Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

On 18/9/2019 at 10:50 ΜΜ, Ξένη είπε:

Ελπίζω να μαζευτούμε πολλές μανούλες αυτό το μήνα. Εγώ είμαι 6ε και 2ημερων...

Καλησπέρα ξένη 

Εγώ είμαι 5+5 

Κ ο γιατρός μου είπε ότι είμαι οριακά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Rafaelatarzan εισπνοές κάνω αλλά με βοηθάνε για ελάχιστο...χθες που πήγα μου έδωσε ένα φυτικό σιρόπι με μέλι manuka.. ας ελπίζω απ τ βράδυ να είμαι καλύτερα...

Κορίτσια πόσα γραμμάρια είναι τα μπεμπουλια σας;; 25κ1 725γρ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar-micky είπε:

@Rafaelatarzan εισπνοές κάνω αλλά με βοηθάνε για ελάχιστο...χθες που πήγα μου έδωσε ένα φυτικό σιρόπι με μέλι manuka.. ας ελπίζω απ τ βράδυ να είμαι καλύτερα...

Κορίτσια πόσα γραμμάρια είναι τα μπεμπουλια σας;; 25κ1 725γρ...

εμενα 23+5 ηταν 750 περιπου....ο χοντρουλης μου.... 

επίσης τσέκαρε μήπως μπορείς να πιεις εχινάκεια... πιθανόν να σε βοηθήσει.

 

 

  • Μου αρέσει 2

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar-micky είπε:

@Rafaelatarzan εισπνοές κάνω αλλά με βοηθάνε για ελάχιστο...χθες που πήγα μου έδωσε ένα φυτικό σιρόπι με μέλι manuka.. ας ελπίζω απ τ βράδυ να είμαι καλύτερα...

Κορίτσια πόσα γραμμάρια είναι τα μπεμπουλια σας;; 25κ1 725γρ...

Εγω πηρα κατι παστιλιες της απιβιτα για τον βηχα κ φυσιομερ για το μπουκωμα !!

 

Εμενα την προηγουμενη εβδομαδα που εκανα β επιπεδου 23w5d ηταν 600γρ.!!!

  • Μου αρέσει 1

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

Εγω πηρα κατι παστιλιες της απιβιτα για τον βηχα κ φυσιομερ για το μπουκωμα !!

 

Εμενα την προηγουμενη εβδομαδα που εκανα β επιπεδου 23w5d ηταν 600γρ.!!!

Καλησπερα. Ρωτησες το γυναικολογο για το fysiomer;Γιατι το μπουκωμα με εχει πεθανει.2 βραδυα δεν εχω κοιμηθει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

εμενα 23+5 ηταν 750 περιπου....ο χοντρουλης μου.... 

επίσης τσέκαρε μήπως μπορείς να πιεις εχινάκεια... πιθανόν να σε βοηθήσει.

 

 

ο γαμπρος μας είναι αυτος....τροφαντος να σκασω εγω

 

.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Καλησπερα. Ρωτησες το γυναικολογο για το fysiomer;Γιατι το μπουκωμα με εχει πεθανει.2 βραδυα δεν εχω κοιμηθει

ρωτησα ναι!!Μονο αυτο μου επετρεψε γιατι ειναι απλο θαλασσινο νερο αλλα μη φανταστεις...δεν ειδα κ μεγαλη διαφορα δυστυχως!!!Εχει γινει η μυτη μου σαν μελιτζανα!!!:razz:Βεβαια νομιζω υοαρχει κ με ευκαλυπτο ..μπορει να ειναι πιο αποτελεσματικο!!


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα. Ρωτησες το γυναικολογο για το fysiomer;Γιατι το μπουκωμα με εχει πεθανει.2 βραδυα δεν εχω κοιμηθει

Εγώ κορίτσια για το μπούκωμα έκανα φουλ πλύσεις με φυσικο όρο ....Και αν και έπαθα βρογχίτιδα , η μυτη άνοιξε και μπορούσα να ανασάνω μια χαρά....

