Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Λοιπόν πήγα. Τελικά είναι 6+1 και όχι 5+6 που υπολόγιζα..  είδαμε σάκο είδαμε έμβρυο και είδαμε και την καρδούλα αλλά ακόμα δεν μπορούσε να την ακούσει το μηχάνημα γιατί ήταν νωρίς. Αν πήγαινα σε 2 μέρες θα την ακούγαμε. Μου έγγραψε τις εξετάσεις και όταν βγούνε να μιλήσω μαζί της να μου κανονησει ραντεβού να πάνε να ακούσουμε κανονικά καρδούλα...

@nairobi περιμένουμε  το αποτέλεσμα της χορικακης:wub: όλα καλά θα είναι!!

Αχ είδες εμβρυακι τι ωραία...Πότε υπολογίζεις να ξανά οσε?

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Αχ είδες εμβρυακι τι ωραία...Πότε υπολογίζεις να ξανά οσε?

Δεν ξέρω ακόμα. Όταν βγουν οι εξετάσεις αίματος θα την πάρω τηλ και θα μου πεί... 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!!!!καλά εσύ πως είσαι???Τώρα είδα την ομάδα αυτή!!!Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι....έχω σταματήσει τη δουλειά από τον Ιούλιο....κ από τότε μη συνηθισμένη να κάθομαι στο σπίτι πήρα 10 κιλά.....είχα ξεκινήσει λοιπόν τώρα γυμναστήριο και διατροφή και έχω χάσει 3....αλλά τώρα που έμαθα για την εγκυμοσύνη αγχώθηκα λιγο....κάνει να συνεχίσω????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Thaliamp είπε:

Καλημερααα!!!!!καλά εσύ πως είσαι???Τώρα είδα την ομάδα αυτή!!!Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι....έχω σταματήσει τη δουλειά από τον Ιούλιο....κ από τότε μη συνηθισμένη να κάθομαι στο σπίτι πήρα 10 κιλά.....είχα ξεκινήσει λοιπόν τώρα γυμναστήριο και διατροφή και έχω χάσει 3....αλλά τώρα που έμαθα για την εγκυμοσύνη αγχώθηκα λιγο....κάνει να συνεχίσω????

Θαλια μου καλησπέρα...εμένα δεν με άφησε ο γιατρός για τους 3 πρώτους μήνες.. γυμναστήριο περπάτημα και επαφές κομμένες λέει....

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 16/1/2020 at 2:09 ΜΜ, ΚατεριναΣκ είπε:

Λοιπόν πήγα. Τελικά είναι 6+1 και όχι 5+6 που υπολόγιζα..  είδαμε σάκο είδαμε έμβρυο και είδαμε και την καρδούλα αλλά ακόμα δεν μπορούσε να την ακούσει το μηχάνημα γιατί ήταν νωρίς. Αν πήγαινα σε 2 μέρες θα την ακούγαμε. Μου έγγραψε τις εξετάσεις και όταν βγούνε να μιλήσω μαζί της να μου κανονησει ραντεβού να πάνε να ακούσουμε κανονικά καρδούλα...

@nairobi περιμένουμε  το αποτέλεσμα της χορικακης:wub: όλα καλά θα είναι!!

Μπράβο Κατερίνα μου... τι ωραία που το είδες και είδες την καρδούλα!! Την επόμενη φορά θα την ακούσετε κιόλας!! 

Τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακής ήταν παράπάνω από όσο υπολογίζαμε!! Από 334 η δεύτερη ήταν 1611... μίλησα με τον γιατρό είπε πως είναι πολύ πολύ καλό αυτό και την Τρίτη θα πάω για πρώτο υπέρηχο!! Ανυπομονώ!!! 

