Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Μαρία_Λ είπε:

Κι εμένα μου αρέσει πολύ εδώ. Αλλά έχω τα ίδια ακριβλως συναισθήματα με εσένα. Μου λείπουν τόσο πολύ οι δικοί μου. Εγώ με βλέπω να γυρίζω στη σύνταξη :lol: 

Δυστυχώς δεν θα κατέβουμε για Χριστούγεννα. Τουλάχιστον το κλίμα είναι άκρως εορταστικό με όλες τις χριστουγεννιάτικες αγορές και τα στολίδια. 

ναι η αληθεια ειναι οτι τα Χριστουγεννα και σε αλλες σωρες της κεντρικης Ευρωπης  ειναι πολυ ομορφα!Ψωνια και χουχουλιαρικους καφεδες! Τρελα! Γιατι καλε να γυρισεις στην συνταξη? Εκτος κ αν θελεις!


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kastel είπε:

Θα συμφωνησω ειναι ωραιος ο χειμωνας!! Αλλα στη Θεσσαλονικη τουλαχιστον φυσαει κ αρκετα, ο πασιγνωστος πλεον Βαρδαρης και εχει υγρασια!:grin: Οποτε θελουμε ξηρο κρυο! Περιμενω πως και πως τις γιορτες, ουτε παιδακι να ημουν που περιμενει το δωρο απο τον Αγιο Βασιλη!!

Πως ειστε σημερα? Φανταζομαι εχουν περασει ολα τα συμπτωματα πλεον..

Από συμπτώματα πλέον δεν έχω τίποτα,  μερικές φορές ανάλογα με το τι έχω φάει έχω κάποιες καουρες....Όλα μια χαρά.  

  • Μου αρέσει 2

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Διάβασα τα νέα σας κ χαίρομαι που προχωράμε κ ξεπερνάμε τις δυσκολιες του πρώτου τριμήνου! Εγώ αύριο έχω αυχένικη καταλαβαίνετε άγχος μεγάλο!!  Αθηνα μένω κ εγώ Ο καιρός καλός ακόμα από Παρασκευή χαλάει λένε!!Το μηχάνημα για το ντοπλερ με ενθουσίασε  με αυτά που γράφετε αλλά σκεφτομαι ότι ναι να γίνει θα γίνει κ εύχομαι να γίνονται ότι γίνεται μόνο για καλό!! Από τι είδα οι περισσότερες περιμένετε κοριτσάκια ε? Γερά να ναι κ να έχουμε μια καλή εγκυμοσύνγη!! 

Πολυ καλη επιτυχια να εχεις αυριο, ολα θα πανε καλα. Οσο για το ντομπλερ, εχεις δικιο οτι αν ειναι να γινει θα γινει αλλα σου δινει μια χαρα που δεν φανταζεσαι!!!


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel said:

ναι η αληθεια ειναι οτι τα Χριστουγεννα και σε αλλες σωρες της κεντρικης Ευρωπης  ειναι πολυ ομορφα!Ψωνια και χουχουλιαρικους καφεδες! Τρελα! Γιατι καλε να γυρισεις στην συνταξη? Εκτος κ αν θελεις!

Ο άντρας μου δεν θέλει με τίποτα να γυρίσουμε. Βέβαια με παιδιά αξίζει να μέινουμε εδώ. Ο γιος μου που είναι μόνο 2 μιλάει ελληνικά, λούξικα, και τώρα καταλαβαίνει καλά γαλλικά και γερμανικά. Νομίζω ότι για υποδομές εκπαιδευτικού χαρακτήρα είναι παράδεισος. Να μην αναφέρω το θέμα υγεία και παροχές. Παντού έχει καλά και κακά και σίγουρα η οικογένεια δεν συγκρίνεται με λεφτά ή οποιοδήποτε υλικό αγαθό. Θα δούμε πώς θα τα φέρει η ζωή. Ποτέ δεν ξέρεις. 

  • Μου αρέσει 2

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Από συμπτώματα πλέον δεν έχω τίποτα,  μερικές φορές ανάλογα με το τι έχω φάει έχω κάποιες καουρες....Όλα μια χαρά.  

ε ναι λογικα τωρα τελειωσαμε με τα πολλα πολλα! 

Ρε κοριτσια γιατι δεν βαζετε κ εσεις ενα τικερακι με την ηλικια της εγκυμοσυνης να ξερουμε ποια ειναι και ποσο? Για να μην μπερδευομαστε.

