Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χαμηλή χοριακή..Τι σημαίνει;


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια..

Έκανα χθες με μια μέρα καθυστέρηση  χοριακή και η τιμή έδειξε 80.. ο κύκλος μου βέβαια δεν είναι σταθερός..θα κάνω αύριο επανάληψη για να δω αν θα διπλασιαστεί.. πιστεύετε ο,τι έχω ελπίδες;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Γεια σας κορίτσια..

Έκανα χθες με μια μέρα καθυστέρηση  χοριακή και η τιμή έδειξε 80.. ο κύκλος μου βέβαια δεν είναι σταθερός..θα κάνω αύριο επανάληψη για να δω αν θα διπλασιαστεί.. πιστεύετε ο,τι έχω ελπίδες;

Θες να μας τρελάνεις μία μέρα καθυστέρηση και χοριακή 80; Τέλεια είσαι.... Καλούς διπλασιασμούς όλα θα πάνε τέλεια μην έχεις καμία αμφιβολία

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Θες να μας τρελάνεις μία μέρα καθυστέρηση και χοριακή 80; Τέλεια είσαι.... Καλούς διπλασιασμούς όλα θα πάνε τέλεια μην έχεις καμία αμφιβολία

Σε ευχαριστώ.. Έχω περάσει κι εγώ όπως όλες εδώ, πολλές δυσκολίες  και είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη..

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Όλα θα πάνε τελειοτατα!!!!!! Εγώ ξεκίνησα με 57 χοριακη 3η μερα καθυστέρησης και τώρα έκλεισα τον 3ο!!καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Όλα θα πάνε τελειοτατα!!!!!! Εγώ ξεκίνησα με 57 χοριακη 3η μερα καθυστέρησης και τώρα έκλεισα τον 3ο!!καλη και τελείωμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!! 

Εισαι στον 3ο τελικα κοριτσι μου πολυ χαιρομαι ειχαμε μιλησει τοτε με την χοριακη!!! Να πανε ολα καλα καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εισαι στον 3ο τελικα κοριτσι μου πολυ χαιρομαι ειχαμε μιλησει τοτε με την χοριακη!!! Να πανε ολα καλα καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Φυσικα και σε θυμάμαι... Με είχες στηρίξει πολύ... Ναι έκλεισα τον τρίτο πριν 9 μέρες!!!! Είσαι καλά εσύ??? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Φυσικα και σε θυμάμαι... Με είχες στηρίξει πολύ... Ναι έκλεισα τον τρίτο πριν 9 μέρες!!!! Είσαι καλά εσύ??? 

Μπραβο σου κοριτσι μου καλο! Τι μπεμπακι περιμενεις εμαθες;;; γερο να ειναι φυσικαααα!!!! Εμεις καλα σε 1μηνα κλεινουμε 1χρονο μας τρελαινει η κορη μας!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο σου κοριτσι μου καλο! Τι μπεμπακι περιμενεις εμαθες;;; γερο να ειναι φυσικαααα!!!! Εμεις καλα σε 1μηνα κλεινουμε 1χρονο μας τρελαινει η κορη μας!!!

Αχ τι ωραία ρε συ μεγάλη ευτυχία!!!!!!! Χαίρομαι για εσάς αλήθεια!!! Μου είπαν μάλλον κορίτσι αλλά ακόμα ξέρεις είναι μικρό δε φαίνεται σίγουρα σε 2 βδομάδες θα ξερουμε σίγουρα!!! 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Αχ τι ωραία ρε συ μεγάλη ευτυχία!!!!!!! Χαίρομαι για εσάς αλήθεια!!! Μου είπαν μάλλον κορίτσι αλλά ακόμα ξέρεις είναι μικρό δε φαίνεται σίγουρα σε 2 βδομάδες θα ξερουμε σίγουρα!!! 

Η πιο μεγαλη ευτυχια! Μακαρι να με αξιωσει να το ξαναζησω!!!! Ολα να πανε καλα χαρηκα παρα πολυ για σενααα!!! 

