Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Fofi29 είπε:

Καλά κορίτσια τα πάντα με χτυπάνε από παντού.. δένει έχω πει ακόμη σε κανέναν το φυλο του μωρού γιατί ο γιατρός μου είπε ότι το κορίτσι γίνεται αγόρι το αγόρι δεν γίνεται κορίτσι και είναι πολύ νωρίς ακόμη αλλά σε δέκα μέρες οι εξετάσεις αίματος που έκανα θα δείξουν.και έρχεται η κουνιαδα και τι λέει?????δεν θα κανείς αγόρι γιατί θα αγαπάνε το δικό σου μετά ενώ εγώ έχω κόρες...Δηλαδή τι να πω.. αντί να πουν τίποτα που με βλέπουν χάλια...Ο καθένας ότι να είναι.. 

Κουνιαδα τι σημαινει; Η αδερφη του αντρα σου;; Κατι κακο τους εχει βρει οικογενειακα μηπως;;; Ακου τι σκεφτεται κι αυτη η κομπλεξικη....κι ειναι και μανα η ιδια.... Πραγματικα ο κοσμος εχει πολλα ψυχολογικα θεματα. Να την βαζεις στη θεση της αν σου λεει τετοια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagotoula είπε:

Κουνιαδα τι σημαινει; Η αδερφη του αντρα σου;; Κατι κακο τους εχει βρει οικογενειακα μηπως;;; Ακου τι σκεφτεται κι αυτη η κομπλεξικη....κι ειναι και μανα η ιδια.... Πραγματικα ο κοσμος εχει πολλα ψυχολογικα θεματα. Να την βαζεις στη θεση της αν σου λεει τετοια. 

Κορίτσια δεν τους έχω αφήσει ποτέ έτσι.. Είναι οι μοναδικοί άνθρωποι που τους βγάζω γλώσσα πραγματικά και δεν ειμαι τέτοιος άνθρωπος...

  • Μου αρέσει 3

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, 19Ρένα89 είπε:

90% από την επαφή μου είπε ότι είναι είναι δίδυμη κύηση και υπάρχουν κίνδυνοι στην επαφή. Ενώ στην πρώτη συνάντηση μαζί της όταν την ρώτησα για επαφή μας είπε "ναι οκ όλα καλά αλλά με προσοχή" δεν είπε ότι είναι πολύ ψηλός κίνδυνος. 

Πως είσαι κορίτσι μου???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια....εγώ χτες το βράδυ στο σκούπισμα είδα σαν να ήταν ελαφρώς καφέ.. ανοιχτό βέβαια....πήρα τον γιατρό το πρωί μου είπε απλά να το παρακολουθήσω να δω πως θα πάει... δεν είχα όλη μέρα τίποτα αλλά πριν έβγαλα στο σκούπισμα λίγο καφέ αλλά παχύρευστο... συγγνώμη για την περιγραφή απλά έχω αγχωθει λιγο...θα τον πάρω πάλι αύριο!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Καλησπέρα κορίτσια....εγώ χτες το βράδυ στο σκούπισμα είδα σαν να ήταν ελαφρώς καφέ.. ανοιχτό βέβαια....πήρα τον γιατρό το πρωί μου είπε απλά να το παρακολουθήσω να δω πως θα πάει... δεν είχα όλη μέρα τίποτα αλλά πριν έβγαλα στο σκούπισμα λίγο καφέ αλλά παχύρευστο... συγγνώμη για την περιγραφή απλά έχω αγχωθει λιγο...θα τον πάρω πάλι αύριο!!!

Ελπίζω να μην είναι το ίδιο θέμα με εμένα.... Πήγαινε να σου κάνει έναν υπέρηχο. Και κάτσε ξαπλωμένη... 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Καλά κορίτσια τα πάντα με χτυπάνε από παντού.. δένει έχω πει ακόμη σε κανέναν το φυλο του μωρού γιατί ο γιατρός μου είπε ότι το κορίτσι γίνεται αγόρι το αγόρι δεν γίνεται κορίτσι και είναι πολύ νωρίς ακόμη αλλά σε δέκα μέρες οι εξετάσεις αίματος που έκανα θα δείξουν.και έρχεται η κουνιαδα και τι λέει?????δεν θα κανείς αγόρι γιατί θα αγαπάνε το δικό σου μετά ενώ εγώ έχω κόρες...Δηλαδή τι να πω.. αντί να πουν τίποτα που με βλέπουν χάλια...Ο καθένας ότι να είναι.. 

