Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Γενικά θα τα έχουμε μου είπε ο γιατρός αυτά τα πονακια...

Ναι τώρα δεν είναι πολύ έντονα. Στην μικρή είχα πάρα πολύ έντονα αυτά τα πονακια και για αρκετές βδομάδες...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2020 at 12:15 ΜΜ, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημέρα κορίτσια??? Τι μου κάνετε???

Κορίτσι γλυκό πόσο χαίρομαι που είσαι πάλι έγκυος δεν ξέρεις τι χαρά πήρα. Ήσουν στις μανούλες Ιανουαρίου του '20 από όσο θυμάμαι με το καλό σου εύχομαι αυτή τη φορά το νινί θα στεριώσει και θα συναντηθείτε το φθινόπωρο. Με το καλό σε όλα τα κορίτσια. 

  • Μου αρέσει 3

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κορίτσι γλυκό πόσο χαίρομαι που είσαι πάλι έγκυος δεν ξέρεις τι χαρά πήρα. Ήσουν στις μανούλες Ιανουαρίου του '20 από όσο θυμάμαι με το καλό σου εύχομαι αυτή τη φορά το νινί θα στεριώσει και θα συναντηθείτε το φθινόπωρο. Με το καλό σε όλα τα κορίτσια. 

Αχ κορίτσι μου τι κανεις???? Γέννησες?? Βλέπω είναι η μικρή σου 2 βδομάδων?? Να σου ζήσει αγάπη. Πάντα γερή και υγεία να έχει πάνω από όλα. Πως τα πάτε?

Ναι καλά θυμάσαι. Τώρα μέχρι 22 Γενάρη είχα ΠΗΤ.. αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό. Πάει πέρασε. Μέτα από ένα 6 μηνό έμεινα πάλι έγκυος αυτή τη φορά ελπίζω να πάνε όλα καλά. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.:wub:

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Αχ κορίτσι μου τι κανεις???? Γέννησες?? Βλέπω είναι η μικρή σου 2 βδομάδων?? Να σου ζήσει αγάπη. Πάντα γερή και υγεία να έχει πάνω από όλα. Πως τα πάτε?

Ναι καλά θυμάσαι. Τώρα μέχρι 22 Γενάρη είχα ΠΗΤ.. αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό. Πάει πέρασε. Μέτα από ένα 6 μηνό έμεινα πάλι έγκυος αυτή τη φορά ελπίζω να πάνε όλα καλά. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.:wub:

Γέννησα εδώ και 16 μέρες. Γίνεται ένας χαμός ευτυχίας όμως στο σπίτι μου με 3 παιδάκια πλέον. 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Αύριο πρωί ο πρώτος υπέρηχος!! Ανυπομονώωω ...

Αχ τέλεια θα κανεις υπέρηχο τώρα... Θα δεις το σπορακι σού:wub: περιμένουμε νέα σου...

Καλημέρα κορίτσια.. τι μου κάνετε?

Εμένα βγήκαν χθες οι εξετάσεις αίματος και έχω υψηλό ζάχαρο 115 με όριο 110 και νηστική.. μίλησα με την γιατρό μου και μου είπε ότι θα χρειαστεί να κάνουμε νωρίς καμπύλη ζαχάρου αυτή τη φορά και μου είπε να πάω για υπέρηχο αύριο το απόγευμα...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κατερίνα μου...είχες πάλι σάκχαρο?ποτε κάνουμε γενικά καμπύλη?είναι αηδιαστική έχω ακούσει...ειδικά εγώ που δεν μπορώ καθόλου τα γλυκά τώρα με την εγκυμοσύνη θα δινοπαθησω φαντάζομαι.. 


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα Κατερίνα μου...είχες πάλι σάκχαρο?ποτε κάνουμε γενικά καμπύλη?είναι αηδιαστική έχω ακούσει...ειδικά εγώ που δεν μπορώ καθόλου τα γλυκά τώρα με την εγκυμοσύνη θα δινοπαθησω φαντάζομαι.. 

Είχα στην προηγούμενη που είχα την αποβολή στην κόρη μου δεν είχα καθόλου... Εντάξει εμένα δεν μου φάνηκε κάπως αυτή η διαδικασία. απλά είναι πολλές ώρες..Συνήθως την κάνεις κάπου την 26η βδομάδα.. αλλά τώρα δεν ξέρω πότε θα μου πεί...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@didi2 έχει γίνει μπέρδεμα με τις ομάδες. Αλλά εδώ είμαστε όλες του Σεπτεμβρίου 2020. 

