Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Fofi29 είπε:

Εμένα μέσα σε μια μέρα γίνανε σκούρο σκούρο καφέ...Και όπως λες πρησμένα και προς τα έξω...Ε εεε χαρές ο άντρας μου..κορίτσια έχετε καθόλου επαφές??

Ε κατι εχουμε..Εξαλλου..κοβεται το σεξ;!;!;:oops:

  • Χαχα 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ επαφές καθόλου και οι θηλές μου έχουν απλά μεγαλώσει...

Αλλα το θέμα μου είναι άλλο. Ο άντρας μου έχει διαφορα θέματα με τη δουλειά (τομέας που επηρεάζεται άμεσα με τον κορωνοιο) και το κλίμα είναι πολύ βαρύ στο σπίτι.

Ενταξει τον καταλαβαίνω και στεναχωριέμαι αλλά δεν αντέχω άλλο κορίτσια...

Τοσο άγχος και στεναχώρια με έχουν  τρελάνει. Δεν έχω διάθεση για τίποτα, δεν βγαίνω πλέον από το σπίτι και όλα είναι μαυρα.

Επισης είναι σαν να μην υπάρχω πλέον, δεν μου δίνει την παραμικρή σημασία...

Δεν ξέρω δεν μπορώ άλλο, δεν αντέχω αυτή την κατάσταση... :cry:


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Εγώ επαφές καθόλου και οι θηλές μου έχουν απλά μεγαλώσει...

Αλλα το θέμα μου είναι άλλο. Ο άντρας μου έχει διαφορα θέματα με τη δουλειά (τομέας που επηρεάζεται άμεσα με τον κορωνοιο) και το κλίμα είναι πολύ βαρύ στο σπίτι.

Ενταξει τον καταλαβαίνω και στεναχωριέμαι αλλά δεν αντέχω άλλο κορίτσια...

Τοσο άγχος και στεναχώρια με έχουν  τρελάνει. Δεν έχω διάθεση για τίποτα, δεν βγαίνω πλέον από το σπίτι και όλα είναι μαυρα.

Επισης είναι σαν να μην υπάρχω πλέον, δεν μου δίνει την παραμικρή σημασία...

Δεν ξέρω δεν μπορώ άλλο, δεν αντέχω αυτή την κατάσταση... :cry:

Δεν είναι σωστό αυτό το πράγμα.....εσύ δεν φταις κάπου.φοβαται για την υγεία του ποιο είναι το άγχος του????μιλησε του.....κ ας μην είμαστε υπερβολικοί χωρίς λόγο....κ εμένα ο δικός μου είναι τουριστικός οδηγός...όλη μέρα με κόσμο ξένους Έλληνες τα πάντα....αυτός βάζει όλη μέρα αντισηπτικά εγώ τίποτα...!!!

πρίν από 26 λεπτά , Fofi29 είπε:

Εμένα μέσα σε μια μέρα γίνανε σκούρο σκούρο καφέ...Και όπως λες πρησμένα και προς τα έξω...Ε εεε χαρές ο άντρας μου..κορίτσια έχετε καθόλου επαφές??

Εγώ εδώ κ 10 μέρες τίποτα.....αν δεν είχα κ γκρίνια θα ήταν τέλεια...εσύ???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Δεν είναι σωστό αυτό το πράγμα.....εσύ δεν φταις κάπου.φοβαται για την υγεία του ποιο είναι το άγχος του????μιλησε του.....κ ας μην είμαστε υπερβολικοί χωρίς λόγο....κ εμένα ο δικός μου είναι τουριστικός οδηγός...όλη μέρα με κόσμο ξένους Έλληνες τα πάντα....αυτός βάζει όλη μέρα αντισηπτικά εγώ τίποτα...!!!

Εγώ εδώ κ 10 μέρες τίποτα.....αν δεν είχα κ γκρίνια θα ήταν τέλεια...εσύ???

Είναι οικονομικό το θέμα, όχι φόβος.

εχει πάθει μεγάλη οικονομική ζημιά...

  • Λυπημένη/-ος 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Είναι οικονομικό το θέμα, όχι φόβος.

εχει πάθει μεγάλη οικονομική ζημιά...

Ααχχχ γι'αυτό σε καταλαβαίνω πολυ....κ ο δικός μου το ίδιο....3 μέρες είχαμε να μιλήσουμε φαντάσου τώρα....εγώ όσο κ να του μιλάω όταν τον πιάνουν δεν φτιάχνει το κλίμα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυς κοσμος εχει επηρεαστει οικονομικα με αυτον τον παλιοϊο..Ελπιζω να πανε ολα καλυτερα στο εξης.Να σας ρωτησω κατι;Τα μαλλια σας τα βαφετε;Εγω κανω υπομονη να κλεισω το πρωτο 3μηνο γιατι φοβαμαι οτι οι φυτικες βαφες δεν ειναι οντως φυτικες..Εσεις τι λετε;


C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dinakim είπε:

Πολυς κοσμος εχει επηρεαστει οικονομικα με αυτον τον παλιοϊο..Ελπιζω να πανε ολα καλυτερα στο εξης.Να σας ρωτησω κατι;Τα μαλλια σας τα βαφετε;Εγω κανω υπομονη να κλεισω το πρωτο 3μηνο γιατι φοβαμαι οτι οι φυτικες βαφες δεν ειναι οντως φυτικες..Εσεις τι λετε;

Και εγώ το ίδιο ...εγώ έχω πολλές άσπρες από τα 18...αλλά κάνω υπομονή να κλείσω κ τον 3 μήνα. . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Και εγώ το ίδιο ...εγώ έχω πολλές άσπρες από τα 18...αλλά κάνω υπομονή να κλείσω κ τον 3 μήνα. . 

Εγω στις προηγουμενες εγκυμοσυνες(27 κ 29χρ.)δεν ειχα ασπρες αλλα τωρα στα 33...δυστυχως εχουν μαζευτει!Τι να κανουμε...υπομονη...


C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια πραγματικά όσες δεν κάνουν εμετό είναι τυχερές.. Άλλες κοπέλες μου λένε εγώ είχα μόνο αναγούλα και δεν την πάλευα και λέω πραγματικά μπροστά στον εμετό δεν είναι τίποτα οι αναγούλες..


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...