Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Κορίτσια Καλημέρα! Είμαι καινουρια εδω, Εγώ λογικά θα γεννήσω Ιανουάριο. Θέλω να κάνω μερικές ερωτήσεις μιας κ είμαι άσχετη καθώς είναι το 1ο μου παιδάκι.... Αρχικά η 1η μου χοριακη στις 30 Απριλίου ήταν 135 ή 2η στις 3 Μαΐου 460 Κ η 3η μου χθες με 3220 μονάδες..  Αρχικά είναι καλές οι χοριακες μου???? Έπειτα αύριο έχω το 2ο ραντεβού με το γιατρό μου κ θα κάνουμε υπέρηχο... Λογικά είμαι στην 6η εβδομάδα και θέλω να ρωτήσω θα δω σακκο? Θα δω μωράκι??? Καρδούλα??? Αν ξέρει κάποια ας με βοηθήσει γιατί έχω λίγο χάσει τον μπούσουλα με το ίντερνετ γιατί από βλακεία μ δν ρώτησα τον γιατρό μου....  Σας ευχαριστώ κ εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη για όλες σας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Linaki.24 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα! Είμαι καινουρια εδω, Εγώ λογικά θα γεννήσω Ιανουάριο. Θέλω να κάνω μερικές ερωτήσεις μιας κ είμαι άσχετη καθώς είναι το 1ο μου παιδάκι.... Αρχικά η 1η μου χοριακη στις 30 Απριλίου ήταν 135 ή 2η στις 3 Μαΐου 460 Κ η 3η μου χθες με 3220 μονάδες..  Αρχικά είναι καλές οι χοριακες μου???? Έπειτα αύριο έχω το 2ο ραντεβού με το γιατρό μου κ θα κάνουμε υπέρηχο... Λογικά είμαι στην 6η εβδομάδα και θέλω να ρωτήσω θα δω σακκο? Θα δω μωράκι??? Καρδούλα??? Αν ξέρει κάποια ας με βοηθήσει γιατί έχω λίγο χάσει τον μπούσουλα με το ίντερνετ γιατί από βλακεία μ δν ρώτησα τον γιατρό μου....  Σας ευχαριστώ κ εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη για όλες σας!!!

Καλημερα κοριτσι μου κ με το καλο το μωρακι σου!! Οι χοριακες σου ειναι τελειες!! Αυριο στον υπερηχο θα δειτε σιγουρα σακο και κουκιδιτσα και υπαρχει πιθανοτητα να ακουσετε καρδουλα! Αν δεν ακουσετε μν αγχωθεις...αλλες κοπελες ακουνε στην 6η εβδομαδα αλλες στην 8η θα στα πει και ο γιατρος σου! Ευχομαι ολα να σου πανε τελεια...θα περιμενουμε νεα σου!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Καλημερα κοριτσι μου κ με το καλο το μωρακι σου!! Οι χοριακες σου ειναι τελειες!! Αυριο στον υπερηχο θα δειτε σιγουρα σακο και κουκιδιτσα και υπαρχει πιθανοτητα να ακουσετε καρδουλα! Αν δεν ακουσετε μν αγχωθεις...αλλες κοπελες ακουνε στην 6η εβδομαδα αλλες στην 8η θα στα πει και ο γιατρος σου! Ευχομαι ολα να σου πανε τελεια...θα περιμενουμε νεα σου!

Κορίτσι μου δεν φαντάζεσαι πως περίμενα μια απάντηση!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ μέσα από την ψυχή μου.... Η κουκιδιτσα είναι το μωράκι έτσι δεν είναι?????

Link to comment
Share on other sites

Just now, Linaki.24 είπε:

Κορίτσι μου δεν φαντάζεσαι πως περίμενα μια απάντηση!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ μέσα από την ψυχή μου.... Η κουκιδιτσα είναι το μωράκι έτσι δεν είναι?????

φυσικα το μωρακι ειναι! εδω ειμαστε για να τα λεμε! :-D

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Linaki.24 είπε:

Με το καλοοοοοο ❤❤❤❤❤❤❤ Θα μας πεις νέα σου έτσι??????? Θα κάνεις υπέρηχο???

ναι για να δουμε σακο και σπορακι!!! ναι θα σας ενημερωσω!!! :x ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Linaki.24 είπε:

Άντε να μας πεις τι είδες να μ φύγει τ άγχος κ γ μεναααααα!!!! Με το καλο το μωράκι σου κ να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!! Γερό να ειναιιιιι!!❤❤❤

Το 1ο σου ειναι???

οχι ειναι το 2ο!! Εχω κι ενα κοριτσακι 1 μιση ετους...γι αυτο γνωριζω καποια πραγματακια!! :)

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Myrtoulita είπε:

οχι ειναι το 2ο!! Εχω κι ενα κοριτσακι 1 μιση ετους...γι αυτο γνωριζω καποια πραγματακια!! :)

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!! Μακάρι να μας πάνε όλα καλά! Άρα μπορώ να σε ρωτάω εγώ π δν ξέρω τίποτα????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Linaki.24 είπε:

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!! Μακάρι να μας πάνε όλα καλά! Άρα μπορώ να σε ρωτάω εγώ π δν ξέρω τίποτα????

χαχχα ναι βρε εννοειται!! ευχομαι σε ολες τις κοπελες να μας πανε ολα τελεια!!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

οχι ειναι το 2ο!! Εχω κι ενα κοριτσακι 1 μιση ετους...γι αυτο γνωριζω καποια πραγματακια!! :)

κι εγώ έχω ένα κοριτσάκι 20 μηνών..

Ελα οι κοριτσομάνες!!! χαχα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...