Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts

Έφαγα και την 1η μου τούμπα σημερα η μάνα....

Κάναμε μια μικρή αλλαγή στα επιπλα του 5 χρονου γιου μας και δεν ξερω πως γλίστρησα! Ευτυχώς πρόλαβα και την έφαγα με τους αερόσακους ( ποπο :p ) 

Δεν χτύπησα πολύ μονο στα ποδια λιγο. Δεν είχα ουτε αιμα ουτε τπτ και το μπεμπέ συνεχίζει και κλωτσα ♡♡♡


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 hours ago, Ginpuam said:

Έφαγα και την 1η μου τούμπα σημερα η μάνα....

Κάναμε μια μικρή αλλαγή στα επιπλα του 5 χρονου γιου μας και δεν ξερω πως γλίστρησα! Ευτυχώς πρόλαβα και την έφαγα με τους αερόσακους ( ποπο :p ) 

Δεν χτύπησα πολύ μονο στα ποδια λιγο. Δεν είχα ουτε αιμα ουτε τπτ και το μπεμπέ συνεχίζει και κλωτσα ♡♡♡

Αχ να είσαι καλά! Προσοχή από δω και πέρα. Τα μωράκια είναι προστατευμένα στη μήτρα, αλλά πρέπει να προσέχουμε όσο μπορούμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 12/5/2019 at 12:01 PM, NitsaElenitsa84 said:

 

Και εμείς εδώ και μια βδομάδα όλα μια χαρά. Νιώθω περισσότερο το μωράκι πλέον αλλά πονάω στην πλάτη λίγο.... Δεν μπορώ να κάθομαι πολλη ώρα 


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ginpuam είπε:

Και εμείς εδώ και μια βδομάδα όλα μια χαρά. Νιώθω περισσότερο το μωράκι πλέον αλλά πονάω στην πλάτη λίγο.... Δεν μπορώ να κάθομαι πολλη ώρα 

με το καλο το μωράκι σας. σε ποια εβδομάδα είσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ginpuam είπε:

Εμείς επειδή είναι με εξωσωματική έχουμε λίγο πιο καθαρά στοιχεία. Καλά να είναι τα ζουζούνια μας. 

Καμπύλη ζαχάρου έκανες ή ακόμα; 

Όλα να πάνε τελεια σου εύχομαι. να είναι υγιέστατο και ευλογημένο!!! Όχι κορίτσι μου 10/1 έχω πρώτα ο Θεός. εσυ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinakk said:

Όλα να πάνε τελεια σου εύχομαι. να είναι υγιέστατο και ευλογημένο!!! Όχι κορίτσι μου 10/1 έχω πρώτα ο Θεός. εσυ;

Και σε σένα το ίδιο <3

Δε μου είπε ακόμη αλλά έχω ραντεβού 8/1 άρα σίγουρα τότε θα με στείλει... 

Προκαταβολικά άρχισα να αποφεύγω το άμυλο και τα γλυκά ώστε να μην πάει στο Θεό και να πρέπει να ξεκινήσω πάλι διατροφή. 

Στον 1ο μου γιο την πάτησα. Ευτυχώς με διατροφή γλυτώσαμε την ινσουλίνη και τα κιλά. Ξεκίνησα 69 έφτασα 75. 

Τώρα ξεκίνησα 76 προς το παρόν είμαι 78...   Ειδομεν που θα το τερματίσουμε το κοντέρ :D


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ginpuam είπε:

Και σε σένα το ίδιο <3

Δε μου είπε ακόμη αλλά έχω ραντεβού 8/1 άρα σίγουρα τότε θα με στείλει... 

Προκαταβολικά άρχισα να αποφεύγω το άμυλο και τα γλυκά ώστε να μην πάει στο Θεό και να πρέπει να ξεκινήσω πάλι διατροφή. 

Στον 1ο μου γιο την πάτησα. Ευτυχώς με διατροφή γλυτώσαμε την ινσουλίνη και τα κιλά. Ξεκίνησα 69 έφτασα 75. 

Τώρα ξεκίνησα 76 προς το παρόν είμαι 78...   Ειδομεν που θα το τερματίσουμε το κοντέρ :D

να σου ζησεεειιι!!! τώρα πας για την κόρη ή πάλι γιο;πόσο χρονών είσαι; αχχ και μένα πολύ με αγχώνει αυτή η εξέταση.. Γενικά δεν εχω ζάχαρο αλλά τώρα στην εγκυμοσυνη δεν παίζει ρόλο.. μπορεί να προκύψει τώρα. Εγώ ακόμα δεν κατάφερα να τα αποφύγω ούτε μέρα.. έχω τσακίσει τα μελομακάρονα.εγω ξεκίνησα 42 ( ναι 42 χαχαχα) και είμαι 47

Link to comment
Share on other sites

On 15/12/2019 at 12:51 ΠΜ, Kellych είπε:

Κοριτσια τι κανετε;;κανατε τη β επιπεδου;;

Την Τετάρτη έχουμε β επιπέδου

Just now, Ginpuam είπε:

Και εμείς εδώ και μια βδομάδα όλα μια χαρά. Νιώθω περισσότερο το μωράκι πλέον αλλά πονάω στην πλάτη λίγο.... Δεν μπορώ να κάθομαι πολλη ώρα 

Εγώ πάλι στη μέση νιώθω πόνο. Μέσα στο σπίτι ποτέ, και ας είμαι όρθια στο μαγείρεμα πχ ή σε άλλη δουλειά. Αλλά αν βγω έξω να περπατήσω πονάω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...