On 14/11/2019 at 1:25 ΠΜ, Αντζελίνα 30 είπε:

Γεια σας κορίτσια..

Έκανα χθες με μια μέρα καθυστέρηση  χοριακή και η τιμή έδειξε 80.. ο κύκλος μου βέβαια δεν είναι σταθερός..θα κάνω αύριο επανάληψη για να δω αν θα διπλασιαστεί.. πιστεύετε ο,τι έχω ελπίδες;

Καλημερα κοριτσι! Συγνωμη π καταχραστηκα τ θεμα σου!!! Η τιμη σου ειναι πολυ καλη εκανες επαναληψη;;;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Η πιο μεγαλη ευτυχια! Μακαρι να με αξιωσει να το ξαναζησω!!!! Ολα να πανε καλα χαρηκα παρα πολυ για σενααα!!! 

Καλημερα κοριτσι! Συγνωμη π καταχραστηκα τ θεμα σου!!! Η τιμη σου ειναι πολυ καλη εκανες επαναληψη;;;έκανα μετά από δυο μέρες δλδ την Πέμπτη κι είχα 227.. τη Δευτέρα θα ξανακάνω..

 

Καλησπέρα..έκανα την περασμένη Πέμπτη (δύο μέρες μετά την πρώτη χοριακή) και ανέβηκε στο 227.. τη Δευτέρα θα ξανακάνω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

 

Καλησπέρα..έκανα την περασμένη Πέμπτη (δύο μέρες μετά την πρώτη χοριακή) και ανέβηκε στο 227.. τη Δευτέρα θα ξανακάνω..

Α πολυ καλα! καλο αποτελεσμα! Ξερω ο χρονος περναει βασανιστικα!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Αντζελίνα 30 είπε:

 

Καλησπέρα..έκανα την περασμένη Πέμπτη (δύο μέρες μετά την πρώτη χοριακή) και ανέβηκε στο 227.. τη Δευτέρα θα ξανακάνω..

Γράψε μας τα νέα σου!!!! Ευχόμαστε τα καλύτερα! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια..την περασμένη Δευτέρα η χοριακή ανέβηκε στα 1613 και την Τρίτη πήγα στον γιατρό και το μόνο που ειδαμε ήταν ένα μικρό σακουλάκι και το βασικό ότι ήταν ενδομήτριο..(όταν έκανα τον υπέρηχο ήμουν στην 5η εβδομάδα) ..έμβρυο και καρδιά μου είπε ότι ήταν πολύ νωρίς ακόμη κ θα δούμε σε δύο εβδομάδες.. έχω πολύ άγχος μέχρι τότε (που δεν το θέλω καθόλου να εχω) ..επίσης δεν έχω συμπτώματα..όπως είχα πριν λίγες μέρες ευαίσθητο στηθος..τωρα τπτ..είναι φυσιολογικό;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Γεια σας κορίτσια..την περασμένη Δευτέρα η χοριακή ανέβηκε στα 1613 και την Τρίτη πήγα στον γιατρό και το μόνο που ειδαμε ήταν ένα μικρό σακουλάκι και το βασικό ότι ήταν ενδομήτριο..(όταν έκανα τον υπέρηχο ήμουν στην 5η εβδομάδα) ..έμβρυο και καρδιά μου είπε ότι ήταν πολύ νωρίς ακόμη κ θα δούμε σε δύο εβδομάδες.. έχω πολύ άγχος μέχρι τότε (που δεν το θέλω καθόλου να εχω) ..επίσης δεν έχω συμπτώματα..όπως είχα πριν λίγες μέρες ευαίσθητο στηθος..τωρα τπτ..είναι φυσιολογικό;

Απόλυτα λογικό να είδες μόνο σακο. Υπομονή μέχρι να ακούσετε κ καρδιά. Τα συμπτώματα φυσιολογικό που σταμάτησαν, η να σταματάνε κ να ξεκινάνε. Μην βασίζεσαι σε αυτό, δ δειχνει την εξέλιξη της εγκυμοσυνης

Με το καλο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...