Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Kellych είπε:

Καλησπερα μανουλες Απριλιου 2020!!!εγω διανυω την 18η εβδομαδα κυησης και ολο και αισθανομαι πιο φουσκα:-D:-Dδεν το εχω νοιωσει ακομα το μωρουλι..

με το καλο και όλα να πάνε τελειαα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kellych said:

Καλησπερα μανουλες Απριλιου 2020!!!εγω διανυω την 18η εβδομαδα κυησης και ολο και αισθανομαι πιο φουσκα:-D:-Dδεν το εχω νοιωσει ακομα το μωρουλι..

Χαίρετε.... ♡

Και εγω στη 18η αλλα δε μπορώ να πω οτι το νιωθω... παρόλο που ειναι το 2ο και λένε ότι το καταλαβαίνεις πιο εύκολα...

  • Μου αρέσει 3

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, katerinakk είπε:

με το καλο και όλα να πάνε τελειαα!!

Και σ εσενα ευχομαι απ τη καρδια μου να πανε ολα καλα:)

Just now, Ginpuam είπε:

Χαίρετε.... ♡

Και εγω στη 18η αλλα δε μπορώ να πω οτι το νιωθω... παρόλο που ειναι το 2ο και λένε ότι το καταλαβαίνεις πιο εύκολα...

Ναι λενε αν ησουν παλι εγκυος το νοιωθεις πιο γρηγορα..οσο νουπω θα τα καταλαβουμε τα ζουζουνια μας!!εμενα ειναι το πρωτο μου..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kellych said:

Και σ εσενα ευχομαι απ τη καρδια μου να πανε ολα καλα:)

Ναι λενε αν ησουν παλι εγκυος το νοιωθεις πιο γρηγορα..οσο νουπω θα τα καταλαβουμε τα ζουζουνια μας!!εμενα ειναι το πρωτο μου..

Η ώρα η καλή!! Βασανίζομαι εδώ και 2 βδομάδες είχα συνάχι τώρα με γύρισε σε βήχα.... και εχω και τη μάνα μου να λεει να προσέχω.... Είμαι εκπαιδευτικός, το μωρο μου πάει σχολείο... Από που να προλάβω να αμυνθώ;!


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Ginpuam είπε:

Η ώρα η καλή!! Βασανίζομαι εδώ και 2 βδομάδες είχα συνάχι τώρα με γύρισε σε βήχα.... και εχω και τη μάνα μου να λεει να προσέχω.... Είμαι εκπαιδευτικός, το μωρο μου πάει σχολείο... Από που να προλάβω να αμυνθώ;!

Μα πραγματικα!!περαστικα γρηγορα σου ευχομαι να μην ταλαιπωρεισαι:)οι μαμαδες κλασσικα..!!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, NitsaElenitsa84 said:

Καλησπέραααα!!!

Έχει κλείσει καμία ραντεβού για β επιπέδου;; Για ποια εβδομάδα την προγραμματισατε;;

Ναι εχω στις 6/12 Τότε θα είμαι 21 εβδομάδων. Δεν περνάνε οι ατιμες οι μερες.... 

  • Μου αρέσει 2

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, NitsaElenitsa84 είπε:

Καλησπέραααα!!!

Έχει κλείσει καμία ραντεβού για β επιπέδου;; Για ποια εβδομάδα την προγραμματισατε;;

Εγώ  έχω κλείσει για 29/11. θα είμαι 20 εβδομάδων και 5 μερες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ 18/12. Στην 22η εβδομάδα.

Όντως οι ημέρες δεν περνάνε.

Τον τελευταίο υπέρηχο δεν τον ευχαριστήθηκα αλλά ήταν και η γιατρός κουρασμένη, (θα είχε κανέναν τοκετό δύσκολο, ποιός ξέρει) και λυπήθηκα να κάτσουμε για χάζι. Ούτως ή άλλως δεν καταλαβαίναμε και πολλά. Μέτρησε αυτά που ήθελε, μιλήσαμε, μου έγραψε εξετάσεις και φύγαμε..

Τουλάχιστον επιβεβαίωσε το φύλο, κάτι είναι κι αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Just now, NitsaElenitsa84 είπε:

Κι εγώ 18/12. Στην 22η εβδομάδα.

Όντως οι ημέρες δεν περνάνε.

Τον τελευταίο υπέρηχο δεν τον ευχαριστήθηκα αλλά ήταν και η γιατρός κουρασμένη, (θα είχε κανέναν τοκετό δύσκολο, ποιός ξέρει) και λυπήθηκα να κάτσουμε για χάζι. Ούτως ή άλλως δεν καταλαβαίναμε και πολλά. Μέτρησε αυτά που ήθελε, μιλήσαμε, μου έγραψε εξετάσεις και φύγαμε..

Τουλάχιστον επιβεβαίωσε το φύλο, κάτι είναι κι αυτό!

με το καλοο. να είναι το παιδάκι σου υγιεστατο και ευλογημένο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Να σας κάνω κι εγώ μία ερωτησούλα; Έχετε έντονα συμπτώματα; Εγώ δεν έχω καθόλου και δεν ξέρω αν πρέπει να με ανησυχεί αυτό... είμαι στην 8η εβδομάδα και μάλιστα σε δίδυμη κύηση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, E l e n a k i said:

Καλησπέρα κορίτσια! Να σας κάνω κι εγώ μία ερωτησούλα; Έχετε έντονα συμπτώματα; Εγώ δεν έχω καθόλου και δεν ξέρω αν πρέπει να με ανησυχεί αυτό... είμαι στην 8η εβδομάδα και μάλιστα σε δίδυμη κύηση.

Ελενάκι μου με το καλο τα ζουζουνάκια σου. Στους 2 μήνες το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν οι εμετοί και οι αναγουλες και έτσι ηξερα οτι παμε καλα :p

Το στήθος ειχε μεγαλωσει λιγο και ηταν πιο ευαίσθητο 


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...