Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα...Ναι τα ξεκίνησα χθες το απόγευμα.. με αφήνει λίγο για κανένα δυωρο και μετά πάλι τα ίδια.. θα δείξει κορίτσια τι να πω..Τελικά δύσκολο να είσαι έγκυος...

Υπομονή αγάπη μου θα περάσει τώρα τελείωσε το πρώτο τρίμηνο!!! Είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη? Αυχενική εχεις κάνει? Δεν είναι παντα έτσι....

Just now, didi2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

χθες εκανα την αυχενική και το PAAP-A. Όλα πήγαν καλά!

ειχα τόσο άγχος που η μήτρα μου είχε συσπάσεις και σταμάτησε για λίγο για να ηρεμήσω. Φανταστείτε τι δημιουργεί το άγχος μας...

Μας είπε πως κατά 90% είναι κορίτσι και η χαρά μου δεν περιγράφετε!!!

Εσείς όλα καλά;

@Fofi29 το στομάχι σου;

Καλημέρα!!! Ωωωωω πρίγκιπππισουλαααααα

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, didi2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

χθες εκανα την αυχενική και το PAAP-A. Όλα πήγαν καλά!

ειχα τόσο άγχος που η μήτρα μου είχε συσπάσεις και σταμάτησε για λίγο για να ηρεμήσω. Φανταστείτε τι δημιουργεί το άγχος μας...

Μας είπε πως κατά 90% είναι κορίτσι και η χαρά μου δεν περιγράφετε!!!

Εσείς όλα καλά;

@Fofi29 το στομάχι σου;

Ααα τι ωραία μπράβο...ξεκίνησα παυσίπονα για 2 μέρες και βλέπουμε...

Just now, Smile89 είπε:

Υπομονή αγάπη μου θα περάσει τώρα τελείωσε το πρώτο τρίμηνο!!! Είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη? Αυχενική εχεις κάνει? Δεν είναι παντα έτσι....

Καλημέρα!!! Ωωωωω πρίγκιπππισουλαααααα

Η πρώτη μου εγκυμοσύνη Ναι...έκανα την προηγουμε εβδομάδα Αυχενική και τώρα περιμένω τα αποτελέσματα αίματος .  ...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Ααα τι ωραία μπράβο...ξεκίνησα παυσίπονα για 2 μέρες και βλέπουμε...

Η πρώτη μου εγκυμοσύνη Ναι...έκανα την προηγουμε εβδομάδα Αυχενική και τώρα περιμένω τα αποτελέσματα αίματος .  ...

Είδατε φύλο?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Είδατε φύλο?

Μας είπε ότι ίσως να είναι κορίτσι αλλά δεν ήταν σίγουρος.και από ότι διαβάζω στο ίντερνετ επειδή την Αυχενική την έκανα 11 εβδομάδων και 4 ημερών έλεγε ότι είναι πολύ νωρίς.περιμένω τις εξετάσεις να βγουν που θα μας πει σίγουρα το φυλο..


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, καλή σαρακοστή. Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ μπήκα και είδα την ομάδα αυτή τελικα. Είδα 41 σελίδες έχετε γράψει δε μπόρεσα να τα διαβάσω όλα ελπίζω να είστε όλες καλά και να πηγαίνουν πολύ καλά οι εγκυμοσύνες σας. 

Μανούλα Σεπτεμβρίου κι εγώ με Πητ 13/09 συμφωνα με την Τελ περίοδο. 

Είναι η τρίτη φορά που μένω έγκυος την πρώτη το έχασα δέκα εβδομάδων στις 17/02/2018 όμως τον Απρίλιο του 2018 έμεινα πάλι έγκυος και γέννησα την πριγκίπισσα μου 14/01/2019 οπότε στις 14 Μαρτίου κλείνει τους 14 μηνες ε και πλέον να Μαι πάλι έγκυος. Αύριο έχω την αυχενική διαφάνεια. 

Εύχομαι τελειωμηνες εγκυμοσύνες σΕ όλες μας.

μπραβο κοριτσι!  πολυ χαρηκα για σενα! Με το καλο !

 Τελικα μου δινετε θαρρος καποιες απο σας που κανετε δευτερο σε τοσο συντομο διαστημα απο το πρωτο !

2 ώρες πρίν, didi2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

χθες εκανα την αυχενική και το PAAP-A. Όλα πήγαν καλά!