@Μαρία_Λ τον καταλβαινω τον αντρα σου η αληθεια ειναι οτι υπαρχει μια οργανωση σε ολα που εγω ακομη μετα απο 4 χρονια δεν την πιστευω!ειμαι χαρουμενη που ζω εδω αλλα για μενα τιποτα δεν συγκινεται με αυτα που χανω. Τον καημενο τον αντρα μου τον εχω πρηξει και ετσι συμφωνει οτι σε λιγα χρονια θα το συζητησουμε σοβαρα.:P

  • Χαχα 2

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ξένη είπε:

Με το καλό να κάνεις την Αυχενική...Και εγώ είχα πολύ άγχος,  για τρεις μέρες έβλεπα κακά όνειρα αλλά όλα εμείς τα δημιουργούμε....ηρέμησε και θα δεις πως όλα θα είναι καλά...Εγώ κοριτσάκι έχω Ναι, άντε και κανέναν γαμπρό στην παρέα....χαχαχχα. 

 

Εγώ αγοράκι κορίτσια... Έτσι για να κάνω το χατίρι του άντρα μου... χαχαχα...γερά να είναι... 

Πάντως εδώ Λάρισα σήμερα έχει 25 βαθμούς κ ακόμα δεν έχει μεσημεριασει για τα καλά.. το βραδάκι έχει λίγη ψυχριτσα αλλά ο χειμώνας δεν έχει έρθει...

Όσο για συμπτώματα έχουν φυγειβολα εκτός από κάτι πονοκεφάλους που κ που κ την αηδία για κάποια φαγητά...

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Τα δικα μου συμπτωματα καλα κρατουν αλλα ειμαι πιο πισω απο ολες σας.Ελπιζω μεχρι την αυχενικη να ειμαι κι εγω ενταξει.Προσπαθησα να βαλω τικερακι εγκυμοσυνης αλλα δεν το βγαζει..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar-micky είπε:

Εγώ αγοράκι κορίτσια... Έτσι για να κάνω το χατίρι του άντρα μου... χαχαχα...γερά να είναι... 

Πάντως εδώ Λάρισα σήμερα έχει 25 βαθμούς κ ακόμα δεν έχει μεσημεριασει για τα καλά.. το βραδάκι έχει λίγη ψυχριτσα αλλά ο χειμώνας δεν έχει έρθει...

Όσο για συμπτώματα έχουν φυγειβολα εκτός από κάτι πονοκεφάλους που κ που κ την αηδία για κάποια φαγητά...

 

Νομιζω θα εχουμε απο ολα τον Μαιο, και αγορια και κοριτσια, μια ωραια μιξη!

@Comet οταν επιλεγεις το τικερακι στο lilypie μετα πρεπει να διαλεξεις την επιλογη "forum" και μετα το "PseudoHTML, UBBCode and BB Code". Τελος το ξερεις ηδη, κανεις αντιγραφη τον συνδεσμο και επικολληση στην υπογραφη. Ελπιζω να βοηθησα.

ακομη χαλια εισαι? Σου εδωσε κανενα χαπι/σιροπι ο γιατρος σου?

  • Μου αρέσει 2

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

εγω ειμαι με το air condition τα πρωινα και με κουβερτα το βραδυ. σημερα ο καιρος ειναι τελειος και εγω με κοντομανικο. Εγω ζω Πειραια και δουλευω Αθηνα.  Απο συμπτωματα δεν εχω πλεον τπτ εκτος απο νυστα , που ετσι κι αλλιως ημουν υπναρου. 

ρε κοριτσια πως φανηκαν μεγαλυτερα ή μικροτερα τα μπεμπακια σας; απο τις μετρησεις; εμενα μου εβγαλε την πητ που ειχα απο την αρχη συμφωνα με την τεπ μου.

γυρισα απο αυχενικη , 1.7 μου βγηκε αλλα ο γιατρος μου επειδη ειναι ψειρας θελει και αμνιο . εχω μελαγχολησει λιγο, θα δω τι θα κανω. Φύλο δεν ειδαμε ακομα... 

αυτα τα νεα μου ! 

Just now, Mar-micky είπε:

Εγώ αγοράκι κορίτσια... Έτσι για να κάνω το χατίρι του άντρα μου... χαχαχα...γερά να είναι... 

Πάντως εδώ Λάρισα σήμερα έχει 25 βαθμούς κ ακόμα δεν έχει μεσημεριασει για τα καλά.. το βραδάκι έχει λίγη ψυχριτσα αλλά ο χειμώνας δεν έχει έρθει...

