Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΜΙΝΙΟΝ ΜΩΡΑΚΙΑ


anneta82

Recommended Posts

Υπάρχουν μανούλες με μινιον μωράκια; εμένα ειμαι κοριτσάκι 15 μηνών. 13 μηνων που μετρήθηκε τελευταία φορά ήταν μόλις 7 κιλά κι 71 πόντους. 

Αλλά είναι υπερκινητικη και τσαχπινα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 27/6/2019 at 3:21 ΠΜ, anneta82 είπε:

Υπάρχουν μανούλες με μινιον μωράκια; εμένα ειμαι κοριτσάκι 15 μηνών. 13 μηνων που μετρήθηκε τελευταία φορά ήταν μόλις 7 κιλά κι 71 πόντους. 

Αλλά είναι υπερκινητικη και τσαχπινα!

3.5 χρονων  11 κιλα :wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agki* είπε:

Εμενα ειναι 16 μηνων και 10 κιλα.Ειναι στο κοκκινο στις καμπυλες αλλα ο γιατρος μου ειπε να μην κοιταω.Τρωει πολυ παντως,δε μπορω ν φαντστω τι αλλο να φαει.

Αυτο γιατί το θεωρείς λιγο; μια χαρά είναι. Κ εμένα 16 μηνών είναι ο μικρός, μια χαρά τον βρίσκω. 

 

Just now, gmnth03 είπε:

3.5 χρονων  11 κιλα :wub:

Πλάκα κάνεις!! Εμένα 3,5 χρόνων ήταν 19 κιλά και αδύνατος κιολας! Βέβαια είναι κ πολύ ψηλός, δεν ξέρω το κοριτσάκι σου. 

  • Μου αρέσει 2

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Konsta15 είπε:

Αυτο γιατί το θεωρείς λιγο; μια χαρά είναι. Κ εμένα 16 μηνών είναι ο μικρός, μια χαρά τον βρίσκω. 

 

Πλάκα κάνεις!! Εμένα 3,5 χρόνων ήταν 19 κιλά και αδύνατος κιολας! Βέβαια είναι κ πολύ ψηλός, δεν ξέρω το κοριτσάκι σου. 

οχι καλε αληθεια λεω , γεννηθηκε 1900 στις 34 βδομαδες περιπου, 45 εκατοστα αλλα γενικα δεν επαιρνε πολυ βαρος , αργα και σταθερα.  90  ποντους υψος ειναι τωρα , δηλαδη πριν κανα μηνα που πηγαμε στο παιδιατρο.

ειναι γενικα λιγοφαγη . 25 ιουλιου γινεται 3.5 χρ

 

Just now, vikib είπε:

Α να μια αλλη νυφη στα μετρα μας:tongue:

2,5 χρ 11κιλα,αλλα αμα μας καλεσετε να κανετε πολυ φαι, γτ δ του φαινεται αλλα ειναι φαγανος, χαχα

εμεις δεν εχουμε θεμα , το μοιραζομαστε το φαγητο μας !! στα κιντερ αυγουλακια , εχουμε καμια φορα θεμα :P

Link to comment
Share on other sites

Ολοι μοντελα ειμαστε..Αν τρωνε το φαγητο τους ειναι μια χαρα!Εγω καλο τον βλεπω τον δικο μου αλλα 4 μηνες τωρα δεν εχει παρει ουτε 100γρ.καναμε εξετασεις ομως και ολα καλα.Αυτο εχει σημασια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Konsta15 είπε:

Αυτο γιατί το θεωρείς λιγο; μια χαρά είναι. Κ εμένα 16 μηνών είναι ο μικρός, μια χαρά τον βρίσκω. 

 

Πλάκα κάνεις!! Εμένα 3,5 χρόνων ήταν 19 κιλά και αδύνατος κιολας! Βέβαια είναι κ πολύ ψηλός, δεν ξέρω το κοριτσάκι σου. 

Δεν μπορώ να μην σχολιάσω.. συγγνώμη που πετάγομαι αλλά εμένα ο μεγάλος Μου είναι τώρα 2,5 χρονών κ είναι 18 κιλά κ 96 πόντους.. γεννήθηκε βέβαια κ 3900.. Αλλά κ εμείς μια χαρά υγιής είμαστε κ ας έχουμε κ πάραπανω κιλα... Το θέμα είναι να είναι γερό κ υγιής.. το κάθε παιδί είναι διαφορετικό!! Κ φυσικά κ ο οργανισμός.. 

να τα χαίρεστε τα παιδάκια σας όλοι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, February17 είπε:

Δεν μπορώ να μην σχολιάσω.. συγγνώμη που πετάγομαι αλλά εμένα ο μεγάλος Μου είναι τώρα 2,5 χρονών κ είναι 18 κιλά κ 96 πόντους.. γεννήθηκε βέβαια κ 3900.. Αλλά κ εμείς μια χαρά υγιής είμαστε κ ας έχουμε κ πάραπανω κιλα... Το θέμα είναι να είναι γερό κ υγιής.. το κάθε παιδί είναι διαφορετικό!! Κ φυσικά κ ο οργανισμός.. 

να τα χαίρεστε τα παιδάκια σας όλοι!!!!

Νομιζω τα μωρακια πανε αναλογα με το βαρος γεννησεις τους.Αρα ο δικος σου γεννηθηκε καλα κιλα για αυτο εχει αναπτυχθει τοσο.Εμας ο γιατρος μας ειπε πως συμφωνα με το βαρος γεννησης ειναι ενα κιλο κατω αλλα αφου οι εξετασεις ειναι οκ δε δινω σημασια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agki* είπε:

Νομιζω τα μωρακια πανε αναλογα με το βαρος γεννησεις τους.Αρα ο δικος σου γεννηθηκε καλα κιλα για αυτο εχει αναπτυχθει τοσο.Εμας ο γιατρος μας ειπε πως συμφωνα με το βαρος γεννησης ειναι ενα κιλο κατω αλλα αφου οι εξετασεις ειναι οκ δε δινω σημασια.

Εννοείται αυτό..  κ εμένα τώρα το δεύτερο γεννήθηκε πιο μικρό κ με βάση τον μεγάλο είναι τελείως διαφορετικός στο βαρος.. το κάθε παιδί είναι ξεχωριστό...

Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Νομίζω ότι αξίζει να μπει κ η δικιά μου κόρη σε αυτή τη συζήτηση... 2,5 χρόνων κ σε κιλά 8800... Να πάρω το βραβείο του πιο αδύνατου παιδιού??? :-D:-D

Βεβαίως σε βραβευουμε με κάθε επισημότητα και σου κάνουμε δωρο και 2 βαριδια να το δενεις όταν φυσάει μην σου το πάρει ο αέρας!!  Χαχαχαχα! Η δική σου πάει για GNTM! 


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Νομίζω ότι αξίζει να μπει κ η δικιά μου κόρη σε αυτή τη συζήτηση... 2,5 χρόνων κ σε κιλά 8800... Να πάρω το βραβείο του πιο αδύνατου παιδιού??? :-D:-D

με εβαλες σε περιεργεια παω να δω ποσο ηταν στα δυομιση :)

κι ομως μας τρως mama16 !!!! :-D:-D και τα βραβεια μας παιρνεις και ολα !!!!!!!!

2 χρονων  8960 83 ποντοι , και 2χρ. και 4 μηνων  9,740  και 86.5 ποντοι  . εχθες που τη ζυγισα ηταν 11.400 φαγωμενη και με ρουχα :rolleyes:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...