Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, NitsaElenitsa84 said:

@Ginpuam λέει τίποτα στο Τρόοδος για σκι; Μήπως έχει τύχει να πας, έχεις ακούσει κάτι

Μάλλον για ξεσκι :p

Χιόνισε λίγο την προηγούμενη βδομάδα. Έχω πάει πέρσι. Φέτος δε λέει μη φάω και καμιά τούμπα και ψαχνόμαστε... 

Ίσως να πάρει ο άντρας μου τον μικρό μαζί να το χαρεί 

Just now, katerinakk said:

24w4d

Α είσαι περισσότερο από μένα... Άρα πας για αρχές Απριλίου.... 

  • Χαχα 1

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ginpuam είπε:

Μάλλον για ξεσκι :p

Χιόνισε λίγο την προηγούμενη βδομάδα. Έχω πάει πέρσι. Φέτος δε λέει μη φάω και καμιά τούμπα και ψαχνόμαστε... 

Ίσως να πάρει ο άντρας μου τον μικρό μαζί να το χαρεί 

Α είσαι περισσότερο από μένα... Άρα πας για αρχές Απριλίου.... 

πρώτα ο Θεός πητ 6/4

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Ginpuam κι εμείς από του χρόνου για ξεσκι μας βλέπω περισσότερο... :lol:

Έλα ρε συ χιόνισε,τι καλά. Εμείς ακόμα τίποτα. Πέρυσι ήδη είχε ρίξει νομίζω.

Τυχερή θα έχεις και έτοιμα πράγματα από τον μεγάλο, ή τα έδωσες; Εμένα μου έχουν πει φίλες θα μου δώσουν αρκετά, πέρα από ρούχα

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι πέρσι μας έκανε βαρύ και καλό χειμώνα. 

Τα περισσότερα ήταν δανεικά να σου πω την αλήθεια. Γέννησα τότε Οκτώβριο τώρα Απρίλιο. Στην αρχή ούτως ή άλλως βάζουμε χειμερινα. Απλα μετά αλλάζει η εποχή και δε θα βολέψουν. 

Εχω και φίλες που θα μου δώσουν ή από κοπέλες που πουλάνε ποσότητα σε πολύ χαμηλές τιμές 


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πιστεύω από ρούχα θα με φτάσουν μόνο αυτά που θα μου δώσουν, ε θα πάρω και τίποτα εγώ.

Θηλαστρο μου είπε μια φίλη, κούνια μια άλλη. Χάρισμα κιόλας γιατί θέλουν να τα ξεφορτωθούν, δεν σκοπεύουν να κάνουν αλλα παιδια. Καρότσι μου είπε η αδελφή μου που ήταν δώρο της πεθεράς της αλλά έμεινε εντελώς αχρησιμοποίητο, ακριβό κιόλας peg perego. Της είπα αν είναι κανένα βαρύ και τεράστιο προτιμώ να πάρω ένα μπαστούνι να ξεμπερδευω γιατί δεν έχω χώρο ούτε σε αυτοκίνητο σπίτι ούτε στο ασανσέρ θα χωράει

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά πάρε ότι σου δώσουν καλά να είναι και βλέπεις στην πορεια τι ακριβώς θα χρησιμοποιήσεις. 

Στο γιο μου δεν αγόρασα καρότσι μου είχε δώσει μια θεία μου. Άβολο τελείως αλλά και ο μικρός από 6 μηνών και μετά δεν έμπαινε!!!! Από τότε που κατάλαβε γιατί είχε τα πόδια κατέβαινε. Το κράτησα μέχρι χρόνου και το σουταρα. Μου είχε βγάλει την πίστη διότι αλλού το έσπρωχνες αλλού πήγαινε.... 


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και της αδελφής μου ο μικρός ήθελε όλο αγκαλιά, γι'αυτό το καρότσι.

Εγώ δεν είμαι και των πολλών πραγμάτων ούτως ή άλλως. Δεν μπορώ στο σπίτι να έχω πολλά πράγματα τριγύρω. Παρκοκρεβατο, ριλαξ, πορτ μπεμπέ, αργότερα γυμναστήριο που έχουν βγάλει για μωρά ή αυτές οι κούνιες που είναι με μουσική. Και το σπίτι δεν χωράει, αλλά κι εγώ τρελαίνομαι. Και δεν είναι και για πολλούς μήνες στο κάτω κάτω. Νομίζω μπορώ να επιβιώσω χωρίς αυτά.

Δηλαδή το καρότσι δεν σε βόλευε ούτε για ύπνο έξω αν ήσασταν;

Link to comment
Share on other sites

Πάλι αρρωστησα. Είμαι με συνάχι :(

 Κάθε φορά που έχουμε διακοπές δε γίνεται να είμαι καλά... Δεν μπορώ να πάρω και τίποτα. Μου ήρθε και μια ζάλη πριν. Ευτυχώς είχα καρέκλα κοντά. 

 


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ginpuam είπε:

Πάλι αρρωστησα. Είμαι με συνάχι :(

 Κάθε φορά που έχουμε διακοπές δε γίνεται να είμαι καλά... Δεν μπορώ να πάρω και τίποτα. Μου ήρθε και μια ζάλη πριν. Ευτυχώς είχα καρέκλα κοντά. 

 

Περαστικά σου βρε κορίτσι!

Ναι κρίμα, μέρες που είναι να ξεκουραστείς κι εσύ, δε λέει να είσαι άρρωστη.

Εμένα με βοηθάει το βάμμα πρόπολης, το κόβει στα πρώτα συμπτώματα. Και τώρα στην εγκυμοσύνη μου επέτρεψε η γιατρός να παίρνω.

Link to comment
Share on other sites

Σου λέω από τότε που το έμαθα έχω σωθεί. Εγώ παίρνω όταν με πονέσει ο λαιμός γιατί έχω ευαισθησία και παλιά έκανε μια βδομάδα να περάσει, ή όταν νιώθω ότι κάτι με τριγυρίζει

Παίρνουν και προληπτικά για ενίσχυση του ανοσοποιητικού. Υπάρχει βαμμα σταγόνες ή πρόπολη που είναι σαν κομματάκια τα μασάς. Θα βρεις και σε φαρμακείο αλλά τα βιομηχανοποιημένα είναι λίγο κάπως, αν έχεις κανένα γνωστό σου μελισσοκόμο θα είναι το καλύτερο. Ένας γνωστός μου που έχει μελίσσια δίνει και του μικρού του που είναι τριών

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε πάρει παλιά πρόπολη με το συζηγο για να βοηθηθούμε άσχετα που είχα τελικά θέμα και καταλήξαμε στην εξωσωματική. 

Θα ρωτήσω και το δικό μου γιατρό να δω τι θα μου πει διότι δεν παλεύεται. Οι αρρώστιες που μαζεύω εγώ από το σχολείο και αυτές που φέρνει και ο μικρός. 

Απλά την πατάω πάντα τις τελευταίες μέρες που ειμαι λίγο πιο χαλαρή.. 

  • Μου αρέσει 1

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο άντρας μου κορόιδευε στην αρχή, επειδή έχει και λίγο αηδία γεύση. Όταν ήταν ψιλοαρωστος του έδωσα με το ζόρι μερικές φορές. Τώρα την ψάχνει μόνος του όταν τον πονάει ο λαιμός, "μαγικό ζουμακι" λέει :D

Καλά οι εκπαιδευτικοί είστε μονίμως μέσα στη φωλιά των μικροβίων. Ξέρω και από φίλες, ούτε σε νοσοκομείο τέτοια κατάσταση. Τι να κάνεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...