Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Ξένη said:

Κουραφέξαλα....ένεση βλέπει και πέφτει ξερός....μα ρου λέω δεν θα βλέπεις τίποτα βάζουν πανί μπροστά,  μπααααα....με τίποτα.

Ξένη μου έχεις δίκιο! Να είναι γερά τα μωράκια μας κα ινα γεννηθούν με το καλό γερά!! 

Αν μπορείς να γυρίσεις τη δουλειά να το κάνεις! Είναι λύτρωση :)

Τώρα για 2ο παιδί είναι νωρίς να κάνει σχέδια ο άντρα σου :lol: Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Κι εγώ έλεγα ότι δεν με πειράζει αν δεν κάνω δεύτερο. Μετά όμως άρχισε να μου λέιπει η μωρουδίλα :) Τώρα δεν βλέπω την ώρα! Κάπου είχα γράψει ότι είναι το πιο δύσκολο, απαιτηρικό αλλά και συνάμα το πιο μαγικό ταξίδι της ζωής μου! Ο γιόκας μου με έκανε καλύτερο άνθρωπο και με έκανε να νιώσω τί θα πει ΑΓΑΠΗ :wub:

  • Μου αρέσει 4

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσακια μου,πως ειστε;Χτες το βραδυ ενιωσα πρωτη φορα το μωρο.Ειμαι σιγουρη,ηταν πολυ εντονο.Και τις προηγουμενες μερες κατι ψιλοενιωθα αλλα δεν ημουν σιγουρη.Δεν μπορεσα ομως να το χαρω,ειχα πολυ δυσκολο βραδυ. Κατα τις 9 μμ εφαγα 2 κουλουρακια,το ενα με σοκολατα και 1 ωρα μετα με επιασε μια καουρα απιστευτη,κρατησε κανενα τριωρο.Τα ειδα ολα...Δεν ξανατρωω γλυκο με τιποτα....Νομιζα δεν θα περασει ποτε...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet said:

Καλησπερα κοριτσακια μου,πως ειστε;Χτες το βραδυ ενιωσα πρωτη φορα το μωρο.Ειμαι σιγουρη,ηταν πολυ εντονο.Και τις προηγουμενες μερες κατι ψιλοενιωθα αλλα δεν ημουν σιγουρη.Δεν μπορεσα ομως να το χαρω,ειχα πολυ δυσκολο βραδυ. Κατα τις 9 μμ εφαγα 2 κουλουρακια,το ενα με σοκολατα και 1 ωρα μετα με επιασε μια καουρα απιστευτη,κρατησε κανενα τριωρο.Τα ειδα ολα...Δεν ξανατρωω γλυκο με τιποτα....Νομιζα δεν θα περασει ποτε...

Τι ωραία που το ένιωσες! Από εδώ κ πέρα θα το νιώθεις όλο κ πιο έντονα κ πιο συχνά. Είναι να μην γίνει η αρχή!!!!


Τωρα στις γιορτές με τόσα γλυκά να δούμε πως να συγκρατηθούμε. Χαμός θα γίνει :-P 

Καλημέρα κορίτσια! Εχθές έκανα το εμβόλιο της γρίπης κ είμαι από τα ξημερώματα μέχρι τώρα που σας γράφω στο κρεβάτι χάλια. Είμαι άρρωστη!!! Έτσι κ να μην το έκανα λέω. Έχω πυρετό δέκατα, πονάει όλο το σώμα μου, τα κόκαλα μου κ έχω έντονο πονοκέφαλο. Τόσο βαριά τ περάσατε κ εσείς;


 ZJ32.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrysa_ είπε:

Τι ωραία που το ένιωσες! Από εδώ κ πέρα θα το νιώθεις όλο κ πιο έντονα κ πιο συχνά. Είναι να μην γίνει η αρχή!!!!


