Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα Καλημέρα...κορίτσια δεν περνάνε οι μέρες......ατελείωτες.. 

Αχ σε καταλαβαίνω.. την Δευτέρα είπες έχεις?  Εμένα πέρασαν 6 μέρες  από την Πέμπτη που πήγα φαντάσου και μου είπε να πάω σήμερα αλλά επειδή δεν ήξερα ποτέ θα πάω μου πέρασε κάπως γρήγορα...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω.. την Δευτέρα είπες έχεις?  Εμένα πέρασαν 6 μέρες  από την Πέμπτη που πήγα φαντάσου και μου είπε να πάω σήμερα αλλά επειδή δεν ήξερα ποτέ θα πάω μου πέρασε κάπως γρήγορα...

Ναι την Δευτέρα 7 η ώρα...αχ τι ωραία που θα πας σήμερα...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Hello! :)

@ΚατεριναΣκ σήμερα μαζί έχουμε λοιπόν το ραντεβού! 
και εγώ @Fofi29 έτσι λέω δεν περνάνε οι μέρες... ποσό είσαι; (sorry μπορεί να το έχεις γράψει και να μου διέφυγε)


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Hello! :)

@ΚατεριναΣκ σήμερα μαζί έχουμε λοιπόν το ραντεβού! 
και εγώ @Fofi29 έτσι λέω δεν περνάνε οι μέρες... ποσό είσαι; (sorry μπορεί να το έχεις γράψει και να μου διέφυγε)

Δεν πειράζει.. ακριβώς το ποσό είμαι θα μου πει την Δευτέρα.. περίπου πέντε εβδομάδων μου είχε πει την προηγούμενη Δευτέρα.. οπότε την Δευτέρα θα είμαι γύρω στις 7 εβδομάδες.. 

  • Μου αρέσει 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, didi2 είπε:

Hello! :)

@ΚατεριναΣκ σήμερα μαζί έχουμε λοιπόν το ραντεβού! 
και εγώ @Fofi29 έτσι λέω δεν περνάνε οι μέρες... ποσό είσαι; (sorry μπορεί να το έχεις γράψει και να μου διέφυγε)

Ααα τέλεια τι ώρα θα πας εσύ? 

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Στις 19:00 έχω ραντεβού εσυ;

 

@Fofi29 super κι εγώ σήμερα είμαι 6 + 4 

Εγώ στις 6...:) τέλεια!!!

Κορίτσια θέλετε να φτιάξετε και εσείς τικερακια με τις βδομάδες από κάτω? 

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν πατήσετε στο Google Lilypie  θα σας καθοδηγήσει μόνο του πως να φτιάξετε τικερακι για την εγκυμοσύνη. Ειναι αυτό που έχω από κάτω πάντα που γράφει την ηλικία της κύησης..  και αφού το φτιάξετε θα σας βγάλει να αντιγράψετε έναν σύνδεσμο. Θα πατήσατε όμως το σύνδεσμο για φόρουμ που γράφει και το  psedudo HTML και θα σας βάλει url θα πατήσετε αντιγράφει από το σημείο που ξεκιναει η δεύτερη σειρά με https  και θα το κάνετε επικόλληση στο φόρουμ. Θα μπείτε στο προφίλ ρυθμίσεις λογαριασμού μετά settings area και υπογράφη . Εκεί θα σας βγάλει ένα κουτί και θα πατήσετε επικόλληση. Και έτοιμο.. ακούγονται πολλά αλλά δεν ειναι πάρα πολύ δύσκολο...θα είναι ωραία να έχουμε όλες τικερακια..

@didi2 πηγές για υπέρηχο???? Εμείς ακούσαμε καρδούλα αλλά στα γρήγορα γιατί είχε πολύ κόσμο. 140 παλμούς. Μου είπε να κάνω καμπύλη ζαχάρου την άλλη βδομάδα...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Αν πατήσετε στο Google Lilypie  θα σας καθοδηγήσει μόνο του πως να φτιάξετε τικερακι για την εγκυμοσύνη. Ειναι αυτό που έχω από κάτω πάντα που γράφει την ηλικία της κύησης..  και αφού το φτιάξετε θα σας βγάλει να αντιγράψετε έναν σύνδεσμο. Θα πατήσατε όμως το σύνδεσμο για φόρουμ που γράφει και το  psedudo HTML και θα σας βάλει url θα πατήσετε αντιγράφει από το σημείο που ξεκιναει η δεύτερη σειρά με https  και θα το κάνετε επικόλληση στο φόρουμ. Θα μπείτε στο προφίλ ρυθμίσεις λογαριασμού μετά settings area και υπογράφη . Εκεί θα σας βγάλει ένα κουτί και θα πατήσετε επικόλληση. Και έτοιμο.. ακούγονται πολλά αλλά δεν ειναι πάρα πολύ δύσκολο...θα είναι ωραία να έχουμε όλες τικερακια..

@didi2 πηγές για υπέρηχο???? Εμείς ακούσαμε καρδούλα αλλά στα γρήγορα γιατί είχε πολύ κόσμο. 140 παλμούς. Μου είπε να κάνω καμπύλη ζαχάρου την άλλη βδομάδα...

Αααα τέλεια ευχαριστώ πολύ για τις αναλυτικές οδηγίες!

αύριο έχω την εξέταση (εγώ σε μπέρδεψα). Μου φαίνεται πως έχω χαζέψει με την εγκυμοσύνη και δεν μπορώ να συνεννοηθώ :blink:

Πολυ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά και άκουσες καρδούλα!!! Και με το ζάχαρο θα πάνε όλα καλά! :wub:

  • Μου αρέσει 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε??

Εγώ σήμερα είμαι είμαι έτσι και έτσι. Με είχε πιάσει ταχυκαρδία και λαχάνιασμα και δεν έχω όρεξη για τίποτα όλη μέρα. 

 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...