  • Μου αρέσει 2

url%5D

Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2020 at 12:53 ΜΜ, Thaliamp είπε:

Καλημερααα!!!!!καλά εσύ πως είσαι???Τώρα είδα την ομάδα αυτή!!!Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι....έχω σταματήσει τη δουλειά από τον Ιούλιο....κ από τότε μη συνηθισμένη να κάθομαι στο σπίτι πήρα 10 κιλά.....είχα ξεκινήσει λοιπόν τώρα γυμναστήριο και διατροφή και έχω χάσει 3....αλλά τώρα που έμαθα για την εγκυμοσύνη αγχώθηκα λιγο....κάνει να συνεχίσω????

Καλά Θαλια μου εδώ έκανα σήμερα τις εξετάσεις αίματος και περιμένω τα αποτελέσματα την Δευτέρα.. 

Καλό είναι να μην κάνεις έντονη γυμναστική. Μπορείς να συνεχίσεις μια ήπια γυμναστική στο σπίτι που θα βρεις στο ίντερνετ για εγκυμοσύνη α δεν θες να σταματήσεις τελείως. Τώρα για την διατροφή να τρως σωστά αυτά που πρέπει γιατί πρέπει να πάρεις από όλες τις βιταμίνες. Τώρα θα τα πάρεις τα κιλακια σου απλά άμα δεν θες να πάρεις πάρα πολλά να κάνεις υγιεινά γεύματα.

15 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Μπράβο Κατερίνα μου... τι ωραία που το είδες και είδες την καρδούλα!! Την επόμενη φορά θα την ακούσετε κιόλας!! 

Τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακής ήταν παράπάνω από όσο υπολογίζαμε!! Από 334 η δεύτερη ήταν 1611... μίλησα με τον γιατρό είπε πως είναι πολύ πολύ καλό αυτό και την Τρίτη θα πάω για πρώτο υπέρηχο!! Ανυπομονώ!!! 

Αχ ανυπομωνω για τον υπέρηχο τον επόμενο να ακούσουμε την καρδούλα...

Οαου τέλεια!!!! Προχωράει πολύ καλά!!! Αχ λίγες μέρες έμειναν και θα δεις το σπορακι σού..  πόσο θα είσαι όταν πας την Τρίτη???

@Fofi29 πως είσαι κορίτσι? Συνεχίζουν οι αναγούλες??


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγκυουλες..Ναι έχω όλη μέρα από το πρωί μέχρι το βράδυ.. Δεν μπορώ να φάω πολύ και έχω ελαφριά ζάλη ειδικά το μεσημέρι...εσείς κορίτσια?

Την άλλη Δευτέρα θα πάω για καρδούλα...:roll:και κάτι ακόμη...Έχω ξεκινήσει κανονικά το αμυγδαλελαιο μου μήπως χρειάζεται καμμία επιπρόσθετη κρέμα?και ήδη αρχίζουν και είναι τσιμα τσιμα τα σουτιεν μου χρειαζεται κάποιο συγκεκριμένο να αγορασω?


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Καλησπέρα εγκυουλες..Ναι έχω όλη μέρα από το πρωί μέχρι το βράδυ.. Δεν μπορώ να φάω πολύ και έχω ελαφριά ζάλη ειδικά το μεσημέρι...εσείς κορίτσια?

Την άλλη Δευτέρα θα πάω για καρδούλα...:roll:και κάτι ακόμη...Έχω ξεκινήσει κανονικά το αμυγδαλελαιο μου μήπως χρειάζεται καμμία επιπρόσθετη κρέμα?και ήδη αρχίζουν και είναι τσιμα τσιμα τα σουτιεν μου χρειαζεται κάποιο συγκεκριμένο να αγορασω?

Καλησπεραααα.....εγώ έχω πολύ ανακατοσουρα!!!Το αμυγδαλελαιο για που το χρησιμοποιείς???Η ξαδέρφη μου που μόλις γέννησε νομίζω έπαιρνε κανονικά σουτιέν απλά λίγο μεγαλύτερα λόγω πρηξιματος....αυτό το σκεφτόμουν κ εγώ γιατί έχω ήδη πολύ στήθος που θα πάει!!!

