Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Ξένη είπε:

Εδώ να κάτσεις να μας πεις την εμπειρία σου ως πρώτο μωράκι της παρέας μας.....με το καλό Αγάπη!!!

εδώ θα είμαι καλε μ αρεσε πολύ....θα σας κατατοπισω ολες μην φοβαστε...

Just now, Comet είπε:

Εννοειται να κατσεις εδω,μια χαρα περναμε.Κοντευεις δηλ.τι ωραια.Πολυ θα θελα να ημουν κι εγω 2 μηνες μπροστα.

Το σιδηρο μου χει σπασει τα νευρα,νομιζω μου φερνει ναυτια,θα το παρω μεχρι την Τεταρτη,ωστε να κλεισω βδομαδα και αν δεν περασει θα πω στο γιατρο να το αλλαξω.Feofol παιρνω πρωι βραδυ.Το επαιρνα και στο μικρο αλλα δεν θυμαμαι να με πειραζε...

θες να αλλάξουμε θεσεις ..αχχαχαχχα αχ παναγια μ ακομα όνειρο μ φαινεται...δοξαζω κάθε μέρα την παναγια που ειμαι ένα βημα πιο κοντά στο όμορφο ονειρο μ...

μ χουν πςι κ κάποιες φιλες μ εμενα ότι οντως κάποιο σίδηροι φέρνουν ναθτια...να τ το πεις γιατί εσύ τράβηξες μεγαλο λούκι απ την αρχη...σε θυμάμαι 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 57 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ως γνωστόν ειμαι ουφο στα μαθηματικά να ξέρετε....χαχαχαχα κ αυτο τ λεω γιατι εγω ροσο καιρό νόμιζα ότι θα γεμνησω απριλιο. κάπου στις αρχές 14 περίπου...

ελα μ όμως που ο γιατρός μ πε 7 Μάρτη είσαι στον μηνα σ...δηλ καπου εκει θα μ παρει το μωρο αντε μέχρι 15 λεω εγω τωρα....

εγω τοσο καιρό πάω με 40 βδομαδες ..αχαχαχαχαχαχα 

τωρα που σας τα είπα με  έχει πιάσει ανχος γαιτι μ ειπε 25 Φλεβάρη να μαι Αθήνα. 

κ ρωτώ εγω τώρα....τι κανω κ κοιταω τα ταβανια μ λέτε??? γιατι δεν κανω τίποτα??? 

απ οτι καταλάβατε επαθα ανχος ..πιος εγω που είμαι 9 ο μηνας μονιμος...

τα πα κ Ξαλάφρωσα...

γαμω τις ημερομηνίες μ γαμω μέσα...τι τα θελω...

αλλα ειπαμε εδω θα κατσω παρέας σας...

Χαχαχαχαχαχα μα δεν σου είπε κανείς πιθανή ημερομηνία;; Ελπίζω να έχεις ξεκινήσει με τις αγορές και οτι θα χρειαστείς!!!! Ετοίμασε βαλίτσα!!! :lol:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandrath είπε:

Χαχαχαχαχαχα μα δεν σου είπε κανείς πιθανή ημερομηνία;; Ελπίζω να έχεις ξεκινήσει με τις αγορές και οτι θα χρειαστείς!!!! Ετοίμασε βαλίτσα!!! :lol:

αμ εμένα μ το πε ο καλός μ ο γιατρός αλλα εδώ κ καιρο απλώς εγω ειχα μπερδευτεί η κακομοίρα....κ προχτές που πήγα τ λεω ολο άνεση εγω...

ακους να δεις γιατρέ εγω λεω να ερθω κατά τις 15 Μάρτη κάτω τ λεω να είμαι 3 βδομάδες πριν ουρά σ μην γιβει τιπιτα τ λεω κ τρέχω γιατί μένω 4 ωρες μακριά κ...κ καμαρώνω κιολας εγω τρομαρα μ....γουρλωνει λοιπόν τα ματια που λετε κοριτσια κ μ λεει ...οπα οπα φρυνη δεν γιβςτια αυτό που λες.

μα γιατί τ λεω εγω δεν θα σε ενοχλώ τ είπα απλώς να ναι εκεί...δεν κατάλαβες μ λεει κάτι..θα ζεις γεννήσει μέχρι τοτε μ λεει μην με μπερδευτείς πως μετράς??? τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ειπες τ λεω....αποκλείεται ρ λεω καβεις λαθος....

κατσε να δω μ λέει γιατί θα με τρελάνεις εσύ δεν γίνεται....5 φορές κοίταξε ο χριστιανός για να δει κ γω κόντεψα να τον βγάλω τρελό...άκους ακούω να λες...

