anneta82

ΜΙΝΙΟΝ ΜΩΡΑΚΙΑ

Recommended Posts

Υπάρχουν μανούλες με μινιον μωράκια; εμένα ειμαι κοριτσάκι 15 μηνών. 13 μηνων που μετρήθηκε τελευταία φορά ήταν μόλις 7 κιλά κι 71 πόντους. 

Αλλά είναι υπερκινητικη και τσαχπινα!

Αγάπη μου η δικιά μου είναι σχεδόν 23 μηνών. 9.5 κιλά. Μια χαρα υγειαστατη και ζωηρή. Αν είναι μεσα στις καμπύλες μην σκας καθόλου. Γερά να είναι τα παιδάκια! ❤️ 

• Μου αρέσει 1

Kw4fp3.pngLjwyp2.png

Διαφημίσεις

On 27/6/2019 at 3:21 ΠΜ, anneta82 είπε:

Υπάρχουν μανούλες με μινιον μωράκια; εμένα ειμαι κοριτσάκι 15 μηνών. 13 μηνων που μετρήθηκε τελευταία φορά ήταν μόλις 7 κιλά κι 71 πόντους. 

Αλλά είναι υπερκινητικη και τσαχπινα!

3.5 χρονων  11 κιλα :wub:

Just now, gmnth03 είπε:

Α να μια αλλη νυφη στα μετρα μας:tongue:

2,5 χρ 11κιλα,αλλα αμα μας καλεσετε να κανετε πολυ φαι, γτ δ του φαινεται αλλα ειναι φαγανος, χαχα

• Μου αρέσει 1

z05y1ebwohf5jra3.png

schmi7jqwi3udfpn.png

Εμενα ειναι 16 μηνων και 10 κιλα.Ειναι στο κοκκινο στις καμπυλες αλλα ο γιατρος μου ειπε να μην κοιταω.Τρωει πολυ παντως,δε μπορω ν φαντστω τι αλλο να φαει.

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Agki* είπε:

Εμενα ειναι 16 μηνων και 10 κιλα.Ειναι στο κοκκινο στις καμπυλες αλλα ο γιατρος μου ειπε να μην κοιταω.Τρωει πολυ παντως,δε μπορω ν φαντστω τι αλλο να φαει.

Αυτο γιατί το θεωρείς λιγο; μια χαρά είναι. Κ εμένα 16 μηνών είναι ο μικρός, μια χαρά τον βρίσκω. 

Just now, gmnth03 είπε:

Πλάκα κάνεις!! Εμένα 3,5 χρόνων ήταν 19 κιλά και αδύνατος κιολας! Βέβαια είναι κ πολύ ψηλός, δεν ξέρω το κοριτσάκι σου. 

• Μου αρέσει 2

wQHkp2.png9fs8p2.png

Just now, Konsta15 είπε:

Αυτο γιατί το θεωρείς λιγο; μια χαρά είναι. Κ εμένα 16 μηνών είναι ο μικρός, μια χαρά τον βρίσκω. 

Πλάκα κάνεις!! Εμένα 3,5 χρόνων ήταν 19 κιλά και αδύνατος κιολας! Βέβαια είναι κ πολύ ψηλός, δεν ξέρω το κοριτσάκι σου. 

οχι καλε αληθεια λεω , γεννηθηκε 1900 στις 34 βδομαδες περιπου, 45 εκατοστα αλλα γενικα δεν επαιρνε πολυ βαρος , αργα και σταθερα.  90  ποντους υψος ειναι τωρα , δηλαδη πριν κανα μηνα που πηγαμε στο παιδιατρο.

ειναι γενικα λιγοφαγη . 25 ιουλιου γινεται 3.5 χρ

Just now, vikib είπε:

Α να μια αλλη νυφη στα μετρα μας:tongue:

2,5 χρ 11κιλα,αλλα αμα μας καλεσετε να κανετε πολυ φαι, γτ δ του φαινεται αλλα ειναι φαγανος, χαχα

εμεις δεν εχουμε θεμα , το μοιραζομαστε το φαγητο μας !! στα κιντερ αυγουλακια , εχουμε καμια φορα θεμα :P

Ολοι μοντελα ειμαστε..Αν τρωνε το φαγητο τους ειναι μια χαρα!Εγω καλο τον βλεπω τον δικο μου αλλα 4 μηνες τωρα δεν εχει παρει ουτε 100γρ.καναμε εξετασεις ομως και ολα καλα.Αυτο εχει σημασια!

