Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω τα νυχια μας κάνει να τα βάφουμε?έστω ένα απλό μανο αν όχι ημιμονιμο...

Εγω να σου πω την αληθεια ολα αυτα τα φοβαμαι..Δε βαφω ουτε νυχια ειδικα τωρα στην αρχη..ε αργοτερα που θα ανοιξει ο καιρος φανταζομαι ενα πεντικιουρ θα το κανω..


C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω τα νυχια μας κάνει να τα βάφουμε?έστω ένα απλό μανο αν όχι ημιμονιμο...

Επιτρέπεται, αλλά πρόσεξε εκεί που θα σου κάνουν ημιμόνιμο να αερίζεται καλά ο χώρος ώστε να μην αναπνέεις πολύ τα μανό (ειδικά αν έχεις ήδη αναγουλες κ εμετούς θα επιβαρύνει την κατάσταση) επίσης να είναι πάρα πολύ καλά αποστειρωμενα!! 

Link to comment
Share on other sites

Λέω επειδή έχω μια εκδήλωση να περάσω μόνο τα χέρια ένα απλό μανο και να τα ξεβαψω την επόμενη μέρα αλλά δεν ξέρω αν κάνει...Αλλιώς θα τα αφήσω έτσι απλά περιποιημένα.. Όσο αναφορά το πεντικιούρ η αλήθεια είναι δύσκολο να κρατηθούμε το καλοκαίρι χωρίς τίποτα...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Λέω επειδή έχω μια εκδήλωση να περάσω μόνο τα χέρια ένα απλό μανο και να τα ξεβαψω την επόμενη μέρα αλλά δεν ξέρω αν κάνει...Αλλιώς θα τα αφήσω έτσι απλά περιποιημένα.. Όσο αναφορά το πεντικιούρ η αλήθεια είναι δύσκολο να κρατηθούμε το καλοκαίρι χωρίς τίποτα...

Δεν έχεις κάποιο πρόβλημα από το νύχι δεν απορροφάται κάτι είναι νεκρό κύτταρο επί της ουσίας!! Αν τα κάνεις μόνη σου κάτσε δίπλα από το παράθυρο για να αναπνέεις καθαρό αέρα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια εγώ τα βάφω κανονικά χέρια πόδια!!!

Εμένα θαλια μου το πρώτο τρίμηνο μου είχε απαγορεύσει και νυχια και όλα...Αλλά ο κάθε γιατρός έχει τα δικά του...σκέφτομαι να κάνω απλά μια περιποίηση και να μην τα βάψω.. τι να πω...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Fofi29 είπε:

Εμένα θαλια μου το πρώτο τρίμηνο μου είχε απαγορεύσει και νυχια και όλα...Αλλά ο κάθε γιατρός έχει τα δικά του...σκέφτομαι να κάνω απλά μια περιποίηση και να μην τα βάψω.. τι να πω...

Ναι το ξέρω....απλά από ότι ξέρω δεν αφήνουν μερικοί για ναμην σε ενοχλήσει η μυρωδιά....!!!Εμένα μου είπε οκ....κ κάνω τζελ....κ μαλλιά μου είπε οκ αλλά λέω να περάσει το τρίμηνο!!!!

Κοριτσια έχει αρχίσει και κοιτάει καμία πραγματακια????είναι νωρίς βέβαια... Αλλά εγώ όλο και κοιτάω....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Εγώ στην πρώτη τα έκανα ημιμονιμο απλά να είναι η κοιλιά μακριά από το φουρνακι. Μαλλιά έβαψε στο 2ο τρίμηνο με φυτική αλλά μου μύριζε αρκετά.   Τώρα δεν μπορώ να κάνω τίποτα γτ δεν τα αντέχω..

Εγώ πλέον εδώ υπερεμμεση εγκυμοσύνης , Θα πάω σε κλινική να μου βάλουν όρο κ αντιεμετικο γτ δεν παλεύεται.  Είμαι όλη μέρα ξάπλωμενη κ σήμερα είδα υγρά σαν ροζ πορτοκαλί.  Να είναι από το σφυξιμο από τους εμετούς λέτε? Θα πάρω κ την γιατρό μου να την ρωτήσω βέβαια


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ada32 είπε:

Καλημέρα . Εγώ στην πρώτη τα έκανα ημιμονιμο απλά να είναι η κοιλιά μακριά από το φουρνακι. Μαλλιά έβαψε στο 2ο τρίμηνο με φυτική αλλά μου μύριζε αρκετά.   Τώρα δεν μπορώ να κάνω τίποτα γτ δεν τα αντέχω..

Εγώ πλέον εδώ υπερεμμεση εγκυμοσύνης , Θα πάω σε κλινική να μου βάλουν όρο κ αντιεμετικο γτ δεν παλεύεται.  Είμαι όλη μέρα ξάπλωμενη κ σήμερα είδα υγρά σαν ροζ πορτοκαλί.  Να είναι από το σφυξιμο από τους εμετούς λέτε? Θα πάρω κ την γιατρό μου να την ρωτήσω βέβαια

Πωωω ρε κοπέλα μου τι τραβάς....βέβαια να πάρεις το γιατρό σου ποιος ξέρει ίσως να είναι κ από αυτό....τι να πω ελπίζω να καλυτερεύσουν τα πράγματα!!!!!!στείλε να μας πεις πως πας!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Πωωω ρε κοπέλα μου τι τραβάς....βέβαια να πάρεις το γιατρό σου ποιος ξέρει ίσως να είναι κ από αυτό....τι να πω ελπίζω να καλυτερεύσουν τα πράγματα!!!!!!στείλε να μας πεις πως πας!!!

 Ευχαριστώ!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Πραγματικά σε νιώθω ada32....Μπορεί να νιώσεις καλύτερα με τον όρο...Προσοχή λίγο στο νοσοκομείο...με μάσκα...

Αυτό φοβάμαι στο νοσοκομείο.  Σκέφτομαι μήπως πάρω νοσοκόμα στο σπίτι..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα . Εγώ στην πρώτη τα έκανα ημιμονιμο απλά να είναι η κοιλιά μακριά από το φουρνακι. Μαλλιά έβαψε στο 2ο τρίμηνο με φυτική αλλά μου μύριζε αρκετά.   Τώρα δεν μπορώ να κάνω τίποτα γτ δεν τα αντέχω..

Εγώ πλέον εδώ υπερεμμεση εγκυμοσύνης , Θα πάω σε κλινική να μου βάλουν όρο κ αντιεμετικο γτ δεν παλεύεται.  Είμαι όλη μέρα ξάπλωμενη κ σήμερα είδα υγρά σαν ροζ πορτοκαλί.  Να είναι από το σφυξιμο από τους εμετούς λέτε? Θα πάρω κ την γιατρό μου να την ρωτήσω βέβαια

Τι να πω ρε κοριτσι μου..Πραγματικα υπομονη..Ευχομαι να φτιαξουν τα πραγματα κ να νιωσεις καλυτερα!

Εγω εχω σημερα το βραδυ αυχενικη..

  • Μου αρέσει 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...