Just now, dinaki23 είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω ...εχετε βγαλει καθολου ελιες τωρα στην εγκυμοσυνη;;;;

Από ελιές άλλο τπτ..εχω βγάλει κρεατοελιες στον λαιμό αρκετές....

πρίν από 30 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ο γαμπρος μας είναι αυτος....τροφαντος να σκασω εγω

 

.

Θελω να φερεστε μεαγαπη στον γιο μου...είδες τι αντρακλας γινεται... κι εγω θα εχω το κοριτσι σου καλυτερα και απο κορη...χαχαχα

  • Χαχα 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Εγώ κορίτσια για το μπούκωμα έκανα φουλ πλύσεις με φυσικο όρο ....Και αν και έπαθα βρογχίτιδα , η μυτη άνοιξε και μπορούσα να ανασάνω μια χαρά....

Από ελιές άλλο τπτ..εχω βγάλει κρεατοελιες στον λαιμό αρκετές....

Θελω να φερεστε μεαγαπη στον γιο μου...είδες τι αντρακλας γινεται... κι εγω θα εχω το κοριτσι σου καλυτερα και απο κορη...χαχαχα

κανονισε συμπεθερα ετσι??? μην γινςις από αυτές τις πεθερες ομως με το * ονομα* χαχαχαχαχαχαχα αχχαχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κανονισε συμπεθερα ετσι??? μην γινςις από αυτές τις πεθερες ομως με το * ονομα* χαχαχαχαχαχαχα αχχαχαχαχα 

Λες ε ; Παναγία μου.... έχω δώσει εντολή αν αρχίσω να γίνομαι κακιά πεθερά να μου δίνουν σκαμπιλια να συνέρχομαι....

  • Χαχα 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Λες ε ; Παναγία μου.... έχω δώσει εντολή αν αρχίσω να γίνομαι κακιά πεθερά να μου δίνουν σκαμπιλια να συνέρχομαι....

χαχαχαχαχαχαχα κ γω τα ιδια.. δεν θα γινω ποτέ μια τέτοια πεθερά....ειδικα μετα απο αυτα που πέρασα για να κανω παιδί..θα ρο βουλώσο αρξει η μονάκριβη μ ( με ρο καλο να ερθει παναγια μ) να είναι ευτυχισμένη...χεστηκα να πουν το όνομα μ ...χαχαχαχαχα αχαχχαχαχαχ ειναι κ μεγαλο κ δεμ είναι κ Ελληνικό....αχχαχαχα αθτο που το πας.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

On 20/1/2020 at 12:39 ΠΜ, dinaki23 είπε:

Με το καλο!!εγω εχω ΠΗΤ 10/05 !!!Αφηστε εχω παρει 10 κιλα :blink:

 

Εχετε ξεκινησει τις αγορες σας κοριτσια;;Και τι ρουχαλακια πρεπει να παρουμε μακρυμανικα ή κοντομανικα λετε;;;

Κι εγώ πολλά κιλά έχω πάρει. Το μόνο που με απασχολεί. Έχω Πητ 9 Μαιου.

  • Μου αρέσει 1

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια... Πως πάνε οι κοιλιτσες μας φουσκώνουν; Σε λίγες μέρες μπαίνω στον έβδομο και το τελευταίο διάστημα δεν μπορώ να βολευτω με τίποτα το βράδυ στον ύπνο...κοιμάμαι τόσο ελαφριά που καταλαβαίνω ότι όλη την ώρα στριφογυρίζω... Συν ότι πέντε η ώρα το πρωί πάω τουαλέτα..  χαχαχα ραντεβού!! Παρότι ο κόσμος μου λέει πως δεν έχω μεγάλη κοιλιά, εμένα ήδη με δυσκολεύει..  βέβαια η μπέμπα μας στην 23 βδομάδα ήταν κοντά 600γρ, άρα τώρα πρέπει να φτάνουμε κιλό... Κ έχουμε ακόμα!! 

  • Μου αρέσει 1

 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...