Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!Εγω ειμαι 10 κ 6 κ εδω κ δυο μερες ειμαι πολυ καλυτερα απο ναυτιες,ευτυχως!!Αντε να αρχισουν οι αυχενικες!!Εγω θα κανω στις 10/3 κ ανυπομονω!!!:grin:

Εγω παιρνω μονο το iofolen (οποτε το θυμαμαι..)ειναι φυλλικο κ διαφορες βιταμινες!!

  • Μου αρέσει 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Fofi29 όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου. Θα περιμένουμε νέα σου.  Μην μας ξεχάσεις... Και εγώ θα πάω την Παρασκευή για την αυχενική.

Κορίτσια εγώ τρέχω συνέχεια κάνουμε μετακόμιση γιατί από βδομάδα ξεκινάμε την ανακαίνιση  στο σπίτι και γίνεται ένας χαμός. . 

Προσπαθώ και σας διαβάζω αλλά δεν μπορώ να συμμετέχω πολύ τουλάχιστον αυτό το διάστημα μέχρι να μπούμε στο άλλο σπίτι. 

Διάβασα ότι υποχωρούν σε πολλές τα συμπτώματα.. μπράβο χαίρομαι πολύ. 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Μου δινεις κουραγιο!!! αρα να κανω υπομονη αλλη μια βδομαδα μηπως καλυτερεψω κ εγω... γτπραγματικα δεν αντεχω αλλο 

ντεπον αφοβα! κ εγω εχω...

Ναι ναι! Θα περάσουν θα δεις! Εγώ δεν έβγαινα από το σπίτι τόσο χάλια ήμουν!

  • Λυπημένη/-ος 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια όλα καλά.. τέλεια...σε δέκα μέρες βγαίνει και το αίμα...μάλλον κοριτσάκι .  ..

Αχ μπράβο κορίτσι μου......χαρηκατε????ήθελες κοριτσάκι????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια όλα καλά.. τέλεια...σε δέκα μέρες βγαίνει και το αίμα...μάλλον κοριτσάκι .  ..

 Μπράβο κορίτσι!! Το είδα λίγο αργότερα κι εγω ειμαι θετικη στα αντισωματα του κυτταρο/ιού και αυτό δεν ειναι κατι κακο ισα ισα!! Απαραδεκτο που δεν σου ανελυσε τα αποτελεσματα!! Κρατα μονο τη χαρα!! Ολα καλα λοιπον!! 


url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια όλα καλά.. τέλεια...σε δέκα μέρες βγαίνει και το αίμα...μάλλον κοριτσάκι .  ..

Μπραβοοοοο συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!Με το καλο να ερθει κ να ειναι γερο κ τυχερο!!!!!!!!!


C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Αχ μπράβο κορίτσι μου......χαρηκατε????ήθελες κοριτσάκι????

Καλημέρα...Η αλήθεια είναι ότι θέλαμε αγοράκι αλλά εμένα δεν με χάλασε κιόλας ισα ισα...σε αντίθεση με τον σύζυγό που εχω νευριάσει...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Κορίτσια όλα καλά.. τέλεια...σε δέκα μέρες βγαίνει και το αίμα...μάλλον κοριτσάκι .  ..

Μπράβο κορίτσι συγχαρητήρια αντε με το καλό και με έναν πόνο... Εγώ το πρωί σηκώθηκα πήγα τουαλέτα και βρήκα καφέ υγρό η αίμα δεν μπόρεσα να το ξεχωρίσω. Πάω στην γυναικολόγο σε κάνα μισάωρο να δούμε τι γίνεται... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, 19Ρένα89 είπε:

Κορίτσια άσχημα τα πράγματα... Ο ένας ο σάκος έχει μεγάλη αποκόλληση και αιματομα... Ξάπλα όλη μέρα ακόμα και φαγητό στο κρεβάτι... 

Έλα βρε κορίτσι μου....σου έδωσε κάτι να πιεις????ξαπλα για πόσο σου είπε????

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έτσι έκανες κάτι εσκυψες σήκωσες τίποτα???δεν πειράζει θα έχουμε χρόνο να τα λέμε πιο πολύ και όλα θα πάνε καλά...ώρα να ζήσεις σαν βασίλισσα και να στα έχουν όλα έτοιμα......χαχαχα....Όλα θα πάνε καλά....


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , 19Ρένα89 είπε:

Κορίτσια άσχημα τα πράγματα... Ο ένας ο σάκος έχει μεγάλη αποκόλληση και αιματομα... Ξάπλα όλη μέρα ακόμα και φαγητό στο κρεβάτι... 

Όλα θα πάνε καλά! Κάτσε ξάπλα και στέλνε μας νέα σου! :wub:

15 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Κορίτσια όλα καλά.. τέλεια...σε δέκα μέρες βγαίνει και το αίμα...μάλλον κοριτσάκι .  ..

Μπράβο!!!! Να είναι γερό και καλοτυχο! 
 

  • Μου αρέσει 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι στεναχωρημένη πολύ και παράλληλα νευριασμένη.. Ο άντρας μου σχεδόν δεν μου μιλάει επειδή έχουμε μάλλον κοριτσάκι...Δηλαδή αν είναι δυνατόν.. Επίσης άσχετο ξεκίνησα την mustela για τις ραγάδες.. μου είπαν στο φαρμακείο ότι είναι η καλύτερη.. βέβαια ο γυναικολος μου είχε πει και της frezyderm...Και μπορώ παράλληλα με το αμυγδαλελαιο να την χρησιμοποιώ....Και επίσης μου είπε ότι μπορώ να κάνω πόδια λειζερ οπότε λέω τον άλλον μήνα να ξανά αρχίσω για να έχω ξεμπερδέψει μέχρι την γεννα από τον θέμα τρίχες.. θα είμαι το καλοκαίρι άνετη με τα φορεματα δεν θα χρειάζεται να ξυριστώ το οποίο θα ήταν δύσκολο.. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...