Τωρα στις γιορτές με τόσα γλυκά να δούμε πως να συγκρατηθούμε. Χαμός θα γίνει :-P 

Καλημέρα κορίτσια! Εχθές έκανα το εμβόλιο της γρίπης κ είμαι από τα ξημερώματα μέχρι τώρα που σας γράφω στο κρεβάτι χάλια. Είμαι άρρωστη!!! Έτσι κ να μην το έκανα λέω. Έχω πυρετό δέκατα, πονάει όλο το σώμα μου, τα κόκαλα μου κ έχω έντονο πονοκέφαλο. Τόσο βαριά τ περάσατε κ εσείς;

Εγω δεν το εκανα και ουτε σκοπευω γιατι το κανανε οι γονεις μου και αρρωστησανε αρκετα.Ακομη δεν εχω συνελθει απο τις αναγουλες και δεν το ρισκαρω


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrysa_ είπε:

Τι ωραία που το ένιωσες! Από εδώ κ πέρα θα το νιώθεις όλο κ πιο έντονα κ πιο συχνά. Είναι να μην γίνει η αρχή!!!!


Τωρα στις γιορτές με τόσα γλυκά να δούμε πως να συγκρατηθούμε. Χαμός θα γίνει :-P 

Καλημέρα κορίτσια! Εχθές έκανα το εμβόλιο της γρίπης κ είμαι από τα ξημερώματα μέχρι τώρα που σας γράφω στο κρεβάτι χάλια. Είμαι άρρωστη!!! Έτσι κ να μην το έκανα λέω. Έχω πυρετό δέκατα, πονάει όλο το σώμα μου, τα κόκαλα μου κ έχω έντονο πονοκέφαλο. Τόσο βαριά τ περάσατε κ εσείς;

περαστικά σ κούκλα μ....εγω δεν το έκανα το εμβόλιο δεν ήθελε ο γιατρός μ....το έκαναν όμως παππούς γιαγιά μαμά μπαμπάς..οι γύρω μ μ είπε ο γιατρός...Μήπως να πάρεις ένα μισό Ντεπόν έστω να σε αφήσει ο πονοκέφαλος???? για ρωτα τον γιατρό σ αν γίνεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Comet said:

Εγω δεν το εκανα και ουτε σκοπευω γιατι το κανανε οι γονεις μου και αρρωστησανε αρκετα.Ακομη δεν εχω συνελθει απο τις αναγουλες και δεν το ρισκαρω

Πέρασες κ δύσκολα τις πρώτες ημέρες της εγκυμοσύνης κ είναι λογικό να  κανείς δεύτερες σκέψεις. Είναι όμως για την προφύλαξη της εγκύου κ του μωρού κ εδώ επέμεναν πολύ για να το κάνω. Ο χειμώνας είναι βαρύς κ έχω τον μικρό που μου φέρνει αρκετές ιώσεις από το σχολείο. Ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα!!!

Just now, Rafaelatarzan said:

περαστικά σ κούκλα μ....εγω δεν το έκανα το εμβόλιο δεν ήθελε ο γιατρός μ....το έκαναν όμως παππούς γιαγιά μαμά μπαμπάς..οι γύρω μ μ είπε ο γιατρός...Μήπως να πάρεις ένα μισό Ντεπόν έστω να σε αφήσει ο πονοκέφαλος???? για ρωτα τον γιατρό σ αν γίνεται...

Πήρα μισό ντεπόν το βράδυ κ μισό τώρα το πρωί. Βοηθάει μπορώ ν πω αλλά δεν παύει να είμαι ακόμη έτσι βαριά κ άρρωστη. Εύχομαι να είμαι καλύτερα αύριο. Ο μικρός μου το έκανε στο σχολείο κ ήταν μια χαρά. Εμένα πως με έριξε έτσι βρε παιδί μου. 


 ZJ32.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrysa_ είπε:

Πέρασες κ δύσκολα τις πρώτες ημέρες της εγκυμοσύνης κ είναι λογικό να  κανείς δεύτερες σκέψεις. Είναι όμως για την προφύλαξη της εγκύου κ του μωρού κ εδώ επέμεναν πολύ για να το κάνω. Ο χειμώνας είναι βαρύς κ έχω τον μικρό που μου φέρνει αρκετές ιώσεις από το σχολείο. Ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα!!!

