Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Αντε βρε Αλεξ μια χαρά ! Σου εφυγε το άγχος οποτε γι αυτον τον λόγο και μονο αξιζε να πας. Την ξερω τη Σκουτελη ειναι πολύ καλή . Εμεις πηγαμε στον Γιουρούκο πολυ καλος κι αυτος! Μας εδειξε και ασκησουλες για να καθεται και επιτελους ναι καθόμαστε στον πωπο !!! Τελεια νεα !

Κορίτσια οποτε δινω και πεπονι και βερυκοκο και βανίλιες ! Σουπερ! αμα βρω βανιλιες θα βαλω σίγουρα . Το βερυκοκο φοβομουν μηπως ειναι λιγακι ξινο αλλά θα βαλω κανα πολύ ώριμο .


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου, ειμαι τρισευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ολα καλα με το κοριτσακι μου!!!!!! Την ειδε η κυρια Σκουτελη, εξαιρετικη, μας εξηγησε οτι πρεπει να εξασκηθει στα χερακια της, κατα τα αλλα ειναι μια χαρα κινητικα και νοητικα!!!!! Καναμε και υπερηχο εγκεφαλου, ολα ειναι στη θεση τους!!!! Σε 3 μηνες θα μας ξαναδει και μονο εαν δεν υπαρξει βελτιωση θα κανουμε μια μαγνητικη!!! Σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!!!!

αντε ειδες! στα λεγαμε! μια χαρα ειναι το κοριτσακι σου!!! μπραβο τελεια! πολυ χαρηκα, αν και ημουν σιγουρη!

απλα το παιδι θελει πιο πολυ εξασκηση! ολα τελεια!

μαρια το μονο που μου ειπε η γιατρος ειναι να ειναι καλα γινομενα τα φρουτα. για τα βερυκοκα μαλλον θα παρω βιολογικα γιατι πεφτει πολυ φυτοφαρμακο,εχω φιλο αγροτη κ μας τα λεει! οπως κ τα κολοκυθια κ σπανακι περνουμε βιολογικο.

αχ βρε αλεξ μου εφυγε ενα βαρος!!!:P

Link to comment
Share on other sites

καλά θα κάνεις γιωτα ! κι εμεις ψωνιζουμε απο τη βιολογικη λαικη που γινεται κάθε τριτη στη γειτονια. πολύ πιο φθηνα απο τα βιο που βρισκεις στα σουπερ .

παντως ειναι πραγματικα βιολογικα, χαλανε πιο γρηγορα! δεν το πιστευα.

δεν εχω ξαναακουσει βιολογικη λαικη, που γινεται?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε....!!!

Για μας ηταν αρκετα ζορικη,ειχα το μεγαλο με 2-3 φορες την μερα με διαρροια κ λιγους εμετους,με αρκετα μειωμενη ορεξη κ ολο αυτο απο τα δοντια που δεν εχουμε αλλα δεν μας αφηνει να δουμε κιολας τι γινεται!!!!!!

Απο εχθες ειναι πολυ καλυτερα κ αλλαξε λιγο η ορεξη κ η διαθεση του!

Πως τα περνατε μανουλες;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε....!!!

Για μας ηταν αρκετα ζορικη,ειχα το μεγαλο με 2-3 φορες την μερα με διαρροια κ λιγους εμετους,με αρκετα μειωμενη ορεξη κ ολο αυτο απο τα δοντια που δεν εχουμε αλλα δεν μας αφηνει να δουμε κιολας τι γινεται!!!!!!

Απο εχθες ειναι πολυ καλυτερα κ αλλαξε λιγο η ορεξη κ η διαθεση του!

Πως τα περνατε μανουλες;

Καλημερα!!!

περαστηκα στο ζουζουνακι!!!

εμεις κανουμε βηματακια! με βοηθεια φυσικα! την πιανουμε απο τα χερια κ γυρναει ολο τον κοσμο! πηραμε κ πεδιλακια!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

περαστηκα στο ζουζουνακι!!!

εμεις κανουμε βηματακια! με βοηθεια φυσικα! την πιανουμε απο τα χερια κ γυρναει ολο τον κοσμο! πηραμε κ πεδιλακια!!!:P

Καλημερα......πλακα κανεις; κιολας;

Με το καλο στα τρεξιματα!!!!!

Σου στελνω πμ να σε ρωτησω κατι....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα......πλακα κανεις; κιολας;

Με το καλο στα τρεξιματα!!!!!

Σου στελνω πμ να σε ρωτησω κατι....

ναι κιολας! κ θελει ολο κατω να ειναι κ να περπαταει! καταλαβες η μεση μου αστα να πανε! εχει πολυ πλακα!

σου απαντησα, το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

ναι κιολας! κ θελει ολο κατω να ειναι κ να περπαταει! καταλαβες η μεση μου αστα να πανε! εχει πολυ πλακα!

σου απαντησα, το πηρες?

Φανταζομαι πως θα τρεχω εγω με τους 2....σου απαντησα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...