Όσο για συμπτώματα έχουν φυγειβολα εκτός από κάτι πονοκεφάλους που κ που κ την αηδία για κάποια φαγητά...

 

εμενα δεν φανηκε ...κοιμοταν μωρε και μου το ξυπνησε για να το γυρισει και να παρει μετρησεις... εκει εκλαψα λιγο απο χαρα βεβαια που το ειδα εκει που ηταν ησυχο ξαφνικα να κανει σβουρες....

πρίν από 14 λεπτά , Μαρία_Λ είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια!! Θα πάω σήμερα στη φίλη μου να δοκιμ΄σω με το δικό της doppler. Και με αυτά που γράφεις με βλέπω να το αγοράζω κι εγώ αλλά μάλλον θα κοιτάω κάθε μέρα...χαχα!

Καλά χθες έκανα την ενεση και δεν ξέρω τί χτύπησα αλλά έτρεχε το αίμα χωρίς σταματημό. Και είχε φουσκώσει σε ένα σημείο σαν να είχα κύστη. Τα χρειάστηκα λίγο :) Σήμερα έχει ξεφουσκώσει αλλά έχω ένα ωραιότατο μοβ χρώμα στη δεξιά μεριά και στην αριστερή πλέον είμαι κίτρινη. Λίγες ακόμα έμειναν και μετά θα έχω μόνο στην ασπιρίνη. Η κοιλιά μου είναι τσίτα και η βελόνα δεν μπαίνει έυκολα πλέον. Οι κοπέλες που τις κάνουν και τους 9 μήνες δεν έχω λόγια!!

Καλά αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια!!! Τα φιλιά μου! 

Μαράκι μέχρι πότε θα κάνεις αντιπηκτικές; εγώ μάλλον μέχρι τέλος... κι εμένα έχουν γίνει 2-3 κυστούλες γύρω γύρω απο την κοιλιά ,σε καταλαβαίνω, εξαφανιζονται μετα απο λιγες μέρες. Τωρα για το αίμα δεν ειναι ανησυχιτικό αλλά σοκάρεσαι οταν το βλεπεις, εχεις δικιο. 

Just now, Ξένη είπε:

Καλημέρα κορίτσια....Εγώ Αθήνα μένω,  σήμερα ειναι σαν καλοκαίρι.... Ανυπομονώ όμως για χειμώνα και Χριστούγεννα....Ο άντρας μου είναι από ένα χωριό κοντά στην ελάτη και ανυπομονώ να πάμε να δούμε λίγο χιόνι τον χειμώνα...πλέον στην Ελλάδα έχουμε δύο εποχές,  χειμώνα, καλοκαίρι...

Ελάτη Περτούλι εννοείς; αχ είχα κλεισει εκεί για γιορτές αλλά τελικά μαλλον δεν θα παμε , θα κάνουμε γιορτές στα χωριά μας! καημό έχω να πάω στον Μύλο των ξωτικών! 

11 ώρες πρίν, ciqa είπε:

καλησπέρα σε όλες! 

Σήμερα έκανα κι εγώ αυχενική. Το βρήκε μια εβδομάδα μεγαλύτερο και με άγχωσε λιγάκι να βιαστώ να κάνω τροφοβλάστη και όχι άμνιο όπως σκεφτόμουν.

Για να προλάβω αν κάτι πάει στραβά να είναι νωρίς και όχι μεγάλη εβδομάδα που χρειάζεται χειρουργείο. 

Πάντως νιώθω καλά ακόμα και που είδα ότι έχει μεγαλώσει!

πως το βρηκε μεγαλύτερο; στις μετρήσεις; 

  • Μου αρέσει 2

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 said:

καλημερα κοριτσια!

εγω ειμαι με το air condition τα πρωινα και με κουβερτα το βραδυ. σημερα ο καιρος ειναι τελειος και εγω με κοντομανικο. Εγω ζω Πειραια και δουλευω Αθηνα.  Απο συμπτωματα δεν εχω πλεον τπτ εκτος απο νυστα , που ετσι κι αλλιως ημουν υπναρου. 

ρε κοριτσια πως φανηκαν μεγαλυτερα ή μικροτερα τα μπεμπακια σας; απο τις μετρησεις; εμενα μου εβγαλε την πητ που ειχα απο την αρχη συμφωνα με την τεπ μου.

