Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Νοεμβρίου 2019


Recommended Posts

Κορίτσια τι γίνεται;;; Πως πάμε;; λίγο μας έμεινε:wacko: πως πέρασε ο καιρός ... απίστευτο μου φαίνεται!!! Την προηγούμενη βδομάδα πήγαμε για υπέρηχο κ ο μικρός ήταν 3kg!!! 

 

εχω  πολύυυυ αγχος  !!! Εσεις πως αισθάνεστε; Το ελέγχετε το αγχος;; 

Την 37η εβδομάδα, στις 15/11  έχω nst ... 

@[email protected] Εγώ έχω ΠΗΤ 04/11 !!!για να δούμε ποτέ θα μας έρθουν τα μικρούλια μας !! 

  • Μου αρέσει 1

3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 766
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, Kallioph__ είπε:

Κορίτσια τι γίνεται;;; Πως πάμε;; λίγο μας έμεινε:wacko: πως πέρασε ο καιρός ... απίστευτο μου φαίνεται!!! Την προηγούμενη βδομάδα πήγαμε για υπέρηχο κ ο μικρός ήταν 3kg!!! 

 

εχω  πολύυυυ αγχος  !!! Εσεις πως αισθάνεστε; Το ελέγχετε το αγχος;; 

Την 37η εβδομάδα, στις 15/11  έχω nst ... 

@[email protected] Εγώ έχω ΠΗΤ 04/11 !!!για να δούμε ποτέ θα μας έρθουν τα μικρούλια μας !! 

Καλημερα κοριτσάκι μου. Κ εγώ αγχωθεί τώρα που πλησιάζουν οι μέρες... Να δούμε πότε θα σκάσουν μύτη.... Χάχα χάχα.. Περνάει ο καιρός.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, [email protected] είπε:

Καλημερα κοριτσάκι μου. Κ εγώ αγχωθεί τώρα που πλησιάζουν οι μέρες... Να δούμε πότε θα σκάσουν μύτη.... Χάχα χάχα.. Περνάει ο καιρός.. 

Άσε σκέφτομαι που θα είμαι όταν θα με πιάσουν  Οι πόνοι !!!!! :unsure:

στην κόρη μου, μου έσπασαν τα νέρα τα μεσάνυχτα για να δούμε τι θα γίνει τώρα ..... 

 


3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γέννησα στις 27/9! 34 εβδομάδες ακριβώς. Το μωράκι είναι καλά απλά είναι στη μενν. Έμεινε 2 εβδομάδες μέσα και μάλλον αύριο ή μεθαύριο που συμπληρώνω 36 και έχει φτάσει τα 2200 που είναι το όριο, θα την πάρουμε επιτέλους σπίτι! Εύχομαι να έχετε τελειόμηνα μωράκια όλες σας που μόλις βγουν από την κοιλίτσα θα μπουν στην αγκαλίτσα!!!

  • Μου αρέσει 4

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2019 at 1:03 ΠΜ, Kallioph__ είπε:

Κορίτσια τι γίνεται;;; Πως πάμε;; λίγο μας έμεινε:wacko: πως πέρασε ο καιρός ... απίστευτο μου φαίνεται!!! Την προηγούμενη βδομάδα πήγαμε για υπέρηχο κ ο μικρός ήταν 3kg!!! 

 

εχω  πολύυυυ αγχος  !!! Εσεις πως αισθάνεστε; Το ελέγχετε το αγχος;; 

Την 37η εβδομάδα, στις 15/11  έχω nst ... 

@[email protected] Εγώ έχω ΠΗΤ 04/11 !!!για να δούμε ποτέ θα μας έρθουν τα μικρούλια μας !! 

Μια απ'τα ίδια! Δεν κοιμάμαι σχεδόν καθόλου! Δευτέρα πάω να λύσω την περίδεση και παίζει και να γεννήσω κιόλας!!! Αν είναι βιαστική η μικρή μου με το καλό να έρθει!!!!

