Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Κοριτσάκια να ευχηθώ σε όλες μας Καλή Ανάσταση και ότι επιθυμείτε, να περάσετε καλά με τις οικογένειές σας και με το καλό τα μωράκια μας!

υ.γ. Μη φάτε πολύ αυτές τις μέρες και πάρουμε τα κιλά από τώρα! :tongue: Αφήστε χώρο και για μετά!!!


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή Ανάσταση!!! Εύχομαι σε όλες να περάσετε ένα όμορφο Πάσχα με υγεία και πολλή αγάπη, να χαίρεστε τις οικογένειές σας και με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια μας!!!

images?q=tbn:ANd9GcQdIcQgfXPQiOo-guWOP3qhG4L3x74VJsZZcEJsI45EpSDMtNEv


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή Ανάσταση, κορίτσια....!!!

Με το καλό και υγιέστατα να έρθουν τα μωράκια μας...!!!

:D:D:D:D:D


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Χριστός Ανέστη! Χρόνια πολλά σε όλες σας, να χαίρεστε τις οικογένειές σας και με το καλό να έρθουν όλα τα μπεμπάκια μας!

Πώς περάσατε; Εμείς οικογενειακά, πολύ όμορφα! Ήρθαν τα πεθερικά μου από Καβάλα και έτσι μαζευτήκαμε όλοι εδώ!

Χτες έγινε ενός έτους το αγοράκι μου, ο Γιαννάκης μου! Ήταν πολύ συγκινητική και όμορφη μέρα! Ένιωθα σαν να ξαναζούσα τη γέννα στιγμή προς στιγμή! Το Σάββατο θα του κάνουμε παρτάκι και άρχισα σιγά σιγά τις ετοιμασίες! Για να σας κεράσω κι εσάς ένα κομμάτι τούρτα!

images?q=tbn:ANd9GcSl93bJz4sW3UFLkAh_NNKfrVEyA9hrx_hbjK56o1mg7Jq37pib


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλά και από μένα!!

Alex να χαίρεσαι τον μικρούλη σου!! Μωρουλίνι είναι ακόμα μωρέ!! Δύο μωρά θα έχεις κι εσύ! Να σου ζήσει, να είναι γερός και εσείς γεροί για να τον χαίρεστε!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

Χτες πήρα τα αποτελέσματα της αυχενικής. Τα ποσοστά είναι 1:12500 τελικά. Στην αρχή νόμιζα πως είναι τέλεια, αλλά μετά είδα στο Internet ότι υπάρχουν και πολύ καλύτερα... Αααχ αυτό το Internet μεγάλη ζημιά μας έχει κάνει!

Επίσης να σας πω ότι η κοιλίτσα μεγάλωσε λίγο και για πρώτη φορά το Μ. Σάββατο μια πωλήτρια το κατάλαβε και είδα και μερικούς να την κοιτάνε καθώς περπατούσα! Ωραίο συναίσθημα. Εμένα πάντως μου φάινεται μικρή ακόμα, αν και έχει πάρει 6 πόντους από την αρχή που τη μετρούσα.


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα και απο μενα!!!!!

alex1979 να χαιρεσαι το αντρακι σου και να το καμαρωνεις οπως εκεινο επιθυμει!!!!!

Εγω εχθες ανεβηκα Αθηνα για αυχανικη τετοια ταλαιπωρια ουτε στον εχθρο μου!!!!!!

Πετουσα 7:05 στις 5:15 μας χτυπουσε την πορτα η πεθερα μου για να κρατησει το μικρο ξεκιναμε παμε στο αεροδρομειο στο δρομο ο κακος χαμος καταραχτωδεις βροχη αερας, φτανουμε τσεκαρω και στις 7:00 ανακοινωση ακυρωνεται η πτηση λογο κακων καιρικων συνθηκων στο αεροδρομειο της Παρου.

Επιστρεφουμε σπιτι αφου εχω μπει λιστα αναμονης και μου λεει η κοπελα πρεπει να ερθετε τουλαχιστον 1 ωρα πριν.

Θεση στο πλοιο ουτε για πλακα.

Δεκα παρα ξεκιναμε παλι για το αεροδρομειο ξανα στη λιστα αναμονης του αεροδρομειου χωρις να ξερουμε εαν θα ερθει αεροπλανο και αν ερθει εαν θα πεταξω.

11:00 ανακοινωση οτι η πτηση απο Αθηνα θα φυγει στις 11:15 επιτελους ερχετε το αεροπλανο μπαινω και εγω εμετο μες το αεροπλανο.

Κατεβαινω σαν ζαλισμενο κοτοπουλο μπαινω στο λεοφορειο του αεροδρομειου μαρτυριο μεχρι να κατεβω.