Κορίτσι μου πρώτον συγχαρητήρια για την αυχενική που πήγαν όλα καλά. Έχω να γράψω καιρό Ηρεμήσες καθόλου το ότι πάνε όλα καλά τουλάχιστον?

Όσο αφορά τώρα τον άντρα σου στα είπαν τα κορίτσια όλα. Κοίτα μπορεί να του ήρθε απότομο λίγο αλλά ήξερε ότι οι πιθανότητες είναι 50 50. Θα δεις θα του περάσει και μετά θα είναι αχορηστος από την κόρη τού. Και με ένα κ άνδρας μου αγόρι ήθελε το πρώτο και εγώ.. και όταν γεννήθηκε η μικρή είναι ο έρωτας τού. Η σχέση που έχουν δεν υπάρχει. Και από την μεριά της μικρής υπάρχει αδυναμία στον μπαμπά. Όσο για τους άλλους σε παρακαλώ μην δίνεις σημασία. Θα ακούσεις πολλά να σε νοιάζει μόνο η οικογένεια σού!!!!

Ααα για το φύλο που είπες γίνεται συνήθως το αντίθετο.   Εμένα μου είχαν πει αγόρι την 16η βδομάδα και στην β επιπέδου μου είπαν ότι είναι κορίτσι... Γιατί μπορεί να μπερδεύουν με τον ομφάλιο λώρο. Άμα το έχει δει σωστά και σου πει κορίτσι συνήθως δεν γίνονται πολλά λάθη. Αλλά άμα σου πει αγόρι μπορεί να έχει μπερδευτεί με τον ομφάλιο και να είναι τελικά κορίτσι. Εμένα είχε η μικρή αρκετά φουσκωτό πιπι και ακόμα έτσι είναι γι'αυτό μπερδεύτηκε. :D 

Εγώ σήμερα το απόγευμα έχω την αυχενική....

Και το ΣΚ αυτό θα κάνουμε την μετακόμιση και ξεκινάνε την ανακαίνιση....

 

Κορίτσια μου από την στιγμή που είναι καφε δεν είναι κάτι ανισυχιτικο. Θα σας το είπε και κ γιατρός σας. Απλά θέλει ξεκούραση.. να μου προσέχετε.. 

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με το γιατρό.....μου είπε όχι επαφές....όχι περπάτημα κ ξαπλα.κ θα δούμε.....

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Κορίτσι μου πρώτων συγχαρητήρια για την αυχενική που πήγαν όλα καλά. Έχω να γράψω καιρό Ηρεμήσες καθόλου το ότι πάνε όλα καλά τουλάχιστον?

Όσο αφορά τώρα τον άντρα σου στα είπαν τα κορίτσια όλα. Κοίτα μπορεί να του ήρθε απότομο λίγο αλλά ήξερε ότι οι πιθανότητες είναι 50 50. Θα δεις θα του περάσει και μετά θα είναι αχορηστος από την κόρη τού. Και με ένα κ άνδρας μου αγόρι ήθελε το πρώτο και εγώ.. και όταν γεννήθηκε η μικρή είναι ο έρωτας τού. Η σχέση που έχουν δεν υπάρχει. Και από την μεριά της μικρής υπάρχει αδυναμία στον μπαμπά. Όσο για τους άλλους σε παρακαλώ μην δίνεις σημασία. Θα ακούσεις πολλά να σε νοιάζει μόνο η οικογένεια σού!!!!

Ααα για το φύλο που είπες γίνεται συνήθως το αντίθετο.   Εμένα μου είχαν πει αγόρι την 16η βδομάδα και στην β επιπέδου μου είπαν ότι είναι κορίτσι... Γιατί μπορεί να μπερδεύουν με τον ομφάλιο λώρο. Άμα το έχει δει σωστά και σου πει κορίτσι συνήθως δεν γίνονται πολλά λάθη. Αλλά άμα σου πει αγόρι μπορεί να έχει μπερδευτεί με τον ομφάλιο και να είναι τελικά κορίτσι. Εμένα είχε η μικρή αρκετά φουσκωτό πιπι και ακόμα έτσι είναι γι'αυτό μπερδεύτηκε. :D 

Εγώ σήμερα το απόγευμα έχω την αυχενική....

