Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!!έκανα χτες αυχενική όλα καλά . .περιμένω κ τις αίματος.....δεν καθότανε με τίποτα το μωρό να κάνει ο γιατρός τις μετρήσεις κ συνέχεια τον κλώτσαγε ...τελικά κάναμε κολπικό υπέρηχο για να είμαστε σίγουροι!!!!!το φύλο δεν καθόταν να το δούμε.....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κ από μένα ! Εμείς είμασταν τυχεροί γτ το μωρό κοιμόταν κ κάναμε την εξέταση πολύ γρήγορα!! Όλα καλά κ κατά 80%  περιμένουμε κοριτσάκι!!! 

Ευτυχώς σταματήσαν κ οι πολλοι  εμετοί κ νιώθω καπώς καλύτερα. 

  • Μου αρέσει 5

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας διάβασα τώρα.. είχα να μπω καιρό.. πως μου είστε..?? Συγχαρητήρια σε όλες για τις αυχενικής σάς. Όλα καλά.. οι περισσότερες μάλλον κοριτσάκια έχετε ε?? Εμένα μου είχε πει 90% αγοράκι. Τώρα θα πάω την άλλη βδομάδα δεν ξέρω αν θα μπορούμε να δούμε σίγουρα..  

Πως τα πάτε τώρα με όλα αυτά που συμβαίνουν?? Έμας μάλλον θα μείνει η ανακαίνιση στην μέση δυστυχώς...η μικρή μου γκρινιάζει που είμαστε συνέχεια σπίτι δεν κρατάς εύκολα ένα παιδί 24 μηνών στο σπίτι.   

Κορίτσια για πείτε λίγο να τα έχουμε μαζεμένα ποτέ σας είπαν σίγουρα ΠΗΤ στην αυχενική και το φύλο αν το ξέρετε??

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κορίτσια σας διάβασα τώρα.. είχα να μπω καιρό.. πως μου είστε..?? Συγχαρητήρια σε όλες για τις αυχενικής σάς. Όλα καλά.. οι περισσότερες μάλλον κοριτσάκια έχετε ε?? Εμένα μου είχε πει 90% αγοράκι. Τώρα θα πάω την άλλη βδομάδα δεν ξέρω αν θα μπορούμε να δούμε σίγουρα..  

Πως τα πάτε τώρα με όλα αυτά που συμβαίνουν?? Έμας μάλλον θα μείνει η ανακαίνιση στην μέση δυστυχώς...η μικρή μου γκρινιάζει που είμαστε συνέχεια σπίτι δεν κρατάς εύκολα ένα παιδί 24 μηνών στο σπίτι.   

Κορίτσια για πείτε λίγο να τα έχουμε μαζεμένα ποτέ σας είπαν σίγουρα ΠΗΤ στην αυχενική και το φύλο αν το ξέρετε??

Καλημέρα Κατερίνα μου..αγοράκι πολύ ωραία....Ο αντρας μου λέει θα με κάνει κουνελα για όσο δεν κάνω αγόρι.. χαχαχα...8/9/20 κοριτσάκι...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα ! Εμείς είμασταν τυχεροί γτ το μωρό κοιμόταν κ κάναμε την εξέταση πολύ γρήγορα!! Όλα καλά κ κατά 80%  περιμένουμε κοριτσάκι!!! 

Ευτυχώς σταματήσαν κ οι πολλοι  εμετοί κ νιώθω καπώς καλύτερα. 

Μπραβο,ωραια.Θα ηρεμησεις τελειως σιγα σιγα.

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κορίτσια σας διάβασα τώρα.. είχα να μπω καιρό.. πως μου είστε..?? Συγχαρητήρια σε όλες για τις αυχενικής σάς. Όλα καλά.. οι περισσότερες μάλλον κοριτσάκια έχετε ε?? Εμένα μου είχε πει 90% αγοράκι. Τώρα θα πάω την άλλη βδομάδα δεν ξέρω αν θα μπορούμε να δούμε σίγουρα..  

Πως τα πάτε τώρα με όλα αυτά που συμβαίνουν?? Έμας μάλλον θα μείνει η ανακαίνιση στην μέση δυστυχώς...η μικρή μου γκρινιάζει που είμαστε συνέχεια σπίτι δεν κρατάς εύκολα ένα παιδί 24 μηνών στο σπίτι.   

Κορίτσια για πείτε λίγο να τα έχουμε μαζεμένα ποτέ σας είπαν σίγουρα ΠΗΤ στην αυχενική και το φύλο αν το ξέρετε??

Κατερινακι μου,πως εισαι;Κι ο δικος μου ειχε μαθει στη βολτα αλλα εχει ηδη 3 βδομαδες μεσα.Ουτε στο χωριο με τη μαμα μου βγαινανε.Δεν βλεπω να ζοριζεται πολυ,βγαινουμε στη βεραντα και κανουμε κουνια και οταν γκρινιαζει πολυ του δινω λιγο το tablet να δει παιδικα που του αρεσουν.

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα Κατερίνα μου..αγοράκι πολύ ωραία....Ο αντρας μου λέει θα με κάνει κουνελα για όσο δεν κάνω αγόρι.. χαχαχα...8/9/20 κοριτσάκι...

Χαχαχαχα  πες του από αυτόν καθορίζεται το φύλο... Καλά θα δεις όταν γεννήσεις θα γεννηθεί και ένας έρωτας μεγάλος μεταξύ τους..και δεν θα το σκέφτεται τόσο.. και εμένα αγόρι ήθελε αλλά τώρα είναι τρελός με την κόρη τού...

Just now, Comet είπε:

Μπραβο,ωραια.Θα ηρεμησεις τελειως σιγα σιγα.

Κατερινακι μου,πως εισαι;Κι ο δικος μου ειχε μαθει στη βολτα αλλα εχει ηδη 3 βδομαδες μεσα.Ουτε στο χωριο με τη μαμα μου βγαινανε.Δεν βλεπω να ζοριζεται πολυ,βγαινουμε στη βεραντα και κανουμε κουνια και οταν γκρινιαζει πολυ του δινω λιγο το tablet να δει παιδικα που του αρεσουν.

Καλα αγάπη... Μωρέ ξέρεις τι ανά ημέρα στο άλλο σπίτι που κάνουμε την ανακαίνιση έχουμε αυλή και δεν θα είχα θέμα.. εδώ που μένω τώρα για τους μήνες αυτούς μέχρι να τελειώσει είναι κουζινο σαλόνι ένα δωμάτιο και το μπάνιο. Δεν έχει ούτε αυλή ούτε έστω ένα μικρό μπαλκόνι. Ένα παράθυρο μόνο που βλέπει δρόμο. Άρα καταλαβαίνεις.. η μικρή πάει και κάθεται η καημένη στο παράθυρο και παιζει με παιχνίδια  και άμα βγούμε λίγο βόλτα με το ποδήλατο έτσι εδώ στη γειτονιά για περπάτημα κάθε φορά κλαίει όταν είναι να μπούμε στο σπίτι. Δεν το θέλει καθόλου.. άστα..  

Εσύ πως τα πας?? Η εγκυμοσύνη σου?? Σε λίγο πλησιάζει και το Doppler ε???


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Χαχαχαχα  πες του από αυτόν καθορίζεται το φύλο... Καλά θα δεις όταν γεννήσεις θα γεννηθεί και ένας έρωτας μεγάλος μεταξύ τους..και δεν θα το σκέφτεται τόσο.. και εμένα αγόρι ήθελε αλλά τώρα είναι τρελός με την κόρη τού...

