Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Just now, Kellitsa είπε:

Σε όλες μας καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες. 

@Nektarinaki οπότε μια ευχή και μια αγκαλίτσα παραπάνω για σένα. Αυτή η σελίδα βγάζει πολύ γερά μωρά. Στο λεω κι από την πρώτη μου εγκυμοσύνη. Έκανα πολύ όμορφες παρέες που κρατάω μερικές έως σήμερα. 

Τα νέα μου θα σας τα πω το απόγευμα γιατί σιγά μην περίμενα για χοριακη ως την άλλη εβδομάδα. Βρήκα ένα διαγνωστικό εδώ που είμαι και θα έχω τα αποτελέσματα το απόγευμα. Εύχομαι να ειναι καλά... 

Ωραία Κελλίτσαααα!άντε να είναι τυχερό το θεματάκι σου και να πάνε όλα καλά με τα σποράκια μας και να τα λέμε μέχρι το τέλος!!!άντε περιμένουμε τα αποτελέσματα!σου εύχομαι μια τεράστεια χοριακη κορίτσι μουυυ!!!

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μανουλα Δεκεμβριου 2018 εδω!!!!!Με το καλο κοριτσακια να υποδεχτειτε τα μπεμπακια σας!!!!!να εχετε ομορφες εγκυμοσυνες.απολαυστε αυτους τους μηνες.θα εχετε και τα πανω σας και τα κατω σας αλλα οταν παρετε αγκαλια τα μπεμπακια σας θα αξιζει καθε κοπος και κουρασγ.με το καλο σε ολες σας!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και χαρά σας. Επιστρέψαμε Αθήνα τελικά. Η χοριακη πολύ καλά. Είμαι 5η εβδομάδα και Δευτέρα απόγευμα θα με δει και ο γιατρός από κοντά. Και φυσικά Δευτέρα επιστρέφουμε γενικά στα προγράμματα μας... Δουλειά, σχολείο, κλπ. 

  • Μου αρέσει 1

WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kellitsa είπε:

Γειά σας και χαρά σας. Επιστρέψαμε Αθήνα τελικά. Η χοριακη πολύ καλά. Είμαι 5η εβδομάδα και Δευτέρα απόγευμα θα με δει και ο γιατρός από κοντά. Και φυσικά Δευτέρα επιστρέφουμε γενικά στα προγράμματα μας... Δουλειά, σχολείο, κλπ. 

Μπράβο κορίτσι μου!με το καλό ο πρώτος υπέρηχος!!!!

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Kellitsa είπε:

Καλέ θυμηστε μου. Πότε ακούμε καρδούλα; 8 εβδομάδων και μετά; 

Καλημέρα κορίτσιααα!αναλόγως,εγώ ας πούμε άκουσα νωρίς!στην 6η εβδομάδα ακριβώς!κάποιες άλλες ακούνε στην 7 κάποιες άλλες στην 8 η και στην 9. Νομίζω μέχρι 9η είναι φυσιολογικό..


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kellitsa είπε:

Καλημέρα. Πάλι καλα. Μπορεί και ν ακούσω δλδ; 

6 εβδομαδών είσαι??αν ναι,φυσικά μπορει να ακούσεις και σήμερα!αλλά και να μήν ακούσεις,δεν πειράζει,πάλι φυσιολογικό είναι!να μας ενημερώσεις,περιμένουμεεεε!!!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια κι απο μενα!! Εγω επειδη και στο πρωτο μου παιδακι και τωρα εμαθα νωρις για την εγκυμοσυνη πηγα στον γιατρο πρωτο υπερηχο περιπου 5 εβδομαδων (σε αυτη την εγκυμοσυνη δν εχω παει ακομα,εχω ραντεβου την αλλη εβδομαδα) ειδαμε σακο και εμβρυικα στοιχεια και γυρω στις 8 εβδομαδες πηγα για καρδουλα...κ τωρα ετσι θα γινει Πρωτα ο Θεος γιατι μου ειχε πει ο γυναικολογος οτι μπορει πχ στις 6 η στις 7 εβδομαδες να μν ακουσουμε χωρις να υπαρχει προβλημα και να αγχωθουμε τσαμπα...οποτε παμε κατευθειαν στις 8 εβδομαδες που πρεπει σιγουρα να ακουσουμε καρδουλα!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Myrtoulita είπε:

