Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!! Έχω πιθανή 10 Γενάρη αλλά λόγω καισαρικής σίγουρα θα γεννήσω τελη Δεκεμβριου! Οποτε θα το έχω διπορτο! Αχαχαχα την Τρίτη το μεσημέρι θα πάω για πρώτο υπέρηχο! 

Just now, moustokoulouro είπε:

κι εγώ έχω ένα κοριτσάκι 20 μηνών..

Ελα οι κοριτσομάνες!!! χαχα

Εγώ αγορομανα! 2 τα έχω τα καμάρια μου και πάμε δυναμικά για το 3ο!!!!

  • Μου αρέσει 3

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Έχω πιθανή 10 Γενάρη αλλά λόγω καισαρικής σίγουρα θα γεννήσω τελη Δεκεμβριου! Οποτε θα το έχω διπορτο! Αχαχαχα την Τρίτη το μεσημέρι θα πάω για πρώτο υπέρηχο! 

Εγώ αγορομανα! 2 τα έχω τα καμάρια μου και πάμε δυναμικά για το 3ο!!!!

Φαιη μαζι ειμαστε!!

  • Χαχα 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω 21/12 αλλα σιγουρα θα γεννησω νωρίτερα οπως και στη κορη μου γεννησα 37 εβδ φυσ. τοκετο.

εδω να μεινετε!

22 μηνων ειναι η κορη μου καλε!! τι μανα ειμαι εγω.. 20 σας εγραψα

  • Χαχα 2

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Θα πηγαίνουμε πέρα δώθε;;;; και εσύ 10/01 έχεις πητ; 

δεν εχω γραψει στις μανουλες ιανουριου αλλα εχω πητ 10/01 κι επισης θα γεννησω με καισαρικη οποτε σιγουρα θα γεννησω νωριτερα κι εγω!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Myrtoulita είπε:

δεν εχω γραψει στις μανουλες ιανουριου αλλα εχω πητ 10/01 κι επισης θα γεννησω με καισαρικη οποτε σιγουρα θα γεννησω νωριτερα κι εγω!!

Εγώ το άνοιξα το θέμα αλλά δεν έχει άλλη μανούλα! Οποτε ας μείνουμε εδώ! Αχαχαχα

Just now, moustokoulouro είπε:

εγω εχω 21/12 αλλα σιγουρα θα γεννησω νωρίτερα οπως και στη κορη μου γεννησα 37 εβδ φυσ. τοκετο.

εδω να μεινετε!

22 μηνων ειναι η κορη μου καλε!! τι μανα ειμαι εγω.. 20 σας εγραψα

Εμένα ο μεγάλος είναι 5,5 χρόνων και ο μπεμπακος μου σε μια βδομάδα θα γίνει 8 μηνών! Οποτε θα ήθελα να έχω κοριτσάκι αυτή τη φορά, έτσι για αλλαγή! Αχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ το άνοιξα το θέμα αλλά δεν έχει άλλη μανούλα! Οποτε ας μείνουμε εδώ! Αχαχαχα

Εμένα ο μεγάλος είναι 5,5 χρόνων και ο μπεμπακος μου σε μια βδομάδα θα γίνει 8 μηνών! Οποτε θα ήθελα να έχω κοριτσάκι αυτή τη φορά, έτσι για αλλαγή! Αχαχαχαχα

Να σου ζησουν κοριτσι μου κ με το καλο το μωρακι σας! 

  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ το άνοιξα το θέμα αλλά δεν έχει άλλη μανούλα! Οποτε ας μείνουμε εδώ! Αχαχαχα

Εμένα ο μεγάλος είναι 5,5 χρόνων και ο μπεμπακος μου σε μια βδομάδα θα γίνει 8 μηνών! Οποτε θα ήθελα να έχω κοριτσάκι αυτή τη φορά, έτσι για αλλαγή! Αχαχαχαχα

Κι εγώ κοριτσάκι θα ήθελα αλλά οκ γερο να είναι που λένε...Χα


vIBzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε με νοιάζει τοσο

ηθελα πολύ μια κόρη τώρα είμαι 60-40 

κορίτσια τι ηλικιες έχετε; Θα κάνει καμία αμνιο; Εγώ κοντεύω τα 37 και σκέφτομαι η αμνιο η τροφοβλαστη στο πρώτο ήμουν 34+ δεν έκανα τίποτα είχε πει ο ντοκ δε χρειάζεται 

Επίσης λίγο αίμα και μικρή αποκόλληση είχα κι εγώ στο πρώτο μου παιδάκι αλλά όλα καλά πήγαν 

τωρα χορεύει πάνω στο καναπέ


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, xazo_mother είπε:

Κι εγώ κοριτσάκι θα ήθελα αλλά οκ γερο να είναι που λένε...Χα

Το γερό είναι αυτονόητο βρε! Πάντα αυτό πάνω από όλα! Απλά λέμε... 

Just now, moustokoulouro είπε:

Εμενα δε με νοιάζει τοσο

ηθελα πολύ μια κόρη τώρα είμαι 60-40 

κορίτσια τι ηλικιες έχετε; Θα κάνει καμία αμνιο; Εγώ κοντεύω τα 37 και σκέφτομαι η αμνιο η τροφοβλαστη στο πρώτο ήμουν 34+ δεν έκανα τίποτα είχε πει ο ντοκ δε χρειάζεται 

Επίσης λίγο αίμα και μικρή αποκόλληση είχα κι εγώ στο πρώτο μου παιδάκι αλλά όλα καλά πήγαν 

τωρα χορεύει πάνω στο καναπέ

Εγώ 36 είμαι αλλά μου ειπε η γιατρός μου ότι αν η Papp-a βγει καλή δεν χρειάζεται τίποτα! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Το γερό είναι αυτονόητο βρε! Πάντα αυτό πάνω από όλα! Απλά λέμε... 

Εγώ 36 είμαι αλλά μου ειπε η γιατρός μου ότι αν η Papp-a βγει καλή δεν χρειάζεται τίποτα! 

Papp-a και αυχενική και ελεύθερη χοριακη εννοεις; Η μόνο η Papp-a?


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ολα μαζί εννοείται! Όλα σε μια εξέταση γινονται κοριτσάκι μου! 

Το ξέρω απλά ανέφερες μόνο την papp-a και είπα μήπως της δίνει μεγαλύτερη βαρύτητα ο γιατρός σου σε σχέση με την αυχενική και την ελεύθερη χοριακη .

επισης χαρά στο κουράγιο σου που έμεινες έγκυος με τόσο μικρό μωρό 

  • Χαχα 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

Το ξέρω απλά ανέφερες μόνο την papp-a και είπα μήπως της δίνει μεγαλύτερη βαρύτητα ο γιατρός σου σε σχέση με την αυχενική και την ελεύθερη χοριακη .

επισης χαρά στο κουράγιο σου που έμεινες έγκυος με τόσο μικρό μωρό 

Όχι βρε, απλά επειδή τα κάνουμε όλα μαζί είπα Papp-a εννοοντας και τα υπόλοιπα! Κοίτα, είναι πολύ ήσυχος και βολικός ο μπεμπουλης μου και ο μεγάλος αυτοεξυπηρετειται πλέον. Βέβαια δεν το είχα στο πρόγραμμα, έτυχε αλλά αφού δεν με έχει κουράσει ο μπέμπης δεν με χαλάει καθόλου! Θα μεγαλωσουν παρεουλα! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...