Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιουνίου 2020!


Anti19

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας εγώ θα γίνω μανούλα στις 10/06/20 .... διδυμακι το λουλουδάκι μου !!!!! Πως είναι οι εγκυμοσύνες σας εγώ είχα πολλούς εμετούς ευτυχώς τώρα στο τέλος του τρίτου μου περνάνε σιγά σιγά 

Link to comment
Share on other sites

Μανουλες καλημέρα...να ρωτήσω επειδή τελευταία ακούω κάτι περίεργα τν Πέμπτη θα κάνω αυχενική πόσες μανουλες από σας είδατε τι περιμένετε με σιγουριά από τν αυχενική διαφάνεια?έχω ήδη δύο αγοράκια κ ένα κοριτσάκι δεν με πειράζει το θα είναι εννοείται γερό να ναι αλλά μια περιέργεια τν έχω η αλήθεια είναι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
On 19/12/2019 at 9:41 ΠΜ, Rafa24 είπε:

Καλημέρα μανουλες πόσες από εσάς έχετε ακόμα ναυτίες...εγώ είμαι στν 14 εβδομάδα κ ακόμα έχω λιγες....

εγω θα σ πω οτι ειμαι στην 23 βδομάδα κ ξεκίνησα τους εμετούς απο την 18...στην αρχη τίποτα...ανάποδη λ σε αυτό...θα σ φύγουν όμως είναι οι μερες σ τώρα κ θα ηρεμησεις.

με το καλο το μωράκι σ κ παντα υγεια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 27/12/2019 at 4:10 ΜΜ, Rafaelatarzan είπε:

εγω θα σ πω οτι ειμαι στην 23 βδομάδα κ ξεκίνησα τους εμετούς απο την 18...στην αρχη τίποτα...ανάποδη λ σε αυτό...θα σ φύγουν όμως είναι οι μερες σ τώρα κ θα ηρεμησεις.

με το καλο το μωράκι σ κ παντα υγεια

Ακόμα έχω στην 17 εβδομάδα σχεδόν ευτυχώς ελαττώθηκαν πάρα πολύ...τρώω πιο άνετα κ με ενοχλουν πλεον ελάχιστες μυρωδιές.....ευτυχώς....με το καλό κ το δικό σου μωράκι...με ένα πονο κορίτσι μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2020 at 2:35 ΜΜ, Rafa24 είπε:

Ακόμα έχω στην 17 εβδομάδα σχεδόν ευτυχώς ελαττώθηκαν πάρα πολύ...τρώω πιο άνετα κ με ενοχλουν πλεον ελάχιστες μυρωδιές.....ευτυχώς....με το καλό κ το δικό σου μωράκι...με ένα πονο κορίτσι μου

Καλησπέρα κ από μένα!! Κ εγώ στην 17η είμαι!! Κ εχω ακόμα αναγούλες το πρωί αλλά όντως έχουν ελαττωθεί πολυ :))

  • Μου αρέσει 1

a85np3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάρα μου καλησπέρα...μάθαμε τελικά τι θα γίνει χω πέρασαν τέσσερις μήνες να ανοίξει τα πόδια...αγοράκι πάλι...τρία αγόρια ένα κορίτσι.....η πριγκίπισσα κ οι 3σωματοφυλακες...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...