  • Μου αρέσει 2

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 10/10/2019 at 6:17 ΠΜ, Clue είπε:

Εγώ γέννησα στις 27/9! 34 εβδομάδες ακριβώς. Το μωράκι είναι καλά απλά είναι στη μενν. Έμεινε 2 εβδομάδες μέσα και μάλλον αύριο ή μεθαύριο που συμπληρώνω 36 και έχει φτάσει τα 2200 που είναι το όριο, θα την πάρουμε επιτέλους σπίτι! Εύχομαι να έχετε τελειόμηνα μωράκια όλες σας που μόλις βγουν από την κοιλίτσα θα μπουν στην αγκαλίτσα!!!

Κοριτσάκι μου γλυκό , να σου ζήσει το μωράκι σου <3 να είναι καλοτυχο και ευτυχισμένο στην ζωούλα του και εσυ γερή να το καμαρώνεις !!!! Με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας με απειρα χαμόγελα, πολύ ευτυχια κ άπειρες ατέλειωτες  αγκαλιές !!!!!! :x

πρίν από 15 λεπτά , Sofia_xx είπε:

Καλησπέρα συνεγκυουλες!!!! Μια ερώτηση... Σας είπε ο γυναικολόγος σας να κάνετε το εμβόλιο της γρίπης;;; 

Ναι, εγώ το Έκανα ήδη! Πολύ σημαντικό μου είπε καθώς έχω και ένα παιδάκι που πάει σχολείο όποτε πολύ βασικό κ για μένα κ για το εβρυακι Που θα Παρει κ αυτό τα αντισώματα!! 

On 10/10/2019 at 3:42 ΜΜ, Vassia13 είπε:

Μια απ'τα ίδια! Δεν κοιμάμαι σχεδόν καθόλου! Δευτέρα πάω να λύσω την περίδεση και παίζει και να γεννήσω κιόλας!!! Αν είναι βιαστική η μικρή μου με το καλό να έρθει!!!!

Φτάσαμε στο τέλος... με το καλό να έρθουν τα παιδάκια μας!!!

  • Ευχαριστώ 1

3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόλαβα να το κάνω όντας έγκυος αλλά μου είπαν να το κάνω τώρα. Γενικά λέει όσοι έχουν μωράκια πρέπει να το κάνουν. Εγώ το έκανα ούτως ή άλλως κάθε χρόνο γιατί ανήκω σε ευπαθή ομάδα.


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

On 10/10/2019 at 6:17 ΠΜ, Clue είπε:

Εγώ γέννησα στις 27/9! 34 εβδομάδες ακριβώς. Το μωράκι είναι καλά απλά είναι στη μενν. Έμεινε 2 εβδομάδες μέσα και μάλλον αύριο ή μεθαύριο που συμπληρώνω 36 και έχει φτάσει τα 2200 που είναι το όριο, θα την πάρουμε επιτέλους σπίτι! Εύχομαι να έχετε τελειόμηνα μωράκια όλες σας που μόλις βγουν από την κοιλίτσα θα μπουν στην αγκαλίτσα!!!

Κοριτσι να σου ζησει!!!με το καλο να πατε σπιτι σασ!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2019 at 8:10 ΜΜ, Sofia_xx είπε:

Καλησπέρα συνεγκυουλες!!!! Μια ερώτηση... Σας είπε ο γυναικολόγος σας να κάνετε το εμβόλιο της γρίπης;;; 

Εγώ το έκανα και μαζί με μένα και ο άντρας μου κ ο γιος μου που πάει φέτος δημοτικό αλλά και γιαγιάδες παππούδες που θα περιστοιχίζουν το μωρό ...μου το επέβαλλε κ ο γυναικολόγος κ ο παιδίατρος.Μαλιστα η παιδίατρος μου είπε ότι φέτος τα πράγματα θα είναι αρκετά ζορικα με την γριπη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 10/10/2019 at 6:17 ΠΜ, Clue είπε:

