Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, ada32 είπε:

Αλήθεια? Μπορείς να μου  πεις συγκεκριμένα? Για όλα τα επαγγέλματα?

Σου έστειλα την εγκύκλιο αλλά λέει θέλει έγκριση...πάτα στο google για άδεια ειδικού σκοπού  να στο βγάλει! Δεν άκουσα λεπτομερώς αν και νομίζω αναφέρονται για όλα τα επαγγέλματα και θα είναι αυστηροί προς τα "αφεντικά" σε περίπτωση που δεν το εφαρμόσουν! 

πρίν από 52 λεπτά , Efakiefaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου... Να σ έχει ο θεός καλά.... Αχχ μ έφυγε ένα βάρος... Επιτέλους είπαν κάτι καλό κ για εμάς τις έγκυες... Ο Θεός να είναι μαζί μας κ ν μας προστατεύει όλους... 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγω τρέμω κάθε φορά γιατί ο άντρας μου δουλεύει σε σούπερ και πάνε όλοι εκεί μέσα χωρίς να σέβονται τίποτα άσε!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μόλις με πήρε η μάνα μου και έχει πυρετό και βήχα....ο γιατρός της είπε καραντίνα για 14 μέρες.....την παρασκευή ομως είχε έρθει να με δει και έχω αγχωθει πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Ωχ τι λες Τώρα???μίλησες με τον γιατρό Εσύ???κορίτσια εγώ έχω αγχωθεί...

Όχι δεν μίλησα....δεν βγαίνω έτσι κ αλλιώς είμαι σπίτι κ εγώ κ ο άντρας μου....θα παρακολουθώ την θερμοκρασία μου....αύριο έχω γιατρό κανονικά αλλά δεν ξέρω αν θα γίνει το ραντεβού....μου είπε θα με ενημερώσει ...πφφφφφ......εσύ δουλευεις???

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα υπολογιστή να ξεκινήσω ότι μπορώ από το σπίτι...Μέχρι να έρθει όμως πηγαίνω κανονικά.. το θέμα είναι ότι τον άντρα μου δεν τον αφήνουν να κάτσει σπίτι οπότε του εξηγώ ότι και εγώ να κάτσω μπορεί να το κολλήσει αυτός από την στιγμή που δουλεύει...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Εγώ παρήγγειλα υπολογιστή να ξεκινήσω ότι μπορώ από το σπίτι...Μέχρι να έρθει όμως πηγαίνω κανονικά.. το θέμα είναι ότι τον άντρα μου δεν τον αφήνουν να κάτσει σπίτι οπότε του εξηγώ ότι και εγώ να κάτσω μπορεί να το κολλήσει αυτός από την στιγμή που δουλεύει...

Τι δουλειά κάνει ο άντρας σου???έχει συναναστροφή με πολύ κόσμο?????

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ κορίτσια έχω φοβηθεί.

ειναι δύσκολο να είσαι έγκυος σε τέτοιες συνθήκες. Δεν ξέρουμε τι θα γίνει με τα ιατρεία, έχουμε να κάνουμε εξετάσεις κλπ

Κι εμένα ο άντρας μου δουλεύει κανονικά (σε τράπεζα) και φοβάμαι μήπως φέρει τον ιο στο σπίτι

Στο μεταξύ βλέπεις τόση ανευθυνότητα γύρω σου που τρελαίνεσαι!


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 14/3/2020 at 4:07 ΜΜ, Blonde είπε:

Σου έστειλα την εγκύκλιο αλλά λέει θέλει έγκριση...πάτα στο google για άδεια ειδικού σκοπού  να στο βγάλει! Δεν άκουσα λεπτομερώς αν και νομίζω αναφέρονται για όλα τα επαγγέλματα και θα είναι αυστηροί προς τα "αφεντικά" σε περίπτωση που δεν το εφαρμόσουν! 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγω τρέμω κάθε φορά γιατί ο άντρας μου δουλεύει σε σούπερ και πάνε όλοι εκεί μέσα χωρίς να σέβονται τίποτα άσε!! 

Ευχαριστώ πολύ 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!  τι κανετε?πωες ειστε?

 εγω ολη την προηγουμενη βδομαδα δεν πηγα δουλεια γτ ημουν χαλια. απο χθες παραδοξως νιωθω καλυτερα . ισως γτ ειμαι κ 13 εβδομαδες! βεβαια να πω για τα κοριτσια που ταλαιπωρουνται οτι αυτες τις μερες πηρα αλλο αντιεμετικο που μου κανει δουλεια , λεγεται VERILIGO NASAL , ειναι σπρει κ εχει την ιδια ουσια με το primperan απλα το βαζεις στην μυτη . Τουλαχιστον με αυτο τρωω και πινω κ νερο ! 

Η ολη κατασταση με τον κορονοιο με εχει φοβισει κ εμενα λιγακι .. γτ οι γονεις μου κρατανε το μωρο κ εμεις παμε κ τους βλεπουμε ..εγω στο γραφειο ειμαι μονη πλεον , ο αντρας οσο μπορει αποφευγει επαφες με πελατες κ απο μακρια .. να δουμε τι θα γινει ..

Σημερα το βραδυ εχω την αυχενικη , ελπιζω να πανε ολα καλα κ να δουμε τι ειναι !

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Ευχαριστω πολυ! εσυ καλυτερα εισαι ?

Έχω δύο ημέρες δεν έχω κάνει εμετό αλλά έχω πολύ πόνο στο στομάχι και πολύ πονοκέφαλο.. τέλη του μήνα έχω ραντεβού στον γιατρό αλλά δεν ξέρω αν θα πάω λόγο του ιού.


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...