γυρισα απο αυχενικη , 1.7 μου βγηκε αλλα ο γιατρος μου επειδη ειναι ψειρας θελει και αμνιο . εχω μελαγχολησει λιγο, θα δω τι θα κανω. Φύλο δεν ειδαμε ακομα... 

αυτα τα νεα μου ! 

εμενα δεν φανηκε ...κοιμοταν μωρε και μου το ξυπνησε για να το γυρισει και να παρει μετρησεις... εκει εκλαψα λιγο απο χαρα βεβαια που το ειδα εκει που ηταν ησυχο ξαφνικα να κανει σβουρες....

Μαράκι μέχρι πότε θα κάνεις αντιπηκτικές; εγώ μάλλον μέχρι τέλος... κι εμένα έχουν γίνει 2-3 κυστούλες γύρω γύρω απο την κοιλιά ,σε καταλαβαίνω, εξαφανιζονται μετα απο λιγες μέρες. Τωρα για το αίμα δεν ειναι ανησυχιτικό αλλά σοκάρεσαι οταν το βλεπεις, εχεις δικιο. 

Ελάτη Περτούλι εννοείς; αχ είχα κλεισει εκεί για γιορτές αλλά τελικά μαλλον δεν θα παμε , θα κάνουμε γιορτές στα χωριά μας! καημό έχω να πάω στον Μύλο των ξωτικών! 

πως το βρηκε μεγαλύτερο; στις μετρήσεις; 

Καλημέρα! και πότε πρέπει να πας για την αμνιπαρακέντηση; Ποιο είναι το όριο; 2; όλα καλά να πάνε!! Θα μάθεις και το φύλο τότε. Κι εγώ περιμένω να βγουν οι εξετάσεις να μάθω.

Θα κανω αντιπηκτικές για λίγες μέρες ακόμη. Μου είπε να τελειώσω το κουτί που έχω και μετά να σταματήσω. Αλλά συνεχίζω την ασπιρίνη μέχρι να με δει ξανά και την προγεστερόνη. Κύστες δεν έχω κάνει αλλά πλέον πάω να βάλω τη βελόνα και σπρώχνω σπρώχνω και δεν μπαίνει. Τι πράγμα κι αυτό... να πάνε όλα καλά και χαλάλι!!

Εμένα μου το είχε βγάλει 4 μέρες μεγαλύτερο με βάση τη μέτρηση του μήκους που είχε κάνει. Αλλά αυτό πριν την αυχενική. 


cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kastel είπε:

Νομιζω θα εχουμε απο ολα τον Μαιο, και αγορια και κοριτσια, μια ωραια μιξη!

@Comet οταν επιλεγεις το τικερακι στο lilypie μετα πρεπει να διαλεξεις την επιλογη "forum" και μετα το "PseudoHTML, UBBCode and BB Code". Τελος το ξερεις ηδη, κανεις αντιγραφη τον συνδεσμο και επικολληση στην υπογραφη. Ελπιζω να βοηθησα.

ακομη χαλια εισαι? Σου εδωσε κανενα χαπι/σιροπι ο γιατρος σου?

Σε ευχαριστω,θα δοκιμασω παλι.Δοκιμασα το navatac ειναι χαπι,βοηθησε αρκετα για καποιες ωρες αλλα το πρωι ξυπναω και τρεχω για εμμετο οποτε δεν προλαβαινω να το παρω,μονο βραδυ.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

γυρισα απο αυχενικη , 1.7 μου βγηκε αλλα ο γιατρος μου επειδη ειναι ψειρας θελει και αμνιο . εχω μελαγχολησει λιγο, θα δω τι θα κανω. Φύλο δεν ειδαμε ακομα... 

αυτα τα νεα μου ! 

 

την αμνιο γιατι την θελει? Δεν μπορει να κανει ΝΙΡΤ? Μη στεναχωριεσαι παντως ειναι πολυ καλη η αυχενικη σου! Ποτε σου ειπε οτι πρεπι να την κανεις?

Just now, Μαρία_Λ είπε:

Καλημέρα! και πότε πρέπει να πας για την αμνιπαρακέντηση; Ποιο είναι το όριο; 2; όλα καλά να πάνε!! Θα μάθεις και το φύλο τότε. Κι εγώ περιμένω να βγουν οι εξετάσεις να μάθω.