Πήρα μισό ντεπόν το βράδυ κ μισό τώρα το πρωί. Βοηθάει μπορώ ν πω αλλά δεν παύει να είμαι ακόμη έτσι βαριά κ άρρωστη. Εύχομαι να είμαι καλύτερα αύριο. Ο μικρός μου το έκανε στο σχολείο κ ήταν μια χαρά. Εμένα πως με έριξε έτσι βρε παιδί μου. 

Είμαστε πιο ευαίσθητες τωρα εμεις....λίγο υπομονή κ αύριο θα σαι πολύ καλητερα...θα δεις....λίγο κρατάει....κ κάνα τσάι πιες αγα πη η χαμομήλι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια που έκανα πάντως το εμβόλιο, δεν είχα παρενέργειες...περαστικά να είναι 

@ciqa τι έγινε με την αμνιο; αναμένουμε ενημέρωση σου. Χτες δεν την έκανες; 

  • Μου αρέσει 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Εγώ κορίτσια που έκανα πάντως το εμβόλιο, δεν είχα παρενέργειες...περαστικά να είναι 

@ciqa τι έγινε με την αμνιο; αναμένουμε ενημέρωση σου. Χτες δεν την έκανες; 

καλησπέρα κορίτσια! 

Η διαδικασία ήταν απλή! Ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να έχω πονάκια, έχω ήδη κάποια, δεν ξέρω αν είναι από το φόβο μου ή από την επέμβαση.

Πάντως είπε να προσέχω μέχρι Κυριακή και να ξεκουράζομαι. Βέβαια αυτό το σκ έχουμε προσκλήσεις και γενέθλια και δεν ξέρω τι να κάνω.

Νομίζω ο φόβος της τρύπας στο σάκο έχει γίνει φόβος για τα αποτελέσματα που τα πρώτα θα βγουν Πέμπτη Παρασκευή και τα υπόλοιπα σιγά σιγά μέσα σε 20 μέρες το αργότερο.

Μακάρι να είναι γερό. Εσύ πήρες ήδη τα πρώτα σωστά;

Αντιβίωση παίρνω φουλ... θα πάρω και αύριο. Άρχισα πάλι innohep και salospir. Εσύ τα είχες σταματήσει; Τα άρχισες ξανά;

@Chrysa_ το εμβόλιο το έκανα την περασμένη εβδομάδα. Το πέρασα σαν ελαφριά ίωση. Λίγο βήχα λίγο να τρέχει η μύτη. Φαντάσου όμως ότι άργησα να το κάνω γιατί είχα ήδη κολλήσει ίωση και έβηχα πάρα πολύ. Φοβήθηκα μην κάνω συσπάσεις από το βήχα... Ο χειμώνας είναι ακόμα μπροστά και με παιδί στο σχολείο όλο και κάποια καινούργια ίωση θα έρθει σπίτι. Αν το είχα σπίτι δε θα το έκανα γιατί θα ήμουν προστατευμένη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ciqa είπε:

καλησπέρα κορίτσια! 

Η διαδικασία ήταν απλή! Ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να έχω πονάκια, έχω ήδη κάποια, δεν ξέρω αν είναι από το φόβο μου ή από την επέμβαση.

Πάντως είπε να προσέχω μέχρι Κυριακή και να ξεκουράζομαι. Βέβαια αυτό το σκ έχουμε προσκλήσεις και γενέθλια και δεν ξέρω τι να κάνω.

Νομίζω ο φόβος της τρύπας στο σάκο έχει γίνει φόβος για τα αποτελέσματα που τα πρώτα θα βγουν Πέμπτη Παρασκευή και τα υπόλοιπα σιγά σιγά μέσα σε 20 μέρες το αργότερο.