ειχα τόσο άγχος που η μήτρα μου είχε συσπάσεις και σταμάτησε για λίγο για να ηρεμήσω. Φανταστείτε τι δημιουργεί το άγχος μας...

Μας είπε πως κατά 90% είναι κορίτσι και η χαρά μου δεν περιγράφετε!!!

Εσείς όλα καλά;

@Fofi29 το στομάχι σου;

Τι τελεια!  Με το καλο!

Just now, Fofi29 είπε:

Μας είπε ότι ίσως να είναι κορίτσι αλλά δεν ήταν σίγουρος.και από ότι διαβάζω στο ίντερνετ επειδή την Αυχενική την έκανα 11 εβδομάδων και 4 ημερών έλεγε ότι είναι πολύ νωρίς.περιμένω τις εξετάσεις να βγουν που θα μας πει σίγουρα το φυλο..

Ναι την εκανες λιγο νωρις! θα φανει σιγουρα κ στον επομενο υπερηχο !  τι παυσιπονα σου εδωσε?

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ada32 είπε:

μπραβο κοριτσι!  πολυ χαρηκα για σενα! Με το καλο !

 Τελικα μου δινετε θαρρος καποιες απο σας που κανετε δευτερο σε τοσο συντομο διαστημα απο το πρωτο !

Τι τελεια!  Με το καλο!

Ναι την εκανες λιγο νωρις! θα φανει σιγουρα κ στον επομενο υπερηχο !  τι παυσιπονα σου εδωσε?

Μου έδωσε τα malox  για 2 μέρες κάθε οχτώ ώρες.. Έχω δει λίγο αποτέλεσμα δεν έχω αυτόν τον έντονο πόνο απλά έχω μια ενοχλήσει.. Τώρα αν το σταματήσω δεν ξέρω την πορεία..Και μου λένε άλλες κοπέλες ότι δεν είχα κανένα σύμπτωμα και λέω τι καλά την χαίρονται την εγκυμοσύνη από την αρχή...ξεκίνησα και αποξηραμένα ΔΑΜΆΣΚΗΝΑ σήμερα μήπως δω και καμμία χαρά στην τουαλέτα....Κορίτσια μεγάλος πόνος και η δυσκοιλιότητα...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Μου έδωσε τα malox  για 2 μέρες κάθε οχτώ ώρες.. Έχω δει λίγο αποτέλεσμα δεν έχω αυτόν τον έντονο πόνο απλά έχω μια ενοχλήσει.. Τώρα αν το σταματήσω δεν ξέρω την πορεία..Και μου λένε άλλες κοπέλες ότι δεν είχα κανένα σύμπτωμα και λέω τι καλά την χαίρονται την εγκυμοσύνη από την αρχή...ξεκίνησα και αποξηραμένα ΔΑΜΆΣΚΗΝΑ σήμερα μήπως δω και καμμία χαρά στην τουαλέτα....Κορίτσια μεγάλος πόνος και η δυσκοιλιότητα...

Καλα αστο , μεγαλη πικρα να ακους αλλες να χαιρονται την εγκυμοσυνη τους... κ εγω ξερω τα malox κανουν δουλεια.. υπομονη .. μετα τον 4ο μηνα , στρωνουν λιγο τα πραγματα κ θα νιωθεις καλυτερα.  οσο για δυσκοιλιοτητα δεν ξερω τι να σου πω γτ εγω εχω το ακρως αντιθτετο στις εγκυμοσυνες.. κατι σαν διαροια απο τον σιδηρο !  Παντως τα δαμασκηνα τα παιρνει η μαμα μου κ βοηθανε . νομιζω κ γαλα μαγνησιας παιρνουν . ρωτα τον γιατρο σου.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλα αστο , μεγαλη πικρα να ακους αλλες να χαιρονται την εγκυμοσυνη τους... κ εγω ξερω τα malox κανουν δουλεια.. υπομονη .. μετα τον 4ο μηνα , στρωνουν λιγο τα πραγματα κ θα νιωθεις καλυτερα.  οσο για δυσκοιλιοτητα δεν ξερω τι να σου πω γτ εγω εχω το ακρως αντιθτετο στις εγκυμοσυνες.. κατι σαν διαροια απο τον σιδηρο !  Παντως τα δαμασκηνα τα παιρνει η μαμα μου κ βοηθανε . νομιζω κ γαλα μαγνησιας παιρνουν . ρωτα τον γιατρο σου.