• Μου αρέσει 1

18 ώρες πρίν, Konsta15 είπε:

Δεν μπορώ να μην σχολιάσω.. συγγνώμη που πετάγομαι αλλά εμένα ο μεγάλος Μου είναι τώρα 2,5 χρονών κ είναι 18 κιλά κ 96 πόντους.. γεννήθηκε βέβαια κ 3900.. Αλλά κ εμείς μια χαρά υγιής είμαστε κ ας έχουμε κ πάραπανω κιλα... Το θέμα είναι να είναι γερό κ υγιής.. το κάθε παιδί είναι διαφορετικό!! Κ φυσικά κ ο οργανισμός.. 

να τα χαίρεστε τα παιδάκια σας όλοι!!!!

• Μου αρέσει 1

Just now, February17 είπε:

Δεν μπορώ να μην σχολιάσω.. συγγνώμη που πετάγομαι αλλά εμένα ο μεγάλος Μου είναι τώρα 2,5 χρονών κ είναι 18 κιλά κ 96 πόντους.. γεννήθηκε βέβαια κ 3900.. Αλλά κ εμείς μια χαρά υγιής είμαστε κ ας έχουμε κ πάραπανω κιλα... Το θέμα είναι να είναι γερό κ υγιής.. το κάθε παιδί είναι διαφορετικό!! Κ φυσικά κ ο οργανισμός.. 

να τα χαίρεστε τα παιδάκια σας όλοι!!!!

Νομιζω τα μωρακια πανε αναλογα με το βαρος γεννησεις τους.Αρα ο δικος σου γεννηθηκε καλα κιλα για αυτο εχει αναπτυχθει τοσο.Εμας ο γιατρος μας ειπε πως συμφωνα με το βαρος γεννησης ειναι ενα κιλο κατω αλλα αφου οι εξετασεις ειναι οκ δε δινω σημασια.

Διαφημίσεις

Just now, Agki* είπε:

Νομιζω τα μωρακια πανε αναλογα με το βαρος γεννησεις τους.Αρα ο δικος σου γεννηθηκε καλα κιλα για αυτο εχει αναπτυχθει τοσο.Εμας ο γιατρος μας ειπε πως συμφωνα με το βαρος γεννησης ειναι ενα κιλο κατω αλλα αφου οι εξετασεις ειναι οκ δε δινω σημασια.

Εννοείται αυτό..  κ εμένα τώρα το δεύτερο γεννήθηκε πιο μικρό κ με βάση τον μεγάλο είναι τελείως διαφορετικός στο βαρος.. το κάθε παιδί είναι ξεχωριστό...

Νομίζω ότι αξίζει να μπει κ η δικιά μου κόρη σε αυτή τη συζήτηση... 2,5 χρόνων κ σε κιλά 8800... Να πάρω το βραβείο του πιο αδύνατου παιδιού??? :-D:-D

Just now, mama16 είπε:

Νομίζω ότι αξίζει να μπει κ η δικιά μου κόρη σε αυτή τη συζήτηση... 2,5 χρόνων κ σε κιλά 8800... Να πάρω το βραβείο του πιο αδύνατου παιδιού??? :-D:-D

Βεβαίως σε βραβευουμε με κάθε επισημότητα και σου κάνουμε δωρο και 2 βαριδια να το δενεις όταν φυσάει μην σου το πάρει ο αέρας!!  Χαχαχαχα! Η δική σου πάει για GNTM! 

wQHkp2.png9fs8p2.png

Χαχα νομίζω ότι όντως θα είναι χρήσιμο το δώρο σας... Όσο για το GNTM θα την πήγαινα αλλά μας κόψουν λόγω ύψους!!! :-D

• Μου αρέσει 1

11 ώρες πρίν, mama16 είπε:

με εβαλες σε περιεργεια παω να δω ποσο ηταν στα δυομιση :)

κι ομως μας τρως mama16 !!!! :-D:-D και τα βραβεια μας παιρνεις και ολα !!!!!!!!

2 χρονων  8960 83 ποντοι , και 2χρ. και 4 μηνων  9,740  και 86.5 ποντοι  . εχθες που τη ζυγισα ηταν 11.400 φαγωμενη και με ρουχα :rolleyes:

• Χαχα 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα