Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

την γνώμη σας παρακαλώ..


Recommended Posts

Καλημέρα σας,

Είμαι καινούργιο μέλος και συγχωρέστε με αν έβαλα το θέμα σε λάθος κατηγορία.

Το θέμα μου είναι το εξής τελευταία περίοδο 25/9-29/9 είχα ελέυθερες επαφές μετά την περίοδο στης 8/10 προς βράδυ παω τουαλέτα και στο σκούπισμα παρατηρώ ρόζ σταγόνες δεν ανησυχησα το επομενο πρωι απο ρόζ εγινε κοκκινοπό μου κράτησε εως το μεσημερι μετά τιποτα.Ωστόσο επειδή είχα ανησυχήσει μίλησα με τον γιατό μου και μου είπε οτι  μπορεί να είναι η ωορηξία μου ωστόσο εγω του είπα οτι την ωορηξια μου παντα την καταλαβαίνω απο πόνους μου συνέστησε να παω να κάνω μια β χωριακή εφόσον προσπαθούμε για μωρό και παρασκευη να παω απο το ιατρείο να με δει ωστόσο χθες είναι πρησμένο και το στήθος μου αρκετά θα έλεγα.Τελοσπάντων εγω πηγα εκανα αυτο που μου είπε την χωριακη αλλα πιστεύετε ότι μπορεί να ειναι εγκυμοσύνη αναθεμα και αν δείξει τοσο νωρις η χωριακη

σας εσει τυχη κατι παρομοιο ανησυχω μην ειναι τιποτα αλλο..

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πιθανον ήταν από την ωορρηξια, δ χρειαζεται να το έχεις σαν σύμπτωμα γενικα, εμένα μου έχει συμβεί δυο φορες στην ζωή μου ως τώρα, ασχέτως με εγκυμοσυνες

Λογικα η χοριακη θα βγει αρνητική, αν είσαι έγκυος δ μπορει να ειναι απο τις επαφές αυτού του κυκλου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Πιθανον ήταν από την ωορρηξια, δ χρειαζεται να το έχεις σαν σύμπτωμα γενικα, εμένα μου έχει συμβεί δυο φορες στην ζωή μου ως τώρα, ασχέτως με εγκυμοσυνες

Λογικα η χοριακη θα βγει αρνητική, αν είσαι έγκυος δ μπορει να ειναι απο τις επαφές αυτού του κυκλου

ευχαριστώ για την απαντησή σας,και εγω αυτο πιστεύω αν και πραγματικα την θέλουμε την εγκυμοσύνη πολύ

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikujustme είπε:

Καλημέρα σας,

Είμαι καινούργιο μέλος και συγχωρέστε με αν έβαλα το θέμα σε λάθος κατηγορία.

Το θέμα μου είναι το εξής τελευταία περίοδο 25/9-29/9 είχα ελέυθερες επαφές μετά την περίοδο στης 8/10 προς βράδυ παω τουαλέτα και στο σκούπισμα παρατηρώ ρόζ σταγόνες δεν ανησυχησα το επομενο πρωι απο ρόζ εγινε κοκκινοπό μου κράτησε εως το μεσημερι μετά τιποτα.Ωστόσο επειδή είχα ανησυχήσει μίλησα με τον γιατό μου και μου είπε οτι  μπορεί να είναι η ωορηξία μου ωστόσο εγω του είπα οτι την ωορηξια μου παντα την καταλαβαίνω απο πόνους μου συνέστησε να παω να κάνω μια β χωριακή εφόσον προσπαθούμε για μωρό και παρασκευη να παω απο το ιατρείο να με δει ωστόσο χθες είναι πρησμένο και το στήθος μου αρκετά θα έλεγα.Τελοσπάντων εγω πηγα εκανα αυτο που μου είπε την χωριακη αλλα πιστεύετε ότι μπορεί να ειναι εγκυμοσύνη αναθεμα και αν δείξει τοσο νωρις η χωριακη

σας εσει τυχη κατι παρομοιο ανησυχω μην ειναι τιποτα αλλο..

ευχαριστω πολυ

Αίμα μετά την επαφή είχα σε 2 περιπτώσεις,στη πρωτη περίπτωση είχα τραχηλιτιδα ήπιου βαθμού και στην δεύτερη ήμουν έγκυος!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νένα 27 είπε:

Αίμα μετά την επαφή είχα σε 2 περιπτώσεις,στη πρωτη περίπτωση είχα τραχηλιτιδα ήπιου βαθμού και στην δεύτερη ήμουν έγκυος!!!

καλησπέρα δεν είχα αίμα μετα απο επαφή ουσιαστικά είχα μια επαφή την δευτέρα και τρίτη απογευμα ροζ τεταρτη μεχρι το μεσημερι κόκκινες σταγόνες

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vikujustme είπε:

καλησπέρα δεν είχα αίμα μετα απο επαφή ουσιαστικά είχα μια επαφή την δευτέρα και τρίτη απογευμα ροζ τεταρτη μεχρι το μεσημερι κόκκινες σταγόνες

 

Συγνωμη τοτε!εγω εκανα λαθος!οπότε άκυρη η τραχηλιτιδα!Όταν ήμουν έγκυος και είχα δει και γω είχα δει ροζ όχι κόκκινο!Δεν ξέρω τι να σου πω ...εύχομαι να είναι αυτό που επιθυμείς!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikujustme είπε:

ευχαριστώ για την απαντησή σας,και εγω αυτο πιστεύω αν και πραγματικα την θέλουμε την εγκυμοσύνη πολύ

Επισης το σωμα μας παθαινει ένα σοκ από τις ελεύθερες επαφές, για παράδειγμα όταν προσπαθούσαμε για το πρώτο παιδί, άρχισε πριν την περίοδο να έχω καφέ για κάποιες μερες

Ευχομαι σύντομα να εχεις καθυστέρηση κ μια θετική χοριακη, αφού το θέλετε! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Επισης το σωμα μας παθαινει ένα σοκ από τις ελεύθερες επαφές, για παράδειγμα όταν προσπαθούσαμε για το πρώτο παιδί, άρχισε πριν την περίοδο να έχω καφέ για κάποιες μερες

Ευχομαι σύντομα να εχεις καθυστέρηση κ μια θετική χοριακη, αφού το θέλετε! 

σε ευχαριστώ πολύ σε καμια ωρα θα παω να παρω το αποτελεσμα της χωριακης δεν πιστευω οτι υπαρχει εγκυμοσυνη αλλα θα συνεχισω τις προσπαθειες για τον υπολοιπο μηνα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, vikujustme είπε:

σε ευχαριστώ πολύ σε καμια ωρα θα παω να παρω το αποτελεσμα της χωριακης δεν πιστευω οτι υπαρχει εγκυμοσυνη αλλα θα συνεχισω τις προσπαθειες για τον υπολοιπο μηνα

Τι έγινε; 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, vikib είπε:

Τι έγινε; 

καλημερα πηρα τα αποτελεσματα χθες και βγηκε <1 που παει να πει αρνητικη.το περιμενα να σου πω την αληθεια γιατι δεν μου ακουγοταν εφικτο το ενδεχομενο εγκυμοσυνης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...