Μου έχουν πει ότι τώρα που θα ξεκινήσω και εγώ σιδηρο ασβέστιο τα πράγματα γίνονται χειρότερα με την δυσκοιλιότητα...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα... 

Σήμερα πήγα στον καινούργιο γιατρό καμία σχέση με την άλλη. Μου τα είπε όλα με κάθε γράμμα της αλφαβήτου (άσχετα που εμένα κάποια μου ακούστηκαν κινέζικα τα πιο σημαντικά πιστεύω τα κατάλαβα.) 

Λοιπόν είμαι 14 βδομάδες ΠΗΤ 2/9 έχουν 2 μέρες διαφορά σύλληψης. Είναι διαφορετικό σάκο διαφορετικό πλακούντα το οποίο πάει να πει ότι είναι πιο ασφαλή να μην "φάει" το ένα το άλλο και χαθούν και τα δύο. 

Κάναμε και την αυχενική και είναι πολύ καλά και τα δύο είδα χεράκι δαχτυλακια ποδαράκια όλα μια χαρά. Το ένα 90% είναι κορίτσι το άλλο δεν είχε καλή στάση για να το δούμε. Περιμένω αποτέλεσμα αίματος. 

Είμαι πολύ ευχαριστημενη και ανακουφισμενη. Η αποκόλληση υπάρχει αλλά είναι μικρή όλα κομπλέ. 

Η άλλη μάλλον ήθελα να πηγαίνω συνέχεια επισκέψεις για να τα παίρνει... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μένα! Κ εγώ σήμερα πήγα στην γιατρό.  Το είδαμε το μωράκι να κουνιέται συνέχεια..  ήταν τέλειο κ πήρα λίγο θάρρος!! Ένα μικρό πλασματάκι να κουνιέται συνεχώς! συγκινήθηκα πολύ σε σχέση  με αυτά που περνάω.(μου είπε να κάνω υπομονή ητ άλλες διακόπτουν κ τν κύηση από την υπερεμεση)

Κ 3d μου το έδειξε!! Είδε λίγο κ τν Αυχενική κ μου είπε ότι είναι πολύ καλή! Είδε για φύλο , άλλα είναι μικρούλη ακόμα κ δν ήταν σίγουρη., Ίσως κοριτσάκι....

Πάλι βγήκε 5 μέρες μεγαλύτερο σε σχέση με την περίοδο μου όπως κ το πρώτο! 20.9 πήτ άλλα θα το επιβεβαιώσουμε με την αυχενικη.

61 κιλά είμαι κ η κοιλίτσα φαίνεται.  Ουφ άλλες 25 μέρες για να νιώσω λίγο καλύτερα..

@19Ρένα89 τέλεια  τα νέα σου! Η γιατρός παίζει πολύ σημαντικό ρόλο.  

1 hour ago, Fofi29 είπε:

Μου έχουν πει ότι τώρα που θα ξεκινήσω και εγώ σιδηρο ασβέστιο τα πράγματα γίνονται χειρότερα με την δυσκοιλιότητα...

Εγώ δεν μπορώ να πάρω ακόμα τίποτα από αυτά.. με το ζόρι το φυλλικο παίρνω

  • Μου αρέσει 3

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Μας είπε ότι ίσως να είναι κορίτσι αλλά δεν ήταν σίγουρος.και από ότι διαβάζω στο ίντερνετ επειδή την Αυχενική την έκανα 11 εβδομάδων και 4 ημερών έλεγε ότι είναι πολύ νωρίς.περιμένω τις εξετάσεις να βγουν που θα μας πει σίγουρα το φυλο..

Υπάρχουν εξετάσεις όπου μαθαίνεις το φύλο?

5 ώρες πρίν, ada32 είπε:

μπραβο κοριτσι!  πολυ χαρηκα για σενα! Με το καλο !

 Τελικα μου δινετε θαρρος καποιες απο σας που κανετε δευτερο σε τοσο συντομο διαστημα απο το πρωτο !

Τι τελεια!  Με το καλο!

Ναι την εκανες λιγο νωρις! θα φανει σιγουρα κ στον επομενο υπερηχο !  τι παυσιπονα σου εδωσε?

