Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

περίοδος μετά τη γέννα


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια.μου ήρθε περίοδος ένα χρόνο μετά τη γέννα για πρώτη φορά. νομίζω δηλαδή ότι ήταν περίοδος γιατί είχα μόνο μερικές σταγόνες πορτοκαλί περίπου στο χρώμα. Δεν ήταν αίμα όπως είχα παλιά, κόκκινο έντονο.κ πριν από δέκα μέρες περίπου είχα πόνους χαμηλά.άρα λογικά περίοδος ήταν. εσάς πως ήταν η πρώτη σας περίοδος? κανονική σε ροή? συμπτώματα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ασία είπε:

Γεια σας κορίτσια.μου ήρθε περίοδος ένα χρόνο μετά τη γέννα για πρώτη φορά. νομίζω δηλαδή ότι ήταν περίοδος γιατί είχα μόνο μερικές σταγόνες πορτοκαλί περίπου στο χρώμα. Δεν ήταν αίμα όπως είχα παλιά, κόκκινο έντονο.κ πριν από δέκα μέρες περίπου είχα πόνους χαμηλά.άρα λογικά περίοδος ήταν. εσάς πως ήταν η πρώτη σας περίοδος? κανονική σε ροή? συμπτώματα?

Καλησπερα.Εμενα μου ηρθε περιοδος λιγο αφου εκλεισα 6 μηνες μετα τη γεννα.Δεν πονουσα καθολου (ενω πριν τη γεννα πονουσα πολυ)αλλα ειχα πολυ αιμα,περισσοτερο απο οτι συνηθως για 6 μερες.Ο γυναικολογος μου ειχε πει οτι την πρωτη φορα θα εχω πολυ.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ασία εμένα ήρθε μια περίοδος στους 7 μήνες και στους 8 έμεινα έγκυος. Η πρώτη περίοδος στους 7 μήνες κράτησε λιγο και πλημμύρισε το σύμπαν από το αίμα που είχα. Δεν είχα ξαναδεί ποτέ στη ζωή μου τόσο αίμα. Αφού έλεγα άλλες δύο ημέρες να είχα τόσο θα χρειαζόμουν μετάγγιση αχαχα

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κορίτσια δεν μου ήρθε περίοδος. Γιατί κράτησε μόνο μια μέρα κ ήταν απλά χρωματισμένες πορτοκαλί βλένες. συγνώμη για την περιγραφή... Αυτό ήταν όλο. μάλλον προετοιμαζομαι για περίοδο όπως φαίνεται σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας μανούλες...θα ήθελα κ εγώ τη βοήθεια σας...πρωτη φορά γράφω εδώ..το μωράκι μου ειναι 7 μηνων..και σταματησα τον θηλασμο απο 2 μηνων..Εχω αστατη περιοδο.μου ηρθε 3 μηνες μετα τη γεννα...και απο τοτε δεν ερχεται ποτε στην ωρα της..μπορει να μην ερθει καθολου.μπορει να περασουν και πολλες μερες απ οτι θα επρεπε..αγχωνομαι λιγακι...ειναι φυσιολογικο;;θελουμε να προσπαθησουμε και για αλλο μωρακι...αλλα αγχωνομαι επειδη ειναι ετσι η περιοδος μου..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...