Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κελλίτσα,Χριστός Ανέστη,χρόνια πολλά!!!και έψαχνα μανούλες Δεκεμβρίουυυ και δεν έβρισκα!εχω ΠΗΤ 3/12/19 εσύ??σήμερα είμαι 9+1 με το καλό τα σποράκια μας!!!απ ότι βλέπω έχεις και άλλο παιδάκι,να σου ζήσει!

  • Μου αρέσει 2

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα το τεστ Κυριακή του Πάσχα. Και είμαστε ακόμη διακοπές. Δεν έχω κάνει καν χοριακη. Θα πάω αύριο σ ένα διαγνωστικό εδώ που είμαστε. Και από Δευτέρα στο γιατρό. Υπολογίζω τέλος Δεκεμβρίου πητ. 

Ναι έχω άλλο ένα αγοράκι τεσσάρων ετών. Εσένα το πρώτο ε; 

Εδώ θα τα περάσουμε μαζί... 

  • Μου αρέσει 2

WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κι απο εμενα...Με το καλο τα μωρακια μας! Κι εγω τα ιδια με την Κελλιτσα,εκανα τεστακι την αλλη μερα του Πασχα θετικο κι απο Δευτερα θα παμε γιατρο να δουμε...κι εγω υπολογιζω τελη Δεκεμβρη η το πολυ αρχες Γεναρη...καπου πρωτοχρονιατικο δηλαδη :x

  • Μου αρέσει 5

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΓΓΑΛΙΤΣΑ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟΣΟ ΓΟΥΡΙ ΟΣΟ ΕΦΕΡΕ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ.....ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΕΔΩ!!!!♡♡♡

  • Μου αρέσει 7

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΓΓΑΛΙΤΣΑ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟΣΟ ΓΟΥΡΙ ΟΣΟ ΕΦΕΡΕ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ.....ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018 ΕΔΩ!!!!♡♡♡

Να σου ζήσει το μωράκι σου κορίτσι μου,γερό και τυχερό πάντα!ναι ναι να μας φέρει και μας ο Δεκέμβριος τα μπεμπάκια μας στην αγκαλίτσα μας!πως και πως το περιμένωωωωω❤️❤️❤️ @Kellitsa @Myrtoulita Με το καλό να κάνετε τον πρώτο σας υπέρηχο,να δείτε τα σποράκια σας!εγώ το είδα την Τρίτη!κουνιότανε συνέχεια το γλυκούλι μου!άρχισε να μοιάζει ήδη με ανθρωπάκι!εχει και ποδαράκια!το είδα και 3D! Έλιωσααααα!!!το πιό όμορφο συναίσθημα που πέρασα πολλά για να το νιώσω!με πρόβλημα σοβαρό στο σπέρμα(απο κιρσοκίλη που χειρουργείθηκε ευτυχώς)με μια αποτυχημένη εξωσωματική τον Δεκέμβριο που μας πέρασε και πολύ πόνο και κλάμα!2 χρόνια προσπαθειών!και στα ξαφνικά χωρις να το περιμένω και ενω προγραμματίζαμε την επόμενη εξωσωματική για τον Σεπτέμβριο,έμεινα τώρα έγκυος!εύχομαι να μας πάνε όλα καλα κοριτσάκια μου❤️Περιμενω νεακια σας μετα τα ραντεβου σας στον γιατρο!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nektarinaki είπε:

Να σου ζήσει το μωράκι σου κορίτσι μου,γερό και τυχερό πάντα!ναι ναι να μας φέρει και μας ο Δεκέμβριος τα μπεμπάκια μας στην αγκαλίτσα μας!πως και πως το περιμένωωωωω❤️❤️❤️ @Kellitsa @Myrtoulita Με το καλό να κάνετε τον πρώτο σας υπέρηχο,να δείτε τα σποράκια σας!εγώ το είδα την Τρίτη!κουνιότανε συνέχεια το γλυκούλι μου!άρχισε να μοιάζει ήδη με ανθρωπάκι!εχει και ποδαράκια!το είδα και 3D! Έλιωσααααα!!!το πιό όμορφο συναίσθημα που πέρασα πολλά για να το νιώσω!με πρόβλημα σοβαρό στο σπέρμα(απο κιρσοκίλη που χειρουργείθηκε ευτυχώς)με μια αποτυχημένη εξωσωματική τον Δεκέμβριο που μας πέρασε και πολύ πόνο και κλάμα!2 χρόνια προσπαθειών!και στα ξαφνικά χωρις να το περιμένω και ενω προγραμματίζαμε την επόμενη εξωσωματική για τον Σεπτέμβριο,έμεινα τώρα έγκυος!εύχομαι να μας πάνε όλα καλα κοριτσάκια μου❤️Περιμενω νεακια σας μετα τα ραντεβου σας στον γιατρο!

