Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

προσπαθεια συλληψης


Recommended Posts

On 28/6/2019 at 10:55 ΜΜ, eleonor@ είπε:

να κανεις να κανεις γιατι θα σκασεις και συ σαν εμενα! ειδικα αν εχειε σταθερο κυκλο δε νομιζω να μη δειξει 3 μερες πριν! εγω ααααν δε μου ερθει θα κανω ξανα την τριτη η την τεταρτη! αναλογα αν θα αντεξω! 

owl μηπως εκανες τεστακι??


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Owl-1 είπε:

Έκανα και είναι αρνητικο!! Ίσως είναι νωρίς ίσως πάλι δεν είμαι θα δείξει τις επόμενες μέρες!!! 

αχ ελπιζω να ειναι νωρις! διαβαζω για πολλες κοπελες με λαθος τεστ και ακομα ελπιζω χαχαχα! 

  • Χαχα 1

NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Owl-1 είπε:

Χαχαχαχ εσύ ποτέ θα ξανακάνεις? 

καλημερα!!! εγω απο χθες βραδυ ποναω. παλι.. επισης δεν ποναει πλεον το στηθος. οποτε θα μου ερθει! σημερα αυριο την περιμενω δυστυχως...


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...
On 2/7/2019 at 2:04 ΠΜ, ,,,,,,,, είπε:

Χαχαχαχ εσύ ποτέ θα ξανακάνεις? 

 

On 2/7/2019 at 4:06 ΜΜ, eleonor@ είπε:

καλημερα!!! εγω απο χθες βραδυ ποναω. παλι.. επισης δεν ποναει πλεον το στηθος. οποτε θα μου ερθει! σημερα αυριο την περιμενω δυστυχως...

Kορίτσια καλησπέρα και καλή χρονιά!!διάβασα τις ιστοριούλες σας και πολυ θα ήθελα να μάθω αν τα κατάφερε κάποια από εσάς και έμεινε έγκυος.

Έχουμε ανοίξει ένα νέο θέμα με άλλες κοπέλες που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες και θα χαρούμε πολύ να μάθουμε τα ευχάριστα!!αν είστε ακόμα στις προσπάθειες πολύ ευχαρίστως να μοιραστούμε την αγωνία όλες μαζί!!!:)


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...