χαχαχαχαχαχαχα ρι γελθο εχω ριξει δεν λέγεται...

γελάσετε ελεύθερα μην μασάτε γιατί ειμαι τρελη σας λεω...αχχαχαχχαχαχα 

Επεξεργάστηκαν by Rafaelatarzan
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εδώ θα είμαι καλε μ αρεσε πολύ....θα σας κατατοπισω ολες μην φοβαστε...

θες να αλλάξουμε θεσεις ..αχχαχαχχα αχ παναγια μ ακομα όνειρο μ φαινεται...δοξαζω κάθε μέρα την παναγια που ειμαι ένα βημα πιο κοντά στο όμορφο ονειρο μ...

μ χουν πςι κ κάποιες φιλες μ εμενα ότι οντως κάποιο σίδηροι φέρνουν ναθτια...να τ το πεις γιατί εσύ τράβηξες μεγαλο λούκι απ την αρχη...σε θυμάμαι 

Ναι,κι εγω το ακουσα,ασε ακομη ταλαιπωρουμαι,οι καουρες με εχουν πεθανει

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Ναι,κι εγω το ακουσα,ασε ακομη ταλαιπωρουμαι,οι καουρες με εχουν πεθανει

εγω πινω παγωμένο νερό ποκυ με βοηθάει κ καθοναι αριστερά κ δεν εχω τιποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εγω πινω παγωμένο νερό ποκυ με βοηθάει κ καθοναι αριστερά κ δεν εχω τιποτα

Νερο πινω μονο για τα χαπια,ενα ποτηρι τη μερα,μου φερνει αναγουλα ακομη.Με χυμο μηλο την βγαζω,αλλα κρυος ειναι καλυτερος οντως.Τρωω παγωτο και βοηθαει αρκετα στις καουρες.Δοκιμασα και κρυο γαλα και ξινομηλα αλλα τιποτα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αμ εμένα μ το πε ο καλός μ ο γιατρός αλλα εδώ κ καιρο απλώς εγω ειχα μπερδευτεί η κακομοίρα....κ προχτές που πήγα τ λεω ολο άνεση εγω...

ακους να δεις γιατρέ εγω λεω να ερθω κατά τις 15 Μάρτη κάτω τ λεω να είμαι 3 βδομάδες πριν ουρά σ μην γιβει τιπιτα τ λεω κ τρέχω γιατί μένω 4 ωρες μακριά κ...κ καμαρώνω κιολας εγω τρομαρα μ....γουρλωνει λοιπόν τα ματια που λετε κοριτσια κ μ λεει ...οπα οπα φρυνη δεν γιβςτια αυτό που λες.

μα γιατί τ λεω εγω δεν θα σε ενοχλώ τ είπα απλώς να ναι εκεί...δεν κατάλαβες μ λεει κάτι..θα ζεις γεννήσει μέχρι τοτε μ λεει μην με μπερδευτείς πως μετράς??? τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ειπες τ λεω....αποκλείεται ρ λεω καβεις λαθος....

κατσε να δω μ λέει γιατί θα με τρελάνεις εσύ δεν γίνεται....5 φορές κοίταξε ο χριστιανός για να δει κ γω κόντεψα να τον βγάλω τρελό...άκους ακούω να λες...

χαχαχαχαχαχαχα ρι γελθο εχω ριξει δεν λέγεται...

γελάσετε ελεύθερα μην μασάτε γιατί ειμαι τρελη σας λεω...αχχαχαχχαχαχα 

Με έκανες και γέλασα..... πω πω μια κορακλα που ετοιμαζεται και σε 1 1/2 με 2 μηνεςθα βγει.... αχου μωρε.. που θα γεννήσεις;

Εγώ ευτυχώς εχασα άλλο ένα κιλό οπότε είμαι συν 7 τωρα και ελπιζω να χασω κι αλλο . 

