Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Εγώ έχω έντονα συμπτώματα.πονος στο στήθος κοιλιά,αναγούλα και ζάλη.μειωση της όρεξης και δεν θέλω καθόλου γλυκά...περίεργο για εμένα.. χθες που έφαγα ένα γλυκό έκανα εμετό...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Εγώ έχω έντονα συμπτώματα.πονος στο στήθος κοιλιά,αναγούλα και ζάλη.μειωση της όρεξης και δεν θέλω καθόλου γλυκά...περίεργο για εμένα.. χθες που έφαγα ένα γλυκό έκανα εμετό...

Μην αγχώνεσαι φυσιολογικα είναι αυτα. Υπομονή συνήθως οι εμετοι και οι αναγούλες περνάνε κάπου στην αυχενική. Στους 3 μήνες δηλαδή...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Αρκεί να είναι όλα καλά και δεν πειράζει.. Δεν είναι νωρίς για συμπτώματα?

Ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά. Μην μπαίνεις στο τρυπακι να συγκρίνεις... Όλα καλά θα είναι. Αύριο θα περιμένω νέα σου!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Κατερίνα μου εσένα το πρώτο σου παιδάκι?

Αυτή είναι η τέταρτη εγκυμοσύνη μου, αν πάνε όλα καλά θα είναι το δεύτερο παιδάκι...:) έχω ένα κοριτσάκι 21 μηνών.


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Αχ να σου ζήσει.. Όλα καλά θα πάνε το πιστεύω...τι λες να έχουμε αγοράκι η κοριτσάκι?

Κοίτα θα ήθελα αγοράκι τώρα να είναι ένα και ένα αλλά ότι και να έρθει σημασία έχει να  να είναι γερο και να έχει υγεία.. εσύ τι θα ήθελες πιο πολυ?


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερίνα μου καλησπέρα.. Μόλις γύρισα και είμαι κομμάτια από νύστα.. πήγα στον γιατρό κολπικό υπέρηχο μου έκανε.δεν ακούσαμε καρδούλα είμαι 5 εβδομάδων περίπου και σε 2 εβδομάδες θα ξανά πάω για καρδούλα.. Είναι πολύ καλός ο σάκος μου και είδαμε και εμβρυικα στοιχεία.και σε 2 εβδομάδες που θα ξανά πάω θα μου γράψει εξετάσεις και βιταμίνες.

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Κατερίνα μου καλησπέρα.. Μόλις γύρισα και είμαι κομμάτια από νύστα.. πήγα στον γιατρό κολπικό υπέρηχο μου έκανε.δεν ακούσαμε καρδούλα είμαι 5 εβδομάδων περίπου και σε 2 εβδομάδες θα ξανά πάω για καρδούλα.. Είναι πολύ καλός ο σάκος μου και είδαμε και εμβρυικα στοιχεία.και σε 2 εβδομάδες που θα ξανά πάω θα μου γράψει εξετάσεις και βιταμίνες.

Τέλεια.. ε ναι είναι νωρίς να ακούσεις καρδούλα ακόμα εγώ φαντάσου που είμαι την Πέμπτη 5+6 δεν θα ακούσω καρδούλα ακόμα.  

Όλα πολύ θετικά ακούγονται. Μπράβο κορίτσι μου!!!! Άρα τώρα υπομονή 2 βδομάδες. Κάνε πράγματα να ξεχαστείς να περάσουν οι μέρες;-)


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είπα και στα κορίτσια Κατερίνα μου μου είπε ότι υπάρχουν 2 είδη εξετάσεων στην Αυχενική διαφάνεια.η μια κοστίζει 150 ευρω και έχει 99 τοις εκατό επιτυχία και η άλλη 450 ευρω και έχει 100 τοις εκατό επιτυχία και μου παίρνει και αίμα.. ξέρεις κάτι Εσύ?


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Αυτό που είπα και στα κορίτσια Κατερίνα μου μου είπε ότι υπάρχουν 2 είδη εξετάσεων στην Αυχενική διαφάνεια.η μια κοστίζει 150 ευρω και έχει 99 τοις εκατό επιτυχία και η άλλη 450 ευρω και έχει 100 τοις εκατό επιτυχία και μου παίρνει και αίμα.. ξέρεις κάτι Εσύ?

Όχι δεν το ήξερα καν για την άλλη εξέταση. Εγώ ξέρω για αυτήν με τα 150€ μόνο. Τώρα για αυτό το 1% δεν ξέρω αν αξίζει να κάνεις την άλλη...φαίνονται παρά πολλά πράγματα και σε αυτή την εξέταση με τα 150 και εκεί σου παίρνουν αίμα για να δουν για χρωμοσωματικές ανωμαλίες...

@nairobi και @Chrisanthi1990 ελάτε στην παρέα μας και εσείς μανουλες Σεπτεμβρίου:)


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...