Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, NitsaElenitsa84 είπε:

Καλημέρα, πόνο στη μέση αλλά από την αρχή σχεδόν έχω.Οι αντοχές πεσμένες εννοείται 

Μήπως έχει πέσει πολύ ο σίδηρος σου;

Εγώ τώρα πρώτη φορά.. ναι σιδηρο είχα χαμηλό αλλά είχα αρχίσει να νιώθω πως ανεβαίνει.. δεν ξερω τι έπαθα τώρα. και ακόμα Αργώ για εξετάσεις.. νομίζω πως και το να κάθομαι πολύ τελικά κακό μου κάνει 

περνάω πολλες ωρες ξαπλωμένη είστε στο κρεβάτι είτε στον καναπε και ίσως φταιει και αυτό. παραχαλαρωνω μάλλον και μετά οτιδήποτε κάνω μου φέρνει κούραση..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, katerinakk είπε:

Εγώ τώρα πρώτη φορά.. ναι σιδηρο είχα χαμηλό αλλά είχα αρχίσει να νιώθω πως ανεβαίνει.. δεν ξερω τι έπαθα τώρα. και ακόμα Αργώ για εξετάσεις.. νομίζω πως και το να κάθομαι πολύ τελικά κακό μου κάνει 

περνάω πολλες ωρες ξαπλωμένη είστε στο κρεβάτι είτε στον καναπε και ίσως φταιει και αυτό. παραχαλαρωνω μάλλον και μετά οτιδήποτε κάνω μου φέρνει κούραση..

Αυτό ισχύει....

Το βλέπω γιατί κι εγώ δεν εργάζομαι και είμαι σπίτι. Αλλά προσπαθώ να είμαι δραστήρια, περα από το καθημερινό μαγείρεμα, πλυντήριο, μέχρι πλέξιμο ξεκίνησα. Γιατί δεν ανοίγω και τηλεόραση στο σπίτι... Ή προσπαθώ να βγω καμιά μακρινή βόλτα το πρωί για περπάτημα ή σκ στο βουνό αν έχει καλό καιρό. Αλλά δεν χορταινω τον βραδινό ύπνο... Εγώ που ποτέ πριν δεν κοιμόμουν σε ταινία, τώρα έχει γίνει συνήθεια

Δεν πειράζει, μαζεύουμε ξεκούραση τώρα να έχουμε απόθεμα γιατί έρχονται δύσκολες μέρες:wink:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, NitsaElenitsa84 είπε:

Αυτό ισχύει....

Το βλέπω γιατί κι εγώ δεν εργάζομαι και είμαι σπίτι. Αλλά προσπαθώ να είμαι δραστήρια, περα από το καθημερινό μαγείρεμα, πλυντήριο, μέχρι πλέξιμο ξεκίνησα. Γιατί δεν ανοίγω και τηλεόραση στο σπίτι... Ή προσπαθώ να βγω καμιά μακρινή βόλτα το πρωί για περπάτημα ή σκ στο βουνό αν έχει καλό καιρό. Αλλά δεν χορταινω τον βραδινό ύπνο... Εγώ που ποτέ πριν δεν κοιμόμουν σε ταινία, τώρα έχει γίνει συνήθεια

Δεν πειράζει, μαζεύουμε ξεκούραση τώρα να έχουμε απόθεμα γιατί έρχονται δύσκολες μέρες:wink:

 

χαχχα άντε ντε. αν και από τις 10 ωρες υπνο θα πάμε κατευθείαν στις 3 _4 και θα είναι δύσκολο στην αρχή. και εγω αυτά κάνω μαγειρεμα κλπ αλλά αυτά μέχρι τις 1_2 το μεσημέρι..μετά μέχρι το βράδυ αναγκαστικά τίποτα.. βόλτα εγώ δεν πάω μόνη μου.. Ενώ θέλω πολύ βαριέμαι μονη μου. Ο άντρας μου δουλεύει 13 ώρες την μερα οπότε..

 

Εγώ πάλι την τηλεόραση από το απόγευμα και μετά τουλάχιστον 3 φορές την εβδομάδα δεν την κλείνω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinakk είπε:

χαχχα άντε ντε. αν και από τις 10 ωρες υπνο θα πάμε κατευθείαν στις 3 _4 και θα είναι δύσκολο στην αρχή. και εγω αυτά κάνω μαγειρεμα κλπ αλλά αυτά μέχρι τις 1_2 το μεσημέρι..μετά μέχρι το βράδυ αναγκαστικά τίποτα.. βόλτα εγώ δεν πάω μόνη μου.. Ενώ θέλω πολύ βαριέμαι μονη μου. Ο άντρας μου δουλεύει 13 ώρες την μερα οπότε..

