατρό ... όλα τέλεια ...το σποράκι έχει πια χεράκια, ποδαράκια, μυτούλα!!! Αχ τι υπέροχα να το βλέπεις !! 

Τωρα βουρρρρ για χοριακη πρώτα ο θεός !!!

 

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου!

Μπράβο κοπέλα μου να είσαι καλά και με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το μπεμπακι σου !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kallioph__ είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου ...έχει συμβεί σε πολλα κορίτσια χωρίς να σημαίνει απολύτως τίποτα !!!!.... να εμπιστεύεσαι τον γιατρουλη σου κ θα πάνε όλα τέλεια!!!!

 

 

Κορίτσιαααααα μόλις επέστρεψα από γιατρό ... όλα τέλεια ...το σποράκι έχει πια χεράκια, ποδαράκια, μυτούλα!!! Αχ τι υπέροχα να το βλέπεις !! 

Τωρα βουρρρρ για χοριακη πρώτα ο θεός !!!

 

Και εγώ μόλις ήρθα!!! Και εγώ είδα χεράκια ποδαράκια! Κουνιόταν κιόλας!!! 

  • Μου αρέσει 3

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είδα τίποτα... αν και τα έχω δει τα χεράκια και τα ποδαράκια! Δεν έχω παράπονο...

Ο γιατρός δεν δέχεται άλλες εγκύους που γεννάνε Οκτώβρη-Νοέμβρη, οπότε μάλλον θα κλείσω ραντεβού στα πρωινά και θα δούμε...

Βλακεία πάντως γιατί μου άρεσε ο γιατρός...


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Clue είπε:

Εγώ δεν είδα τίποτα... αν και τα έχω δει τα χεράκια και τα ποδαράκια! Δεν έχω παράπονο...

Ο γιατρός δεν δέχεται άλλες εγκύους που γεννάνε Οκτώβρη-Νοέμβρη, οπότε μάλλον θα κλείσω ραντεβού στα πρωινά και θα δούμε...

Βλακεία πάντως γιατί μου άρεσε ο γιατρός...

Κριμααα... σε ποιον πηγές ;; 

 

@mlpoumlpou γιατί δεν μπορείς να κοιμηθείς ;;; Καλά κι εγώ μην νομίζεις ότι κοιμάμαι σερί... διακεκομμένο ύπνο κάνω κάθε βράδυ 


3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kallioph__ είπε:

Κριμααα... σε ποιον πηγές ;; 

 

@mlpoumlpou γιατί δεν μπορείς να κοιμηθείς ;;; Καλά κι εγώ μην νομίζεις ότι κοιμάμαι σερί... διακεκομμένο ύπνο κάνω κάθε βράδυ 

Ξυπναω στις 2 και με παιρνει ο υπνος στις 5. Το κακο ειναι οτι με καταλαβαινει η κορη μου κατα τις 3 κ ξυπναει κ αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια !!! Να κάνω μια ερώτηση εσείς κάνατε τώρα που είναι αρχή κολπικο για ουρεοπλασμα μύκοπλασμα κτλ; Δεν είναι επικίνδυνο να μπει μέσα αυτή η σύριγγα που τραβάει το υγρό;

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

@Kallioph__ πήγα στον Σούλο που είναι στο Έλενα.

 Τώρα είμαι στο ψάξιμο... Έχω και τα νεύρα μου σήμερα! Παίρνω από το πρωί τηλ για να κλείσω ραντεβού και συνέχεια μιλάει και πήρα 13.20 και είχαν ήδη βάλει το ηχογραφημένο μήνυμα που λέει να καλείτε μέχρι 13.30!! Εκνευρίστηκα τόσο πολύ!!!Μία φορά έπιασα γραμμή και δεν το σήκωσε κανείς!


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Karol είπε:

Καλημερα κορίτσια !!! Να κάνω μια ερώτηση εσείς κάνατε τώρα που είναι αρχή κολπικο για ουρεοπλασμα μύκοπλασμα κτλ; Δεν είναι επικίνδυνο να μπει μέσα αυτή η σύριγγα που τραβάει το υγρό;

Ποια συριγγα καλε τραβαει υγρο;;; Ενα ξυλακι βαζουν με κατι σαν μπατονετα στην ακρη και περνουν δειγμα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πως είστε σήμερα?? Εμένα σαν να με πονάει λίγο το κεφάλι μου! ( Το νιώθω πολύ βαρύ!) Μεγάλη Δευτέρα εκλεισα για αυχενική! Εχθές εμετό μόνο 2 φορές! Σήμερα μέχρι τώρα τίποτα! Λες να σταμάτησαν??? Ουφ!

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...