Χαχχα ευχαριστω πολύ ada μου, τι κάνεις πως τα πας ? Με θυμάσαι έτσι?

5 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Μου έδωσε τα malox  για 2 μέρες κάθε οχτώ ώρες.. Έχω δει λίγο αποτέλεσμα δεν έχω αυτόν τον έντονο πόνο απλά έχω μια ενοχλήσει.. Τώρα αν το σταματήσω δεν ξέρω την πορεία..Και μου λένε άλλες κοπέλες ότι δεν είχα κανένα σύμπτωμα και λέω τι καλά την χαίρονται την εγκυμοσύνη από την αρχή...ξεκίνησα και αποξηραμένα ΔΑΜΆΣΚΗΝΑ σήμερα μήπως δω και καμμία χαρά στην τουαλέτα....Κορίτσια μεγάλος πόνος και η δυσκοιλιότητα...

Άσε και το περνάω κι εγώ θα σε σώσει το δαμάσκηνο πιστεύω και πολλές σαλάτες και φρούτα όσο μπορείς. 

3 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Μου έχουν πει ότι τώρα που θα ξεκινήσω και εγώ σιδηρο ασβέστιο τα πράγματα γίνονται χειρότερα με την δυσκοιλιότητα...

Εμένα το σίδηρο με έστελνε τουαλέτα αμέσως!!!

2 ώρες πρίν, 19Ρένα89 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... 

Σήμερα πήγα στον καινούργιο γιατρό καμία σχέση με την άλλη. Μου τα είπε όλα με κάθε γράμμα της αλφαβήτου (άσχετα που εμένα κάποια μου ακούστηκαν κινέζικα τα πιο σημαντικά πιστεύω τα κατάλαβα.) 

Λοιπόν είμαι 14 βδομάδες ΠΗΤ 2/9 έχουν 2 μέρες διαφορά σύλληψης. Είναι διαφορετικό σάκο διαφορετικό πλακούντα το οποίο πάει να πει ότι είναι πιο ασφαλή να μην "φάει" το ένα το άλλο και χαθούν και τα δύο. 

Κάναμε και την αυχενική και είναι πολύ καλά και τα δύο είδα χεράκι δαχτυλακια ποδαράκια όλα μια χαρά. Το ένα 90% είναι κορίτσι το άλλο δεν είχε καλή στάση για να το δούμε. Περιμένω αποτέλεσμα αίματος. 

Είμαι πολύ ευχαριστημενη και ανακουφισμενη. Η αποκόλληση υπάρχει αλλά είναι μικρή όλα κομπλέ. 

Η άλλη μάλλον ήθελα να πηγαίνω συνέχεια επισκέψεις για να τα παίρνει... 

Με το καλό κορίτσι μου!! Τα πρώτα σου?

πρίν από 28 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπέρα κ απο μένα! Κ εγώ σήμερα πήγα στην γιατρό.  Το είδαμε το μωράκι να κουνιέται συνέχεια..  ήταν τέλειο κ πήρα λίγο θάρρος!! Ένα μικρό πλασματάκι να κουνιέται συνεχώς! συγκινήθηκα πολύ σε σχέση  με αυτά που περνάω.(μου είπε να κάνω υπομονή ητ άλλες διακόπτουν κ τν κύηση από την υπερεμεση)

Κ 3d μου το έδειξε!! Είδε λίγο κ τν Αυχενική κ μου είπε ότι είναι πολύ καλή! Είδε για φύλο , άλλα είναι μικρούλη ακόμα κ δν ήταν σίγουρη., Ίσως κοριτσάκι....

Πάλι βγήκε 5 μέρες μεγαλύτερο σε σχέση με την περίοδο μου όπως κ το πρώτο! 20.9 πήτ άλλα θα το επιβεβαιώσουμε με την αυχενικη.

61 κιλά είμαι κ η κοιλίτσα φαίνεται.  Ουφ άλλες 25 μέρες για να νιώσω λίγο καλύτερα..

@19Ρένα89 τέλεια  τα νέα σου! Η γιατρός παίζει πολύ σημαντικό ρόλο.  

Εγώ δεν μπορώ να πάρω ακόμα τίποτα από αυτά.. με το ζόρι το φυλλικο παίρνω

Αχ μπράβο ρε συ με το καλό!!!!