Και το ΣΚ αυτό θα κάνουμε την μετακόμιση και ξεκινάνε την ανακαίνιση....

 

Κορίτσια μου από την στιγμή που είναι καφε δεν είναι κάτι ανισυχιτικο. Θα σας το είπε και κ γιατρός σας. Απλά θέλει ξεκούραση.. να μου προσέχετε.. 

Κατερίνα μου όταν πας στειλε μας :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Μίλησα με το γιατρό.....μου είπε όχι επαφές....όχι περπάτημα κ ξαπλα.κ θα δούμε.....

 

Έλα να είμαστε ξάπλα παρέα είναι 3η μέρα έχω μουδιασει και τα νεύρα μου κόκκινο που δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Έχω μετακόμιση και δεν έχω αρχίσει τίποτα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , Thaliamp είπε:

Μίλησα με το γιατρό.....μου είπε όχι επαφές....όχι περπάτημα κ ξαπλα.κ θα δούμε.....

Κατερίνα μου όταν πας στειλε μας :)

Υπομονη κ δες το σα μια ευκαιρια για ξεκουραση!!Απο τις τελευταιες σου...;)

3 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Κορίτσι μου πρώτον συγχαρητήρια για την αυχενική που πήγαν όλα καλά. Έχω να γράψω καιρό Ηρεμήσες καθόλου το ότι πάνε όλα καλά τουλάχιστον?

Όσο αφορά τώρα τον άντρα σου στα είπαν τα κορίτσια όλα. Κοίτα μπορεί να του ήρθε απότομο λίγο αλλά ήξερε ότι οι πιθανότητες είναι 50 50. Θα δεις θα του περάσει και μετά θα είναι αχορηστος από την κόρη τού. Και με ένα κ άνδρας μου αγόρι ήθελε το πρώτο και εγώ.. και όταν γεννήθηκε η μικρή είναι ο έρωτας τού. Η σχέση που έχουν δεν υπάρχει. Και από την μεριά της μικρής υπάρχει αδυναμία στον μπαμπά. Όσο για τους άλλους σε παρακαλώ μην δίνεις σημασία. Θα ακούσεις πολλά να σε νοιάζει μόνο η οικογένεια σού!!!!

Ααα για το φύλο που είπες γίνεται συνήθως το αντίθετο.   Εμένα μου είχαν πει αγόρι την 16η βδομάδα και στην β επιπέδου μου είπαν ότι είναι κορίτσι... Γιατί μπορεί να μπερδεύουν με τον ομφάλιο λώρο. Άμα το έχει δει σωστά και σου πει κορίτσι συνήθως δεν γίνονται πολλά λάθη. Αλλά άμα σου πει αγόρι μπορεί να έχει μπερδευτεί με τον ομφάλιο και να είναι τελικά κορίτσι. Εμένα είχε η μικρή αρκετά φουσκωτό πιπι και ακόμα έτσι είναι γι'αυτό μπερδεύτηκε. :D 

Εγώ σήμερα το απόγευμα έχω την αυχενική....

Και το ΣΚ αυτό θα κάνουμε την μετακόμιση και ξεκινάνε την ανακαίνιση....

 

Κορίτσια μου από την στιγμή που είναι καφε δεν είναι κάτι ανισυχιτικο. Θα σας το είπε και κ γιατρός σας. Απλά θέλει ξεκούραση.. να μου προσέχετε.. 

Περιμενουμε νεααα!!!!!Εγω εχω στις 10/3 κ δεν περνανε οι μερες!!!

  • Μου αρέσει 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 19Ρένα89 είπε:

Έλα να είμαστε ξάπλα παρέα είναι 3η μέρα έχω μουδιασει και τα νεύρα μου κόκκινο που δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Έχω μετακόμιση και δεν έχω αρχίσει τίποτα... 

Ελπίζω να μην κρατήσει πολύ αυτο:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...