Σε ευχαριστω κοπελα μου...υγιεις και τελιομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νεκταρινακι σου ευχομαι ολα να σου πανε τελεια!!! Βαλεντινα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!! Εμενα θα ειναι το 2ο μωρακι μου...εχω κι ενα κοριτσακι 1μιση χρονων!! Κελλιτσα περιμενουμε νεα σου!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Νεκταρινακι σου ευχομαι ολα να σου πανε τελεια!!! Βαλεντινα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!! Εμενα θα ειναι το 2ο μωρακι μου...εχω κι ενα κοριτσακι 1μιση χρονων!! Κελλιτσα περιμενουμε νεα σου!!

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου να χαιρεσαι το παιδακι σου με το καλο το αδερφακι του....κοντα κοντα θα ειναι τελειααααα θα μεγαλωσουν παρεουλα!!!!;)

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Myrtoulita είπε:

Νεκταρινακι σου ευχομαι ολα να σου πανε τελεια!!! Βαλεντινα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!! Εμενα θα ειναι το 2ο μωρακι μου...εχω κι ενα κοριτσακι 1μιση χρονων!! Κελλιτσα περιμενουμε νεα σου!!

Να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου κοπέλα μου,και με το καλό και αυτό το νινάκι!!απο συμπτώματα ευτυχώς δεν έκανα κανέναν εμετό ακομη!και ελπίζω να μην κανώ,γιατι έχω να κάνω απ τα 11(31 είμαι τωρα)έχω ενα θεματάκιιι φοβάμαι να κάνω εμετο!ολοκληρη γαιδούρα!χιχιχι εχω όμως αρκετές αναγούλες απ την αρχή,κούρες που και που,μου μυρίζουνε έντονα όλα και δεν εχω πολύ ορεξη για φαγητό ούτε καν για γλυκά που εγω ετρωγα μπορει και 3 παγωτα την ημερα!χαχαχ επίσης,το στομα μου εχει μονιμως μια αθλια γευση..ειδικα μετα το φαγητο,υποφερω απο αυτην την γευση..οποτε τρωω μου καθονται σαν πετρες ολα στο στομαχι..επισης εχω πολυυ πρησμενο στηθος και ποναει...που και που πονακια περιοδου αλλα πλεον πολυυυ σπανια..στην αρχη ητανε πιο συχνα,απ την 6η και μετα τα πονακια μειωθηκαν..υπαρχουν μερες που ξεπρηζεται το στηθος μου,και στις αρχες ετρεχα στον γιατρο γιατι φοβομουνα!αλλα τωρα το καταλαβα οτι ετσι γινεται πλεον και δεν ανησυχω!αυτα πανω κατω,α και λιγη υπνηλια..εχω καλη εγκυμοσυνη σε γενικες γραμμες,δεν εχω παραπονο!εσυ πως πας απο συμπτωματα???

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Τιποτα τραγικο ακομη κι εγω αλλα ειναι πολυ νωρις για μενα νομιζω...Καποιες ζαλαδες που κ που...και λιγη ατονια!

Ναι ειναι πολυ νωρις ακομη για σενα..αν και εγω πριν ακομη την καθυστερηση ειχα ανορεξια για φαγητα και ναυτιες..βρε χαλαλι ολα!τα σπορακια να ειναι καλα,και χαλαλι!!

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Να σου ζήσει το μωράκι σου κορίτσι μου,γερό και τυχερό πάντα!ναι ναι να μας φέρει και μας ο Δεκέμβριος τα μπεμπάκια μας στην αγκαλίτσα μας!πως και πως το περιμένωωωωω❤️❤️❤️ @Kellitsa @Myrtoulita Με το καλό να κάνετε τον πρώτο σας υπέρηχο,να δείτε τα σποράκια σας!εγώ το είδα την Τρίτη!κουνιότανε συνέχεια το γλυκούλι μου!άρχισε να μοιάζει ήδη με ανθρωπάκι!εχει και ποδαράκια!το είδα και 3D! Έλιωσααααα!!!το πιό όμορφο συναίσθημα που πέρασα πολλά για να το νιώσω!με πρόβλημα σοβαρό στο σπέρμα(απο κιρσοκίλη που χειρουργείθηκε ευτυχώς)με μια αποτυχημένη εξωσωματική τον Δεκέμβριο που μας πέρασε και πολύ πόνο και κλάμα!2 χρόνια προσπαθειών!και στα ξαφνικά χωρις να το περιμένω και ενω προγραμματίζαμε την επόμενη εξωσωματική για τον Σεπτέμβριο,έμεινα τώρα έγκυος!εύχομαι να μας πάνε όλα καλα κοριτσάκια μου❤️

Σε όλες μας καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες. 

@Nektarinaki οπότε μια ευχή και μια αγκαλίτσα παραπάνω για σένα. Αυτή η σελίδα βγάζει πολύ γερά μωρά. Στο λεω κι από την πρώτη μου εγκυμοσύνη. Έκανα πολύ όμορφες παρέες που κρατάω μερικές έως σήμερα. 

Τα νέα μου θα σας τα πω το απόγευμα γιατί σιγά μην περίμενα για χοριακη ως την άλλη εβδομάδα. Βρήκα ένα διαγνωστικό εδώ που είμαι και θα έχω τα αποτελέσματα το απόγευμα. Εύχομαι να ειναι καλά... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...