Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Ζητούνται Άτομα με πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας


delt

Recommended Posts

Ψάχνουμε για άτομα με πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας για μετάφραση κειμένων από 550-800 λέξεις. (ΟΧΙ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΕΣ).

Δεν μας ενδιαφέρει ο τρόπος που θα κάνετε τη μετάφραση αρκεί να είναι σωστή.

Μικρή εξοικείωση με Η/Υ και skype είναι απαραίτητα.

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

έχω ασχοληθεί με τη μετάφραση και προσαρμογή εκπαιδευτικού υλικού από αγγλόφωνες πηγές, για τον εμπλουτισμό σεμιναρίων εκπαίδευσης στελεχών, είμαι κάτοχος Proficiency, έχω ζήσει στην Αμερική περίπου τρία χρόνια και οι σπουδές μου στην Ψυχολογία ήταν εξ' ολοκλήρου στα Αγγλικά. Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινήσεις μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 months later...

Ενδιαφέρομαι για την αγγελία μετάφρασης κειμένων.Είμαι καθηγητής αγγλικών(μητρική γλώσσα) με πολυετή πείρα και στις μεταφράσεις οτιδήποτε ειδών κειμένων.Αν ισχύει ακόμα η αγγελία παρακαλώ ενημερώστε με.Το e-mail μου είναι:[email protected] και το κινητό μου:6932874350.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...