Συγχαρητήρια λοιπόν για την εγκυμοσύνη σου. Εύχομαι αυτή τη φορά όλα να πάνε τέλεια. πέρασες και εσύ δύσκολα.Από συμπτώματα πως πάς? 

Εγώ είμαι 6+6 και έχω ΠΗΤ 9/9.


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

@didi2 έχει γίνει μπέρδεμα με τις ομάδες. Αλλά εδώ είμαστε όλες του Σεπτεμβρίου 2020. 

Συγχαρητήρια λοιπόν για την εγκυμοσύνη σου. Εύχομαι αυτή τη φορά όλα να πάνε τέλεια. πέρασες και εσύ δύσκολα.Από συμπτώματα πως πάς? 

Εγώ είμαι 6+6 και έχω ΠΗΤ 9/9.

Α οκ! Εντάξει τότε θα γράφω εδώ! Καλώς σας βρήκα! 
 

Απο συμπτώματα όλα τα καλά... χαχαχα

Πόνος στο στήθος, πονοσ στο ισχίο (τις 2 τελευταίες ημέρες είμαι καλύτερα), καούρες, ναυτίες και διάθεση για φαγητό μόνο λευκά μακαρονια....

είμαι 6 + 3 ημερών ΠΗΤ 12/9

Πεμπτη έχω ραντεβού για να ακούσω καρδούλα και έχω τρελαθεί από το άγχος!

 

  • Μου αρέσει 3

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Αχ τέλεια θα κανεις υπέρηχο τώρα... Θα δεις το σπορακι σού:wub: περιμένουμε νέα σου...

Καλημέρα κορίτσια.. τι μου κάνετε?

Εμένα βγήκαν χθες οι εξετάσεις αίματος και έχω υψηλό ζάχαρο 115 με όριο 110 και νηστική.. μίλησα με την γιατρό μου και μου είπε ότι θα χρειαστεί να κάνουμε νωρίς καμπύλη ζαχάρου αυτή τη φορά και μου είπε να πάω για υπέρηχο αύριο το απόγευμα...

Το είδαμε το σποράκιιιι!! Ήταν πολύ συγκινητική εμπειρία!! Τώρα ανυπομονώ για τις 3 Φεβρουαρίου που θα γίνει ο επόμενος υπέρηχος και θα ακούσουμε καρδούλα!! Είμαι 5+2 με ΠΗΤ 22/09/20!!!

 

@ΚατεριναΣκ κι εγώ έχω ζάχαρο 100 και μου είπε πως θα κάνουμε νωρίτερα καμπύλη ζαχάρου!! 

  • Μου αρέσει 4

url%5D

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, didi2 είπε:

Α οκ! Εντάξει τότε θα γράφω εδώ! Καλώς σας βρήκα! 
 

Απο συμπτώματα όλα τα καλά... χαχαχα

Πόνος στο στήθος, πονοσ στο ισχίο (τις 2 τελευταίες ημέρες είμαι καλύτερα), καούρες, ναυτίες και διάθεση για φαγητό μόνο λευκά μακαρονια....

είμαι 6 + 3 ημερών ΠΗΤ 12/9

Πεμπτη έχω ραντεβού για να ακούσω καρδούλα και έχω τρελαθεί από το άγχος!

 

Τέλεια κορίτσι μου. Μόνο θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά.  Και εγώ αύριο το απόγευμα θα πάω να ακούσουμε καρδούλα και να μου πει κάποια πράγματα για το ζάχαρο που βρήκαμε αυξημένο..

1 ώρα πρίν, nairobi είπε:

Το είδαμε το σποράκιιιι!! Ήταν πολύ συγκινητική εμπειρία!! Τώρα ανυπομονώ για τις 3 Φεβρουαρίου που θα γίνει ο επόμενος υπέρηχος και θα ακούσουμε καρδούλα!! Είμαι 5+2 με ΠΗΤ 22/09/20!!!

 

@ΚατεριναΣκ κι εγώ έχω ζάχαρο 100 και μου είπε πως θα κάνουμε νωρίτερα καμπύλη ζαχάρου!!

Τι καλά!!!! Πω πω αυτή η αναμονή μέχρι τον επόμενο υπέρηχο είναι δύσκολη.

Ωχ και εσύ έχεις  αυξημένο ζάχαρο ε? Ε θα δούμε πότε θα μας πει να την κάνουμε. Εκεί θα δείξει...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...