Καλα αγάπη... Μωρέ ξέρεις τι ανά ημέρα στο άλλο σπίτι που κάνουμε την ανακαίνιση έχουμε αυλή και δεν θα είχα θέμα.. εδώ που μένω τώρα για τους μήνες αυτούς μέχρι να τελειώσει είναι κουζινο σαλόνι ένα δωμάτιο και το μπάνιο. Δεν έχει ούτε αυλή ούτε έστω ένα μικρό μπαλκόνι. Ένα παράθυρο μόνο που βλέπει δρόμο. Άρα καταλαβαίνεις.. η μικρή πάει και κάθεται η καημένη στο παράθυρο και παιζει με παιχνίδια  και άμα βγούμε λίγο βόλτα με το ποδήλατο έτσι εδώ στη γειτονιά για περπάτημα κάθε φορά κλαίει όταν είναι να μπούμε στο σπίτι. Δεν το θέλει καθόλου.. άστα..  

Εσύ πως τα πας?? Η εγκυμοσύνη σου?? Σε λίγο πλησιάζει και το Doppler ε???

Χωρις εστω μπαλκονι δυσκολα.Εγω καλα,το μωρο δηλαδη μεγαλωνει.Εγω πηρα 2,5 κιλα και εχασα το μισο.Πολυ καουρα απο το πρωι.Με παγωτο τη βγαζω.Ευτυχως βοηθαει για καποια ωρα.Περναω πεινα μεγαλη.Την Τριτη εχω ραντεβου και μετα απο 2 βδομαδες μαλλον το doppler.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Καλημέρα Κατερίνα μου..αγοράκι πολύ ωραία....Ο αντρας μου λέει θα με κάνει κουνελα για όσο δεν κάνω αγόρι.. χαχαχα...8/9/20 κοριτσάκι...

Τι κάνεις κορίτσι μου; Εσύ είσαι που ο άντρας σου δεν σου μιλούσε λόγω κοριτσιού...ή μιλάω σε άλλη;; χαχαχαχ Τελικά επιβεβαιώσατε το φύλο;; Ο σύζυγος ακόμα δεν γέννησες το 1ο..το αγόρι συνεχίζει να ονειρεύεται;; 

Με το καλό την κοριτσάρα σου πάντως! Κουράγιο κι όλα να σου πάνε καλά!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Pagotoula είπε:

Τι κάνεις κορίτσι μου; Εσύ είσαι που ο άντρας σου δεν σου μιλούσε λόγω κοριτσιού...ή μιλάω σε άλλη;; χαχαχαχ Τελικά επιβεβαιώσατε το φύλο;; Ο σύζυγος ακόμα δεν γέννησες το 1ο..το αγόρι συνεχίζει να ονειρεύεται;; 

Με το καλό την κοριτσάρα σου πάντως! Κουράγιο κι όλα να σου πάνε καλά!!

Χαχα ναι εγώ...Καλημέρα....100 τοις εκατό κορίτσι....Και ο άντρας μου λέει μήπως έκαναν λάθος στις εξετάσεις??θα το δούμε και στην Β επιπέδου.. χαχαχα..


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θαλια μου δεν θυμάμαι καθόλου θα το δω όμως και θα σου πω..νομίζω 1..Ήταν στο πολύ φυσιολογικό θυμάμαι μου είπε για την εβδ8μαδα που ήμουν.. κορίτσια εγώ από χθες δεν ειμαι καλά πονάει η κοιλιά μου και την νιώθω σκληρή και μιλησα σήμερα με τον γιατρό και μου είπε να ξεκινήσω μαγνήσιο και αν συνεχίσει να πάω να με δει..Και ξεκούραση....


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αναμένω αποτελέσματα για Covid19...

Εδώ και 2 μέρες με έπιασε εντελώς ξαφνικά ένας έντονος βήχας με ελαφριά δύσπνοια, πονόλαιμος και έντονος πονοκέφαλος.

Δεν βγαίνω καθόλου έξω αλλά ο άντρας μου δούλευε τόσες μέρες...

Εσείς είστε όλες καλά; Οι δικοί σας;

  • Λυπημένη/-ος 2

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...