Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

23εβδομάδα,αιμορραγία και υγρό σα νερό...


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Alcedo είπε:

Καλησπέρα! Όλα πήγαν καλά,δόξα τω Θεώ!! Μου έκανε υπέρηχο, το αμνιακό υγρό είναι φουλ, η μπέμπα μου μεγαλώνει κανονικά,αποκόλληση δεν φάνηκε πουθενά! Σηκώθηκα μετά από τόσες μέρες Παναγία μου...Τα πόδια μου δεν μπορούσαν να συνεργαστούν,η ζαλάδα τρομερή, με κρατούσαν δύο για να πάω τουαλέτα αλλά όλα καλά! Και ελπίζω να συνεχιστεί η καλή πορεία με την βοήθεια Του Χριστού και Της Παναγιάς! Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για όλα! Ό,τι καλύτερο σας εύχομαι!

Πολύ χάρηκα κοπέλα μου με τα νέα σου.. Άντε να ηρεμήσεις λιγάκι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Μπηκα κ εγω να μαθω νεα....

Τι ευχαριστα νεα ηταν αυτα??? Μπραβο...πολυ χαιρομαι..

Για το υγρο τι σου ειπε? Τι μπορει να ηταν? 

Περασε η περιπετεια..απο δω κ περα μονο ευχαριστα να ακουμε..

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ! Αμήν! Στον υπέρηχο είδε φουλ το αμνιακό υγρό και όλα τέλεια. Είπε ότι ίσως ήταν τσίσα, ή κολπικά υγρά. Θα έχω το νου μου γι'αυτό. Τα χαρτάκια δεν τα εμπιστεύεται και μου είπε ότι υπάρχει ένα τεστ αλλά στοιχίζει γύρω στα 100 ευρώ. Θα το παρακολουθώ και βλέπουμε. Αν βγει κάτι ξανά,θα κινηθούμε αναλόγως. 

6 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Πολύ χάρηκα κοπέλα μου με τα νέα σου.. Άντε να ηρεμήσεις λιγάκι!!!

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ!! Ναι, δόξα τω Θεώ!!

7 ώρες πρίν, sunshine83 είπε:

Διάβαζα κι εγώ την ιστορία σου αυτές τις ημέρες.Χάρηκα πολύ με τα ευχάριστα.Κάνε υπομονή και όλα καλά θα πάνε!Σου εύχομαι μια τελειόμηνη μπεμπούλα!!!

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ! Αφού όλα πάνε καλά με την βοήθεια Του Χριστού και Της Παναγιάς,εγώ θα κάνω υπομονή για την μπέμπα μου!

7 ώρες πρίν, Ilios είπε:

Υπέροχα  νέα κοριτσάκι μου.Καλη συνέχεια σου εύχομαι κ με το καλό το μωράκι σού

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ πολύ! Το καλύτερο εύχομαι για κάθε μια ξεχωριστά!!!

  • Μου αρέσει 1

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο!!! Πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!! Ολα καλα να πανε απο δω και μπρος, να μην σε ξαναπροβληματισει τιποτα!!! Να φτασεις με χαρα και χωρις αγωνιες στη γεννα, οταν ερθει η ωρα! 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alcedo είπε:

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ! Αμήν! Στον υπέρηχο είδε φουλ το αμνιακό υγρό και όλα τέλεια. Είπε ότι ίσως ήταν τσίσα, ή κολπικά υγρά. Θα έχω το νου μου γι'αυτό. Τα χαρτάκια δεν τα εμπιστεύεται και μου είπε ότι υπάρχει ένα τεστ αλλά στοιχίζει γύρω στα 100 ευρώ. Θα το παρακολουθώ και βλέπουμε. Αν βγει κάτι ξανά,θα κινηθούμε αναλόγως. 

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ!! Ναι, δόξα τω Θεώ!!

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ! Αφού όλα πάνε καλά με την βοήθεια Του Χριστού και Της Παναγιάς,εγώ θα κάνω υπομονή για την μπέμπα μου!

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ πολύ! Το καλύτερο εύχομαι για κάθε μια ξεχωριστά!!!

Μπράβο ρε κοριτσακι μου μολις διαβασα το μυνημα σου χαρηκα τοσο πολυ σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Ελλην είπε:

Μπραβο!!! Πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!! Ολα καλα να πανε απο δω και μπρος, να μην σε ξαναπροβληματισει τιποτα!!! Να φτασεις με χαρα και χωρις αγωνιες στη γεννα, οταν ερθει η ωρα! 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μακάρι Παναγία μου!  Κι εσύ ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις!

2 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Μπράβο ρε κοριτσακι μου μολις διαβασα το μυνημα σου χαρηκα τοσο πολυ σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,να είσαι καλά!! Και σε σένα εύχομαι ό,τι καλό επιθυμείς!


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...