20 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλά Θαλια μου εδώ έκανα σήμερα τις εξετάσεις αίματος και περιμένω τα αποτελέσματα την Δευτέρα.. 

Καλό είναι να μην κάνεις έντονη γυμναστική. Μπορείς να συνεχίσεις μια ήπια γυμναστική στο σπίτι που θα βρεις στο ίντερνετ για εγκυμοσύνη α δεν θες να σταματήσεις τελείως. Τώρα για την διατροφή να τρως σωστά αυτά που πρέπει γιατί πρέπει να πάρεις από όλες τις βιταμίνες. Τώρα θα τα πάρεις τα κιλακια σου απλά άμα δεν θες να πάρεις πάρα πολλά να κάνεις υγιεινά γεύματα.

Αχ ανυπομωνω για τον υπέρηχο τον επόμενο να ακούσουμε την καρδούλα...

Οαου τέλεια!!!! Προχωράει πολύ καλά!!! Αχ λίγες μέρες έμειναν και θα δεις το σπορακι σού..  πόσο θα είσαι όταν πας την Τρίτη???

@Fofi29 πως είσαι κορίτσι? Συνεχίζουν οι αναγούλες??

Ότι θα τα πάρω το ξέρω δεν γλιτώνω αλλά ευτυχώς δεν έχω κ πολλή όρεξη ακόμα τουλάχιστον....Κατερίνα μου για αρχή μόνο εξετάσεις αίματος σου ζήτησε????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 18/1/2020 at 7:15 ΜΜ, Fofi29 είπε:

Καλησπέρα εγκυουλες..Ναι έχω όλη μέρα από το πρωί μέχρι το βράδυ.. Δεν μπορώ να φάω πολύ και έχω ελαφριά ζάλη ειδικά το μεσημέρι...εσείς κορίτσια?

Την άλλη Δευτέρα θα πάω για καρδούλα...:roll:και κάτι ακόμη...Έχω ξεκινήσει κανονικά το αμυγδαλελαιο μου μήπως χρειάζεται καμμία επιπρόσθετη κρέμα?και ήδη αρχίζουν και είναι τσιμα τσιμα τα σουτιεν μου χρειαζεται κάποιο συγκεκριμένο να αγορασω?

Άντε μια βδομάδα έμεινε... Εγώ έχω από την προηγούμενη εγκυμοσύνη αυτά χωρίς μπανέλα βολεύουν πολύ. Νομίζω ότι είσαι μια χαρά με αυτή την κρέμα..εγώ ακόμα τίποτα από σύμπτωματα...

4 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Καλησπεραααα.....εγώ έχω πολύ ανακατοσουρα!!!Το αμυγδαλελαιο για που το χρησιμοποιείς???Η ξαδέρφη μου που μόλις γέννησε νομίζω έπαιρνε κανονικά σουτιέν απλά λίγο μεγαλύτερα λόγω πρηξιματος....αυτό το σκεφτόμουν κ εγώ γιατί έχω ήδη πολύ στήθος που θα πάει!!!

Ότι θα τα πάρω το ξέρω δεν γλιτώνω αλλά ευτυχώς δεν έχω κ πολλή όρεξη ακόμα τουλάχιστον....Κατερίνα μου για αρχή μόνο εξετάσεις αίματος σου ζήτησε????

Ναι  μόνο αίματος..τον προγεννητικό και ούρων. Εγώ θα μιλήσω αύριο μαζί της να μου πει πότε να πάμε να ακούσουμε και εμείς κανονικά καρδούλα..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημερα Κατερίνα μου...Καλά είμαστε ανυπομονούμε γι την άλλη Δευτέρα...Εσύ?

Εγώ σήμερα το απόγευμα θα ξέρω πότε θα  πάω... Σήμερα έχω πονακια περιόδου..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...