Θα κανω αντιπηκτικές για λίγες μέρες ακόμη. Μου είπε να τελειώσω το κουτί που έχω και μετά να σταματήσω. Αλλά συνεχίζω την ασπιρίνη μέχρι να με δει ξανά και την προγεστερόνη. Κύστες δεν έχω κάνει αλλά πλέον πάω να βάλω τη βελόνα και σπρώχνω σπρώχνω και δεν μπαίνει. Τι πράγμα κι αυτό... να πάνε όλα καλά και χαλάλι!!

Εμένα μου το είχε βγάλει 4 μέρες μεγαλύτερο με βάση τη μέτρηση του μήκους που είχε κάνει. Αλλά αυτό πριν την αυχενική. 

το οριο ειναι 2.5 νομιζω. 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

καλημερα κοριτσια!

εγω ειμαι με το air condition τα πρωινα και με κουβερτα το βραδυ. σημερα ο καιρος ειναι τελειος και εγω με κοντομανικο. Εγω ζω Πειραια και δουλευω Αθηνα.  Απο συμπτωματα δεν εχω πλεον τπτ εκτος απο νυστα , που ετσι κι αλλιως ημουν υπναρου. 

ρε κοριτσια πως φανηκαν μεγαλυτερα ή μικροτερα τα μπεμπακια σας; απο τις μετρησεις; εμενα μου εβγαλε την πητ που ειχα απο την αρχη συμφωνα με την τεπ μου.

γυρισα απο αυχενικη , 1.7 μου βγηκε αλλα ο γιατρος μου επειδη ειναι ψειρας θελει και αμνιο . εχω μελαγχολησει λιγο, θα δω τι θα κανω. Φύλο δεν ειδαμε ακομα... 

αυτα τα νεα μου ! 

εμενα δεν φανηκε ...κοιμοταν μωρε και μου το ξυπνησε για να το γυρισει και να παρει μετρησεις... εκει εκλαψα λιγο απο χαρα βεβαια που το ειδα εκει που ηταν ησυχο ξαφνικα να κανει σβουρες....

Μαράκι μέχρι πότε θα κάνεις αντιπηκτικές; εγώ μάλλον μέχρι τέλος... κι εμένα έχουν γίνει 2-3 κυστούλες γύρω γύρω απο την κοιλιά ,σε καταλαβαίνω, εξαφανιζονται μετα απο λιγες μέρες. Τωρα για το αίμα δεν ειναι ανησυχιτικό αλλά σοκάρεσαι οταν το βλεπεις, εχεις δικιο. 

Ελάτη Περτούλι εννοείς; αχ είχα κλεισει εκεί για γιορτές αλλά τελικά μαλλον δεν θα παμε , θα κάνουμε γιορτές στα χωριά μας! καημό έχω να πάω στον Μύλο των ξωτικών! 

πως το βρηκε μεγαλύτερο; στις μετρήσεις; 

Ναι από ένα χωριό εκεί κοντά είναι, αν δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα γιατί να μην πας? Να πας...Εγώ πέρυσι έγκυος ήμουν και είχα πάει μέχρι και στο χιονοδρομικό επάνω απλά έκατσα κάτω στο σαλέ...να πας είναι πολύ ωραία και στο μύλο των ξωτικών....Και γενικά τα Τρίκαλα είναι μια από τις ομορφότερες πόλεις. 


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

την αμνιο γιατι την θελει? Δεν μπορει να κανει ΝΙΡΤ? Μη στεναχωριεσαι παντως ειναι πολυ καλη η αυχενικη σου! Ποτε σου ειπε οτι πρεπι να την κανεις?

το οριο ειναι 2.5 νομιζω. 

το οριο ειναι 2.5 . ειναι οντως καλη ,η nipt πιανει τις 3 τρισωμιες ενω η αμνιο πιανει και πιο σπανιες παθησεις που λογω ηλικιας ειναι υπαρκτες... δεν ξερω αληθεια ! 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

το οριο ειναι 2.5 . ειναι οντως καλη ,η nipt πιανει τις 3 τρισωμιες ενω η αμνιο πιανει και πιο σπανιες παθησεις που λογω ηλικιας ειναι υπαρκτες... δεν ξερω αληθεια ! 

υπαρχει και η ΝΙΡΤ που περιλαμβανει πολλα και σπανια συνδρομα απλα απο οσο μου ειπε η γιατρος μου το ποσοστο επιτυχιας ειναι γυρω στο 75% ενω για τα 3 συνδρομα κοντα στο 98%. Εχεις ιστορικο η μονο η ηλικια ειναι στη μεση?


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...