Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Δεύτερη εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια...

Θα ήθελα να σας ρωτήσω μετά από ποσο καιρό μπορείς να μείνεις ξανά εγκυος για δεύτερη φορά? Και Ποια θα είναι τα συμπτώματα... Για την δεύτερη εγκυμοσύνη... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elenatrela21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...

Θα ήθελα να σας ρωτήσω μετά από ποσο καιρό μπορείς να μείνεις ξανά εγκυος για δεύτερη φορά? Και Ποια θα είναι τα συμπτώματα... Για την δεύτερη εγκυμοσύνη... 

τα συμπτωματα ειναι διαφορετικα καθε φορα. ειναι ιδια με αυτα της περιοδου καμια διαφορα. 

ξανα εγκυος θα σου πει ο γιατρος ποτε μπορεις να μεινεις εξαρταται πως γεννησες κτλ. βλεπει την μητρα αν ειναι οκ. συνηθως καισαρικη αργεις λιγο περιπου μετα το εξαμηνο μπορει κ παραπανω. 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα Elenatrela21 !

εγώ θα σου απαντήσω με ότι συνέβη σε εμένα: ο μικρός μας είναι 19 μηνών σήμερα, δεν επιδιώξαμε ποτε 2ο παιδί, απλά προέκυψε. Αφού φαντάσου μου ανακοίνωσαν εγκυμοσύνη σε ένα Νοσοκομείο που είχα πάει άρρωστη στις 4-5-2019 και χωρίς να έχω καθυστέρηση ή συμπτώματα εγκυμοσύνης (περίμενα να αδιαθετήσω 6-5-2019 φαντάσου)! Νομίζω ότι μπορείς να μείνεις αμέσως (η όταν σταματήσεις τον θηλασμό αν θηλάζεις - εγώ το έχω διακόψει σχεδόν 1 χρόνο τώρα..) αρκεί να είστε χαλαροί. Με το καλό εύχομαι , να πάνε όλα καλά και να αποκτήσετε το δεύτερο μωράκι σας! Αλήθεια, αντέχεις να ξαναμπείς στη διαδικασία θηλασμου-ξενυχτιών κτλ κτλ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

τα συμπτωματα ειναι διαφορετικα καθε φορα. ειναι ιδια με αυτα της περιοδου καμια διαφορα. 

ξανα εγκυος θα σου πει ο γιατρος ποτε μπορεις να μεινεις εξαρταται πως γεννησες κτλ. βλεπει την μητρα αν ειναι οκ. συνηθως καισαρικη αργεις λιγο περιπου μετα το εξαμηνο μπορει κ παραπανω. 

Αν έχεις γεννήσει φυσιολογικά ?? Μετα απο ποσο ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linaa είπε:

θα σου πει ο γιατρος σου πρεπει να σε εξετασει αν εισαι οκ. 

Οκκ ευχαριστώ 

Just now, FRAULA είπε:

καλησπέρα Elenatrela21 !

εγώ θα σου απαντήσω με ότι συνέβη σε εμένα: ο μικρός μας είναι 19 μηνών σήμερα, δεν επιδιώξαμε ποτε 2ο παιδί, απλά προέκυψε. Αφού φαντάσου μου ανακοίνωσαν εγκυμοσύνη σε ένα Νοσοκομείο που είχα πάει άρρωστη στις 4-5-2019 και χωρίς να έχω καθυστέρηση ή συμπτώματα εγκυμοσύνης (περίμενα να αδιαθετήσω 6-5-2019 φαντάσου)! Νομίζω ότι μπορείς να μείνεις αμέσως (η όταν σταματήσεις τον θηλασμό αν θηλάζεις - εγώ το έχω διακόψει σχεδόν 1 χρόνο τώρα..) αρκεί να είστε χαλαροί. Με το καλό εύχομαι , να πάνε όλα καλά και να αποκτήσετε το δεύτερο μωράκι σας! Αλήθεια, αντέχεις να ξαναμπείς στη διαδικασία θηλασμου-ξενυχτιών κτλ κτλ;

Να σαι καλά και εσύ με το καλό σου εύχομαι.. Εγώ θηλασα για λίγο καιρό μετά Όχι... ναιιι αντέχω κ θέλω ν ξανα μπω στην διαδικασία αυτή.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Συνηθως σε φ. Τ μετα την εξεταση στις 40μερες εφοσον ειναι ολα καλα, μπορεις να εχεις επαφες. Κ αν θελεις δευτερο παιδι ελευθερα. Εφοσον αδιαθετησεις  ειναι θεμα χρονου

Σε κ. Τ υπαρχουν διαφορες αποψεις

Συμπτωματα μπορει να μην εχεις, μπορει ιδια με την πρωτη, μπορει σαν της περιοδου η κ τελειως αλλα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, vikib είπε:

Συνηθως σε φ. Τ μετα την εξεταση στις 40μερες εφοσον ειναι ολα καλα, μπορεις να εχεις επαφες. Κ αν θελεις δευτερο παιδι ελευθερα. Εφοσον αδιαθετησεις  ειναι θεμα χρονου

Σε κ. Τ υπαρχουν διαφορες αποψεις

Συμπτωματα μπορει να μην εχεις, μπορει ιδια με την πρωτη, μπορει σαν της περιοδου η κ τελειως αλλα

Να σαι καλά σε ευχαριστώ... πολύ εντάξει θα τ έχω υπόψιν μ

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...