Εγώ γέννησα στις 27/9! 34 εβδομάδες ακριβώς. Το μωράκι είναι καλά απλά είναι στη μενν. Έμεινε 2 εβδομάδες μέσα και μάλλον αύριο ή μεθαύριο που συμπληρώνω 36 και έχει φτάσει τα 2200 που είναι το όριο, θα την πάρουμε επιτέλους σπίτι! Εύχομαι να έχετε τελειόμηνα μωράκια όλες σας που μόλις βγουν από την κοιλίτσα θα μπουν στην αγκαλίτσα!!!

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Να είναι γερό και καλότυχο!!!

 

On 14/10/2019 at 2:22 ΠΜ, georgiaf-k είπε:

Εγώ το έκανα και μαζί με μένα και ο άντρας μου κ ο γιος μου που πάει φέτος δημοτικό αλλά και γιαγιάδες παππούδες που θα περιστοιχίζουν το μωρό ...μου το επέβαλλε κ ο γυναικολόγος κ ο παιδίατρος.Μαλιστα η παιδίατρος μου είπε ότι φέτος τα πράγματα θα είναι αρκετά ζορικα με την γριπη

Κορίτσια καλημέρα!!! Σας είπαν δηλαδή οι γιατροί ότι είναι καλό να το κάνουμε το εμβόλιο όντας έγκυες; Εγώ σήμερα θα πάω και θα τον ρωτήσω. Κάτι ακόμα... Είμαι στην 35η εβδομάδα και διαβάζω στο ίντερνετ για μια εξέταση που πρέπει να κάνουμε μεταξύ 35-37 εβδομάδων για στρεπτόκοκκο β. Εσείς την κάνατε;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Nikol19 είπε:

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Να είναι γερό και καλότυχο!!!

 

Κορίτσια καλημέρα!!! Σας είπαν δηλαδή οι γιατροί ότι είναι καλό να το κάνουμε το εμβόλιο όντας έγκυες; Εγώ σήμερα θα πάω και θα τον ρωτήσω. Κάτι ακόμα... Είμαι στην 35η εβδομάδα και διαβάζω στο ίντερνετ για μια εξέταση που πρέπει να κάνουμε μεταξύ 35-37 εβδομάδων για στρεπτόκοκκο β. Εσείς την κάνατε;

Εγώ είμαι 37 εβδομάδων ...το έκανα ακριβώς στην 36η εβδομάδα.... Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα απ' ότι μου είπε ο γυναικολόγος...μάλιστα μου το έκανε ο ιδιος.Αρκει να μην είσαι κρυωμενη η να έχεις κάτι άλλο που μπορεί να στο απαγορεύει.Για την εξέταση που λες δεν γνωρίζω κάτι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kallioph__ said:

Καλημέρα κορίτσια !! Τι γίνεται ;; Μεγαλώνουν κοιλιτσες κ μπεμπακια. Έχει γεννήσει καμία άλλη εκτός από την @Clue

@Clue τι κάνετε ;; Πως είναι το βρεφακι σου;; :x

Μια χαρά! Έχουμε έρθει σπίτι μας επιτέλους! Το βρήκαμε και με το θηλασμό ευτυχώς! Όλα καλά πάνε! Έχουμε βρει τους ρυθμούς μας! 

Άντε και στα δικά σας!

  • Μου αρέσει 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Clue είπε:

Μια χαρά! Έχουμε έρθει σπίτι μας επιτέλους! Το βρήκαμε και με το θηλασμό ευτυχώς! Όλα καλά πάνε! Έχουμε βρει τους ρυθμούς μας! 

Άντε και στα δικά σας!

Μπραβοοοο! Πολύ χαιρόμαστε για σας !!! Ένα μεγάλο φιλάκι στο μωράκι σου! 

Αντε να δούμε εμείς πως θα τα πάμε.... 

  • Μου αρέσει 1

3qUrp3.pngtTfPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...