Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Παιδικός σταθμος


Recommended Posts


Διαφημίσεις

1 hour ago, Eleftheria dim είπε:

Καλημέρα μανούλες!!ποιες πάτε τα παιδάκια σας στον σταθμό ελαφινα στη καλλιθεα;εμείς ξεκινήσαμε τώρα και θέλω εντυπώσεις!

Εγω προσωπικά δεν την πήγα σε αυτόν τον σταθμό, αλλά πάνω στην έρευνα που έκανα πέρσι, είχα περάσει και από αυτόν.

Το μόνο συν του για εμένα ήταν η τιμή. Τίποτε άλλο. Ήταν ο χειρότερος σταθμός που είδα και φεύγοντας απόρησα πως έχει άδεια λειτουργίας.

Αν θες μπορώ να σου αιτιολόγησω τα όσα λέω. Όμως από τη στιγμή που τον επέλεξες δεν ξέρω τι νόημα έχει καθώς το μόνο που μπορεί να γίνει είναι να επηρεαστείς σε μια άποψη που σχηματισα καθαρά και μόνο εγώ. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Εγω προσωπικά δεν την πήγα σε αυτόν τον σταθμό, αλλά πάνω στην έρευνα που έκανα πέρσι, είχα περάσει και από αυτόν.

Το μόνο συν του για εμένα ήταν η τιμή. Τίποτε άλλο. Ήταν ο χειρότερος σταθμός που είδα και φεύγοντας απόρησα πως έχει άδεια λειτουργίας.

Αν θες μπορώ να σου αιτιολόγησω τα όσα λέω. Όμως από τη στιγμή που τον επέλεξες δεν ξέρω τι νόημα έχει καθώς το μόνο που μπορεί να γίνει είναι να επηρεαστείς σε μια άποψη που σχηματισα καθαρά και μόνο εγώ. 

Σε ευχαριστω πολύ!φυσικα και θελω να μου αιτιολογήσεις!γιαυτο άνοιξα το θέμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...