Just now, Comet είπε:

Νερο πινω μονο για τα χαπια,ενα ποτηρι τη μερα,μου φερνει αναγουλα ακομη.Με χυμο μηλο την βγαζω,αλλα κρυος ειναι καλυτερος οντως.Τρωω παγωτο και βοηθαει αρκετα στις καουρες.Δοκιμασα και κρυο γαλα και ξινομηλα αλλα τιποτα

Θέλεις να σου πω ποιο παίρνω εγω μηπως σε κάνει να νιώσεις καλύτερα; παντα σε συνεννοηση με τον γιατρο σου 

  • Μου αρέσει 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Νερο πινω μονο για τα χαπια,ενα ποτηρι τη μερα,μου φερνει αναγουλα ακομη.Με χυμο μηλο την βγαζω,αλλα κρυος ειναι καλυτερος οντως.Τρωω παγωτο και βοηθαει αρκετα στις καουρες.Δοκιμασα και κρυο γαλα και ξινομηλα αλλα τιποτα

ο ρε φιλε τι τραβάς..ζόρικος αντρας σ βγήκε...εμενα το νερο το παγωμένο με εσωσε στις αναγουλες κ παντού...

7 μπουκαλάκια την ημερα πινω...προσπάθησε όσο μπορείς να πίνεις απο μια γουλιά παραπάνω την ημερα νερό κ κάθε μέρα βάλε 2 κ ρην μεθεπομενη 3 γουκιες...μιλαω εχτές από το ποτήρι που ειδη πινεις 

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Με έκανες και γέλασα..... πω πω μια κορακλα που ετοιμαζεται και σε 1 1/2 με 2 μηνεςθα βγει.... αχου μωρε.. που θα γεννήσεις;

Εγώ ευτυχώς εχασα άλλο ένα κιλό οπότε είμαι συν 7 τωρα και ελπιζω να χασω κι αλλο . 

Θέλεις να σου πω ποιο παίρνω εγω μηπως σε κάνει να νιώσεις καλύτερα; παντα σε συνεννοηση με τον γιατρο σου 

ια γεννήσω μήτερα  φιλη...ειδες τι νουμερο ειμαι...αχαχαχχαχαχα τρελοκομείο ειμαι.

εγω απο κιλά ειμαι συν 3...ξεκινησα 60 ειμαι 63...πωε το κάνα δεν ξερω ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Με έκανες και γέλασα..... πω πω μια κορακλα που ετοιμαζεται και σε 1 1/2 με 2 μηνεςθα βγει.... αχου μωρε.. που θα γεννήσεις;

Εγώ ευτυχώς εχασα άλλο ένα κιλό οπότε είμαι συν 7 τωρα και ελπιζω να χασω κι αλλο . 

Θέλεις να σου πω ποιο παίρνω εγω μηπως σε κάνει να νιώσεις καλύτερα; παντα σε συνεννοηση με τον γιατρο σου 

Εννοειται.Θα τον ρωτησω ,αλλα ειλικρινα θα δοκιμαζα οτιδηποτε,εχω κουραστει πολυ

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ο ρε φιλε τι τραβάς..ζόρικος αντρας σ βγήκε...εμενα το νερο το παγωμένο με εσωσε στις αναγουλες κ παντού...

7 μπουκαλάκια την ημερα πινω...προσπάθησε όσο μπορείς να πίνεις απο μια γουλιά παραπάνω την ημερα νερό κ κάθε μέρα βάλε 2 κ ρην μεθεπομενη 3 γουκιες...μιλαω εχτές από το ποτήρι που ειδη πινεις 

ια γεννήσω μήτερα  φιλη...ειδες τι νουμερο ειμαι...αχαχαχχαχαχα τρελοκομείο ειμαι.

εγω απο κιλά ειμαι συν 3...ξεκινησα 60 ειμαι 63...πωε το κάνα δεν ξερω ..

Σουπερ εισαι απο κιλα,μην μιλας καθολου


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Εννοειται.Θα τον ρωτησω ,αλλα ειλικρινα θα δοκιμαζα οτιδηποτε,εχω κουραστει πολυ

Σουπερ εισαι απο κιλα,μην μιλας 

ναι καλα ειμαι ...γενικα ο ντοκ μ εινια ποκυ αυστηρός σε ολο αυτο...παλι καλα που δεν τρψω πολύ...γλυκα τιπιτα καθόλου...απ εξω όχι σαβούρα γαριδάκια κτλ καθόλου...κ δεν είναι οτι δεν τα τρώω..τώρα δεν τα θλεω καθόλου...τρώω σούπες..σκετο τυρί φέτα ολη μέρα...μακαρόνια με κιμά κ μπριζόλες...αυτό είναι το φαι μ...όλα τα αλλα μ κάθονται στο στομάχι κ με το που τα τρώω μετο όλα...οπότε πως να παρω κιλά μ λες.??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 18/1/2020 at 3:00 ΠΜ, Elenikk είπε:

Γεια σας κορίτσια! Δν έχω ξαναγράψει εδώ μέσα! Ποτε σας έχουν δώσει τελική ημερομηνία ; Εμένα 15/5/2020. 
 