Μακάρι να είναι γερό. Εσύ πήρες ήδη τα πρώτα σωστά;

Αντιβίωση παίρνω φουλ... θα πάρω και αύριο. Άρχισα πάλι innohep και salospir. Εσύ τα είχες σταματήσει; Τα άρχισες ξανά;

@Chrysa_ το εμβόλιο το έκανα την περασμένη εβδομάδα. Το πέρασα σαν ελαφριά ίωση. Λίγο βήχα λίγο να τρέχει η μύτη. Φαντάσου όμως ότι άργησα να το κάνω γιατί είχα ήδη κολλήσει ίωση και έβηχα πάρα πολύ. Φοβήθηκα μην κάνω συσπάσεις από το βήχα... Ο χειμώνας είναι ακόμα μπροστά και με παιδί στο σχολείο όλο και κάποια καινούργια ίωση θα έρθει σπίτι. Αν το είχα σπίτι δε θα το έκανα γιατί θα ήμουν προστατευμένη. 

Ναι  μολις πήρα τα πρώτα αποτελέσματα, δοξα το Θεο ολα καλα μέχρι τώρα. Τα τελικά σε 10 μέρες αλλά μου είπε ο γιατροςνοτι εκεικος δεν ανησυχει, ολα καλα θα ειναι. 

Είχα σταματήσει τις innohep Πέμπτη και Παρασκευή (Παρασκευή έκανα την αμνιο) και δεν έκανα ούτε το Σάββατο τις ξανάρχισα την Κυριακή

Άντε με το καλό! Καλά αποτέλεσματα. Όλα καλά θα πανε θα δεις 

  • Μου αρέσει 5

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μακάρι! γιατί από τη μια αγωνία πάμε στην άλλη! 

Μπράβο που πήγαν όλα καλά! Οι τρισωμίες είναι τα δύσκολα, τα άλλα που ψάχνουμε στο μοριακό καρυότυπο είναι τόσο σπάνια!

Βέβαια αφού μπαίνεις στη διαδικασία τα κάνεις έτσι κι αλλιώς για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

Και μετά καινούργια αγωνία για τη Β επιπέδου! Να είμαστε καλά να είναι και τα μωρά μας καλά και ας πάει με αγωνίες τι να κάνουμε!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Chrysa_ είπε:

Πέρασες κ δύσκολα τις πρώτες ημέρες της εγκυμοσύνης κ είναι λογικό να  κανείς δεύτερες σκέψεις. Είναι όμως για την προφύλαξη της εγκύου κ του μωρού κ εδώ επέμεναν πολύ για να το κάνω. Ο χειμώνας είναι βαρύς κ έχω τον μικρό που μου φέρνει αρκετές ιώσεις από το σχολείο. Ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα!!!

Πήρα μισό ντεπόν το βράδυ κ μισό τώρα το πρωί. Βοηθάει μπορώ ν πω αλλά δεν παύει να είμαι ακόμη έτσι βαριά κ άρρωστη. Εύχομαι να είμαι καλύτερα αύριο. Ο μικρός μου το έκανε στο σχολείο κ ήταν μια χαρά. Εμένα πως με έριξε έτσι βρε παιδί μου. 

Δυστυχως ακομη δεν εχω συνελθει,τα περισσοτερα πρωινα κανω εμμετο και εχω και αναγουλα το βραδυ. Ο μικρος μου ειναι στο σπιτι με τη γιαγια,με ελαχιστα ατομα ερχομαστε σε επαφη.Πιστευω θα μαστε ενταξει.Ουτε στο μικρο το χα κανει και γεννησα τελη Φλεβαρη.

Μακαρι να σαι αυριο καλυτερα,οι δικοι μου αργησαν πολυ να συνελθουν και το κανανε πριν ενα μηνα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου,παλι εχω καουρα και δεν εφαγα γλυκο σημερα.Μαλλον απο αυριο ξαναγυρναω στις βραστες πατατες και κοβω και τα φρουτα.Και μολις ειχα αρχισει να ψιλοχορταινω.Πηρα ενα χαπι,ελπιζω να βοηθησει.

Καλο βραδυ σε ολες.Αααα ενιωσα παλι το μωρο σημερα,χαλαλι του η ταλαιπωρια...

  • Λυπημένη/-ος 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Είναι η πρώτη φορά π γράφω στο γκρουπ.. Είμαι 29 ετών πρώτη εγκυμοσύνη και είμαι 18κ1! Θα τα γράψω συνοπτικά.., το θέλαμε πάρα πολύ κ εγώ κ ο σύντροφος μου.., αλλά απ την αυχενική διαφάνεια κ μετά δν τ έχουμε χαρεί.. Στην αυχενική διαφάνεια λοιπόν όλα ήταν τέλεια εκτός απ τ ρινικο οστό μας είπε δν έβλεπε το 3ο κοκαλάκι κ παρέπεμπε σε τρισωμια.. Αλλά πολύ μικρή πιθανότητα κ ν περιμένουμε έναν μήνα ν κάνω τον μη επεμβατικο έλεγχο για τρισωμιες. Προφανώς και ήμουν χάλια και δν μπορούσα Ν περιμένω έναν μήνα.. Άλλαξα γιατρό (δν ξέρω γτ δν ήμουν στον 2ο γιατρό απ τη αρχή πραγματικά) πήγα σ ένα. Οικογενειακό του συντρόφου μου όπου είναι κ διευθυντής της κλινικής π θ γεννήσω μ τ καλό. Με καθησυχασε κ μ είπε πως τ συγκεκριμένο εύρημα τ εξετάζουμε κ αργότερα.. Εφόσον όλα τ υπόλοιπα στην αυχενική ήταν άψογα.., πέρασε ο καιρός πήγα σ νέο ραντεβού όντως τ ρινικο οστό εκεί άψογο όπως κ η μικρή μου.. Αλλά μέτρησε τ οστά μοιραίο κ βραχιονιο και είναι βραχυ.. Πιο μικρά.. Πάλι χωρίς καμία άλλη ένδειξη κατευθείαν τ μυαλό μ. Πήγε σε νανισμο χωρίς ν έχω διαβάσει κτ άλλο. Γν ολοκληρωσω μην σας κουράζω... Έκανα αμνιοαπακεντηση.. Ο γιατρός μ με χειρίστηκε πάρα πλ καλά πραγματικά.. Όπως κ ο σύντροφος μου.. Μεγάλο στήριγμα... Την έκανα την Πέμπτη τ μεσημέρι π μας πέρασε.., μ είπε πως ερευνούμε μια πολύ μικρή πιθανότητα κ είναι πολύ θετικός.. Τώρα περιμένω τηλεφώνημα να δω.. 

Αυτά από μένα.. Δν ξέρω αν έχει ξανά ακούσει καμία κάτι σχετικό.., α επίσης ήταν ελάχιστα υπέρηχογενες η κοιλίτσα αλλά μ είπε πιθανή αποκόλληση στο πρωτο 3μηνο ν μην μ ανησυχεί αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Chrysa_ είπε:

Τι ωραία που το ένιωσες! Από εδώ κ πέρα θα το νιώθεις όλο κ πιο έντονα κ πιο συχνά. Είναι να μην γίνει η αρχή!!!!


Τωρα στις γιορτές με τόσα γλυκά να δούμε πως να συγκρατηθούμε. Χαμός θα γίνει :-P 

Καλημέρα κορίτσια! Εχθές έκανα το εμβόλιο της γρίπης κ είμαι από τα ξημερώματα μέχρι τώρα που σας γράφω στο κρεβάτι χάλια. Είμαι άρρωστη!!! Έτσι κ να μην το έκανα λέω. Έχω πυρετό δέκατα, πονάει όλο το σώμα μου, τα κόκαλα μου κ έχω έντονο πονοκέφαλο. Τόσο βαριά τ περάσατε κ εσείς;

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε?

Εγώ είχα κάνει το εμβόλιο κ μια χαρά δεν είχα κάτι.. Μήπως σε τριγύριζε κάτι?? 

Εγώ ακόμα δεν έχω αισθανθεί τον μπομπιρακι μου κ αρχίζω να ανησυχώ κ φοβάμαι!!

Η αλήθεια είναι ότι ο πρώτος καιρός με το μωρό μας είναι πρωτόγνωρος κ αυτό το κάνει δύσκολο το άγχος κ η ανησυχία ότι όλα πάνε καλά!! Μετά περνάει γρήγορα ο καιρός κ επιθυμείς να ζήσεις όλα αυτά ξανα χωρίς το ίδιο άγχος για να τα χαρείς περισσότερο..έτσι νομιζω

4 ώρες πρίν, Antouanettaa είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Είναι η πρώτη φορά π γράφω στο γκρουπ.. Είμαι 29 ετών πρώτη εγκυμοσύνη και είμαι 18κ1! Θα τα γράψω συνοπτικά.., το θέλαμε πάρα πολύ κ εγώ κ ο σύντροφος μου.., αλλά απ την αυχενική διαφάνεια κ μετά δν τ έχουμε χαρεί.. Στην αυχενική διαφάνεια λοιπόν όλα ήταν τέλεια εκτός απ τ ρινικο οστό μας είπε δν έβλεπε το 3ο κοκαλάκι κ παρέπεμπε σε τρισωμια.. Αλλά πολύ μικρή πιθανότητα κ ν περιμένουμε έναν μήνα ν κάνω τον μη επεμβατικο έλεγχο για τρισωμιες. Προφανώς και ήμουν χάλια και δν μπορούσα Ν περιμένω έναν μήνα.. Άλλαξα γιατρό (δν ξέρω γτ δν ήμουν στον 2ο γιατρό απ τη αρχή πραγματικά) πήγα σ ένα. Οικογενειακό του συντρόφου μου όπου είναι κ διευθυντής της κλινικής π θ γεννήσω μ τ καλό. Με καθησυχασε κ μ είπε πως τ συγκεκριμένο εύρημα τ εξετάζουμε κ αργότερα.. Εφόσον όλα τ υπόλοιπα στην αυχενική ήταν άψογα.., πέρασε ο καιρός πήγα σ νέο ραντεβού όντως τ ρινικο οστό εκεί άψογο όπως κ η μικρή μου.. Αλλά μέτρησε τ οστά μοιραίο κ βραχιονιο και είναι βραχυ.. Πιο μικρά.. Πάλι χωρίς καμία άλλη ένδειξη κατευθείαν τ μυαλό μ. Πήγε σε νανισμο χωρίς ν έχω διαβάσει κτ άλλο. Γν ολοκληρωσω μην σας κουράζω... Έκανα αμνιοαπακεντηση.. Ο γιατρός μ με χειρίστηκε πάρα πλ καλά πραγματικά.. Όπως κ ο σύντροφος μου.. Μεγάλο στήριγμα... Την έκανα την Πέμπτη τ μεσημέρι π μας πέρασε.., μ είπε πως ερευνούμε μια πολύ μικρή πιθανότητα κ είναι πολύ θετικός.. Τώρα περιμένω τηλεφώνημα να δω.. 

Αυτά από μένα.. Δν ξέρω αν έχει ξανά ακούσει καμία κάτι σχετικό.., α επίσης ήταν ελάχιστα υπέρηχογενες η κοιλίτσα αλλά μ είπε πιθανή αποκόλληση στο πρωτο 3μηνο ν μην μ ανησυχεί αυτό. 

Καλημέρα κ καλώς ήρθες!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά θα περιμένουμε τα νέα σου!! Μια φίλη μου είχε ογιος της νανισμό κ έκανε κάποια θεραπεία κάτι ενέσεις κ τώρα είναι μια χαρά παλικάρι!!


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...