Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια! Πηγα κι εγω στον γιατρο ειδαμε σακο κι ολα καλα! Μου εγραψε και καποιες εξετασεις αιματος για αρχη! Θα ξαναπαω γυρω στις 8 εβδομαδες για καρδουλα! Κι μενα η μπεμπουλα μου ειναι ζωηρουλα...μαλλον φταινε τα κοριτσια!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Myrtoulita είπε:

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια! Πηγα κι εγω στον γιατρο ειδαμε σακο κι ολα καλα! Μου εγραψε και καποιες εξετασεις αιματος για αρχη! Θα ξαναπαω γυρω στις 8 εβδομαδες για καρδουλα! Κι μενα η μπεμπουλα μου ειναι ζωηρουλα...μαλλον φταινε τα κοριτσια!

Καλά να παθω

κι ήθελα κόρες για να είναι ήσυχες και καλά 

  • Χαχα 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, moustokoulouro είπε:

Καλημέρα!

Μακάρι να μπορούσα να πω το ίδιο και για τη δικιά μου ..Χαχα

τι έκανες και βγήκε ησυχοοος; Πεεες 

Στα δευτερα έχεις την εμπειρία να μην κάνεις τα "λάθη" που έκανες στο πρώτο! Βέβαια είναι και στο παιδί έτσι; ο μεγάλος ήταν και παραμένει γκρινιάρης! Το μωρό δεν το ακούς να κλαίει εκτός αν πεινάει παραααα πολύ ή τον πειράζει ο μεγάλος! 

Just now, moustokoulouro είπε:

Καλά να παθω

κι ήθελα κόρες για να είναι ήσυχες και καλά 

Εμένα οι ανηψιες μου είναι και οι δύο διαβολακια! Το μωρό βέβαια είναι μικρό ακόμη, δεν ξέρω στην πορεία τι θα γίνει! Ελπίζω απλά να είναι και το τρίτο ησυχουλι! Τέλη Γενάρη Αιγωκαιρος δεν είναι στο ζώδιο; 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, moustokoulouro είπε:

Τέλη είναι υδροχοος

Εγώ άκουσα καρδούλα τη Δευτέρα 7+2

140-150 παλμούς το λεπτο

 

Τέλεια!!! Εγω Τρίτη έχω πρώτο υπέρηχο! Ο υδροχόος είναι από 21/1-19/2... Αρα Αιγόκερος είναι τέλος Δεκέμβρη! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Τέλεια!!! Εγω Τρίτη έχω πρώτο υπέρηχο! Ο υδροχόος είναι από 21/1-19/2... Αρα Αιγόκερος είναι τέλος Δεκέμβρη! 

Τέλη Γενάρη εγραψες 

εγω για τοξοτακι πάω πρώτα ο θεός 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

Τέλη Γενάρη εγραψες 

εγω για τοξοτακι πάω πρώτα ο θεός 

Ότι να ναι είμαι! Ούτε που το πρόσεξα! Αχαχαχα δεν το δένω καν! Τον μεγάλο τον πήγαινα για Σκορπιο και γέννησα ένα μήνα νωρίτερα και βγήκε Ζυγός... 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Myrtoulita είπε:

ειμαι κι εγω εδω κοριτσια...εγω παω για αιγοκερω τωρα...εγω γεννησα το πρωτο με καισαρικη μια εβδομαδα νωριτερα απο την πητ μου οποτε κατι τετοιο υπολογιζω κ τωρα!

Εγω το πρώτο ένα μήνα νωρίτερα, Οκτώβριο, με καισαρική λόγω προεκλαμψιας, το δεύτερο 2 βδομάδες νωρίτερα λόγω προηγηθησας καισαρικής άρα αν όλα πάνε καλά το 3 μάλλον ανάμεσα από Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, fionita είπε:

μελουσες μαμαδες εχετε παρατηρηση αλλαγες στο δερμα σας να γινετε πιο λιπαρο,να βγαζετε σπυρακια??

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχε γινει τελειο το δερμα μου...τωρα ειχα βγαλει στην αρχη κατι σπυρακια...θα δειξει πως θα εξελιχθει!! εσενα εχει γινει λιπαρο;


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχε γινει τελειο το δερμα μου...τωρα ειχα βγαλει στην αρχη κατι σπυρακια...θα δειξει πως θα εξελιχθει!! εσενα εχει γινει λιπαρο;

ναι λιπαρο και σπυρακια ...γενικα εχει αλλαξει η επιδερμιδα μ .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...