Καλημερα κοριτσια κι απο μενα!! Εγω επειδη και στο πρωτο μου παιδακι και τωρα εμαθα νωρις για την εγκυμοσυνη πηγα στον γιατρο πρωτο υπερηχο περιπου 5 εβδομαδων (σε αυτη την εγκυμοσυνη δν εχω παει ακομα,εχω ραντεβου την αλλη εβδομαδα) ειδαμε σακο και εμβρυικα στοιχεια και γυρω στις 8 εβδομαδες πηγα για καρδουλα...κ τωρα ετσι θα γινει Πρωτα ο Θεος γιατι μου ειχε πει ο γυναικολογος οτι μπορει πχ στις 6 η στις 7 εβδομαδες να μν ακουσουμε χωρις να υπαρχει προβλημα και να αγχωθουμε τσαμπα...οποτε παμε κατευθειαν στις 8 εβδομαδες που πρεπει σιγουρα να ακουσουμε καρδουλα!!

Και εγώ επειδή έχω πολύ σταθερό κύκλο και ήδη απο την 3η εβδομάδα έμαθα οτι είμαι έγκυος γιατί είχα και αιματάκι εμφύτευσης για μια ημέρα και έτσι το κατάλαβα πολύ νωρίς..μετά ανέβαινε πολυ η χοριακή μου,και όλα φάνηκαν ήδη απο πολύ νωρις..σάκο είδα στην 4η εβδομάδα και καρδιά άκουσα στην 6η αλλά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός!αυτό είπα στην κελλίτσα οτι και τώρα να μην ακούσε καρδούλα,δεν σημαίνει κάτι!άντε με το καλό να πάνε καλά σε όλες μας κορίτσια!με το καλό και σε εσένα Μυρτουλίτα ο πρώτος υπέρηχος!

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μπράβο κορίτσια. Μόνο ευχάριστα! 

Εγώ στο Στεφανακο μου το θυμάμαι. Έκανα χοριακη στην 6η και άκουσα καρδούλα στην 8η.

Τώρα λίγο πιο νωρίς, μια εβδομάδα νωρίτερα. Για να δούμε... Πάντως μου είπε ότι ήταν αρκετά ψηλά η χοριακη. Οπότε μήπως καταφέρουμε να ακούσουμε. 

  • Μου αρέσει 1

WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kellitsa είπε:

Γεια σας. Μπράβο κορίτσια. Μόνο ευχάριστα! 

Εγώ στο Στεφανακο μου το θυμάμαι. Έκανα χοριακη στην 6η και άκουσα καρδούλα στην 8η.

Τώρα λίγο πιο νωρίς, μια εβδομάδα νωρίτερα. Για να δούμε... Πάντως μου είπε ότι ήταν αρκετά ψηλά η χοριακη. Οπότε μήπως καταφέρουμε να ακούσουμε. 

Αχχ τωρα το ξανα διαβασα χιχι!εγω νομιζα εγραφες δλδ μπορω να ακουσω και σημερα??και νομιΖα σημερα εχεις γιατρο!χαχααχαχα σορρυυυ!σιγουρα αφου εχεις υψηλη χοριακη,μολις πας για υπερηχο πιθανον να ακουσεις!θα μας ενημερωσεις :)

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2019 at 3:51 ΜΜ, Myrtoulita είπε:

Κοριτσια οι εγκυουλες πως πατε απο συμπτωματα;;;

ναυτιες αρκετες εσυυυ

κοριτσια ευχομε καλη εγκυμοσινη σε ολες σας ..θα εχουμε το καλυτερο δωρο θα μας βρει το 2020 με τα μωρακια μας ..εγω 7 εβδομαδων ακουσαμε καρδουλα εσεις:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...