Κορίτσια τώρα καταφερα να μπω. Λοιπόν όλα καλά  με την αυχενική και η μέτρηση του αυχένα κομπλέ και όλα μια χαρα, σε 1-2 μέρες θα βγει η αιματολογική. Μια μικρή αποκόλληση έχω η οποία οφείλεται προφανώς στο ότι σηκώνω τη μικρή. Κατά 70% είναι κοριτσάκι. Το άτιμο κουνιόταν συνέχεια γυρνούσε τι ωραία που ήταν. Ε λόγω αποκόλλησης θα πάρω ουτροτζεσταν.  Την Κυριακή πάω γυναικολόγο. Αυτααααα!!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! Τα πρώτα σου?

Αχ μπράβο ρε συ με το καλό!!!!

Κορίτσια τώρα καταφερα να μπω. Λοιπόν όλα καλά  με την αυχενική και η μέτρηση του αυχένα κομπλέ και όλα μια χαρα, σε 1-2 μέρες θα βγει η αιματολογική. Μια μικρή αποκόλληση έχω η οποία οφείλεται προφανώς στο ότι σηκώνω τη μικρή. Κατά 70% είναι κοριτσάκι. Το άτιμο κουνιόταν συνέχεια γυρνούσε τι ωραία που ήταν. Ε λόγω αποκόλλησης θα πάρω ουτροτζεσταν.  Την Κυριακή πάω γυναικολόγο. Αυτααααα!!!!

Smile εχω ενα ακόμα 12 χρονών. 

Έκανα και εγώ την αυχενική σήμερα είναι πραγματικά άλλο πράγμα. Πιστεύω εξαρτάται και από το μηχάνημα που έχει ο γιατρός το πως θα δεις το μωρό.

Είχα και εγώ αποκόλληση υπάρχει ακόμα δλδ αλλά είναι μικρή εμένα μου είπε να σταματήσω το ουτρογεσταν. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 19Ρένα89 είπε:

Smile εχω ενα ακόμα 12 χρονών. 

Έκανα και εγώ την αυχενική σήμερα είναι πραγματικά άλλο πράγμα. Πιστεύω εξαρτάται και από το μηχάνημα που έχει ο γιατρός το πως θα δεις το μωρό.

Είχα και εγώ αποκόλληση υπάρχει ακόμα δλδ αλλά είναι μικρή εμένα μου είπε να σταματήσω το ουτρογεσταν. 

Κι έμενα μικρούλα είναι. Δώδεκα? Αχου να το χαίρεσαι. Αγόρι? Κορίτσι?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Υπάρχουν εξετάσεις όπου μαθαίνεις το φύλο?

Χαχχα ευχαριστω πολύ ada μου, τι κάνεις πως τα πας ? Με θυμάσαι έτσι?

Άσε και το περνάω κι εγώ θα σε σώσει το δαμάσκηνο πιστεύω και πολλές σαλάτες και φρούτα όσο μπορείς. 

Εμένα το σίδηρο με έστελνε τουαλέτα αμέσως!!!

Με το καλό κορίτσι μου!! Τα πρώτα σου?

Αχ μπράβο ρε συ με το καλό!!!!

Κορίτσια τώρα καταφερα να μπω. Λοιπόν όλα καλά  με την αυχενική και η μέτρηση του αυχένα κομπλέ και όλα μια χαρα, σε 1-2 μέρες θα βγει η αιματολογική. Μια μικρή αποκόλληση έχω η οποία οφείλεται προφανώς στο ότι σηκώνω τη μικρή. Κατά 70% είναι κοριτσάκι. Το άτιμο κουνιόταν συνέχεια γυρνούσε τι ωραία που ήταν. Ε λόγω αποκόλλησης θα πάρω ουτροτζεσταν.  Την Κυριακή πάω γυναικολόγο. Αυτααααα!!!!

Καλημερα....Ναι υπάρχει με εξέταση αίματος όταν κανείς Αυχενική η οποία αναλύει τα χρωμοσώματα για συνδρόμου με καλύτερο ποσοστό από την απλή αίματος απλά είναι ακριβή.. Εμείς την κάναμε λόγο του ότι να είμαστε σίγουροι για τυχόν κάτι κακο..Όσο αναφορά φρούτα και σαλάτες δεν μπορώ να φάω λόγο ότι με έπιασε 2 φορές κολικος εντέρου....


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...