 

Εγώ πάλι την τηλεόραση από το απόγευμα και μετά τουλάχιστον 3 φορές την εβδομάδα δεν την κλείνω.. κατάλαβ

Κατάλαβα, είσαι όλη μέρα μόνη... Το πλέξιμο σου λέω με έσωσε, ειδικά τώρα χειμώνα, τις μέρες που βρέχει συνέχεια! Τώρα το ξεκίνησα με βιντεάκια στο YouTube

Όχι τίποτα άλλο, δεν μου κάνει και όρεξη τελευταία να διαβάσω

Link to comment
Share on other sites

Just now, NitsaElenitsa84 είπε:

Κατάλαβα, είσαι όλη μέρα μόνη... Το πλέξιμο σου λέω με έσωσε, ειδικά τώρα χειμώνα, τις μέρες που βρέχει συνέχεια! Τώρα το ξεκίνησα με βιντεάκια στο YouTube

Όχι τίποτα άλλο, δεν μου κάνει και όρεξη τελευταία να διαβάσω

τέλεια που βρήκες μια ασχολία♡♡♡  χαρά στο κουράγιο σου θα μου είχαν βγει τα μάτια. Εγώ πιο πολύ σκαλιζω στο σπίτι συρταρια κλπ χαχχα και πάντα βρισκω για πέταμα πράγματα. Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό. αχ εγώ γιατί δεν βλέπω βροχεεες;; αν βρέξει θα είμαι καλύτερα..Ο ήλιος δεν σου κάνει αίσθηση να μείνεις και μέσα. και ζεστή σχετικά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό με τα πράγματα είναι θέμα, πρέπει να τα διώχνεις κείνη τη στιγμή αλλιώς αν τα μαζέψεις τελείωσες. Σου μιλάω εγώ που είμαι μεγάλη μαζωχτρα. Αχαχαχαχαχ.

Εγώ είμαι πολύ του έξω, εκδρομή βόλτα ελεύθερο κάμπινγκ η καλύτερη μου. Φέτος δεν θα κάνω και σκι, του χρόνου όλοι μαζί με τον μπέμπη. Αλλά όταν δεν βοηθάει ο καιρός απολαμβάνω το σπίτι, μαγείρεμα παζλ διάβασμα :)

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, NitsaElenitsa84 είπε:

Αυτό με τα πράγματα είναι θέμα, πρέπει να τα διώχνεις κείνη τη στιγμή αλλιώς αν τα μαζέψεις τελείωσες. Σου μιλάω εγώ που είμαι μεγάλη μαζωχτρα. Αχαχαχαχαχ.

Εγώ είμαι πολύ του έξω, εκδρομή βόλτα ελεύθερο κάμπινγκ η καλύτερη μου. Φέτος δεν θα κάνω και σκι, του χρόνου όλοι μαζί με τον μπέμπη. Αλλά όταν δεν βοηθάει ο καιρός απολαμβάνω το σπίτι, μαγείρεμα παζλ διάβασμα :)

 

αα είσαι φουλ από ιδέες εσυ. το πρώτο σου παιδάκι; πόσο χρόνων είσαι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, NitsaElenitsa84 είπε:

 

Αλίμονο, δεν μας λείπουν οι ιδέες, είμαστε αρκετά δραστήριοι!! Τώρα λίγο μας κόπηκε η φόρα με τις εξορμήσεις, αλλά είπαμε.. B)

Ναι το πρώτο μας! 35 είμαι!

του χρόνου όλοι μαζί. να ομορφυνουν ακομα περισσότερο. τέλεια τελεια. με το καλο το μπεμπακι σας. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πόνο ακουω... και εμένα με ποναει κατω δεξιά... δε βολεύομαι κιολας οταν κοιμάμαι.. 

Αγάπη εχω τα puzzle. Πριν κανω τον 1ο μικρό έφτιαχνα 1 τη βδομάδα των 1500 μετα απο αυτον.... ελαχιστα....

Φερνω πλέον και κοπέλα να με βοηθάει διότι εγω κανω μονο τα της πεθερας.... και οσο να ναι δεν μπορω να κανω και πολλα

  • Μου αρέσει 1

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ginpuam Δύο, 1500 και 2000 τα φτιάξαμε σε ειδική επιφάνεια και τα βάλαμε στον τοίχο τελευταία, κι έχω ένα ακόμα, το Φιλί, του Κλιμτ, είναι μισοτελειωμένο

Κι εγώ φέρνω κοπέλα, για μπαλκόνια και μπάνιο, τώρα στην εγκυμοσύνη δεν αντέχω την μυρωδιά από ισχυρά απορρυπαντικά

@katerinakk Μου έχει συμβεί μερικές φορές, αλλά αφού δεν είχα άλλα συμπτώματα το πήρα χαλαρά

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν κανει να μυρίζουμε έντονα χημικά ποσο μαλλον τωρα στην εγκυμοσύνη...

Και εγω νιωθω ταυτόχρονα αλλα ολα καλα... Ίσως είναι το ενα πόδι απο τη μια και το χέρι απο την αλλη :D

  • Χαχα 1

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα καλά με απλό σαπούνι τις δουλειες πλέον και μια στο τόσο ο άντρας μου με χημικά". ( είναι μανιακός με την καθαριότητα)σήμερα έκανα γενική και αναγκαστικά χρησιμοποίησα λίγο.. αα και ξύδι  πολύ ξύδι χαχα

αχ τα ψυχακια μας.. θέλω έναν υπέρηχο σπίτι να τον βλέπω όλη μέρα χαχα

Γενικά τι συμπτώματα έχετε εσείς στην εβδομάδα που ειστε; τι δυσκολίες στην καθημερινότητα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...