Μετα καθομαι λιγο να ηρεμισω παιρνω ταξι για τον γιατρο ευγενεστατος ο ταξιτσης μου ανοιξε παραθυρο κανε οτι θες μου λεει ξαπλωσε οτι θες.

Του λεω να σταματησει λιγο γιατι ζαλιστικα βγαινω εξω να θελω να λυποθυμισω ο καημενος να σου φερω χυμο, νερο ξεκιναμε παλι.

Φτανω στο γιατρο μπαινω μεσα δεν εβλεπα την ωρα καναμε την αυχενικη ολα καλα 1,5 ειδαμε το μωρακι να παιζει κουνοντας χερια ποδια.

Τελειωνω στις 3 ελα που ρο πλοιο εφευγε στις 5:30 παιρνω αλλο ταξι παω Πειραια στα jumbo δεν ειχα κουραγια ουτε τα σκαλια να ανεβω αφου ξεκουραστικα πηγα και ψωνισα στο αντρακι μου και πηγα στο πλοιο εφαγα (δεν ειχα φαει τιποτα ουτε ειχα πιει νερο ολη μερα) και κοιμηθηκα 2 ωρες μετα ξυπναω και αρχισα τους εμετους μεχρι που φτασαμε.

Δεν θελω να την θυμαμε την χθεσινη μερα παναγιτσα μου!!!!

Το μονο ευχαριστω ηταν το μωρακι μου οτι ηταν μια χαρα!!!!!

Συγνωμη εαν σας ζαλισα!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

Τι ταλαιπωρία ήταν αυτή βρε adraki mou; Από την Πάρο στην Αθήνα αυθημερόν, χαρά στο κουράγιο σου... Το σημαντικό όμως είναι ότι το μπεμπάκι σου είναι μια χαρά! Τα υπόλοιπα θα τα ξεχάσεις!

Μια χαρά είναι τα ποσοστά σου polixenia! Εμένα είναι 1:9500 και η γιατρός μου είπε άψογα! Αυτό με το ίντερνετ το είχα κι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, έψαχνα τα πάντα... Τώρα τα αντιμετωπίζω διαφορετικά τα πράγματα, έτσι κι αλλιώς την προσοχή μου την απορροφά τελείως ο μικρός. Αισθάνομαι πως αυτή η εγκυμοσύνη περνά πιο γρήγορα και σαφώς με λιγότερο άγχος. Καληνύχτα σε όλες!


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Αndraki αν κατάλαβα καλά μόνη σου έκανες το ταξίδι βρε κούκλα μου; Εγώ θα φοβόμουν στη θέση σου να το κάνω. Είσαι θαρραλέα, πάντως μπράβο! :) Αφού είναι όλα καλά με το μωράκι, τα υπόλοιπα είναι ήδη παρελθόν!

Εμένα κορίτσια χτες μου πήγε λίγο η καρδιά στην κωλοτσεπη... Καλά ήμουν τόσες μέρες που δεν ένιωθα τίποτα. Μόλις πόνεσα λίγο διαφορετικά ...να μου πήγε... Το απόγευμα προς βράδυ ένιωσα 4-5 φορές κάτι χαμηλά μπροστά που μου θύμησε λίγο πόνο περιόδου.. Κράτησε 2-3 δευτερόλεπτα και έφυγε και έγινε 4-5 φορές. Πήρα το γιατρό τηλέφωνο και μου έδωσε Trofocard 3 φορές τη μέρα και μου ξεκίνησε ξανά τα Utrogestan για 1 εβδομάδα και βλέπουμε. Φυσικά μου περιόρισε εντελώς τη δραστηριότητα, καναπέ μου είπε και θα σηκώνεσαι μόνο για μπάνιο και νερό. Δεν ανησυχούμε λέει, αλλά ας κάνουμε εμείς ό,τι μπορούμε για να είμαστε σίγουροι.

Έκανα πολύ ανήσυχο ύπνο. Ξύπνησα νύχτα -δεν ξέρω ώρα- και ήμουν με ανοιχτά μάτια μέχρι που ξημέρωσε εντελώς. Ευτυχώς σήμερα είμαι καλύτερα. Συνειδητοποίησα πόσο φοβάμαι, και φοβάμαι περισσότερο επειδή είναι δίδυμα...


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Polixenia μου μην ανησυχείς! Ανοίγει η μήτρα μας και φυσικό είναι να έχουμε και πονάκια! Καλά είπε ο γιατρός βέβαια, ας έχουμε ήσυχο το κεφάλι μας, αλλά μην τρελαθείς...ηρεμία, όλα καλά θα πάνε!


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...