πως είστε ψυχολογικά ; Εγώ παρόλο που δεν έχω μεγαλη κοιλιά ήδη κουράζομαι. Έχω πάρει 6 κιλά περίπου. ήμουν 56 κιλά και μ φαίνεται περίεργο.   Να πάνε Όλα τέλεια σ όλες!!!!! Με το καλό 

Με το καλό! Έχουμε ακριβώς την ίδια ΠΗΤ κι έχουμε πάρει τα ίδια κιλά! Κι εγώ τώρα πρόσφατα ανακάλυψα το forum. Β'επιπέδου έχεις κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, SWEEDOM είπε:

Με το καλό! Έχουμε ακριβώς την ίδια ΠΗΤ κι έχουμε πάρει τα ίδια κιλά! Κι εγώ τώρα πρόσφατα ανακάλυψα το forum. Β'επιπέδου έχεις κάνει?

καλως ηρθες κ συ...με το καλο το μωράκι σ κ η β αν δεν εχεις κάνει....τι περιμένεις??? υγεια κ αγαοη στο σπιτι σ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλως ηρθες κ συ...με το καλο το μωράκι σ κ η β αν δεν εχεις κάνει....τι περιμένεις??? υγεια κ αγαοη στο σπιτι σ

Καλώς σας βρήκα και πάλι! Μου είχες απαντήσει τότε με τη Β επιπέδου Rafaekatarzan που ρώτησα πότε την κάνατε. Την έκανα στις 8/1 , ήταν όλα καλά κι επιβεβαιώθηκε ότι είναι μπέμπης! Με το καλό κι η δική σου η μπεμπούλα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, SWEEDOM είπε:

Καλώς σας βρήκα και πάλι! Μου είχες απαντήσει τότε με τη Β επιπέδου Rafaekatarzan που ρώτησα πότε την κάνατε. Την έκανα στις 8/1 , ήταν όλα καλά κι επιβεβαιώθηκε ότι είναι μπέμπης! Με το καλό κι η δική σου η μπεμπούλα! 

ωχ αληθεια..αχαχαχχαχαχα δεν θυμάμαι καθόλου. πάει το χασα σ λεω...δςν πειράζει σ ειπα τις ευχές εις 2πλουν..με το καλό ο άντρας σ.μ λοιπόν κ παλι 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αμ εμένα μ το πε ο καλός μ ο γιατρός αλλα εδώ κ καιρο απλώς εγω ειχα μπερδευτεί η κακομοίρα....κ προχτές που πήγα τ λεω ολο άνεση εγω...

ακους να δεις γιατρέ εγω λεω να ερθω κατά τις 15 Μάρτη κάτω τ λεω να είμαι 3 βδομάδες πριν ουρά σ μην γιβει τιπιτα τ λεω κ τρέχω γιατί μένω 4 ωρες μακριά κ...κ καμαρώνω κιολας εγω τρομαρα μ....γουρλωνει λοιπόν τα ματια που λετε κοριτσια κ μ λεει ...οπα οπα φρυνη δεν γιβςτια αυτό που λες.

μα γιατί τ λεω εγω δεν θα σε ενοχλώ τ είπα απλώς να ναι εκεί...δεν κατάλαβες μ λεει κάτι..θα ζεις γεννήσει μέχρι τοτε μ λεει μην με μπερδευτείς πως μετράς??? τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ειπες τ λεω....αποκλείεται ρ λεω καβεις λαθος....

κατσε να δω μ λέει γιατί θα με τρελάνεις εσύ δεν γίνεται....5 φορές κοίταξε ο χριστιανός για να δει κ γω κόντεψα να τον βγάλω τρελό...άκους ακούω να λες...

χαχαχαχαχαχαχα ρι γελθο εχω ριξει δεν λέγεται...

γελάσετε ελεύθερα μην μασάτε γιατί ειμαι τρελη σας λεω...αχχαχαχχαχαχα 

Κορίτσι μου σε ποια εβδομάδα θα σου κάνει καισαρική και πώς σου αιτιολογεί το τόσο νωρίτερο; Συγγνώμη που ρωτάω, αλλά ο δικός μου γιατρός μου είχε πει, ότι αν δεν συντρέχει συγκεκριμένος ιατρικός λόγος κι αν απλά επιλέγουμε προληπτικά την καισαρική, την κάνουμε 38 και 4 με 39 και 1. Εννοείται βέβαια πως αν υπάρχει συγκεκριμένο πρόβλημα, κινούμαστε διαφορετικά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...